Skocz do zawartości
Siriondel

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chodzi o to, że gry o pająku od dawna traktują non-stop o tym samym i jak widać nie służy im to za dobrze.
Dlatego ludzie myślą, że może zupełna zmiana klimatu by pomogła Spiderowi. Do momentu wyjścia Arkham Asylum, gry o Batmanie to też były dziecięce tytuły przeważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina, że wychodzą takie same tylko, że są słabe. Za starych czasów (2002 rok chyba) był jeden może fajny spajdi, a batman już wcześniej miał mroczniejsze filmy i poszli w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous czy Sunset overdrive (w którego niestety nie grałem) nie mają mrocznego klimatu, a są to bardzo dobre gry. Dlatego zgadzam się z #SajmonLDZ, że nie tu jest problem. Moim zdaniem robienie ze Spidermana gry o podobnym klimacie do Batmana mija się z celem. Liczę na to, że w nowym Spidermanie Insomniac do opowiedzenia historii zastosuje wstawki komiksowe, co nada grze fajnego klimatu. Już w Sunset zastosowali podobny patent.  Pojawienie się nowego wroga czy typu broni ilustrowane było ręcznie rysowaną grafiką. Mogliby to w nowym Spidermanie rozwinąć. Sony i Insomniac mają fajne uniwersum i mam nadzieje, że wykorzystają go w kreatywny sposób. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Gra powinna się nazywać Script-Man the Return of the QTE.

Sorry, ale myślałem, że takie gry to już melodia przeszłości. Nawet śmiganie na linie wydaje się być predefiniowaną animacją a nie naturalnym ruchem w ramach fizyki gry.

Śliczna wydmuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj jeszcze raz ten zwiastun i przyznam, że bardzo podoba mi się system walki, szczególnie bardzo płynna i intuicyjna interakcja z otoczeniem... QTE...cóż, nic do tego w sumie nie mam póki nie oprą większości gry na tym rozwiązaniu :s No i jeszcze pytanie jak będzie wyglądała rozgrywka w otwartym świecie.

 

No i co by nie pisać, to widowiskowo będzie na pewno...jednym słowem czekam, oby tylko do 2018, a nie dłużej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedzi jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Widać mocno inspiracje Batmanem od Rocksteady, ale to raczej dobrze. Jak uczyć się to od najlepszych :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bajecznie, to może być cichy konkurent dla GoW, jeśli chodzi o najlepsze exy Sony tej generacji:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie lepszy od GoW.
GoW nie jest taki kozak jak go ludzie opisują. Ja do pewnego momentu byłem oczarowany tą grą ale szybko ta gra mnie zaczęła nudzić przez swoją schematyczność i sztucznie wydłużanie wątku głównego.
Mam nadzieję, że spiderman nie zawiedzie i będę się świetnie bawił do samego końca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem gameplaye z E3 i z tego co pamiętam to gracze czy tam dziennikarze narzekali na na skrypty mówili są dosłownie wszędzie że wybijają z gry i na system walki który wygląda tak - walisz 5x kwadrat i spider sam walczy. Dla mnie ta gra wygląda jak jeden wielki skrypt, także uważam że nie ma szans o GOTY na ps4, wydaje mi się będzie rozczarowanie, taki poziom infamousa i oceny w granicach 7/10 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie w grę nie grałem ale moje odczucia są dokładnie odwrotne , gra wygląda jak kopia 1:1 Sunset Overdrive tych samych twórców a tamta gra była bardzo manualna niczym Tony Hawk ....
... I właśnie jak gardzę tym cinematic silnikiem Sony tak tutaj liczyłem na coś takiego w trochę mniej kolorowym klimacie ( plus hud bardziej zminimalizowany ) , tutaj widzę Sunset w nowej skórce i mnie ta kolrowa wizja nie przekonuje choć wiem że źródłowo się wszystko zgadza , jeżeli Venoma Carnage czy Kotki nie będzie . 

Najlpeszy Spider to dla mnie 2 , świetna fizyka sieci praktycznie na tym cała zabawa się opierała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Polska wersja dla mnie słaba, ale plus że im się chciało nagrywać o wszystko :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić, ale jakoś nie mam przekonania do tej gry.

Nie twierdzę, że będzie zła i nie twierdzę, że kiedyś bym w nią nie zagrał, jeśli okaże się dobrą. Ale jakoś na nią nie czekam i specjalnie się nie jaram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było to i tak oceny będą wysokie:jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Nóżka napisał:

https://www.gameinformer.com/preview/2018/08/02/four-fantastic-hours-with-spider-man

 

Ludzie na całym świecie, którzy mieli okazję przetestować pierwsze 4 godziny gry, wypowiadają się o niej bardzo pozytywnie.

Mocno liczę na ten tytuł.

Dobra wiadomość. Mam zamiar łyknąć na premierę, ale zanim złoże pre-order to czekam na pierwsze recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intryguje coraz bardziej. Oby była możliwość włączenia oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Jak zwykle polski dubbing nie zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2018 o 15:55, xavris napisał:

Nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić, ale jakoś nie mam przekonania do tej gry.

Nie twierdzę, że będzie zła i nie twierdzę, że kiedyś bym w nią nie zagrał, jeśli okaże się dobrą. Ale jakoś na nią nie czekam i specjalnie się nie jaram.

 

Mam podobnie, gra jest na liscie obserwowanych jak wiekszosc EXow od Sony. I pewnie kiedys ja ogram.

 

3 godziny temu, malpka napisał:

Intryguje coraz bardziej. Oby była możliwość włączenia oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Jak zwykle polski dubbing nie zawodzi.

PL DUB jest z tych moze byc, nic mnie w trailerze nie razilo, ale to trailer. W wielu grach mialem tak ze przechodzilem je 2 razy w EN i PL zeby porownac i sam sie przekonac. W grach wiekszych z otwartym swiatem zajmujacych wiecej czasu zazwyczaj po godzinie podejmuje decyzje. W niektorych grach niezaleznie od ich wielkosci dlugosci szybko zmienialem glosy na EN.

Podobnie jak ty zycze sobie opcji wyboru jezyka i napisow z poziomu menu gry. W najgorszym wypadku zostaje zawsze opcja zmiana jezyka konsoli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MagEllan napisał:

Podobnie jak ty zycze sobie opcji wyboru jezyka i napisow z poziomu menu gry. W najgorszym wypadku zostaje zawsze opcja zmiana jezyka konsoli.

 

 

W exach na PS4 raczej nie ma z tym problemu. Na Vicie tak różowo nie ma. W wiele gier musiałem grać z dubbingiem (Killzone, Unit 44). Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malpka napisał:

 

W exach na PS4 raczej nie ma z tym problemu. Na Vicie tak różowo nie ma. W wiele gier musiałem grać z dubbingiem (Killzone, Unit 44). Niestety.

Wydaje mi sie ze w paru byl - Ratchet, chyba tez The Order1886 i pewnie cos jeszcze by sie znalazlo.

Dla mnie jesli gra ma wiele sciezek powinna byc pelna dowolnosc z poziomu menu gry ich ustawienia dowolny dub + dowolne sub.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na używkę, ciekawe jak długo będzie trzymać cenę, we wrześniu tylko Lara. Człowiek Pająk musi poczekać, oglądając te materiały nie mam ciśnienia na grę.

Mam nadzieję że nie zapełnią miasta setkami durnych aktywność i "?", bardziej widział bym to w liniowej formie która prowadzi bardzo dobra fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że kupić, ograć i puścić drożej jak już nie będzie steelbuków na stanie :lewy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w Komputroniku była edycja limitowana ze steelbookiem (inny niż w RTV AGD) i artbookiem za 276, wziąłem wtedy. Teraz widzę, że nigdzie już nie ma, chyba że jakieś Allegro.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno złożyłem preorder za 199zł za podstawkę bo czuję, że będzie bardzo dobrze. Od długiego czasu bardzo brakowało mi gry o pajączku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×