Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku serii gier akcji, opowiadającej o poczynaniach legendarnego amerykańskiego oddziału specjalnego, znanego z książek Toma Clancy’ego. Grę opracował paryski oddział koncernu Ubisoft, odpowiedzialny m.in. za poprzednią pełnoprawną część cyklu Future Soldier. Akcję gry osadzono na terenach Boliwii, gdzie niebezpieczny kartel narkotykowy za przyzwoleniem skorumpowanego rządu szerzy strach, przemoc i bezprawie. Do akcji wysłany zostaje elitarny oddział Ghost Recon z zadaniem eliminacji kluczowych członków przestępczej organizacji. Wildlands to przełomowa odsłona cyklu, po raz pierwszy w historii przenosząca graczy w ogromny, otwarty świat, po którym możemy swobodnie poruszać się na piechotę, jak również za pomocą szeregu pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych - na wzór takich serii jak Far Cry czy Just Cause. Rozgrywkę zaprojektowano z myślą zarówno o zabawie samodzielnej, jak i w trybie kooperacji, w którym może wziąć udział maksymalnie 4 graczy.

 

Tęskni mi się za grą pokroju Ghost Recon Future Soldier, gdzie punktowana była współpraca i ogólny team play a nie liczba killi... mam nadzieję, że właśnie taką pustkę załata chociaż w jakiejś części ten Wildlands...

 

Świeżutki gameplay:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formuła fajnie się zapowiada, ale takie kwiatki jak strzały w dupsko, gdzie przeciwnicy padają jak rażeni piorunem, albo wyskoki z motoru na równe zakrawa o śmiech. Już nie mówię nawet o zaparkowanym helikopterze na drzewie. Mam nadzieję, że w końcu zmienią ten silnik i Ubi nie będzie klepać kilku serii na tym samym schemacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zuba1899 napisał:

Formuła fajnie się zapowiada, ale takie kwiatki jak strzały w dupsko, gdzie przeciwnicy padają jak rażeni piorunem, albo wyskoki z motoru na równe zakrawa o śmiech. Już nie mówię nawet o zaparkowanym helikopterze na drzewie. Mam nadzieję, że w końcu zmienią ten silnik i Ubi nie będzie klepać kilku serii na tym samym schemacie.

Kurcze obejrzałem jeszcze ze 2 razy, pomyślałem i cóż...

JEST SŁABO :38_worried: Taktycznie nie jest (choć na siłę starają się to udowodnić), chociażby minimum realizmu też brak (o czym zuba1899 wspomniał), SAMA formuła może i poprawna ale zapowiada się średniak maks... A jak jeszcze pomyślę, że UBI i TAK na potrzeby pokazu "podkręciło" grę to już żal i gorycz co będzie jak na światło wyjdzie TA PRAWDZIWA wersja :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to wygląda na grę F2P niż pełnoprawną grę. Chodzenie na kucaka też nienaturalne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem po raz pierwszy zwiastun z tej gry jak oni na końcu wchodzą na tą górę to fap fap fap. Oglądam teraz gameplay i odczucie jak koledzy powyżej. Średniak i nie urzeka narazie niczym. Dlatego ja nie oglądam żadnych trailerów, ani z gier ani z filmów. Często mija się to bardzo z gameplay'em i jest rozczarowanko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie odniosłem takie samo wrażenie, jest to kopia Division w krzakach. Trochę słabizna, a liczyłem na coś dobrego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej zapowiedzi byłem zachwycony. Teraz po obejrzeniu kilku gameplayów już nie tak bardzo. Wygląda średnio, za duży nacisk na otwarty świat. Szczerze to nie wiem czy nie wolałbym bardziej remastera Future Soldier, który był genialny. Jak jakiś czas temu wróciłem do GRFS na PS3 żeby zagrać w coopie to gra wciąż zachwyca pod względem gameplayu, taktyki, struktury misji i chociażby samej fabuły.

Nie zdziwiłbym się jeśli się okaże, że ten otwarty świat ucierpi przez typowy schemat Ubi jak w AC i FC - przejmowanie obozów/kryjówek/dzielnic, wieże itp.

Drobiazg, który rzuca się w oczy bardzo na minus to HUD - w Future Soldier było to genialnie rozwiązane, bo każdy Duch miał coś w stylu gogli rozszerzonej rzeczywistości, a jak się oberwało EMP lub były zakłócenia to nie miało się dostępu do interfejsu. Tutaj krok wstecz. A szkoda.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Trzebiat napisał:

Szczerze to nie wiem czy nie wolałbym bardziej remastera Future Soldier, który był genialny. Jak jakiś czas temu wróciłem do GRFS na PS3 żeby zagrać w coopie to gra wciąż zachwyca pod względem gameplayu, taktyki, struktury misji i chociażby samej fabuły.

Brałbym Future Soldier Remaster jak dziki, jak najdzikszy dzik!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten Ubisoft robi... sama oprawa okej, ale... ta gra powinna otrzymać nagrodę dla najbardziej drętwej produkcji na E3. Animacje to chyba z PS2 pochodzą, co niektóre indyki lepiej się w tym aspekcie prezentują. Future Soldier uwielbiałem przede wszystkim za profesjonalne podejście do tematu takich misji z kooperacją, gra wyglądała świetnie i miała super soczysty gameplay. Po co tutaj ten otwarty pusty świat, jeżeli nie ma tutaj eksploracji i interakcji z nim, a zabawa ma i tak polegać na poruszaniu się od misji do misji w drużynie? Żebym zamiast ekranu wczytywania musiał sam pokonywać tę mapę cały czas? Albo żeby można było wcisnąć koszmarne sekcje pościgowe, lub ukryć po zakamarkach 400 znajdziek? "Średniak" to jest najbardziej pozytywne określenie, jakiego jestem w stanie użyć wobec tej gry po obejrzeniu filmów z rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt nie dodał?

 

zapowiada się ciekawie! 

trailer

 

 

 

 

 

solo gameplay

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to UBI zawsze zapowiada się ciekawie zawsze.. ;)

Liczyłem na kolejny Ghost Recon Future Soldier ale cóż... W Wildlands też pogram tylko ile można do cholery przechodzić razem misję ile? (szybko ta gra umrze jak takie tylko plany majo)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka sytuacja jak z Division. Na premierę na pewno nie kupię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xtomashx napisał:

Będzie taka sytuacja jak z Division. Na premierę na pewno nie kupię.

 

Ja jak mocno przycebulę i kupię to tylko na 2 (jak zawsze zresztą :P) lub faktycznie poczekam z 1-2 tygodnie jak zawiedzeni fani się odbiją i będę sprzedawać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, nenesior napisał:

Jeszcze nikt nie dodał?

 

Dodał dodał, było szukać dobrze ;)

Tematy połączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

 

Dodał dodał, było szukać dobrze ;)

Tematy połączone.

to nie wpisal tagów :-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nenesior napisał:

to nie wpisal tagów :-)

 

 

O Shit to ja dodałem :24_stuck_out_tongue: i fakt tagów brak, zapomniałem... Może jakiś modzik doda :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak moje drogie panny zarejestrowane już do BETY?

 

Jak coś łapcie klikajcie rejestrujcie się i Endżoj wkrótce...

https://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-us/beta-registration/index.aspx

 

Pasi pasi? podziękuj....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kodzik na betę dostałem. Od 3 do 6 lutego można testować.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Ja jeszcze nie dostałem kodu. Kolega który dostał próbował mnie zaprosić lecz u niego na koncie pod moim nickiem widnieje status "już zaproszony".  A u mnie w zakładce Beta Access na koncie uplay widnieje tylko for honor. 

Ps. tak sprawdzałem spam. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kodów mamy osobny temat, nie spamujcie tutaj jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.06.2016 o 21:32, zuba1899 napisał:

Formuła fajnie się zapowiada, ale takie kwiatki jak strzały w dupsko, gdzie przeciwnicy padają jak rażeni piorunem, albo wyskoki z motoru na równe zakrawa o śmiech. Już nie mówię nawet o zaparkowanym helikopterze na drzewie. Mam nadzieję, że w końcu zmienią ten silnik i Ubi nie będzie klepać kilku serii na tym samym schemacie.

 

Wiem wiem....

Ale gdzie jak nie tu ;)

No i Betę Ghost Recon Wildlands pobieram.. kto chce?? (mam kilka zaproszeń). Daj lajka a wylosuję do kogo idzie zapka...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

11 am GMT, ale która to na nasze to nie wiem niestety. 

Ed: wygląda na to, że u nas to równo w południe.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×