Skocz do zawartości
Patricko

Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, helganin napisał:

Wkur.ia mnie ta gra straciłem 25-30 żyć na poziomie Native Fortress, łażenie w bok i skakanie wydaje mi się mało precyzyjne. 

Rozumiem że już jestem po 30(lat) ale bez kitu :24_stuck_out_tongue: 

To smutne ale cieszy mnie to, bo myślałem,że ja tylko jestem taką ofiarą i potraciłem xx żyć bo akurat tam dziś byłem xD Jeśli oryginalny Crash miał ten sam poziom trudności co remake to podziwiam Was wszystkich,że poprzechodziliście to za dzieciaka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Michalx2204 napisał:

To smutne ale cieszy mnie to, bo myślałem,że ja tylko jestem taką ofiarą i potraciłem xx żyć bo akurat tam dziś byłem xD Jeśli oryginalny Crash miał ten sam poziom trudności co remake to podziwiam Was wszystkich,że poprzechodziliście to za dzieciaka xD

 

Ponad 40 żyć i na 3 palnikach poległem całkowicie :24_stuck_out_tongue: Miałem połamać płytę ale jest też 2 i 3 część więc zostawiłem :1_grinning:

Poddaje się, za stary jestem już na to. Ale kilka soczystych bluzgów poszło na blok :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, helganin napisał:

 

Ponad 40 żyć i na 3 palnikach poległem całkowicie :24_stuck_out_tongue: Miałem połamać płytę ale jest też 2 i 3 część więc zostawiłem :1_grinning:

Poddaje się, za stary jestem już na to. Ale kilka soczystych bluzgów poszło na blok :24_stuck_out_tongue:

Te 3 palniki przeszedłem całkowicie na farcie bo miałem maskę Aku Aku i uratowała mnie od ostatniego palnika ale to fakt dla mnie też ten poziom był jednym z trudniejszych :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problemy z mostem to polecam wskoczyć na barierkę i da się to przejść bez najmniejszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie po 1-2 etap jak wroce z pracy, na wiecej nie mam psychy

ten native jak robilem to ze zlosci plulem na podłoge bo juz 2 pady polamalem przy fifie :/

 

polecam dla relaksu odpalic 3 czesc, pieknie poziomy wchodza :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, sibas napisał:

Dla tych co mają problemy z mostem to polecam wskoczyć na barierkę i da się to przejść bez najmniejszego problemu

z ktorego dosc łatwo spaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od 3czki i miło się grało ale potem jak odpaliłem 1kę to jest już rzeź :notbad:

Muszę odpocząć od niego trochę i za jakiś czas wrócić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Native fortress moment z 3 palnikami można pominąć poprzez wyrwe w płocie :)  Ja teraz się męcze przy High Road.  Z barierki się zsuwam ....

Edytowane przez Kruczek293
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie od soboty w Crasha i o ile początkowe levele nie były bardzo wymagające, to od poziomu Native Fortress zaczęły się schody i musiałem się z nim sporo namęczyć, wkurzając się przy tym niemiłosiernie. Tak jak koledzy wyżej, dwa poziomy dziennie to jest maksimum, całe szczęście, że mówicie, że tylko jedynka jest tylko taka trudna i potem druga i trzecia część gry są już łatwiejsze xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Chazy_Chaz napisał:

z ktorego dosc łatwo spaść :)

 

Jak dobrze się ustawisz i zaczniesz szybko pruć do przodu, to bez problemu idzie przebiec cały jeden most w 3-4 sekundy. 

Wcześniej nawet nie wiedziałem, że w ten sposób można to przejść. Zobaczyłem dopiero u Sarge'a na YT. 

Zastanawia mnie czy to glicz czy zamierzone działanie twórców? Chyba to drugie, bo w rimejku by to usunęli, nie?

O 4.07.2017 o 20:06, helganin napisał:

 

Ponad 40 żyć i na 3 palnikach poległem całkowicie :24_stuck_out_tongue: Miałem połamać płytę ale jest też 2 i 3 część więc zostawiłem :1_grinning:

Poddaje się, za stary jestem już na to. Ale kilka soczystych bluzgów poszło na blok :24_stuck_out_tongue:

 

Trzeba naskoczyć na pierwszy palnik gdy ten kończy się palić. Trzeba mieć dobre wyczucie czasu. 

 

Ogólnie to właśnie skończyłem pierwszą część. Jestem wielkim fanem Crasha od czasów PS1, a jedynki do dzisiejszego dnia nie przeszedłem.

Na szczęście dzięki temu remake'owi to się zmieniło. Teraz pora na dwójkę, która powinna być znacznie przyjemniejsza i prostsza w przechodzeniu. Jedynka, choć momentami diabelnie trudna, sprawiała ogromną satysfakcję po przejściu trudnego poziomu. Dwójka i trójka już takiej satysfakcji nie dadzą, ale i tak wole je bardziej ;) 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wrażenie, że remaster jest trudniejszy.

 

No i to nie wiek, ale widać ewidentnie, że pozmieniali coś z detekcją i łatwo przez to paść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiż ja naiwny byłem myśląc: "przed laty na ps1 wynajmowałem każdą cześć (w tym CTR), to pójdzie lajtowo" xd

Usunęli mi ósemki dziś i lekarz kazał uważać na ciśnienie.

W trakcie przechodzenia jedynki tak mi ciśnienie skakało, że chyba zaraz wyhoduję kolejne ósemki :1_grinning:

 

Szkoda, że nigdzie nie znalazłem fizycznej kopii, ale dobrze, że przynajmniej cyfrówkę w każdej chwili można nabyć :)

 

Ale satysfakcja niesamowita. Tak samo jak za dzieciaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Crasha na PSX nie miałem okazji grać zbyt wiele, więc gdy po raz pierwszy zobaczyłem lvl z mostem w wersji na PS4 to naturalnym wydało mi się wskoczenie na te liny. Całkiem łatwo idzie i przy pierwszym, i przy drugim moście, stojąc już na liniach można swobodnie jeszcze delikatnie jamraja ustawić, aby stał po środku. Gdy zbliża się świniak to trzeba podskoczyć, poza tym nic, tylko biec przed siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem sobie makro na kompie co mi sprawdza aukcje używane, jak tylko sie pojawiła nowa aukcja dostałem sygnał dźwiękowy i od razu kupiłem gre za 140zł :1_grinning: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kosmos.... Nie mam pytań ;)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj platynka wpadła w pierwszym Crashu Trudność moim zdaniem to 9/10 Platyna tylko dla wyjadaczy :)  Druga część już widzę że jest zdecydowanie łatwiejsza,nawet czasowki są łatwiejsze,po pokonaniu ostatniego bossa,dostajemy  szybszy bieg . Trzecia część jest zdecydowanie najłatwiejsza 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo pany ale mi native fortress krwi napsuł dobre 3-4h się meczyłem haha a gdzie tam wszystkie skrzynki i czasówka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ole ole jest za 149 zł dostępny jakby ktoś szukał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mogła by być nie co łatwiejsza albo to już nie lata te co za czasów PSX 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Cygg napisał:

W Ole ole jest za 149 zł dostępny jakby ktoś szukał.

Dzieki zamowienie poszlo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieranie jabłek coś daje? tylko pkt czy wpływa na życia albo jakiś achivment itp?

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zbieranie jabłek coś daje? tylko pkt czy wpływa na życia albo jakiś achivment itp?

To nie jabłka 100 tych owoców daje jedno życie

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×