Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, sLk napisał:

PS4 Neo uciągnie :wink:

Wszystkie gameplaye na E3 leciały ze standardowego PS4. Szczerze mówiąc to przy Days Gone nie widziałem niczego co by tam miało nie dawać rady na naszej konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Tiaa Watch dogs w 2013 tez leciał z ps4 ;) 

A tak powaznie to tez mi sie wydaje, ze spokojnie uciągnie. Bez przesady, troche zombiakow w paru scenach. Nie sadze, ze takie akcje beda caly czas. To nie Dead Nation ;) 

Inna sprawa czy bedzie jakis downgrade, obstawiam, ze raczej tak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, sLk napisał:

@Patricko

Inna sprawa czy bedzie jakis downgrade, obstawiam, ze raczej tak :) 

Downgrade to MUSOWO, wiecie to taka tradycja :24_stuck_out_tongue: (musi być ot dla zasady ;))

BTW: To ciekawe jak Ghost Recon Wildlands będzie wyglądał po downgadzie :24_stuck_out_tongue: (skoro teraz wygląda już co najmniej średnio ;))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Downgrade to MUSOWO, wiecie to taka tradycja :24_stuck_out_tongue: (musi być ot dla zasady ;))

BTW: To ciekawe jak Ghost Recon Wildlands będzie wyglądał po downgadzie :24_stuck_out_tongue: (skoro teraz wygląda już co najmniej średnio ;))

Ten Wildlands to straszny suchar. Obejrzałem trailer i sie zastanawialem czy to nie port z ps3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sLk napisał:

Ten Wildlands to straszny suchar. Obejrzałem trailer i sie zastanawialem czy to nie port z ps3. ;)

Bez przesady na potrzeby E3 grafa została wyżyłowana do granic doskonałości :24_stuck_out_tongue:

Zobaczysz co będzie później = docelowo poziom pomiędzy p2/ps3.... ALEEEEE z jakimmm otwartym światem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo to najwazniejsze, w koncu mamy sandbox generation ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, sLk napisał:

@Patricko

Tiaa Watch dogs w 2013 tez leciał z ps4 ;) 

A tak powaznie to tez mi sie wydaje, ze spokojnie uciągnie. Bez przesady, troche zombiakow w paru scenach. Nie sadze, ze takie akcje beda caly czas. To nie Dead Nation ;) 

Inna sprawa czy bedzie jakis downgrade, obstawiam, ze raczej tak :) 

To co widzieliśmy na gameplayu w żadnym stopniu nie było niczym nadzwyczajnym. Wg mnie, gdyby produkt tak wyglądał w wersji finalnej to i tak byłoby ok, ale szału nie robi. Dla mnie ta gra wygląda na tym gameplayu dość średnio, szczególnie wnętrza budynków, tekstury otoczenia, itd. Jeśli to wszystko nadrobią ogromnym światem i mnogością zadań to zostanie im wybaczone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, bodomek1 napisał:

 

alternatywne  demo.

E tam, gameplay z E3 z jakimś pedziem który sztucznie drze się do mikrofonu... THX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, bo to tłumik miał być? Ok. A po co mu tłumik gdy goni go miliard głodnych zombich?

Nie podoba mi się ta gra z tego względu, że na powyższym gameplayu gościu ma opanowaną ścieżkę i wie dokładnie gdzie co zrobić. Zwróćcie uwagę, że i tak ledwo wyrabia się z czasem, bo zombie dosłownie są na wyciągnięcie ręki. I teraz wyobraźmy sobie, że wchodzimy pierwszy raz na tą lokację...

Restart checkpoint?

Yes.

Restart checkpoint?

Yes.

...

 

Oczywiście, co kto lubi, ale takie odniosłem wrażenie. Ja nie cierpię takiej chamówy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, nie każdy etap gry trzeba przechodzić za pierwszym razem. Jak ja bym pierwszy raz grał w ten fragment z filmików, to z pewnością pierwszą myślą byłby ślepy bieg przed siebie i podejrzewam, że nawet nie próbowałbym oglądać się za siebie :24_stuck_out_tongue: Po za tym etap nie jest jakiś szczególnie rozległy, a koleś na gameplay'u specjalnie biega po całej mapce, bawiąc się przy okazji z zombiakami prawdopodobnie tylko po to żeby pokazać jak najwięcej elementów otoczenia, z którymi można wejść w interakcję.

A co do tłumika, to obejrzyj jeszcze raz ten gameplay, bo ten tłumik na broni naprawdę miał sens...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kill napisał:

Aaaa, bo to tłumik miał być? Ok. A po co mu tłumik gdy goni go miliard głodnych zombich?

On tam szedł chyba zabić tego kolesia drugiego, więc akurat tłumik w miarę sensownie wytłumaczony.

W ogóle to z tego co widać na filmiku, to zombiaki kładł dosłownie jedną, góra dwoma kulkami. Jeśli rzeczywiście będą takie słabe, to pewnie te podstawowe nie będą stanowić wyzwania, a dopiero potem w grze odkryjemy jakieś trudniejsze wersje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wy malkontenci... :wink:    Dla mnie gra wygląda super! Jaram się jak córka Stannisa :tongue:

Całe szczęście, że to Bend a nie Ubi więc jest szansa, że downgrade nie będzie zbyt drastyczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh wy malkontenci... :wink:    Dla mnie gra wygląda super! Jaram się jak córka Stannisa :tongue:

Całe szczęście, że to Bend a nie Ubi więc jest szansa, że downgrade nie będzie zbyt drastyczny. 

Póki co, ten gameplay wygląda tak jak każda inna targowa pokazówka (w dodatku premierowa) - aż za ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widziałem niczego szczególnie ładnego, a jak podniósł maskę od samochodu to zaleciało aż erą PS2 :)
Wg mnie jak ta gra tak będzie wyglądać za rok to już to samo w sobie będzie średnio wyglądać :)
Jednak autorzy zapowiadają ekstremalną pogodę i możliwe, że tutaj gra pokaże pazurki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się ten przewalający tłum zombiaków podoba, z wszystkich gier w temacie Z na e3 ta proponuje coś nowego, fale zombiaków bardzo fajne, tak samo prowadzenie ich przez te korytarze, taka gra jakby ja zrobić w coopie - mmo, no to zbiła by fortune! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gameplay i całe to zbieranie zasobów będzie sensowne i ogólnie cała historia w grze będzie trzymać się kupy to ja będę zadowolony bo już mam dość słuchania ciągłych bzdur jak to coś tam wygląda i ciągłe prześciganie się w cyferkach z których nic nie wynika. Battlefront i Destiny dobitnie pokazują, że grafika w grze guzik daje skoro w samych grach brakuje głębi. 

Co do samej gry i tego otwartego świata...cała historia może być dosyć złożona bo w sumie otwarta mapa więc można tam wcisnąć sporo misji. Osobiście liczę na to, że wątek główny będzie trwał między 14-20h + czyszczenie mapy to dodatkowe 10-20h. Wszystko zależy od tempa grania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z E3. Mine tam się podoba i czekam na finalny rezultat. Trochę skręca w stronę TLoU, ale mi to nie przeszkadza :smile:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląda na prawdę fajnie, ale ja bardzo lubię takie gry więc mogę mieć wypaczone spojrzenie. 

Najważniejsze, żeby historia była konkretna.

 

Też polecam :) Genialny jest ten "Wywiad" XD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dość obiecująco. Dużo tu pożyczonych elementów z innych tytułów, ale to mi akurat nie wadzi. No może ten tryb wiedźmina z szukaniem śladów. Walka wręcz potrzebuje szlifów bo póki co dość drętwo się to prezentuje. Ogólnie jestem umiarkowanie zaciekawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Bend jednak pojawiło się na E3

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego wyjaśnić w żaden racjonalny sposób, ale już słyszę odgłos płyty wsuwającej się do napędu w dniu premiery :)

Bardzo lubię takie gry, co zrobić :) Jak dla mnie wygląda świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×