Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Klucze do skrzynek w dungeonach rozdaje krasnolud w enklawie (stoi przy budynku z kupcami) - dziennie można dostać jeden klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna ale kurde to klatkowanie  a druga sprawa jak ktoś ma mało czasu to  lipa bo jednak w mmo trzeba trochę przysiąść ehh młodzieńcze czasy się skończyły ze miało się pełno czasu na granie ; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej modlitwy przy ognisku trzeba coś specjalnego itp.? U mnie stanie w kręgu ogniska z L1 i kierunek w prawo NIC nie robi...

 

 

p. s.  OK, mam. Przy 11 lvl trzeba wziąć od Knoxa questa Invoking the Gods, chwila marszu do laski i już.

p. s. 2  Wbiłem prawie 20lvl, co trzeba zrobić, żeby...pisać tam na czacie? Wyskakuje mi tam info, że chyba mam coś odwiedzić czy coś, pełno nazw itp. ?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem tydzień temu namówiony przez znajomych, choć byłem nastawiony sceptycznie naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem. Nie mam za bardzo punktu odniesienia bo jedyne moje doświadczenie z RPG to Deus Ex Human Revolution, Wiedźmin 3 i The Division, nie wspominając nawet o MMO.

Nie miałem zbyt wiele do powiedzenia w kwestii wyboru klasy postaci, jako że w grupie brakowało healera, więc z musu robię paladyna. Ale czytając więcej na temat tej klasy i po rozeznaniu jak wyglądają umiejętności i sam endgame stwierdzam, że pasuje mi idealnie i wybrałbym ją tak czy siak. Ogólnie lubię grać jako support. Zwłaszcza ofensywnie. 

Dobiłem już do 60 lvl i teraz zaczyna się to rozkręcać. Podstawową kampanię robię głównie solo i poziom trudności jest śmiesznie niski, praktycznie większość przelatuję bez żadnego wysiłku. Do tej pory padłem może z 7-8 razy, większość od jednego hita na smokach. Teraz w końcu na 60 lvl i słabym jeszcze sprzętem zaczyna to być interesujące.

Przyznam, że mnie wciągneło, mam zamiar maksować postać i pograć w to długi czas. Powoli zbieram na VIP-a, a potem żeby przedłużać go za free żeby nie wydawać na grę kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w sumie od premiery na ps4, wbiłem max lvl i mam spory progres w kampaniach, sprzęt ilvl 2,4k jeszcze z 40 dni vipa i juz mam dosyć. Fakt sporo jest do roboty, epiki daily itd ale za dużo czasu trzeba poświecić żeby był jakiś progres, chyba ze wywalisz kilka złotówek to ma się spokój, nie oczekiwałem wiele po grze f2p. Gra nie należy do najgorszych jednak wiele jej brakuje do pewnego poziomu niektórych gier mmorpg. Sporo błędów jest ale widać poprawę od dnia premiery, ogólnie przydałby się pewien balans postaci ponieważ w grze jedynym rozsądnym i rozchwytywanym dpsem jest warlock, jestem również w gildii gdzie 60% postaci to właśnie ta klasa. Może kiedyś coś z tym zrobią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do 61lvl, tak rozbudowanej gry w życiu nie widziałem. To nie gra, żeby wskoczyć "na chwilkę", a jeśli do tego bycie w gildii, rozbudowa Stronghold itd - miazga. Ta gra to przykład, że nie grafa jest podstawą. Pewnie nie jest to mega hit ale zawartością, objętością i rozbudową to Diablo III x 20. Nadal połowy nie ogarniam ale gram dla fun'u, łucznikiem, ubieram wyposażenie z lepszymi statami i tyle. Bez kombinacji co lepiej, ile tego i jak tamto :1_grinning: Ogólnie gierka to bardzo pozytywne zaskoczenie jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbij 70 lvl a zobaczysz ile Ci tego wszystkiego dojdzie ;) fakt jest co robić i zawartość jest ogromna w porównaniu do gier single player jednak do rasowego mmorpga wiele tej grze brakuje, a temat mmo znam bo zagrywam się w ten gatunek od bardzo długiego czasu i wiele gier mam na koncie. Gdyby ta gra była b2p wtedy mogłoby być o niebo lepiej. Grając w neverwintera przypomniałem sobie dlaczego starałem się unikać gier f2p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senzu - piszesz ze jedynym rozsadnym DPSem jest Warlock? Hmmm nie bede sie spieral, bo nie gralem ta profesja, ale z tego co mowil znajomy, ktory Warlocka ma jako glowna postac to jesli chodzi o obrazenia to nie wybija sie przed inne profesje. Taki mag jak pusci te swoja obszarowke i aktywuja sie mu (z automatu) te pioruny to cyferki zaslaniaja caly obszar.

Niejednokrotnie grajac w druzynie jakis skimrish czy dungeon moj mag byl na czele stawki (jesli chodzi o obrazenia).

To nie to, ze chce sie chwalic. Poprostu nie wydaje mi sie (no ale moge sie oczywiscie mylic) by Warlock byl najlepszym dpsem - on ma inna role. Ma oslabiac przeciwnika :)

 

Jeszcze na temat obrazen - Maga odstawilem, na rzecz Great Weapon Fightera (gosc z dwurakiem na plecach) i powiem, ze jesli chodzi o single target to tu dopiero jest potega. Pewnie Lotrzyk moglby sie ze mna spierac (bo to mistrz obrazen dla pojedynczeego celu), ale GWF jak sie "nabufuje" i na koncu przypierdzieli ze swojego najmocniejszego uderzenia to ... dla porownania ... moj GWF na 62 levelu (wiec sprzet bardzo mizerny) potrafil walnac przeciwnika za 60-70k obrazen jednym ciosem.

Teraz mam 65 level i na jakims skirmishu widzialem 90k od jednego ciosu.

Juz nie moge sie doczekac az dobije 70 level i zaloze "odpowiedni" sprzet. Powinny pojawic sie duzo wieksze cyferki :)

 

Co do gry to w sumie gram sam :) Traktuje te gre jak taki wiekszy action rpg i bawie sie swietnie.

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie gram TR i jestem zadowolony z gry ta postacią, wszystkie kampanie i daily przez 80% czasu robiłem solo i dawałem rade, jazda się zaczyna jak chcesz chodzić na epicki i wtedy cieżko się dostać do pt bo wg ludzi w grze jedyna słuszna opcja jest tank, film heal cler, wizz i 2 warlocki. Klasy jak gwf, TR i hunter maja gorzej. Da się ale jednak jest ciężej. Ja preferuje zasadę, żeby grac tym co lubisz wiec moją jedyna postacią jest właśnie rogal i basta ale tak jak pisałem wcześniej na ten moment grę odstawiam, loguje się żeby odbierać klucze z vipa bo szkoda dni, może coś się kiedyś zmieni i wrócę, zobaczymy, jak mnie najdzie to i może jakiegoś questa zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie (sam nie wiem dlaczego) jestem na etapie  - "nie moge sie doczekac, kiedy znow odpale te gre" oraz "jeszcze tylko 5 min i wylaczam .. i wylaczam za godzine"

Wciagnalem sie na maksa do tego stopnia ze inne gry, pudelkowe, za ktore zaplacilem "ciazka" kase leza na polce i nie moga doprosic sie by je wlozyc do konsoli.

 

Podobnie jak Ty cala podstawowa kampanie plus caly Elemental Evil zrobilem sam (magiem). Wyjatkiem bylo tylko jedno zadanie  - mowa o tym "Valut of the Nine" (przepraszam jesli przekrecilem nazwe). To zadanie na zdobycie kolejnego artefaktu. Zaczalem je robic na niskim levelu i pewnie zrobilbym je sam (na koncu jest do zabicia Boss - Beholder), ale trafil sie "wykoksany" kolega i zabil tego bossa "pstrykajac palcami".

 

Najsmieszniejsze jest to ze konczac kampanie Elemental Evil co chwila slyszalem jak gracze nawolywali sie by razem robic te ostatnie zadania.

Pomyslalem sobie ze skoro gracze ciagle szukaja druzyn to te zadania musza byc mega trudne. Nastawilem sie psychicznie na zgony, a okazalo sie ze poszlo wszytko gladko.

Nie wiem czy ci gracze byli tacy niekumaci czy moja postac byla "dobrze zbudowana".

 

Co do Vipa - to ja takze w to zainwestowalem. Gra mi sie bardzo podoba to moge czasem sypnac grosiwem - tym bardziej ze mozna miec vipa nic nie placac :)

Otwieram te skrzynki z nadzieja ze bedzie gryf :) hehe, no ale nadal go nie ma.

Przynajmniej zbieram te sztabki - beda jak znalazl na zakup zbroi i helmu jak wreszce wbije 70 level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam etap, kurde jeszcze chwile, jeszcze to, potem tamto teraz chmura opadła, ciesz się gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od którego lvl zaczynają wypadać "legendarne" i pojawiają się skrzynki z nimi? Jest jakiś specjalny dźwięk (jak w Diablo 3) kiedy wypadnie legenda? Mam już ze 20 kluczy, dzisiaj wpadł 65lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Grasz kampanię (od 60 lvl jest dostępne Tyrany of Dragons).

Ja zainteresowałem się tym dopiero po wbiciu 70 lvl i teraz nadganiam, a kampanie warto robic - wraz z jej postępem można dodatkowo rozwijać postać.

Masz zrobionego questa vault of the nine (wpada tam artefakt)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanie

 

Skad wziasc upgrady do broni i zbroi? Nie chodzi mi o te zwykle, tylko te "specjalne".

Np bron ma slot o nazwie "weapon enchanted slot", a zbroja "armor enchanted slot"  (cos w tym stylu).

W jakich misjach/kampaniach mozna zdobyc te upgrady?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mierniczek napisał:

Male pytanie

 

Skad wziasc upgrady do broni i zbroi? Nie chodzi mi o te zwykle, tylko te "specjalne".

Np bron ma slot o nazwie "weapon enchanted slot", a zbroja "armor enchanted slot"  (cos w tym stylu).

W jakich misjach/kampaniach mozna zdobyc te upgrady?

 

Nie wiem czy to Ci coś pomoże, ja dokładnie wczoraj też dorwałem konkretny łuk i zbroję z 2 slotami. Jeden z nich to właśnie te, które wspominasz. Ogólnie czasami masakra, tak rozbudowana gra, mam 66lvl, a pewnie i tak ze 30% nadal nie kumam itp.

 

http://guidescroll.com/2013/06/neverwinter-epic-armor-and-weapon-enchantments-guide/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiem ... trzeba robic epickie dungeony, ktorych jeszcze osobiscie nawet nie probowalem.

Na razie koncze kampanie elemental evil i rusze pewnie nastepne. Na dungeony przyjdzie jeszcze czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na epickie dungeony bez odpowiedniego eq i wsparcia grupy nie ma się co wybierać.

Po wbiciu 70 lvlu i zakupie itemkow (łuk, offhand, klata,głowa) za tą walutę wypadającą ze skrzynek myślałem, że dam radę z epikami.

Niestety pierwsza wyprawa pokazała, że jest zupełnie inaczej :-)

Teraz lecę kampanię Tyrany of Dragons i elemental evil, żeby podbić sobie staty postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto poczytać Wiki: http://neverwinter.gamepedia.com/Neverwinter_Wiki Sporo przydatnych informacji, bardzo pomaga ogarnąć niektóre aspekty gry. Mi lepiej się gra wiedząc jaki jest do zdobycia ekwipunek dla mojej klasy i mając już teraz obrane za cel zdobycie poszczególnych konkretnych elementów. To samo z artefaktami i kamieniami, lepiej wiedzieć za wczasu, na które zwracać uwagę, gdzie wypadają lub gdzie można kupić i za jaką walutę.

 

Jednak zdecydowałem się na VIP-a, teraz mam nadzieję, że szybko uzbieram te sztabki ze skrzynek żeby kupić drugi element z setu Dusk. Dopiero co wbiłem 70 lvl i jestem w połowie trzeciej mapy Elemental Evil, powoli robię zadania z Tyrany of Dragons. Ogólnie kampanie i daily priorytetowo żeby odblokować boony, ale jak tylko przekroczyłem item lvl 1600 z cały czas takim sobie sprzętem poszliśmy na epika i poszło dokładnie tak jak się spodziewałem - ilvl i sprzęt mało znaczy jak się jest healerem. O ile nie zginie się od jednego strzała wszystko idzie gładko. Statystyki na koniec są rozbrajające: kills - 0, damage dealt - na końcu stawki, heals - ponad 6 milionów, w sumie 3 razy ktoś padł. Tak że Kessel zaliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja VIPa kupiłem w sierpniu (30 dni) - spokojnie grając udało mi się uzbierać tyle diamentów, że starczyło na przedłużenie vipa na kolejne trzy miesiące. (teraz jest trudniej, bo kurs zen zrobił się strasznie niekorzystny).

Z tej stronki wspomnianej wyżej korzystam od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra moja postacia wyglada tak:

1. Modle sie (zwracam na to uwage, by modlic sie jak tylko skonczy sie poprzednia modlitwa).

2. Biegne do Harperow i robie te dzienne misje z cyklu "beczki", "kuznia", "ghost story" - przy okazji ubijam danego smoka na mapce

3. Robie 2 skirmishe - wtedy jest najwiecej krysztalow do zdobycia (za 3ci skirmish krysztalow jest juz bardzo malo)

4. Jak mam sile/ochote to robie zwyklego dungeona by wykorzystac ten klucz od krasnoluda w miescie (ale to raczej ostatnio odpuscilem)

5. Dopiero po tym wszystkim wracam do kampani - w tym momencie wchodze na teren tych golebioludzi - ostatni akt Elemental Evil.

Juz sie nie moge doczekac nagrody czyli artefaktycznej broni.

Jak skoncze Elemental Evil to pewnie zaczne Maze Engine plus Underdark - sa ze soba "troche" powiazane ... a pozniej sie zobaczy :)

 

Co do skirmishow to robie te z ktorym mozna uzyskac jeszcze te seale. Wczoraj dzieki nim kupilem rekawice (za 400 sztuk - tylko nie pamietam nazwy tych seali).

Przy okazji zbieram tez Demonic Ichor - to dla mnie jeszcze odlegla przyszlosc, ale mozna za nie kupic brakujacy sprzet ekwipunku u tego Drowa sprzedawcy.

Te ichory szybciej sie zbiera robiac Heroiki w dolinie smokow, ale tam jeszcze sie nie wybieram "na stale" :)

Dodatkowo

Zbieram sztabki z Vipa - ale tu gra mnie nie rozpieszcza. Czesto dostaje z otwartej skrzynki po 2 lub 3 sztabki (naprawde bardzo rzadko 10). Na razie kupilem zbroje Dusk i zbieram na helm. Buty dusk kupilem ze skrzynki na AH za krystalki (smieszna kwota).

 

Jest co robic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, zleciał miesiąc gry, dzisiaj wykupiony kolejny VIP. Za 42zł pograłem cały miesiąc, za cholerę nie wiem co mnie w tej grze tak wciąga. Wbiłem 70lvl (+4). Te "nagrody" za wbicie teraz lvl to trochę żenada, 1.500.000 XP do wbicia na obecny 1 lvl, 3-4 dni gry, a "nagroda" to 30k astrali albo kamyk z 10k doświadczenia...

 

Jestem w największej gildii PL ale słów brak. 99% epiców robię z randomami, pomoc czy queście to samo, przez kilka dni pytałem o kilka spraw na czacie czy "fejsie" - cisza, a 100 osób w grupie. Żeby pobiegać po Strongholdzie to może ze 3-4 razy się przez miesiąc udało, a gram niemal co dziennie po 2-4 godziny.

 

Sama gra to nadal bagno, które wciąga. Jako, że biegam z łukiem - momentami jest ciężko, bez tanka baaardzo. 30% gry to nadal dla mnie czarna magia i nie kumam :1_grinning: Nadal nie spotkałem skrzynki czy choćby przedmiotu "legendarnego". Skąd ludzie mają po 2500-4000 Zenów na Kraba czy Pająka do podróżowania, na złotówki to 80-160zł, a Astrali na wymiankę nazbierać po kursie 1-350 - miazga. Ledwo czarną Panterę kupiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gildia ostatnio się ogarnia i na strongholdzie coś się dzieje (wspólne ubijanie smoków) więc może i inne sprawy się ruszą.

Ja mam VIPa do połowy grudnia (kupiłem za wyfarmione diamondy, kiedy jeszcze kurs był 1: 140...; teraz uzbieranie kwoty poytrzebnej na 3msc vipa to niezła masakra).

Jak stoisz z kampaniami? Fajnie było by z kimś pobiegać a nie ciągle randomy i randomy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, HarDy napisał:

Gildia ostatnio się ogarnia i na strongholdzie coś się dzieje (wspólne ubijanie smoków) więc może i inne sprawy się ruszą.

Ja mam VIPa do połowy grudnia (kupiłem za wyfarmione diamondy, kiedy jeszcze kurs był 1: 140...; teraz uzbieranie kwoty poytrzebnej na 3msc vipa to niezła masakra).

Jak stoisz z kampaniami? Fajnie było by z kimś pobiegać a nie ciągle randomy i randomy...

Kończę Elemental Evil, bo zacząłem ją od d*py strony. 3 z 4 "słupków" tam mam skończone, a robię trzeci w kolejności...W innych mam po kilka, bo się pogubiłem i nie wiem co zrobić, żeby "ruszyło". Np. mam 2/5 i nie mogę znaleźć gdzie to było, żeby zrobić 5/5. Gram niemal codziennie w godzinach 15-a - 21-a. Mam mikro itp. Robię kilka misji w kampanii, 2-3 epicki Kessell i co popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Jest ktoś chętny na

 

Dragon's Bane
Defeat 1000 Dragons

 

Potrzebuję dwóch chętnych, jak wiadomo są 2 metod:

 

"There are 2 ways to farm for this trophy:

  1. You can farm open world dragon bosses, preferably the easiest one on Neverdeath Graveyard. Keep on switching between the instances and keep an eye on the chat activities, telling you which instance to join to avoid the dragon's respawn time.
  2. This is the most effective method to farm towards obtaining this trophy:
  • Get a group of 5 people. Making a session is ideal.
  • Queue up for Caverns of Karrundax (Level 60 wymagany). Assure that no one leaves, because this will replace the person with someone who most likely isn't up to grinding dragons and who will destroy the session for you.
  • Fight your way through to the final boss fight
  • Engage the fight and kill the two dragonlings (takes about 1-2 minutes). Those are the dragons we're farming. Unlike the other smaller dragons in the game, those DO count towards the trophy.
  • After killing them all players have to stand in the fire and kill themselves as soon as possible. The fight resets and you can kill the dragonlings again.
  • Repeat this as often as needed.
     

You can solo the second method easily with mediocre gear on level 70. You just have to join with a private party of 3 and tell your buddies to leave, so you are on your own. Also dying a lot (which you have to) will force you to take 100s zwijanych zestawów with you to heal the injuries you will be receiving. So start saving up some gold and get going!"

 

Tak więc najlepiej zrobić to solo, potrzebuję 2 osoby które dołączą się do sesji prywatnej i po dotarciu do ostatniego bossa, opuściły rozgrywkę. 

 

Oczywiście najlepiej i najszybciej zrobić to razem, potrzebujemy na to około 10h, tak więc jak jest ktoś chętny to niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×