Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest rozbudowana wydaje sie ze moze miec dobra fabule.

Czuc klimat boliwi muzyka jest swietna.

Gralem na wysokim poziomie trudnosci i mam problem z dronem przeciwnicy go nie wykrywaja nawet jak latam kolo nich.Mam nadzieje ze na poziom duch wyglada to inaczej.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, donsarcasm napisał:

Jemu wszystko działa GLUPCZEemoji6.pngemoji12.png


Proszę działa nagrane przed chwilą:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, haobao_PL napisał:

Digi co to za Rubin TV ? :vxoAZzf:

 

W robocie na szybkiego nagrywane...

 

Ale tak szczekali jemu działa,m a teraz paszcze cichutko jak filmik zapodałem... Co za błazenada...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany napiszę że gierka będzie fajną alternatywą dla naszego ukochanego La La Divizion :)

Chyba day one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Digi zauważyłeś, ale my pisaliśmy o linku w wiadomości mailowej. Wcześniej przycisk "zaproś znajomych" przenosił do zapraszania znajomych, a teraz do strony głównej Wildlands. Tyle.

A teraz na temat. Sterowanie to jakaś porażka. Jakby wziąć The Division i dodać dodatkowy 100ms lag na kontrolerze. Graficznie wygląda bardzo dobrze. Misje monotonne.

Jak to mówiliśmy: The Division 2, The Division w Lesie, GTA V w lesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W robocie na szybkiego nagrywane...

 

Ale tak szczekali jemu działa,m a teraz paszcze cichutko jak filmik zapodałem... Co za błazenada...

Koleś, zluzuj trochę bo napinasz się niczym paw jakbyś conajmniej Pentagon zhakowal. Naprawdę niektórzy z nas potrafią kliknąć myszka tudzież palcem (telefon) i nawet zdradzę Ci w sekrecie że posiadam wiedzę i umiejętności pozwalające mi nakierowac kursor w odpowiednie miejsce. I naprawdę chciałbym po najechaniu tym - wyzej wymienionym kursorem - na przycisk "zapros znajomych" kliknac i zaprosic kogos ale niestety po wyżej wymienionej (a jakże) akcji, wywala mnie z powrotem do ekranu logowania mimo iż jestem zalogowany, co pokazuje mi informacja w prawym górnym rogu. Być może ty możesz a ja nie bo nie mieszkam w Polsce i może u mnie serwery są zapchane. Capiche?

Edit: Hurrra, w końcu i mi udało się permanentnie zalogowac. Może ktoś wysłał ten twój filmik do Ubisoftu i chłopaki raz dwa ogarneli serwery. Sprawdzaj pocztę, może ci nawet pracę zaproponują.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gra na jeden wieczor z kumplami... taki far cry 3 w ekipie, bety juz raczej nie odpale a pelniaka nie kupie, propsy dla ubi za to ze mozna bylo sprawdzic

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem dobre kilka godzin i muszę powiedzieć, że ta gra jest jeszcze biedniejsza niż Division... Tam przynajmniej jest ten cały Dark Zone, który jakoś dodaje miodności grze, ekstrakcja itemów no i losowość przy ich zbieraniu.

Tutaj mamy tylko i wyłącznie misje coop i nic poza tym, na mapie nie widać żadnych innych aktywności, a te co są to znudziły mi się już po godzinie grania.

Znów dostaniemy wydmuszkę, którą ogra się ze znajomymi do momentu aż nie zrobi się wszystkiego na mapie, a potem do kotła :) 

Już nawet nie wspominam o czymś takim jak raid czy jakakolwiek instancja... No chyba, że zabijanie tych bossów to ma być coś w tym stylu, ale wydaje mi się, że to będzie raczej szturm na pojedynczą strzeżoną bazę niż jakaś długa mapka z bossem na końcu, wtedy mógłbym zwrócić cząstkę honoru.

 

Najgorsze jest to, że to znów kolejna gra Ubi... Maszty zastępują nam komputery czy inne dokumenty, które odkrywają rzeczy na mapie, a my tylko tam podążamy, zabijamy wszystkich i wracamy. Cała gra... Po Divisionie człowiek miał nadzieję, że może coś ruszą, zrobią coś innowacyjnego, itd. Niestety, sztampa do kwadratu.

Do tego brak jakiegokolwiek lootu (sic!). Po prostu udajemy się w dane miejsce, otwieramy skrzynkę i gotowe, mamy broń której szukamy. To samo jest z częściami. Nie ma tutaj żadnej losowości, z góry mamy ustalone co gdzie jest. Z przeciwników nic nie wylatuje, nie ma żadnego elementu zaskoczenia. Kiepsko...

Z bossów też jest gwarantowany loot, bo jak się najedzie to pisze co dokładnie dostaniemy po zabiciu ich.

 

Jeśli coś pominąłem i full wersja ma mieć rzeczy, o których tutaj nie wspomniałem to proszę mnie poprawić, będę wdzięczny.

Nie wspominam o PVP 4vs4, które niby ma być, bo nie sądze, żeby to był jakiś wyznacznik tej gry "być albo nie być".

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tekstury, jak z czasow psx'a. Lag w sterowaniu, znowu na gadaniu sie skonczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś z posiadających dostęp ma możliwość zaproszenia dodatkowej osoby, chętnie bym grał bete przed zakupem ale kodu niestety nie otrzymałem :38_worried: PSN Bohun_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pioraj napisał:

Te tekstury, jak z czasow psx'a. Lag w sterowaniu, znowu na gadaniu sie skonczylo.

Nie no albo jesteś malkontentem albo masz coś nie tak ze wzrokiem. Wiele można tej grze zarzucić pewnie (chociaż mi więcej się podoba niż nie), ale raczej nie słabą grafikę. Szanuję zawsze konstruktywną krytykę (patrz post Patricko powyzej), ale takie gadanie to o kant d...y rozbić. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
34 minut temu, lucasn napisał:

 

 

Czy ktoś z posiadających dostęp ma możliwość zaproszenia dodatkowej osoby, chętnie bym grał bete przed zakupem ale kodu niestety nie otrzymałem :38_worried: PSN Bohun_pl

To jest tak zbugowane ze osoba ktorej wysylasz ten kod nawet go nie dostaje... w sumie to juz wczoraj podczas awarii ich strony ludzie pisali ze czekaja po 8h na kod od znajomego i nic. Takze jesli ktos osobiscie na poczatku nie dostal od ubi emaila to raczej sobie nie pogra albo musi miec meega farta. Samemu mi sie nie chce dluzej testowac ale gra sie calkiem przyjemnie. Szkoda tylko ze jak wjechalem motocyklem w te krzaczory to odbijal sie od drzew jak pileczka i nie mozna z niego zleciec. Zadnego laga w sterowaniu nie czulem. Bede sledzil temat jak to wyglada po premierze bo w coopie the division bawilismy sie swietnie.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam laga w sterowaniu wszystko fajnie płynnie chodzi  tylko wydaje mi się ze misje będą nudne  po kolei zabijanie bossów jak w mafi 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
51 minut temu, marcinart23 napisał:

Nie no albo jesteś malkontentem albo masz coś nie tak ze wzrokiem. Wiele można tej grze zarzucić pewnie (chociaż mi więcej się podoba niż nie), ale raczej nie słabą grafikę. Szanuję zawsze konstruktywną krytykę (patrz post Patricko powyzej), ale takie gadanie to o kant d...y rozbić. 

Kolego ze wzrokiem to chyba Ty masz problem, gadanie gadaniem, daje moje screany i zobacz te tekstury o ktorych mowie. Rozwala mnie jak ktos mowi, ze grafika robi wrazenie...  Dodatkowo powiem, ze to zdjecia z ps4 PRO!  Fauna daje rade, ale TEKSTURY to jakas padaka...
CzWARTjpg_awhrxre.jpg
DRUGIjpg_awhrxxp.jpg
PIERWSZYj_awhrxxr.jpg
TRZECIjpg_awhrxxn.jpg

Edytowane przez pioraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, marcinart23 napisał:

Nie no albo jesteś malkontentem albo masz coś nie tak ze wzrokiem. Wiele można tej grze zarzucić pewnie (chociaż mi więcej się podoba niż nie), ale raczej nie słabą grafikę. Szanuję zawsze konstruktywną krytykę (patrz post Patricko powyzej), ale takie gadanie to o kant d...y rozbić. 

 

Szkoda klawy na płaczki. W becie zdziwieni błędami, ......w tworze UBI zdziwieni błędami, grafa im tutaj brzydka :jaro: Zaproszenia im nie działają, obudzili się w połowie bety, 2 dni temu rozsyłałem kody i wszyscy natychmiast dostali. Mnie gra, klimat, jej rozbudowa i wiele aspektów pasuje. NIE WIEM jak będzie dopracowana i wyglądała full wersja. Jedni wolą w "imprezie" drzeć japy albo przez 2 godziny gry - 1,5 przegadać, inni pół dnia szukają bugów, dropów czy pixeli. Inni, jak ja cieszą się, że łaskawie dostali betę i zanim wydadzą na preoder czy premierę kasę - mogą ograć i sami się przekonać. Każdemu wedle potrzeb. Jeden do dziś zachwyca się No Man's Sky, bo uwierzył, że będzie hit. Drugi zapomniał, jak dziurawe było Division...

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO to nie lag w sterowaniu tylko brak płynności, ogólnie strasznie drętwo mi się celuje i ciężko wyczuć odpowiednie wychylenie. W porównaniu do Division celowanie to porażka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Wildlands wygląda ok, na pewno będzie niezła gra, ale... nie dla mnie. Miałem nadzieję, że dostaniemy Division 2 ale bliżej tej grze jest do Far Cry i niezlego Mercenaries z PS2. Kto spodziewał się farmienia lootu i bardziej rozbudowanego rozwoju postaci to będzie zawiedziony. Graficznie wydaje mi sie, ze jest ok, zreszta na ten temat nie będę się rozwodzil bo dla mnie grafika zawsze jest na drugim miejscu za grywalnością. Na pewno na minus jest sterowanie postacią, w Division sterowanie było bardziej "miękkie" i realistyczne a tutaj jest za sztywno jak dla mnie. Jednak najwiekszy blad Wildlands to brak mozliwosci chowania się za osłonami co przy 3cio osobowych shooterach powinno być w standardzie. Trochę to utrudnia zabawę i wymusza styl "na Rambo" bo co mam zrobić jak przeciwnicy ukrywają się za osłona a ja nie mogę? "I stoję tak sam, na deszczu, wilki jakieś..."

Sterowanie pojazdami, helikopterem itp chyba niczym się nie różni od GTA czyli jest niezle.

Oczywiście gra jest bardziej realistyczna niż Division, nie ma tutaj wpakowania 2 magazynkow w kolesia zanim się go zabije, tak samo my po kilku strzalach zaliczamy glebę. Czy to plus? To już zależy kto co lubi. Z jednej strony denerwowal mnie brak realizmu w Division, ale z drugiej strony gdyby było tak jak w Wildlands to jaki byłby sens rozwoju postaci, krytykow, talentow itd.

Podsumowując, myślę że to będzie niezła gra na poziomie 7.5-8/10 i jeśli komuś nie zależy żeby to był Division 2 to polecam. Jeśli zaś ktoś (ja) spodziewał się kontynuacji Division to będzie zawiedziony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest tak zbugowane ze osoba ktorej wysylasz ten kod nawet go nie dostaje... w sumie to juz wczoraj podczas awarii ich strony ludzie pisali ze czekaja po 8h na kod od znajomego i nic. Takze jesli ktos osobiscie na poczatku nie dostal od ubi emaila to raczej sobie nie pogra albo musi miec meega farta. Samemu mi sie nie chce dluzej testowac ale gra sie calkiem przyjemnie. Szkoda tylko ze jak wjechalem motocyklem w te krzaczory to odbijal sie od drzew jak pileczka i nie mozna z niego zleciec. Zadnego laga w sterowaniu nie czulem. Bede sledzil temat jak to wyglada po premierze bo w coopie the division bawilismy sie swietnie.

Jest na to sposób. Wchodzisz na stronę ubi logujesz się, na swoim nicku odpalasz opcje konta, znów się logujesz i otworzy się profil tam masz bety i jak to klikniesz masz kody do wszystkich bet w tym do wildlands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu około 5h łącznie ze znajomymi wszyscy stwierdziliśmy ze gniot, boty jak dla mnie to porażka na 'duchu' animacje i błędy gry. Skończyliśmy wszystkie główne misje i większość pobocznych i jest dramat na jedno kopyto wszystko zrobione. Grafika sama na prosiaku w turbo na FHD tv jest spoko ale bez fajerwerków

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewałem systemu lootu.

A tak, to biegamy, strzelamy i nic wartościowego z tego nie mamy.

Ogólnie gra jest świetna. 10/10. Brawo Ubisoft! :-P Wy to się znacie na robieniu gier. 4 lata robiliście ten mega tytuł. Zastanawiam się jak tego dokonaliście. Ten rozbudowany, bogaty świat. Te rozbudowane, różnorodne misje. Ta fizyka pojazdów. I te mega responsywne sterowanie. Bajka!

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już zdecydowanie bardziej wolę liniową grę niż takie "Wildlands" jak nam podano. Przynajmniej zawsze będą mogli powiedzieć, że to dlatego ta gra jest taka pusta. Od razu przypomina mi się "Fuel" 10000000000000000m2 świata z czego co 10km drzewo, a co 30km krzak :1_grinning:
I ten auto-aim :listek:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry Panicze...

 

Wczoraj pograłem mocniej/dłużej od samego początku z ekipą (dzięki Scooby-Doo), cóź mogę napisać...

 Zaznaczę, że nie jestem fanem UBI (a Division mnie odrzuciło po czasie bo co tam można robić pfyy....), lecz zwichrowany SETKAMI godzin przegranymi w Ghost Recon Future Soldier, czekałem z wypiekami na twarzy na Wildlands (wiem wiem, to inna gra, nie liczyłem na kopię GR: FS)...

 

PIERWSZE odczucia w kilka sekund po odpaleniu, gra drewno masakra, wszystko sztywne i z dupki... No ale jest impreza są HS-ty, będzie fajnie, śmiesznie no i TAKTYCZNIE/CO-OP owo (wiem, wiem żarcik, ale wtedy w to wierzyłem :P)... Już po 2-3 misji było czuć, że wieje nudą i wtórnością a jak Sobie pomyślałem, że mapa będzie XX razy większa i dalej to samo to PAW murowany...

 

Może grę uratował by ten tryb multi 4vs4 który NIBY mają wprowadzić po premierze, ale to nie o to chodzi, aby ratować grę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zasadniczo Panowie to jest Ghost Recon, nie wiem na ile znacie historie ale to zawsze było i będzie tylko strzelanie i nic więcej -  taktyczny szuter w otwartym terenie,i nie jak Rainbow (poza paroma wyjątkami w serii gdzie było więcej terenu ) nastawiony typowo na CQB ale właśnie male pole walki z dowolnością podejscią i wymagającym planowania i rozpoznania. Rozwinięcie tego w stronę sandboxu to odważny ruch jak Hitman w odcinkach, For honor który będzie świetnym tytułem multi, nowy Rainbow tez opluwany jest teraz najlepszym fpsm a ja wam powiem że Ghost będzie świetnym połączeniem kilku typów rozgrywek z zachowaniem podstaw wiernych marce i rozszerzającym w stronę Arma, Flashpointa GTA bo pojazdy  FarCry ( też kultowej marki ) itd plus trochę craftingu i rozwoju postaci ( bardzo fajnie pomyślanego ) żeby coś było bo smaczki i detale w klimacie to podstawa zainteresowania grą w danym przedziale kategorii - a Ghost to jest strzelanie skradanie, wysadzanie, rozpoznanie więc 1000 baz i akcji nawet solo z botami to będzie zabawa dla fanów marki i strzelanek wymagających. Nie mówie o coopie z przyjaciółmi bo to majstersztyk. Z założenia Duchy operują na dużym terenie jako doradcy więc przemieszczają się samochodami śmigłami itd walka na autostradzie w lesie i miasteczku to zawsze prawdopodobna sytuacja dlatego dopasowali do sandboxu teorię Boliwi skorumpowanej i zapchanej kartelami ale mało w tym przesady jak ktoś zna Amerykę Południową. O błędach i technikaliach nie mówie bo to w tych czasach norma gdzie tytuł jest skomplikowany a i gracze rozpieszczeni do granic narzekający na wszystko i nie da rady ich zadowolić - a do tego zmierzają developerzy popełniając błąd do którego zmuszają ich tez księgowi. Gra ma się sprzedać. Ma zadowolić hardkorów i dzieciaków a to jest niemożliwe, do tego pracują nad kilkoma tytułami na raz. To tylko gra tylko przyczynek do wyobrażni jak "książka w ruchu". I każdy będzie grał  jak chce ale tylko nieliczni zagrają jak trzeba czerpiąc satysfakcję i używając mechaniki do własnego wyobrażenia i zrealizowania celu. A tutaj jest sporo funu bo ostatnia częśc Future Soldier była właśnie takim małym świetnym fpsem dla wąskiej grupy fanów, a tutaj poszli w dobrą stronę tylko z realizacją może być problem choć i tak jest dobrze. I trudno jest zrobić wszystko dobrze bo GTA szlifują od lat a i tak im wiele brakuje do zadowolenia wszystkich. To jak będa pracować dalej jak nad Division ( nie wiem skąd jakieś porównania i włączenie do dyskusji tego dziwnego wytworu growego choć w swoich założeniach okazał się grywalnym, ciekawym tytułem  -  sam grałem sporo ) i Rainbowem to mam tytuł na długi czas świetny i klimatyczny prawie fps. Podkreślam klimatyczny bo to jest najważniejsze w grach aby stworzyć środowisko w którym się poczujesz autentycznie. I mam nadzieje że na forum ubi  po becie będzie sporo uwag dla developera nad drobnmi zmianami i naprawą bugów a to dalej zaprocentuje. I tak wieje nudą jak w każdej grze bo wszystko już widzieliście ale nie umieliście z tego korzystać tylko skonsumowaliście i  potrzebujecie aby za was się grało i pokazywało wodotryski i film. To jest gra to jest narzędzie nie film czy teatr telewizji ineraktywny.

Edytowane przez domel9
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×