Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem, zagrałem, skasowałem. Jak dla mnie nie warta uwagi. Słaba grafika. Przenikające tekstury i jakieś dziwne lagi czy spadki animacji przy większych walkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC grałem milion lat temu było nawet ok, wiesz na PS4 każda darmowa gra (oby nie P2W) mile widziana chociaż na kilka partyjek :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez mnie te spadki FPS zastanawiają bo na Xboxie podobno nie ma takich problemów .

Ale już widziałem na Twitterze ze wiedza o problemie i pracują nad naprawą... To ja się pytam ... To tego nikt nie testował przed wypuszczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja kiepska, spadki spadkami ale nawet przy obkręcaniu się są jakieś dziwne skoki kamery, dźwięki dziwnie przytłumione, dużo lepiej grało mi się na PC.

 

Próbowałem ściągnąć przez sklep www ten ekskluzywny dodatek dla PS+, strona się zwiesiła a teraz już się nie da bo mówi że już mam (choć w grze brak) :1_grinning:

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak koszmarna to nie jest. Ale ten jednocyfrowy framerate trochę wkurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na czteroletnia grę f2p to grafika jest ok . Nie jest to poziom War Thunder , ale i tak poziom wyżej niż PlanetSide2 .

Ja grze dam szanse , ale dopiero jak naprawia optymalizację bo w tej chwili jest niegrywalna przez brak płynności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kiedyś naprawią framerate na PS4, to chętnie sprawdzę gierkę, bo odpowiada mi jej stylistyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 2 miesiącach łaskawie wydali łatkę która poprawia ilość FPS.

Ale dalej dużo brakuje do normalności , tylko teraz przy dużej zadymie nie spada już do 10 , a do jakichś 20 klatek :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×