Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, paszczakus napisał:

gierka miodzio, macie coś odblokowane na wrogie helikoptery? jakieś RPG czy coś?

 

No wlasnie jest jedna poboczna gdzie mnie heli non stop daja w pupe. hmm a moze mozdzierz od rebeliantow pomoze dzis jesli beta jeszcze trwa sprawdze. 

 

Ogolnie jak juz troche pogralem i zobaczylem ze AI moze byc przydatne i ze jednak mozna taktycznie podchodzic to mialem wiekszy fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na heli w becie LMG jest w miare skuteczne, albo dobrze wycelowany granatnik.

 

A tutaj troche coopa:
 

 

Potem moze wrzuce filmik jak sie w 4 okolo 15 minut skradamy do bazy bez zadnych alarmow. :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze pytanie za 100pkt jak użyć granatnika pod lufą po odblokowaniu ?? wszystkie przyciski próbowałem a w opcjach sterowania nic nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, paszczakus napisał:

to jeszcze pytanie za 100pkt jak użyć granatnika pod lufą po odblokowaniu ?? wszystkie przyciski próbowałem a w opcjach sterowania nic nie znalazłem...

 

nie jestes sam mnie tez odrobinke czasu to zajelo. 

Modujesz bron podpinasz granatnik. L2 i celujesz z karabinu potem kirunkowy na krzyzaku w dol przelacza na granatnik. jest 5 granatow i dosc dlugo sie przeladowuja wiec warto tobic to manualnie po strzale. 

 

I tez rzuce pytaniem - kupilem upgrade do drona halas zeby odciagac wrogow - jak tego uzyc latalem wrogowi za plecami i jakos nie widzialem opcji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza beta mi nie podeszła ale przy drugiej na najwyższym poziomie trudności bawiłem się ze znajomy wyśmienicie! Po wewnętrznej walce dziś zamówiłem golda :) 

I teraz czekam na wtorek jak dziecko. W Wildlands zalecam grać wyłącznie na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma jak w The Division że brak połączenia z serwerami i nie pograsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił już ktoś może, podzielcie się wrażeniami ;) Ja po becie z kumplem zdecydowaliśmy sie na wersje gold gra przypadła nam do gustu czekam na swoja kopie i gram mam nadzieje już od jutra ;) Gra może nie jest idealna jednak jak dla fana militariów mysle ze obowiazkowa pozycja ;)

 

P.S polecam kanal na youtubie : ForceInSpecialTactics goście nieźle ogarniają wygląda jakby to faktycznie jednostka specjalna grala w przerwie między misjami :1_grinning: Fajny instruktaż jak powinno sie grać w te grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mesutOzim napisał:

Kupił już ktoś może, podzielcie się wrażeniami ;) Ja po becie z kumplem zdecydowaliśmy sie na wersje gold gra przypadła nam do gustu czekam na swoja kopie i gram mam nadzieje już od jutra ;) Gra może nie jest idealna jednak jak dla fana militariów mysle ze obowiazkowa pozycja ;)

 

P.S polecam kanal na youtubie : ForceInSpecialTactics goście nieźle ogarniają wygląda jakby to faktycznie jednostka specjalna grala w przerwie między misjami :1_grinning: Fajny instruktaż jak powinno sie grać w te grę ;)

 

Nie gniewaj się za to co napiszę, ale MUSZĘ!

 

Jaki do qurwy instruktaż jak powinno się grać w tę grę?? Nie ma czegoś takiego, każdy gra jak chce... Co do samej gry jeżeli to pozycja obowiązkowa dla fanów militariów to co powiesz o Future Soldier (PS3), o Rainbox Six Rogue Spear / Raven Shield (PC)... Natomiast na PS4 to fakt mało tego, ale niestety koło prawdziwego Ghost Recon-a to to badziewie nawet nie leżało...

 

Co nie zmienia faktu, że alternatyw zbytnio nie ma :38_worried: (R6 Siege)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bubel jak division ze ludzie nie uczą się na błędach ludzi którzy kupili Golda division przed premierą ehhh ja juz nic nie biorę od tej firmy zwykła kalka z roku na rok 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie przesadzaj i zagraj w For Honor 😉

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób ktore czekają już na swoja gre. Mam do tej pory zainstalowana bete. Czy lepiej jest zostawic bete i pelna wersja zainstaluje sie na becie i zostana wszystkie postepy z bety czy jednak tak nie bedzie ? A moze lepiej usunac bete i zainstalowac pelna wersje ? Czy to nie ma w ogole znaczenia ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Nie gniewaj się za to co napiszę, ale MUSZĘ!

 

Jaki do qurwy instruktaż jak powinno się grać w tę grę?? Nie ma czegoś takiego, każdy gra jak chce... Co do samej gry jeżeli to pozycja obowiązkowa dla fanów militariów to co powiesz o Future Soldier (PS3), o Rainbox Six Rogue Spear / Raven Shield (PC)... Natomiast na PS4 to fakt mało tego, ale niestety koło prawdziwego Ghost Recon-a to to badziewie nawet nie leżało...

 

Co nie zmienia faktu, że alternatyw zbytnio nie ma :38_worried: (R6 Siege)

 

Też się nie gniewaj ale muszę ! 

 

Napiąłeś się jak skóra na baranich jajach... Czy ja Ci każe tak w to grać? Pewnie i tak byś nie umiał, ale spoko... Zresztą skoro i tak nie zamierzasz kupować tej gry to po co się wypowiadasz? Wyraźnie napisałem że proszę o opinie osóby które być może już grają. Czytanie ze zrozumieniem kuleje ? 

 

 

P.S 

 

Jak znajdziesz mi Raven Shield na ps4 to chętnie w to pogram ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mesutOzim napisał:

 

 

Też się nie gniewaj ale muszę ! 

 

Napiąłeś się jak skóra na baranich jajach... Czy ja Ci każe tak w to grać? Pewnie i tak byś nie umiał, ale spoko... Zresztą skoro i tak nie zamierzasz kupować tej gry to po co się wypowiadasz? Wyraźnie napisałem że proszę o opinie osóby które być może już grają. Czytanie ze zrozumieniem kuleje ? 

 

 

P.S 

 

Jak znajdziesz mi Raven Shield na ps4 to chętnie w to pogram ;) 

 

Wypowiadam się młodzieńcze bo przegrałem w hooy w stare Ghost Recon-y (m.in. Desert Siege), w stare Rainbow Six-y (2,3), w hooy dużo w Future Soldier... I niestety Wildlands to słaby wytwór dla mas (ma zadowolić jak najwięcej ludu)...

 

Ale fakt ja na 100% nie umiałbym grać jak TY taki PRO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak gra zawierać będzie więcej zawartości od The Division to uważam, że fani tego typu gier będą się świetnie bawić tylko oby serwery nie leżały tak jak w FH gdzie masa ludzi zgłasza problem z zamkniętym NAT.

 

Moim zdaniem każdy gra w to co lubi. Ja akurat lubie gry od Ubisoft choć GR nawet mnie nie zaciekawiło ale możliwe jest to, że ten tytuł na prawdę ma potencjał dla grania w ekipie 👍👍👍

 

 

Miłego grania życzę wszystkim posiadaczom GR

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

24 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Wypowiadam się młodzieńcze bo przegrałem w hooy w stare Ghost Recon-y (m.in. Desert Siege), w stare Rainbow Six-y (2,3), w hooy dużo w Future Soldier... I niestety Wildlands to słaby wytwór dla mas (ma zadowolić jak najwięcej ludu)...

 

Ale fakt ja na 100% nie umiałbym grać jak TY taki PRO...

 

Cieszy mnie starcze żeś taki ograny... Akurat pierwsze Rainbow Sixy jak i Ghosta ograłem. Jak wcześniej słusznie napisałeś alternatywy nie ma więc, moje zdanie jest jakie jest. 

 

P.S 

 

Kanał nie jest mój, więc nie pitol mi o pro graniu bo pewnie z sam z całego tego PRO masz tylko konsole którą się ciągle chwalisz w każdym temacie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mesutOzim napisał:

 

 

Cieszy mnie starcze żeś taki ograny... Akurat pierwsze Rainbow Sixy jak i Ghosta ograłem. Jak wcześniej słusznie napisałeś alternatywy nie ma więc, moje zdanie jest jakie jest. 

 

P.S 

 

Kanał nie jest mój, więc nie pitol mi o pro graniu bo pewnie z sam z całego tego PRO masz tylko konsole którą się ciągle chwalisz w każdym temacie.

 

A no nie trafiłeś bo ja gram na Amator Stejszyn... Dobra koniec offtopu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😀😀😀

Cisza już bo robicie OT 😂😂😂

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Grassek napisał:

Pytanie do osób ktore czekają już na swoja gre. Mam do tej pory zainstalowana bete. Czy lepiej jest zostawic bete i pelna wersja zainstaluje sie na becie i zostana wszystkie postepy z bety czy jednak tak nie bedzie ? A moze lepiej usunac bete i zainstalowac pelna wersje ? Czy to nie ma w ogole znaczenia ?? 

Zna ktoś odpowiedź ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś juz gra to prosiłbym o ocene i czy warto :) Może bym się zdecydował zagrać z jakąś ekipą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pograć wspólnie to niech zaprasza ja teraz właśnie pykam

nick basienka93 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam ? Gra już ktoś ? Ja jestem po pierwszej misji i narazie nie zauważyłem żadnych zmian względem bety. 

Można zapraszać do znajomych jeśli ktoś chętny do gry.

ID.  grassek_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×