Skocz do zawartości
DaraS

Steep

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pogrywa w betę? Imo coś ze sterowaniem jest zwalone, do tego kamera też niezbyt dobrze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero pobieram :) wygląda fajnie :)

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem godzinke i jest mega, pieknie to wyglada i roztacza morze mozliwosci przed nami. Jezdzi sie bardzo przyjemnie, sztuczki robi sie dosc dziwnie ale jak sie opanuje na nartach to daja duzo frajdy, jak w pelniaku bedzie noc to chyba mnie kupili. Tylko z drugiej strony nie wiem czy po 4 godzinach nie wkradnie sie nuuda.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jakoś to ściągnąć ? Czy zapisy ?

 

@down thx , coś tam słyszałem ale zapomniałem a brakowało czegoś bardziej w stylu starych ampedów , skoro jest ok będę miał projekt na oku 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy były do bety, osoby które się dostały, otrzymały 3 kody.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem kod od jakiegos uzytkownika z pssite z komentarzy, popytaj moze ktos jeszcze ma :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minal tydzien od poprzedniej bety a ja czekalem niecierpliwie, dziwne jak na gre ubi. Zaczalem grac z pol godziny temu i jest meega, jezdzi sie swietnie,zadan za bardzo nie robie bo nie chce tego przejsc w becie od razu ale wydaje mi sie ze kupie chwile po premierze,mam male wrazenie ze zrobili cos ze sterowaniem bo od poerwszej minuty jezdzi mi sie swietnie i responsywnie,nie tak chaotycznie jak tydzien temu. I muzyka jest super,nie gra jakbys byl w sluchawkach tylko tak jest dzwiek w tle jakby z glosnikow na wyciagu,ogolnie dla kogos kto teskni za nartami gre polecam.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maciek1422

Trochę późna odpowiedź, ale gram dopiero od wczoraj.

Jak jesteś fanem sportów zimowych (narty/deska) to gra dla ciebie, dawno nie grałem w grę z uśmiechem na twarzy.

Można się przy grze konkretnie zrelaksować lub ostro napocić przy wyzwaniach.

Zero loadingów, ogromny świat, zamiast robić wyzwania biegałem przez większość czasu i szukałem miejscówek.

Polecam.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, odpaliłem cos tam treningowego pojechałem i co? Dostaje na ryj komunikat sorry ale te 20gb to nie całość dane sie dociągaja, wyłączyłem gre wrzuciłem konsole w tryb uśpienia co ciekawe ten sam patent jest z timed trial Diwizji, pobrało 36gb a jak miałem konsole uśpiona bo pobierałem steep to dorzuciło jeszcze 15GB. Jakos koło 19 usiadłem z padem mowię sprawdze co to jest i co błąd połączenia a serwerem ze 4ry razy pod rząd wyłączenie konsoli, wypięcie kabla nie dalej błąd... moze jeszcze to odpalę ale jakos po misjach treningowych nie spodziewam sie zachwytu.... ograć ile sie da i wywalić tak na ta chwile to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słynna jakość PSN . ja takie weekendowe triale tylko na ixa pobieram bo bym zwariował.

 

Co do samej gry , fajnie wygląda , można pograć ale po co.

 

Jedynie co mi się podobało to sztuczny tor z wyskoczeniami. 30 sekund 3 skoki z trickami nawet ok.

 

Zwykłe zjeżdżanie z górki wieje nudą. Mnie gra nie przekonała do siebie ani trochę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Słynna jakość PSN . ja takie weekendowe triale tylko na ixa pobieram bo bym zwariował.

 

Co do samej gry , fajnie wygląda , można pograć ale po co.

 

Jedynie co mi się podobało to sztuczny tor z wyskoczeniami. 30 sekund 3 skoki z trickami nawet ok.

 

Zwykłe zjeżdżanie z górki wieje nudą. Mnie gra nie przekonała do siebie ani trochę.

 

 

 

E spokojnie ogarneli pogralem troche w sobote.

 

Plus dla UBI ze zamiast klepac cos ze swoich serii na schemacie, poszli w nisze.

 

Niestety nie jestem odbiorca tej niszy, paralotnia jest hmmm no wolna i nijaka. Deska i narty nawet OK, "Wiewiora" cos swiezego (pomijam Just cause bo tam zastosowanie bylo nieco inne). Niemniej otwarty swiat moim zdaniem troche na sile. Graficznie OK, poczucie predkosci ok, ale sterowanie analogami no trzeba przywyknac bo tutaj mialem wrazenie ze wiecej trickow wychodzilo mi przypadkiem nie skillem. 

 

Podobnie jak w Twoim wypadku gra mnie nie przekonala. 

Poleciala z dysku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×