Skocz do zawartości
Siriondel

Dishonored 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny trailer z E3:

  • Premiera 11 Listopada.
  • Dwie grywalne postacie - Corvo Attano (protagonista pierwszej części) oraz Emily Kaldwin, cesarzowa Imperium, o której honor walczyliśmy w poprzedniczce. Wtedy była małą dziewczynką, teraz jest wyszkoloną zabójczynią. Każde ma mieć swoje unikalne moce i zabawki. Obie w pełni udźwiękowione.
  • Gra osadzona jest w mieście Karnaca - daleko na południu Imperium.
  • Powrót starego, fantastycznego gameplayu wzbogaconego o nowe możliwości rozprawiania się z wrogami i nowy, rozbudowany system rozwoju zdolności.
  • Poziomy mają być większe, z większą ilością ścieżek do celu i bardziej wyróżniać się projektem oraz motywami. Rozgrywka nie będzie aż tak płaska - więcej opcji wspinania się w ukryte miejsca i ścieżki. Na prezentacji pokazano jedną misję w starym skradankowym stylu (ale z nowymi mocami) oraz jedną z nowym pomysłem - rezydencja, w której na drodze do celu przenosimy się z teraźniejszości w przeszłość i odwrotnie, aby w jednej linii czasowej pokonać przeszkody, których w drugiej nie da się pokonać.
  • Fabuła będzie oparta na tym samym pomyśle, co jedynka - konspiracja przeciwko głównym postaciom, więc trzeba uciekać, położyć jej kres i odzyskać swoją własność. Będzie dobrze.

Dishonored było rewelacyjne. Ukończyłem 4 razy na różne sposoby i bawiłem się genialnie. Fantastyczny pomysł na świat i sensowna skradankowa rozgrywka z ogromną ilością przejść, zakamarków, dróg i opcji na wyeliminowanie celu. Misja na belu maskowym była mistrzostwem świata. Dodatki równie konkretne. Kontynuacja jest moim priorytetowym zakupem jesiennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że w tym temacie jest tak pusto.

Premiera za niecałe dwa tygodnie, nikomu nie podobała się jedynka? Ja osobiście czekam z niecierpliwością ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 była zajebiaszcza z tym że o 2 cisza jak makiem zasiał, nie ma hajsu na reklamę?

Dla mnie to must have, lubię skradanki więc prędzej lub później ją kupię.

Ostatnio kolega widział to na targach expo w Warszawie i powiedział że mamy uratowaną jesień dzięki tej grze, jedna z niewielu gier na mojej liście w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonord ma ma całkiem niezłą reklamę. Nie wykupili tylko bilbordów przed tesco. O 2 pamiętam od pierwszego trailera. Po prostu d2 to nie typowy mainstream z pif paf w roli głównej.

 

Plus wydaje mi się, że ta generacja shit konsol skutecznie wyleczyła ludzi od jarania się grami przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz swoją kopie mam teraz powrót do domu i test . kurde słyszałem ze jest 9gb patcha ciekawe czy to się ściągnie dziś bo dziisaj z psnu każdy patche zasysa do pro.  dziwne za tak cicho tutaj w tym temacie przecież 1 była genialna .

 

Kurde grę kupiłem w game Uk sprawdzałem na uk psstore i było ze napisy polskie. wszystkie gry bethesdy mają język polski  a tutaj zonk  tylko angielski  nawet audio. ściąga się patch 9 gb może z patchem bd to normalnie chodzić czy  brdzie tylko język angielski i tyle ?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@banan91pl - podaj dla potomnych nr cusa. To bedzie wiadomo który ma en only. Gry od bethesdy to na dwoje babka wróżyła, Doom i wolfik miały lokalizacje (przynajmniej te kupione w Szwecji) ale juz Dishonored nie i były różne bles dla różnych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, MagEllan napisał:

@banan91pl - podaj dla potomnych nr cusa. To bedzie wiadomo który ma en only. Gry od bethesdy to na dwoje babka wróżyła, Doom i wolfik miały lokalizacje (przynajmniej te kupione w Szwecji) ale juz Dishonored nie i były różne bles dla różnych wersji.

No właśnie dlatego kupiłem bo myślałem ze będzie  pl jak gry które wymieniłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w uk wiec nie ma  problemu ale jakoś Wole gry z naszym językiem lepiej sie wczuwam .  Początek gry jest taki  sobie  fabuła jakaś bez rewelacji  trochę kalka 1 z inną szata . Graficznie lepiej niż w 1 ale to nie to co na pokazach e3. jest poprawnie. 1 kocham mam nadzieje ze 2 mnie nie zawiedzie. aha gram emily ciekawe czy inaczej fabuła się toczy grając corvo

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Banan91PL napisał:

Mieszkam w uk wiec nie ma  problemu ale jakoś Wole gry z naszym językiem lepiej sie wczuwam .  Początek gry jest taki  sobie  fabuła jakaś bez rewelacji  trochę kalka 1 z inną szata . Graficznie lepiej niż w 1 ale to nie to co na pokazach e3. jest poprawnie. 1 kocham mam nadzieje ze 2 mnie nie zawiedzie. aha gram emily ciekawe czy inaczej fabuła się toczy grając corvo

czyli nie ma w UK pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet kod na dlc w opakowaniu nie działa na polskim store 

 

Jestem rozczarowany optymalizacja po patchu 9gb są spadki  gra nie trzyma 30 fpsow  na moje oko są spadki do 20 albo i niżej na otwartych przestrzeniach albo gdy walczymy i jest więcej niż 2 przeciwników  masakra

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ta grę na oku ale poczekam jeszcze tak jest w co grać teraz z mafia się pospieszyłem i wymieniałem zanim wyszedł większy patch.

 

mam tylko pytanie jak nie grałem w poprzednią cześć to odnajdę się w grze czy jest bardzo powiązana z jedynką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer CUSA na rynek angielski to 03603 i zawiera języki niemiecki, angielski i francuski. CUSA polskiego wydania to 03604 i ma polski, angielski i rosyjski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

miałem ta grę na oku ale poczekam jeszcze tak jest w co grać teraz z mafia się pospieszyłem i wymieniałem zanim wyszedł większy patch.

 

mam tylko pytanie jak nie grałem w poprzednią cześć to odnajdę się w grze czy jest bardzo powiązana z jedynką?

Dużo nawiązań jest  możesz czuć się zagubiony  nie bd wiedzial czasami ocb. zalecam ogarnie 1 części albo obejrzenie jakiegoś skrótu fabularnego 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra bardzo podoba.  Po krwawym przejściu gry jako Emily teraz gram tak jak tygrysy lubią najbardziej. Corvo bez użycia mocy, po cichu niczym duch, bez zabijania nikogo.

Co do wypowiedzi na temat optymalizacji i spadków FPS  to szczerze mówiąc gdybym nie przeczytał to bym o tym nie wiedział bo  nic takiego nie zaauważyłem.

Świetna gra - polecam.

 

Edytowane przez Gucio79
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę wczoraj ukończyłem drugi raz(CORVO-wysoki poziom chaosu oraz Emily nie zabijając nikogo jako Duch) więc o tytule mogę już coś napisać.

Fabularnie poziom wyżej od poprzedniczki. Historia potrafi zaciekawić i czasami zaskoczyć.

Graficznie jest w porządku ,ale bez szału. Na ogromny PLUS design świata i odwiedzanych lokacji, twórcy naprawdę się postarali.

Gameplay to stare dobre DISHONORED, czyli po prostu REWELACJA. Jeżeli komuś bardzo podobało się to co oferowała poprzedniczka to tutaj poczuje się jak w domu.

Minusem jest to ,że moce(w przypadku Corvo) są identyczne co w pierwszej odsłonie z małymi poprawkami.

Ogólnie świetny tytuł i kandydat do gry roku 2016.

Spadków FPS nie zauważyłem, gra trzyma raczej stałe 30klatek. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, unknown3d napisał:

Grę wczoraj ukończyłem drugi raz(CORVO-wysoki poziom chaosu oraz Emily nie zabijając nikogo jako Duch) więc o tytule mogę już coś napisać.

Fabularnie poziom wyżej od poprzedniczki. Historia potrafi zaciekawić i czasami zaskoczyć.

Graficznie jest w porządku ,ale bez szału. Na ogromny PLUS design świata i odwiedzanych lokacji, twórcy naprawdę się postarali.

Gameplay to stare dobre DISHONORED, czyli po prostu REWELACJA. Jeżeli komuś bardzo podobało się to co oferowała poprzedniczka to tutaj poczuje się jak w domu.

Minusem jest to ,że moce(w przypadku Corvo) są identyczne co w pierwszej odsłonie z małymi poprawkami.

Ogólnie świetny tytuł i kandydat do gry roku 2016.

Spadków FPS nie zauważyłem, gra trzyma raczej stałe 30klatek. ;)

Nie tyle co spadki fps co straszny lag na sterowaniu  wynosi on 260 ms i jest to odczuwalne zresztą oglądałem analizy zachodnich serwisów i wspominają o tym jako o dużym minusie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę rozeznać temat dogłębniej, bo jeśli faktycznie jest tak olbrzymi control lag to nawet tego tytułu nie dotykam póki nie wyjdzie jakiś patch. 260ms to już naprawdę nawet nie górna granica, a wręcz coś niedopuszczalnego w grze, nawet czysto single'owej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jedną lokację i szczególnie wpatrywałem się w grę by dostrzec jakiekolwiek anomalie kontrolera czy obrazu i...  nic.

Chyba mam jakiegoś "pecha". Kiedyś AC Unity ograłem zaraz po premierze i też anomalie w grze mnie ominęły a podobno była ich cała masa.

Ps. Od dwóch dni gram na PROsiaku ale nie sądze by to miało jakieś znaczenie. Wieczorem przeniosę się do salonu i pogram na starym PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupił D2 w edycji specjalnej i nie jest zainteresowany kodem na pierwsze Dishonored to z chęcią odkupię za 40zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była promocja na pierwszą część - kosztowała ok 40 zł. Myślę, że teraz przy czarnym piątku znowu coś będzie, więc może poczekaj te kilka dni.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×