Skocz do zawartości
Siriondel

Death Stranding

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa produkcja Hideo Kojimy nie wygląda na grę, w którą będzie się grać na trzeźwo. W zasadzie nie wiadomo co to będzie (ani kiedy), ale Kojima nie jest znany z podążania za trendami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to będzie w jakiś sposób połączone z P.T. Jakies motywy paranormalne niby są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyliście ale blizny na brzuchu i omamy z dzieciakiem wskazują że zrobili mu cesarke :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie zastanawia brak pępka. Dziecko też jest połączone jakimś kablem.

Poza tym blizna po cesarce jest chyba niżej, to bardziej wygląda na zwykłe drylowanie :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dobra fabułę z konkretnym mindfuckiem na koniec :) To byłoby coś. Trailer mnie zaciekawił...

Edytowane przez hudiny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy w 2020 roku, jak pokażą pierwszy gameplay 

 

Cytuj

Po konferencji Hideo Kojima zdradził kilka szczegółów odnośnie swojej nowej gry. Wciąż nie został wybrany silnik, który będzie ją napędzał

No dla mnie to są jakieś jaja, by pokazywać już zwiastuny.... no ale Kojima już pewnie wszystkie ściany w domu pomazał swoim nazwiskiem, więc trzeba było szybko skleić trailer by Hideo Kojima a Hideo Kojima game, bo by mu ego łeb rozsadziło 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to nie będzie miało żadnego powiązania z PT. Po prostu była już ekipa i stwierdzili, że robią coś innego.

Mi się wydaje, że to będzie coś w rodzaju wielkiego spisku, duże korpo które zabija planetę, a to wszystko w sosie lekkiego sci-fi + jakieś paranormalne zjawiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pisali gdzieś że Hideo mówił ostatnio że jego nowa gra będzie strzelanką militarną coś podobnego do The Division?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony podpisując umowę z Hideo ubiło genialny interes.

 

CyoxYfPVIAEpFWI.jpg

 

CyoxYfoVIAArfK4.jpg

 

Del Torro, Mikkelsen, Reedus, niezła obsada, poza tym trailer chodził na PS4 PRO (jak wszystkie gry pokazana na VGA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wyjdzie za 3 do 5 lat więc normalnie mogę pominąć generację ps4.I pro też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwór  jaki leci w tle od razu skojarzył mi się z Stranger Things. Chyba Kojima też polubił ten serial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.12.2016 o 13:28, JackBuilt napisał:

[...] poza tym trailer chodził na PS4 PRO (jak wszystkie gry pokazana na VGA).

 

Avatar tez "chodzil" na PS3, real-time, wystarczylo wlozyc plytke BD a pozniej Cell robil swoje ;) Czytam dzisiaj fora i nie jestem w stanie wyjsc z podziwu, jak glupi i naiwni sa ludzie, ze za kazdym razem lapia sie na dokladnie te same tanie chwyty ze strony wydawcow... Pierwszy trailer UC4 tez "chodzil" na PS4, w 60FPS, a jak przyszlo co do czego to gra miala grafike i framerate obciete o polowe, no ciekawe dlaczego... A to bylo raptem pol roku temu, dzisiaj mamy dokladnie to samo - odtworzyli cut-scenke w 4K i 60FPS na PS Pro, WOW, szkoda tylko ze nawet Titan XP w SLI nie bylby w stanie pociagnac takiej zlozonej grafiki, z tylome milionami poligonow i teksturami 4K na wszystkim co sie da, a co sopiero Pro ze swoimi 4TF i ~3GB VRAM. No ale, przynjamniej za te pare lat jak juz gra wyjdzie to bede mial znowu niezly ubaw z konsolowej ciemnoty gdy beda na YT porownywac grafike z 2016 i 20XX i glowic sie na pytaniem "jak to sie stalo? co poszlo nie tak? czyzby Kojima nas oklamal?".

 

Co do samej gry, to narazie nie wiadomo doslownie nic, ale sam klimat i design powala, jak zwykle u Kojimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi na tym samym silniku co Horizon, Kojima uprawnia ten silnik, wysła do holendrów, ci wprowadzają kolejne poprawi, wysyłają go do Kojima, tak wygląda współpraca. Bardzo ciekawy panel dyskusyjny z PSX.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że gra wyjdzie pod koniec tej generacji i bedzie wyciskała z ps4 PRO ostatnie soki :rydzy:. A tak na poważnie to chętnie zagram w produkcje Kojimy od początku, w sensie w nowo napisaną historie, bo jeszcze nie mialem okazji. W MGS zacząłem od Ground Zero.

Kojima chyba potrafi umieszczać w swoich grach mnustwo mniejszych, bądź wiekszych smaczkow, które skłaniają gracza do refleksji i w trailerach mamy tego przedsmak. Z tego co widziałem to wygląda to na jakieś równoległe światy i możliwość komunikacji między nimi (dziecko znika z pierwszego trailera i pojawia sie w drugim). W drugim trailerze to chyba czasy 2WŚ z tym że w jakiejś alternatywnej rzeczywistość, tęcza jest do góry nogami, na czołgu widać jakieś ślimaki, jelita czy co kolwiek to jest... Zapowiada się ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby gra ma wyjść w 2018, chociaż różnie to z Japończykami bywa. Czasy w których mają rozgrywać się wydarzenia to IIWŚ w alternatywnej wersji historii. Kojima może wiele namieszać w fabule (jak to w jego zwyczaju) skoro Mikkelsen jej nie rozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Thrasher8888 napisał:

Niby gra ma wyjść w 2018, chociaż różnie to z Japończykami bywa. Czasy w których mają rozgrywać się wydarzenia to IIWŚ w alternatywnej wersji historii. Kojima może wiele namieszać w fabule (jak to w jego zwyczaju) skoro Mikkelsen jej nie rozumie.

Obawiam się, że Hideo sam do końca nie ogarnia fabułę w MGS, więc Mikkelsen jest usprawiedliwony ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawiła się informacja, że prace nad grą... mają ruszyć w przyszłym roku.

Jednak obawiam się, że możemy zostać poinformowani o przesunięciu daty rozpoczęcia pracy nad grą.

PS5 Pro 8K wydaje się docelową platformą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, adick007 napisał:

Właśnie pojawiła się informacja, że prace nad grą... mają ruszyć w przyszłym roku.

Jednak obawiam się, że możemy zostać poinformowani o przesunięciu daty rozpoczęcia pracy nad grą.

PS5 Pro 8K wydaje się docelową platformą.

 

Ku... powinny być jakieś granice przyzwoitości. Teasery, trailery gry, która nawet nie jest jeszcze w produkcji ....:facepalmz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premierę na PS4 może uratować tylko podzielenie tej gry na odcinki i wydanie prologu do pierwszego. Wtedy jest szansa w 2019 roku. Pod koniec oczywiście. 

 

 

Kojima :21ozlae:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sLk napisał:

 

Ku... powinny być jakieś granice przyzwoitości. Teasery, trailery gry, która nawet nie jest jeszcze w produkcji ....:facepalmz:

 

Prace nad gra jeszcze nie ruszyly ale na trailerach juz chodzi "real-time on PS4 hardware" xD A najlepsze jest to ze konsolowa ciemnota to lyka tak samo jak przy pierwszym traileru z UC4 :1_grinning: No nic, czekamy, pierwszy gameplay zapewne nie wczesniej jak w 2018 w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dużo już mamy tych produkcji szykowanych na koniec generacji....

Jakoś teraz powinny już się zacząć powoli pojawiać te zapowiedziane na  początku generacji. Patrz Deep down na przykład. Ale coś ani widu ani słychu.... :dodgy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×