Skocz do zawartości
redo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Strife napisał:

Czuję że pijesz do czerwonej torebki :24_stuck_out_tongue: 

Żyjesz całe życie w świadomości że każdy z teletubisiów był hetero a tu niszczą twoje poglądy.

Edytowane przez Wroblos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 120 godzinach w hyrule zdobyłem go! Pierwszy legendarny artefakt należący do bohatera krainy. Master sword. Tym razem sprawa nie była prosta, pełna niebezpiecznych przygód aby na końcu zakończyć go testem który jest tylko link może podołać. Aleeeee: master sword należy do mnie!!! 

 

 

IMG_20170329_173317.jpg

IMG_20170329_173335.jpg

IMG_20170329_173350.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun

Ty straszliwy gówniaku, po każdym twoim wpisie coraz bardziej kocham tą grę NIGDY w nią nie grając (i żadną inną część!!)... Skandal!!

 

BTW: W sumie trochę na jutube grałem i na PC ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jaka ta gra jest zajebista, cały czas coś odciąga mnie od wątku głównego, a nawet misji pobocznych - tutaj samo wędrowanie po świecie daje mnóstwo frajdy, co chwilę napotykasz na coś interesującego.

Zadam teraz zapewne trochę noobowskie pytanie, ale jak sprawdzić ile czasu spędziłem z grą?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pawelk napisał:

Jezu jaka ta gra jest zajebista, cały czas coś odciąga mnie od wątku głównego, a nawet misji pobocznych - tutaj samo wędrowanie po świecie daje mnóstwo frajdy, co chwilę napotykasz na coś interesującego.

Zadam teraz zapewne trochę noobowskie pytanie, ale jak sprawdzić ile czasu spędziłem z grą?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Na wiiu masz apke z pozycji menu ile z danym tytułem spedziles godzin, na switchu masz w profilu jak klikniesz na swój avatar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda skonczona milo spedzony czas, szkoda ze rynek wtorny nie istnieje w Szczecinie i bede musial meczyc sie z allegro. Chociaz w sumie troche mi szkoda sprzedawac gierke do ktorej teoretycznie zawsze mozna wrocic i znalezc cos nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś ma dosyć dobrego PC'ta to Zelda jest już grywalna na emulatorze. :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Przy moim już dwuletnim zestawie i5 4690k + GTX 970 4G i 16gb RAM gierka chodzi płynnie w 25-30 fps'ach w rozdzielczości 1440p, a w świątyniach dochodzi nawet do 60 fps więc trzeba limit klatek ustawić.

Musiałem dokupić trochę RAM'u (wcześniej miałem "tylko" 8gb) i chłodzenie do procka aby móc go podkręcić do 4,5 ghz i to znacznie poprawiło płynność rozgrywki.

 

Póki co jestem w drugim rozdziale i gra się przyjemnie. Nie widzę jeszcze tego "mesjasza gejmingu" w tym tytule, ale mimo wszystko to na pewno tegoroczna czołówka.

Zobaczymy jak będzie dalej.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem uczciwie mam kompa prawie identycznego jak ty  do tego pleya 4 i zastanawialem sie nad zakupem switcha dosyc dlugo. Wiedzialem ze jest juz emulator do wii u nie zmienia to faktu ze kupilem switcha i jestem mega zadowolony jest to super uzupelnienie do pc i ps4. Najlepsze ze traktuje switcha tylko jako konsole przenosna czesci do stacjonarki dalej sa orginalnir zapakowane w kartonie ;).

Oftop poszedl a mialem napisac o Zeldzie dla mnie to takie 9.0 za duzo dobrych gier ogralem ostatnio na ps4 aby wystawic 10.

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch i Zelda mnie totalnie zaskoczył, nie kupiłem na premierę bo nie spodziewałem się że to jest tak zajebista konsola. Czy gramy na tv czy na przenośnej Zelda wygląda świetnie i gra się świetnie. Swiat w Zeldzie jest ogromny i jest co robić, co chwile odkrywamy coś nowego. Nigdy nie grałem w Zeldę ale ta jest genialna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi zaraz dlc. Czy jeżeli dopiero zaczynam grać w Zelde to ma sens je odrazu kupić czy dopiero po skończeniu podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27 czerwca 2017 o 19:59, wojcik_dan napisał:

Wychodzi zaraz dlc. Czy jeżeli dopiero zaczynam grać w Zelde to ma sens je odrazu kupić czy dopiero po skończeniu podstawki?

 

 

Pierwszy pack jest bez sensu do zakupu jeśli jeszcze jej nie Skonczyles.  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera jest ogromna, jak ograsz to wtedy pomyśl o dlc :good:

 

Btw ja nabiłem ok 60h, znudziło się i odsprzedałem 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam przygodę z linkiem od nowa.  Po zakończeniu przygody i paro miesięcznej przerwie stęskniłem się za hyrule. Jako że goty 2017 w postaci zeldy (dla mnie) , zostały wybrane, olewam nudnego horizona nic nie wnoszacego do świata gier, olewam kolejnego assasina bo t znów ten sam nudny assasin. Za t ponownie chlone piękny hyrule aby wymakosowac ten tytuł. Dla mnie ponadczasowy szpil i najlepsza gra od czasu 2006 roku kiedy premierę miało okami. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak się stało, że dopiero teraz będę podchodził do Zeldy na poważnie od początku. Wyszło drugie dlc. Kupować czy na spokojnie po ukończeniu podstawki?

Chyba że to się wplata jakoś w rozgrywkę i można na tym skorzystać mając już kupione dlc.

Ps: Dobra kupiłem.

 

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem kolekcjonerki w rozsądnej cenie,  jakby ktoś wiedział gdzie dorwać do 4 stówek nówkę to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zacząłem. No, no, ale ta gra się prezentuje. Pierwsze wejście na pagórek i już szczęka w dół. Magię czuć od samego początku. Druga sprawa, że ja nie jestem do końca obiektywny, ponieważ obok gier "soulsborne", to moja zdecydowanie ulubiona seria. Widać od razu, że gracz dostaje niezliczoną ilość możliwości rozwiązywania napotkanych problemów. Jak wpadłem na obóz Bokoblinów, była tam spora gromadka i boss, który załatwiał mnie jednym strzałem. Link ubrany w szmaty i z gałęzią w ręku, bynajmniej nie stanowił większego zagrożenia podczas walki z bandą uszatych potworów z maczugami. Starałem się trafić w beczki zapaloną strzałą, ale brakowało mi zasięgu, a nie mogłem podejść bliżej, bo  skaut darł ryja i było po mnie. Poczekałem na noc. Podszedłem bliżej, ale okazało się, że strzała gaśnie, zanim się zbliżę na odpowiednią odległość. No to strzeliłem niezapalonym pociskiem w sufitową lampę... która spadła i nastąpiło wielkie bum, bo trafiła w beczki. Zabiło wszystkich poza bossem, któremu zostało 25% HP i poradziłem sobie z nim 1 vs 1. W głowie miałem jeszcze kilka pomysłów. Głaz na pobliskim wzgórzu. Zrzucenie bossa mostu za pomocą włóczni. Można kombinować. Jak tak to ma wyglądać, to ja nie mam pytań. 

 

Ok, żeby nie było tak kolorowo, to ciężko mi z tymi 30 klatkami...Granie na PC mnie jednak rozpuściło. Wolę chyba tryb przenośny, bo wtedy jest to mniej odczuwalne, ale na TV z drugiej strony bardziej czuć wielkość świata. Żeby tak można było w to zagrać na kompie w 1440p...SMAA....60 FPS...:banderas:. Marzenie. Mimo wszystko i tak wygląda to zayebiście. Bloodborne też pełzało w 30 fps, a to nr 1 w moim prywatnym rankingu wszech czasów. Zobaczymy czy BoTW zdoła ten tytuł zdetronizować. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w czarnej dupie, nigdzie nie ma kolekcjonerki, a powoli trzeba się rozglądać za czymś nowym, bo w Xeno pewnie i z 300h mi pyknie niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Strife napisał:

Proszę mnie skutecznie zniechęcić do kupna tej gry.

 Po co zniechęcać jak ten tytuł jest obowiązkowy. Nie chcesz grać w Zelde, sprzedaj Switcha. Innego wyjścia nie ma.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca@Strife i tak kupi Zelde, niech się nie oszukuje i przy okazji Nas

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Przeca@Strife i tak kupi Zelde, niech się nie oszukuje emoji14.png i przy okazji Nas emoji14.png
 

Digi wal się ze swoimi przepowiedniami :Coolface:, ale dorwałem nóweczkę za 179zł żona miała jakiś jebany kupon na 80 dych więc warto było, zajebiście ta gra trzyma cenę. Teraz grzecznie czekam do środy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeca[mention=21839]Strife[/mention] i tak kupi Zelde, niech się nie oszukuje  i przy okazji Nas 
 
Digi wal się ze swoimi przepowiedniami :Coolface:, ale dorwałem nóweczkę za 179zł żona miała jakiś jebany kupon na 80 dych więc warto było, zajebiście ta gra trzyma cenę. Teraz grzecznie czekam do środy.
Spokojnie ty cebulki nie ucz cebulic przeca wiedziałem że kupisz... Sasasasaaa...

Nawet ja taki ignorant marki N, mówię że Zelda to zacna gra.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×