Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie mogę już z tą grą !!Zaczyna mnie irytować coraz bardziej i nie chodzi o sterowanie,celowanie,strzelanie,jeżdżenie,latanie samolotem czy helikopterem które totalnie nie pasuje do mojego stylu gry ale najbardziej wkurza mnie to ,że gdzieś to już wszystko widziałem i mam wrażenie  jakbym grał w trochę innego Just Cause2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szalony_szaleniec napisał:

A ja nie mogę już z tą grą !!Zaczyna mnie irytować coraz bardziej i nie chodzi o sterowanie,celowanie,strzelanie,jeżdżenie,latanie samolotem czy helikopterem które totalnie nie pasuje do mojego stylu gry ale najbardziej wkurza mnie to ,że gdzieś to już wszystko widziałem i mam wrażenie  jakbym grał w trochę innego Just Cause2 .

Ja po becie juz wiedziałem ze to będzie niewypał współczuję tym co wydali na wersję gold hajs ehh trzeba uczyć się błędach ze gry od ubi to kopiuj wklej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tereny leśne na pólnocnm zachodzie mapy zdaje się , jak ktoś lubi roślinność w grach nie powinien się zawieść jak chce przed sprzedażą gry pozwiedzać czy coś , wygląda to zupełnie inaczej niż pustynia ze środka mapy , bety czy początku gry . 

 

http://www.spidersweb.pl/2017/03/ghost-recon-wildlands-recenzja.html

Świetna Recka , koleżka pisze że nie dał rady online z "kolegami" bo od dziecka marzył o takiej grze , ale chciał grać "po cichu" :) 

 

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gra zbiera świetne noty a granie w ekipie jest na prawdę dobre. Ja tam właśnie kupiłem i pobieram grę na dysk.

Przekonały mnie recenzje, gameplaye z udziałem ludzi co podchodzą taktyczne do tematu jak i znajomi, którzy grają i ciągle im mało.

Dla mnie ubi robi coraz lepsze gry. Mam i RB6, FH a teraz GR. The Division również ogrywalem i było fajne. Liczę na to, że GR będzie tylko lepszy 👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rejpsnake68 napisał:

Jak ktoś tęskni za GR FS to ...

33548dbd48c38695a731a4b9e0701961.jpg

e2c2f115589a9eb1b9aabf970c020359.jpg

 

N6 & TT

 

 

 

Moje wprawne oko widzi mandaryny z promocji z bidry :1_grinning: po ile były??

 

A serio to jak ogram Horizon to chyba pomyślę o Wildlands...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, rejpsnake68 napisał:

To z wosku

 

N6 & TT

 

 

 

Paniczu zostałeś moim guru cebulowym... GENIUSZ!! Kupujesz i stawiasz a na zdjęciach jak prawdziwe! I wszyscy zazdroszco bogactwa i przepychu ;)

 

BTW: Boże kusi mnie kusi (przez sentyment do gier Ghost Recon)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do GR FS  to dwa tygodnie temu była na PS3 za darmo do pobrania w Psn. Nie wiem bo się nie zam, czy dla plusowiczòw czy gra jest stara i dają ją za darmo. Pobrałem i parę godzin pograłem :1_grinning: Może ktoś chętny do co-op ? ;)  

 

@rejpsnake68  "wdzianko"  pierwsza klasa :good:

 

Edytowane przez Szary-Wilk-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co ludzie stawiają sztuczne owoce przy telewizorze?Nie rozumiem.

Nie lubię samsungów.

Wysil się bardziej...

Digi przytrollował, ja odpowiedziałem

Po chu....To ciągnąć

 

N6 & TT

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Banan91PL napisał:

Ja po becie juz wiedziałem ze to będzie niewypał współczuję tym co wydali na wersję gold hajs ehh trzeba uczyć się błędach ze gry od ubi to kopiuj wklej 

Ale nie masz czego współczuć bo gra się wyśmienicie. Dodatkowo polecam wyłączyć znaczniki, wtedy gra jeszcze bardziej nabiera rumieńców (termowizja wtedy bardzo przydatna jest).

 

Mnie pierwsza beta zawiodła... druga wciągnęła... teraz walczę o każdą wolną chwilę by wrócić do Wildlands :) Bo od premiery ciągle jestem w pierwszym rejonie, w sumie tym z bety :24_stuck_out_tongue:

 

PS: akurat Ubi moim zdaniem podnosi się z kolan. Przykładowo Division to jedna z gier która (mimo trudnego początku) jest teraz naprawdę ciekawą pozycją w którą się zagrywam ciągle. I też nie boją się ryzykować z nowymi tytułami. Należy im się również ukłon za to że dają przetestować grę - nie ma już kupowania w ciemno.

Edytowane przez Mareeku
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mareeku  widzę że mamy podobne gusta co do gier. Division mi się bardzo podoba. Podstawke przeszedłem sam, wszystkie misje na poziomie trudnym. :)

GR otwarta beta piątek.  hmmm tu załączyłem,  pograłem 30min i gra mi w ogóle nie podeszła. Ale w sobotę i niedzielę u nas była paskudna pogoda, więc podeszłem do gry jeszcze raz i gra mnie tak wciągła że grałem sobotę i niedziele :). Kupiłem wersję Gold i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. 

 

 

"Należy im się również ukłon za to że dają przetestować grę - nie ma już kupowania w ciemno."

 

Starsi gracze czy pamiętacie jak w latach dziewięćdziesiątych /dwa tysiące  demo gry było czymś normalnym.

Edytowane przez Szary-Wilk-
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj pierwszy raz pogralem że znajomymi. Przeszedłem takie zaznajomienie z grą.

 

Podoba mi się. Gameplay, możliwości wykonania misji. Feeling ze strzelania itp.

 

Graficznie, czasem nierówno, jest ładnie, nawet często bardzo ale spodziewałem się czegoś więcej gdyż są momenty slabsze. Z racji, że świat jest duży to widać jak elementy się dorysowują ale to nie istotne bo nie jest to mega widoczne.

 

Wczoraj miałem natomiast tak jakby rwanie obrazu, coś jak w grach wyścigowych, czyli górna część ekranu jakby się nieco rozchodzila względem dolnej...

 

Zauważyliście coś podobnego?

 

Ogólnie to nie występowało podczas całej wczorajszej gry ale dało się zauważyć przy szybkim ruchu kamery itp.

 

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szary-Wilk- napisał:

 

Starsi gracze czy pamiętacie jak w latach dziewięćdziesiątych /dwa tysiące  demo gry było czymś normalnym.

Ba! czekało się na różne gazeciaki z płytami demo! Też kupiłem golda i bardzo ciekawi mnie DLC z ucieczką z terenów wroga (rozbity helikopter).  

 

14 minut temu, Kolos28 napisał:

Z racji, że świat jest duży to widać jak elementy się dorysowują ale to nie istotne bo nie jest to mega widoczne.

 

Czasami tyle siedzę czasu w krzakach że daje grze wystarczająco czasu by się doczytało wszystko :24_stuck_out_tongue: Rwania nie zauważyłem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Możliwe, że wczoraj gra nie nadążała za mną a tak serio to zdażyło się to podczas szybkiego przemieszczania i poruszania kamerą. Dziś to obadam ponownie 😊😃

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetna gra. Obawiałem się przed premierą ale teraz wiem że będę w nią ciorał sporo czasu. The Division bardzo mi się podobało ale walenie magazynka w kolesia już mniej (tak wiem że to taki rodzaj gry). Duchy mnie zdobyły. Polecam film Sicario dobre na wkręcenie sobie klimatu:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, rejpsnake68 napisał:

Wysil się bardziej...

Digi przytrollował, ja odpowiedziałem

Po chu....To ciągnąć

 

N6 & TT

W sumie racja.chciałem być zabawny a wyszło ch...owo.Sorki

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, slawku2 napisał:

Dla mnie świetna gra. Obawiałem się przed premierą ale teraz wiem że będę w nią ciorał sporo czasu. The Division bardzo mi się podobało ale walenie magazynka w kolesia już mniej (tak wiem że to taki rodzaj gry). Duchy mnie zdobyły. Polecam film Sicario dobre na wkręcenie sobie klimatu:)

Ja aktualnie oglądam "Narcos" więc Wildlands idealnie mi się wpasował :) I prawda. To co mi się tu cholernie podoba to to że jeden dobry strzał, jedna kulka i klienta nie ma. Swoją drogą bardzo mnie zaczyna ciekawić jak to będzie wszystko wyglądać w PVP. Było by pięknie gdyby ludzie załapali taki typ grania ze skradaniem się jak duchy.

By nie było latania jak w COD itp. Tylko takie dojrzałe pvp gdzie też wystarczy dostać max 2 kulki i gleba.

Wtedy by się z głową działało.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej części Medal of Honor był taki tryb w którym miało się tylko jedno życie. Nie było można w rundzie (po tym jak się zginęło) zrobić respa czy jak to się tam nazywa i każdy ruch musiał być dobrze przemyślany. Nie wiem dlaczego twórycy nie robią takiego trybu w grach "taktycznych". Jeżeli komuś to nie odpowiada gra w standardowe latanie na pałę gdzie śmierć nie ma prawie żadnych konsekwencji bo zaraz odradzasz się na nowo. Mam nadzieję że w Ghost Recon PvP będzie coś takiego. Bo chyba o tym że trzeba grać na najwyższym poziomie przekonywać nikogo nie muszę:) Co do zasady jeden strzał jeden trup to np. w The Division używanie pistoletu było kompletnie bez sensu bo miał on zbyt małą "moc". Mi służył tylko do odpalania min pułapek. Szkoda że Division nie miało opcji gry gdzie strzelanie było bardziej konkretne tz. gdzie broń zadawała "prawdziwe" obrażenia. Duchy to w tej chwili najlepsza strzelanka na konsole (dla mnie) chociaż mogłaby być bardziej realistyczna. No i R6:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

 

Jak ktoś ma ochotę pograć w drużynie, albo ma wolne miejsce w swojej to ja jestem chętny:

 

PSN: Creati2k8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jery jaka ta gra jest miodna w coopie. Od poważnych akcji po salwy śmiechu podczas nieoczekiwanych zwrotów akcji :1_grinning: Rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko w coopie. Ja gram prawie codziennie w zestawieniu od 2 do 4 graczy i jest tak jak piszesz, masa zabawy i dużo funu. Solówka już tak nie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×