Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ale tylko w coopie. Ja gram prawie codziennie w zestawieniu od 2 do 4 graczy i jest tak jak piszesz, masa zabawy i dużo funu. Solówka już tak nie bawi.

Nie, ale też jest ok. Wtedy człowiek nastawia się na bardzo powolną grę itp. Ja lubię i w coop i jako samotnik. Czuje że będę po przejściu dalej męczyć te grę :)

Jeśli kiedyś nadejdzie ten dzień bo jak na razie to już 2 razy czyściłem pierwsze tereny jako że pomagaliśmy kolejnemu znajomemu który dopiero wystartował :)

Ale co ciekawego - nawet przechodząc te same miejscówki enty raz - nie nudzę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę bardzo fajna. Póki co gram samemu, bo nie ma nikogo kto chciałby przygarnąć ducha:P 

Podchodzę do misji taktycznie, staram się eliminować wrogów z ukrycia. Zabawa jest przednia.

W coopie pewnie jest o wiele lepiej, zwłaszcza gdy wszyscy starają się wczuć w grę a nie lecieć na pałę jak gra z randomami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam po 22:00 lub jak moja kobita wychodzi z domu - czyli umówmy się że najczęściej po 22 :24_stuck_out_tongue: W weekendy raczej gram z moją ekipą ale jak będę grać sam to możemy pykać. Ale od razu mówię :24_stuck_out_tongue: Najwyższy poziom, bez znaczników :) I Słuchawki bo bez komunikacji to ciężka sprawa.

 

Znajomy akurat zlepił filmik z tego co tam się dzieje w Wildlands :) Uwielbiam tą grę :24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W jaki sposób zrobić w grze SAVE?? Pograłem godzinę, zlikwidowałem dwa posterunki, przesłuchałem jakiegoś pułkownika zdobyłem jakieś ulepszenie. Zaznaczę ze jestem po pierwszej misji fabularnej odbicia gościa z początku gry. Po wyłączeniu gry i restarcie postacie się znow są w punkcie ewakuacji na zakończenie pierwsze misji ?? Ktoś pomoże ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Veroni napisał:

Witam. W jaki sposób zrobić w grze SAVE?? Pograłem godzinę, zlikwidowałem dwa posterunki, przesłuchałem jakiegoś pułkownika zdobyłem jakieś ulepszenie. Zaznaczę ze jestem po pierwszej misji fabularnej odbicia gościa z początku gry. Po wyłączeniu gry i restarcie postacie się znow są w punkcie ewakuacji na zakończenie pierwsze misji ?? Ktoś pomoże ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Gra zapisuje się automatycznie. To że jesteś w punkcie ewakuacji to normalne. Zawsze tak jest po uruchomieniu gry. Napewno masz zaliczone misje które wykonałes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu 1,4 cały świat mi migocze. Tekstury tak mrugają, ze nie można się skupić na grze. Co za szajs !!
To nie mój film, ale mam tak samo albo i gorzej !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rejpsnake68 napisał:

a ja trafiłem na poranną zaprawę

 

muszę zapytać....  rzuciłeś im granat pod klatę ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu, że nikt ze znajomych nie gra w GRW to długo zastanawiałem się nad tym tytułem. Przy okazji naczytałem się dużo negatywów na temat tej gry, ale w końcu zakupiłem. W betę nie grałem i po pierwszej godzinie uważam, że jest bardzo dobrze. Jak na razie grałem solo i na prawdę nie jest źle. Jak ktoś chętny do wspólnej gry to wysyłać zaproszenia PSN: Boomstick1983.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta mi tez się nie spodobała. Kupiłem grę podczas promocji w PSN tej weekendowej.

 

Wrażenia naprawdę dobre ! Świetnie wykreowany świat. Oczywiście więcej życia maja w sobie gry od R* ale Boliwia mnie ujęła.

 

Gram póki co SOLO bo moi znajomi ten tytuł tez olali :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beta mi tez się nie spodobała. Kupiłem grę podczas promocji w PSN tej weekendowej.

 

Wrażenia naprawdę dobre ! Świetnie wykreowany świat. Oczywiście więcej życia maja w sobie gry od R* ale Boliwia mnie ujęła.

 

Gram póki co SOLO bo moi znajomi ten tytuł tez olali

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Tak swoją drogą skoro grasz solo to tak jak byś zabrał sobie 70% funu z gry

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Tak swoją drogą skoro grasz solo to tak jak byś zabrał sobie 70% funu z gry emoji14.png

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

True, Wildlands ma Open Queue więc niekoniecznie ci potrzebni znajomi do gry. Jakbym sam się nA to oglądał, co ogrywają znajomi to mógłbym z połowę gier wywalić z konsoli :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest odczuwalne opóźnienia w sterowaniu jak w becie i animacje trawy drzew dalej jak za czasów playstation ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Veezo napisał:

Dalej jest odczuwalne opóźnienia w sterowaniu jak w becie i animacje trawy drzew dalej jak za czasów playstation ?

 

Działa na pewno lepiej niż w pierwszej becie, choć dla mnie jest dość dziwne. Ogólnie idzie się przyzwyczaić.

Trawa dalej tak wygląda.

 

Mnie najbardziej drażni koszmarny model jazdy, po ograniu mafii gdzie był świetny jest to przepaść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Goldie napisał:

 

Działa na pewno lepiej niż w pierwszej becie, choć dla mnie jest dość dziwne. Ogólnie idzie się przyzwyczaić.

Trawa dalej tak wygląda.

 

Mnie najbardziej drażni koszmarny model jazdy, po ograniu mafii gdzie był świetny jest to przepaść.

 

Proponuję jedyne słuszne rozwiązanie :24_stuck_out_tongue:

 

Pijesz na lajcie browarka z wieczora, słuchawy na uszach w "Imprezie" na PS4 zgrana paczka to nawet modej jazdy jest znośny a największe absurdy da się przełknąć no i jakieś mega faile też są wtedy zabawniejsze :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to wiadomo. Jak się z kimś rozwalę np. o skały helikopterem to wygląda inaczej niż jak bym sam leciał z botami. Choć ja muszę przyznać dobrze się bawię grając również samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obwie wersje rozgrywki maja plusy dodatnie i plusy ujemne - mowienie ze tylko jeden z nich jest wlasciwy jest besęsó  :misio: W koncu nic nie zastapi botow strzelajacych przez sciany i skały .. :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

Obwie wersje rozgrywki maja plusy dodatnie i plusy ujemne - mowienie ze tylko jeden z nich jest wlasciwy jest besęsó  :misio: W koncu nic nie zastapi botow strzelajacych przez sciany i skały .. :rofl:

 

No i 100% skuteczność strzału synchronizowanego ;) nic tylko odpalasz drona tagujesz wroga i co chwile wybijasz ich jak kaczki... Normalnie poziom PRO MASTER :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj, jakby ktoś był chętny do gry ze "świeżakiem" to PSN: pl_m4ckoo

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomoże ktoś z ostatnim trofeum ?

Muszę zabić wroga w zwarciu wcześniej ranionego przez wspólnika.

Niby proste, ale gram i gram i nie idzie tego zrobić z randomami. 

ZQ17_88

 

Co do samej gry to pomimo, ze robimy w kółko to samo, nie odczułem monotonii. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ZQ17 napisał:

Panowie, pomoże ktoś z ostatnim trofeum ?

Muszę zabić wroga w zwarciu wcześniej ranionego przez wspólnika.

Niby proste, ale gram i gram i nie idzie tego zrobić z randomami. 

ZQ17_88

 

Co do samej gry to pomimo, ze robimy w kółko to samo, nie odczułem monotonii. Polecam :)

 

Synek z kolby go musisz pociągnąć i tyle (a wcześniej ktoś go musi ranić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×