Skocz do zawartości
redo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prezentacja . Czysty gameplay, miód który wylewa się z ekranu, a nie symulatory chodzenia czy filmy wannabe od Sony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako spory fan serii mam pewne obawy o zatracenie przygody i tej wyjątkowości przygód Linka. Jakieś otwarte światy, elementy rpg czy w końcu nie zauważyłem klasycznego wdzianka, na gameplayach to nie jest zelda na jaką czekam ale oprawa i kliamt powodują że kupię jak wszystko z tej serii - od Nintendo na premierę bo wiem że się nie zawiodę... Na 35 exów jakie posiadam na wiiu tylko devils third nie podołało cała reszta to gry dobre/ bardzo dobre i genialne ...

 

CZEKAM mimo wszystko na nxa i nową zeldę! biere na premierę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawiają te randomowe dungeony w dużej ilości z mędrcem na końcu, bez bossa. Liczę na jakieś większe, wypasione i wymagające labirynty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jeszcze x razy ten trailer I jako nintendofil z akcentem na umiarkowany fan zeldy to Hmmmmmm nie do końca bierze gdyż poza oprawa to mało tu zeldy w zeldzie a sporo zapozyczen od średniego moim zdaniem darksiders 2, chociaż z drugiej strony do jasnej ciasnej - to kolejna Zelda!!! To nie może się nie udać!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta Zelda ma wyjść na nową konsole NX czy Wii U ?, wolal bym zelde w wydaniu podobnym do Wind Waker

Edytowane przez maverik001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na obie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy nowa konsola będzie zaprezentowana ? bo nie wiem czy kupić Wii U czy czekać na nx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno zaprezentują we wrześniu. A wychodzi w marcu przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, pamiętaj że na NX nie będzie wstecznej także nie koniecznie musi cena spadać, równie dobrze może pójść do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy co to w ogóle NX będzie warte czy nie będzie klapy jak z Wii U czy GC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiiu to zajebisty sprzęt... ani jeden current gen nie dał mi tyle frajdy. Naprawdę warto a baza exow jest przeogromna jak również moim zdaniem to właśnie wiiu ma najwięcej tytułów zaslugujacych na legendarne oceny typu 9 czy 10/10... czekać na nx I cebulowac wiiu strasznie słabo skoro konsola kosztuje tyle co dobra mikrofalówka... dla samego mario kart8, bayonetty2, xenoblade, yoshi wooly, kpt toad, fatal frame 5, smasha, Tokyo mirage, donkey konga, splatoona czy wonderfulla 101, naprawdę warto (w mojej ocenie napisałem same tytuły które zasługują na 8/9/10 na 10...) 

 

Zobaczycie że ten sprzęt stanie się kultowy I bezcenny jak dziś dreamcast...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna analiza. 

 

Ta gra będzie ociekała miodem grywalności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna konsola Sony mnie tak nie ciekawiła jak teraz Nintendo NX aż się doczekać nie mogę jak zaprezentują, ps Zdun zapomniałeś o Wind Waker HD który pięknie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na GameCubie nie ukończyłem, skończyłem na bosie gdzie się strzelało łukiem w oczy.... a potem GC sprzedałem z zamiarem odłożenia kasy na Wii U, ale zanim kupię Wii U poczekam aż pokażą NXa bo może się pierwsze skuszę na Nintendo a potem na ps4 neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez vann
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie już kilka streamów no i gra wygląda słodko. Zresztą jak większość Zeld, wciągająca i zapewne wzruszająca historia. Graficznie nie ma niczego czego byśmy już nie widzieli, po prostu jest ładnie i kolorowo. Chociaż im dłużej oglądałem to miałem wrażenie, że mniej w tym Zeldy, a więcej mieszanki wszelkich innych sandboxów, z tych od Ubi na czele... Jeśli dobrze widziałem to chyba nawet wieże działają w ten sam sposób. Reszta aktywności które widziałem? Jak każdy sandbox, biegnij od punktu A do punktu B i coś tam zrób. Ale tak jak mówię, to wszystko początek więc nie hejtuje czy coś w ten deseń.

 

 

 

 

Jednak czy jest to gra warta kupienia konsoli? Po tym co widziałem to nie specjalnie, poza sentymentem i nostalgią nie ma tam niczego czego bym nie znalazł w masie innych obecnych sandboxów, w mniejszym lub większym stopniu rzecz jasna.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w sumie sześć Zeld na Wii, DS i 3DS przy czym najdłużej wytrzymałem w Link Between Worlds na 3DS. Z Zeldami mam ten sam problem co z Castlevanią (za wyjątkiem LoS): bardzo chcę w nie zagrać ale gdy przychodzi co do czego to nudzę się niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka i gry są specyficzne i nie każdemu podejdą, ale jak dobrze, że nie są kalką innych produkcji.

 

Masz wybór: chcesz tylko postrzelać i się zrelaksować masz do tego gierki. Chcesz się pośmiać i porozwiązywać zagadki, to masz Zeldę.

 

Gorzej jak by wszystkie gry były na jedno kopyto jak np sandboxy od Ubi etc i inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 8 godzinach grania :listek: 

 

Tak dopieszczonego świata pełnego magii I mistycyzmu jeszcze w grach nie było... każdy zakamarek świata, każda zagadka, każda znajdzka jest przemyślana, gra wynagradza nas na każdym kroku nasze poczynania adekwatnie do starań. Wejść można wszędzie, 0 niewidzialnych ścian, każdy zakamarek prowadzi nas w jakąś magiczna tajemnice. Nie dziwię się najlepszej średniej ocen w historii gameingu gdyż ten tytuł jest dopieszczony w każdym calu. Ot kolejny raz seria wyznacza nowe standardy w gatunku action advanture. A przygodę w tej odsłonie się nie czuje, ja się przeżywa. 

 

Gra roku I najprawdopodobniej jedna z wygranych gier obecnej generacji majstersztyk I tyle... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×