Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

ArmA czy OFP to to nie jest, ale i tak jest miodnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już wk... Status NAT: Restrykcyjny. Więc wczoraj zrobiłem postać, wyłączyłem grę i poszedłem spać. Dzień dobry dobranoc.

Nie wiem póki co czy to problem z mym netem czy coś po stronie Ubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft coś nawala i ja nie kupię już od nich gier multi.

Ogólnie w każdej grze mam NAT otwarty, zarówno RB6, The Division i innych grach multi (innych producentów) ale ostatnio zakupiłem For Honor w wersji deluxe i to cyfrówkę i do tej pory mam NAT zamknięty!

Ludzie podobno grając w beta mieli NAT otwarty a teraz męczą się z tym tak samo jak ja...

Śmieszne jest to, że nie każdy ma ten problem więc nikt nie wie o co chodzi. Ja nawet napisałem do supportu ale do tej pory cisza z ich strony. Wczoraj była aktualizacja For Honor i miałem nadzieję, że problem ustąpi ale niestety tak się nie stało.

 

Wydaję mi się, że jesteś w takim samym punkcie co ja i będziesz miał problemy z GR..

Ja otwierałam porty, próbowałem DMZ, UPnP i nic...

Raczej wątpliwe by to była wina uslugodawcy bo inne gry działają bez problemu a konsola pokazuje NAT2.

Podobno czasem pomaga internet po kablu. Są na YT filmiki tymczasowego radzenia sobie z problemem, niby dotyczą FH ale pewnie mogą zadziałać z GR. Trzeba na konsoli mieć ustawione polacznia zarówno po kablu jak i WiFi. I włączasz grę mając internet po kablu, nie wyłączając gry, zmieniasz na WiFi i podobno zmienia się z zamkniętego na ograniczony, kolejna taka próba powinna zmienić z ograniczonego na otwarty. Niestety po wyłączeniu gry i podczas próby ponownego grania, NAT znowu jest zamknięty..

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że usługodawca blokuje porty dalej, u siebie. Czyli zmienisz na ruterze ale nic Ci to nie da póki nie otworzą tych portów u siebie.

Już wyczytałem że Wildlands PS4:

 

Ghost Recon Wildlands - Playstation 4 Ports 

·        TCP: 80,443,3478,3479,3480 

·         UDP: 3658-3667

 

Swoja drogą spróbuję tego myku z wifi z ciekawości. I wysyłam złowieszczego maila do usługodawcy :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uslugodawca raczej nie blokuje portów bo inne gry nie mają tego problemu. Spróbuj i daj znać czy u Ciebie się coś zmieniło. Zresztą ludzie na kablu mają ograniczony a na WiFi zamknięty zarówno w DMZ, jak i UPnP więc bądź tu madry..

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kolos28 napisał:

Ubisoft coś nawala i ja nie kupię już od nich gier multi.

Ogólnie w każdej grze mam NAT otwarty, zarówno RB6, The Division i innych grach multi (innych producentów) ale ostatnio zakupiłem For Honor w wersji deluxe i to cyfrówkę i do tej pory mam NAT zamknięty!

Ludzie podobno grając w beta mieli NAT otwarty a teraz męczą się z tym tak samo jak ja...

Śmieszne jest to, że nie każdy ma ten problem więc nikt nie wie o co chodzi. Ja nawet napisałem do supportu ale do tej pory cisza z ich strony. Wczoraj była aktualizacja For Honor i miałem nadzieję, że problem ustąpi ale niestety tak się nie stało.

 

Wydaję mi się, że jesteś w takim samym punkcie co ja i będziesz miał problemy z GR..

Ja otwierałam porty, próbowałem DMZ, UPnP i nic...

Raczej wątpliwe by to była wina uslugodawcy bo inne gry działają bez problemu a konsola pokazuje NAT2.

Podobno czasem pomaga internet po kablu. Są na YT filmiki tymczasowego radzenia sobie z problemem, niby dotyczą FH ale pewnie mogą zadziałać z GR. Trzeba na konsoli mieć ustawione polacznia zarówno po kablu jak i WiFi. I włączasz grę mając internet po kablu, nie wyłączając gry, zmieniasz na WiFi i podobno zmienia się z zamkniętego na ograniczony, kolejna taka próba powinna zmienić z ograniczonego na otwarty. Niestety po wyłączeniu gry i podczas próby ponownego grania, NAT znowu jest zamknięty..

 

HTC 10

 

 

 

Pisz do Sephiroth-a ja miałem ten sam problem, wiec przez Team Viewera mi wsio ogarnął i teraz For Honor zapier.... jak rakieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarnął tematu, wszystkie jego pomysły nic nie zmienily.

Napisz co u Ciebie zadziałał, może to pomoże innym...

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pitu pitu, a kartele wykorzystując waszą nieuwagę trzepią hajs na koce haha. Jeśli ktoś chętny do pogrania w coopie to zapraszam do znajomych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak obejrzę skrót Panie Grassek to jedziemy z tym koksem? :)

 

P.S właśnie pogrywam jak ktoś chce dołączyć to zapraszam PSN: ozimBarca

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Sie nie spinaj o tej film z tym "tak powinno sie grac". Wiadomo ze kazdy gra jak chce - niemniej ten dobrze zmontowany film pokazuje ze jesli zmieni sie ustawienia gry i ma sie ekipe to mozna robic taktyczne akcje, przynajmniej we wczesnych etapach gry.

Kolesie pieknie sie komunikuja, sciagaja po cichu wrogow, uwazaja na otoczenie i siebie, graja bez zadnego huda. Czasami jest jakis cluster fuck i musza ogarnac sytuacje ktora wymknela sie spod kontroli.

 

Trafilem na ten film po ograniu bety a zanim ktorys z userow forum go wkleil - i powiem ze poczulem ze ogladam inna gre nizli to w co mialem okazje zagrac podczas bety.

 

Owszem Wildlands moze byc dalekie od oczekiwan tych ktorzy spodziewali sie ze gra wymusi na nich taktyczne podejscie - tutaj mozna leciec i na pale, da sie, mozna wcale nie pierniczyc sie z taktycznym sciaganiem wrogow i robieniem misji po cichu (mimo iz Ghost w tytule). Ale z drugiej strony gra mimo iz nie premiuje taktycznego podejscia umozliwia takowe i to tylko od gracza/graczy zalezy jak bedzie chcial owa gre przechodzic.

 

To ze wiekszosc leci na hurra, albo ze wiekszosc recenzentow nie skorzysta z opcji podniesionego poziomu trudnosci i braku huda zeby choc wspomniec o tym recce to jedno a to co gra umozliwia to drugie.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan dobrze powiedziane.

 

Jak ktoś się spieszy by kolejną grę przebiec to droga wolna, jeśli ktoś ma ochotę pobawić się w taktyczne podejście, ma taką możliwość.

A skoro dali mi taką wielką planszę by pobawić się w ducha :) Jestem zadowolony. Jedyne co mnie denerwuje to to że nie można wyłączyć towarzyszy gdy gramy sami.

Powinni dać taką opcję bo nie każdy ma ochotę biegać z przydupasami ( mowa o solo).

 

PS: wczoraj wieczorem włączyłem grę i już NAT: Otwarty. Możliwe że Ubi coś na dzień dobry miało nieogarnięte.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mareeku   Juz po becie oceniajac niestety kompanii AI sa wymagani. Gra jest nastawiona na coop watpie zeby wszystko dalo sie zrobic po cichu. Nie jest to duzy spoiler bo pewnie takich misji bedzie sporo ale jest misja gdzie trzeba kogos tam przesluchac, jak nie uda sie podleciec do ziomka kladac jego przydupasow ten ucieka wozem, i tutaj wiadomo wsiadamy gonimy wydajac kompanom rozkaz do ostrzalu - solo bez kompanow marnie to widze. I jeszcze jedna rzecz z bety (pewnie tak samo jest w finalnym produkcje) a wiec nasi kompanii sie teleportuja. W wypadku rzeczonej misji wbijam do wozu, zostawiajac 3 AI na polu wydaje rozkaz ostrzalu poslusznie pojawiaja sie w wozie. Zakladam ze trudniej jest w coopie bo jesli zostawimy ekipe/znajomego z ktorym gramy to raczej ci nie teleportuja - ot potrzebne lepsze zgranie i planowanie. Mnie gra nie porwala na tyle po becie zeby kupowac. Ale jej nie skreslam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dobrze słyszeć, że NAT się naprawił. Ja nadal mam zamknięty w FH ale wczoraj załatwiałem z usugodawcą IP publiczne więc do weekendu powinienem nie mieć problemu 😀👍👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle @MagEllanmożesz spróbować . Też mi się beta średnio podobała ale po horizon miałem pkazję wziąć i jest spoko już 2 z 4 watażków mam rozwalonych . Grałem online ale większość solo i ten typ misji o który ci chodzi wygląda tak że strzelalają w konwój do pewnego momentu kiedy się zaczyna dymić auto staje także idzie to solo zrobić bez problemu . Stealth też wychodzi bo a.i jest niewidzialne niczym Ellie w Tlou i póki ciebie nie zauważą można kombinować . 

 

 

Gierka spoko nawet solo , wydaje mi się że graficzka lekko poprawiona wzgledem bety , roślinność nawet po horizon ok . Story nawet brutalne trzeba przynać że kartel choć przerysowany się nie pierdoli :) jak w rzeczywistości . Jak ktoś nie jest uczulony hipsterstwem i nie szuka w tej gierce bóg wie czegp , będzie się bawił spoko aczkolwiek stare ghosty to bie są , bardziej mercenaries + mgs v :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolegą w coopie bawimy się wyśmienicie. Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem po becie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Danielski_82 napisał:

Nie jest źle @MagEllanmożesz spróbować . Też mi się beta średnio podobała ale po horizon miałem pkazję wziąć i jest spoko już 2 z 4 watażków mam rozwalonych . Grałem online ale większość solo i ten typ misji o który ci chodzi wygląda tak że strzelalają w konwój do pewnego momentu kiedy się zaczyna dymić auto staje także idzie to solo zrobić bez problemu . Stealth też wychodzi bo a.i jest niewidzialne niczym Ellie w Tlou i póki ciebie nie zauważą można kombinować . 

 

Nie no wiem ze solo + AI da sie to zrobic, raczej chodzilo mi w druga strone - AI kompanow sie teleportuje, w ekipie trzeba miec lepsze zgranie bo jak zostawimy kogos z ekipy na polu to watpie zeby sie teleportowal. 

 

Jak pisalem beta mnie nie porwala na tyle zeby na premiere gre kupowac, ale nie skreslam jej moze kiedys siegne - bo bawilem sie calkiem niezle (ale sa inne pozycje na liscie ktore chce ograc bardziej)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na wspólne granie to wbijać, właśnie zaczynam

 

PSN:ozimBarca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Hej.
Czy ktoś doświadcza takich artefaktów graficznych głównie na dymie, ogniu ? Występują też winnych okolicznościach, ale najczęściej właśnie podczas palenia, dymienia . 
Gram na PS4 PRO z WYŁączonym Boost Mode.
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ps3 bieda edyszon nic się nie działo , niemniej poziom "wycia" bliski krytycznej (wyższy od Horizon) , tyle mogę od siebie napisać . 

 

 

Gierkę już przeszedłem nawet spoko a w kilka osób w coopie to musi być naprawdę mega doświadczenie . Na szczeście Ubi tak samo jak w WD2 rezygnuje z "wież" i schemat aż tak nie męczy choć ofc cała gra solo jest mega monotonna , no trzeba mieć troszkę zajawkę na te klimaty . 

 

 

opłaca się wbijać secret ending czy to jakiś filmik na 10 sek , jak wszystkie inne ?

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba passuje... 

 

Ogrywajac nowa zelde, niera, nioha, gravity rush2 po czym odpaliłem wildlands jako fan future soldiera... no I na dziendobry fizyka w tym tytule to jakiś mało śmieszny żart!!! Samochody, traktory I inne pojazdy zachowują się jakby miały sprężyny zamiast kół , celowanie I strzelanie to kpina I uczucie jakbym strzelał z kapiszonow, grając całe 30 minut chciałem zobaczyć przy okazji co się stanie "na rambo" , co?? Wyrznalem nie ginąć pół armii... widoki ładne ale czy to starczy?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

Chyba passuje... 

 

Ogrywajac nowa zelde, niera, nioha, gravity rush2 po czym odpaliłem wildlands jako fan future soldiera... no I na dziendobry fizyka w tym tytule to jakiś mało śmieszny żart!!! Samochody, traktory I inne pojazdy zachowują się jakby miały sprężyny zamiast kół , celowanie I strzelanie to kpina I uczucie jakbym strzelał z kapiszonow, grając całe 30 minut chciałem zobaczyć przy okazji co się stanie "na rambo" , co?? Wyrznalem nie ginąć pół armii... widoki ładne ale czy to starczy?? 

 

Starzeję się, bo ZNOWU muszę się zgodzić ze ZDUNEM...

Może błędne założenie jest takie, że każdy chce aby to był FS a Wildlands nim nigdy nie będzie, a po becie już wiedziałem, że grę kupię na 100% za 60 zł maks...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Future Soldier jest jedną z słabszych odsłon Ghost Recona i jest spin offem w przyszłośći ,nie wiem dla czego co chwilę idą porównańia do niej , bo jest najświezsza i ją ludzie kojarzą ? 

 

Samo sterowanie w Wildlands jest bliższe Ghost Recon 2 ( piękna wersja na org Xbox ) a sam system cover najlepiej imo pracował w spin offach Advanced Warfighter . Generalnie  "na rambo" to ja w takie gierki nie gram , jak ktoś ma doświadczenie rozstawia sobie zołnierzyków i się bawi , w coopie x4 jak zbiorą się zajawkowicze wygląda to świetną zabawę .

 

 

@zdun Wow po co ci tyle gier na raz , nie lepiej sobie przechodzić po kolei ?  Widzę ze kupujesz kilka gier i później narzekasz w tematach , same tytuły ledwie liźniesz . Nie lepiej skupić się na swoich mesjaszach skoro się dobrze w nich bawisz , i wbijać w nich platyny ?  

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun, @digitalman_pl

Mozna na rambo, jasne ze mozna ale to jest opcja to gracz ma wybrac czy woli po cichu czy na hurra. 

Mozna tez wylaczyc hud, podswietlanie przeciwnikow i probowac rozgrywac gre taktycznie. 

To ktora kto droge wybierze zalezy od gracza... 

 

Zgodze sie natomiast ze bronie nie maja do konca pierdykniecia, snajperka jest mega stabilna, i prosta w uzyciu. Inne bronie ktore testowalem w becie po prostu sa i spelniaja swoja role nic wiecej. 

zgodze sie takze ze fizyka pojazdow jest mocno z Watch Dogs 2, podjechac mozna chyba pod kazde najbardziej strome wziesienie wbrew prawom fizyki. 

 

Zawsze myslalem ze wybor to jest dobra rzecz. Ale ostanio mam wrazenie ze jednak nie. 

narzekania na Thiefa ze za latwy zamiast zmienic jedno z nastu ustawien ktore wplywalo na rozgrywke i dopasowac poziom wyzwania pod siebie

Alien - ze za trudny, no sorry nie idzie komus granie ma poziomy trudnosci hardcore (rekomendowany przez tworcow) daje w kosc? jest normal, a i jeszcze easy. 

 

To samo mamy tutaj od gracza/ekipy zalezy jak bedziemy grac. 

 

Mnie beta nie porwala, ale nie odrzucila moze dam tej grze szanse ale sa inne pozycje do ogrania i nie mam aktualnie na Wildlands cisnienia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam więcej pograć a mniej biadolić, gra naprawdę daje dużo funu ino trzeba lubić skradanki i militarne klimaty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie problem z ta grą jest właśnie taki że jest dla wszystkich bo ma się sprzedać. Ale każdy znajdzie coś dla siebie - im dużej gram tym jestem bardziej przekonany że jest to świetnie spasowany tytuł i dawno tak mnie nie ciągnęło do gry, wale z ziomkami i nie robię po kolei niczego pełna dowolność nawet na zaawansowanym na rambo to się nie da za bardzo  ( oczywiście po którymś tam odrodzeniu się udaje ) więc nie piszcie takich głupot- nie mówię już o ekstrim bo to jest przesada hyhyh. Jedna rzecz mi nie pasuje a mianowicie że mogę dowolnie zmieniać bron i wygląd w czasie misji - to powinno być ograniczone do ammoskrzynek lub do sejfhałsuw ale to drobiazg. Strzelanie jest bardzo dobrze zrobione wale stojąco z kma lub w ruchu i nie moge go utrzymać, dzwięki są miodne tylko trzeba dać głośniej, kule biją w materiały penetruja i za blachą się nie schowasz i AI o tym wie. Tak wiem pojazdy.... ale to nie jest symulator pojazdów, ale i tak się fajnie lata i jezdzi w razie potrzeby bo ja wolę na piechotę. FS to był typowy świetny szuterek 3 osobowy, ale to jest zupełnie inna konwencja i nie można porównywać. Bliżej temu właśnie do OFP lub Army a tych pozycji mi brakuje. W 4 na hsetach nie ma lepszej kooperacji w tej chwili jak dla mnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×