Skocz do zawartości
xXLord RaydenXx

Dziwny problem z kłódkami na grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Jakiś czas temu moje Ps4 miało problem z randomowym wysuwaniem płyt i zostało wymienione na nowe.
Niestety nie dezaktywowalem starej konsoli. Zrobiłem to przez internet. Na nowej konsoli mam 2 konta, stare i nowe. Stare trzymam dlatego ze mam tam zakupione mnóstwo gier i DLC. Gram natomiast na nowym. Wszystko było ok do czasu. Teraz nagle nie mogę grać w gry zakupione na starym koncie na nowym koncie.
Wcześniej nie było problemu. Co ciekawe, na nowym koncie mam Ghosta, a mogę normalnie grać na mapach DLC kupionych na starym koncie.
Natomiast w gry zakupione na starym kocie się nie da. Wszędzie kłódki.
Nie moge tez aktywować starego konta jako podstawowe, bo pisze ze na tym koncie jest juz aktywowane ps4. Przez stronę nie da rady bo można raz na pół roku. Ale ja ostatni raz dezaktywowalem w ten sposób z rok temu. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @xXLord RaydenXx

No to chyba wszystko jasne - Jesli Stare konto nie jest aktywowane jako podstawowe to jesli zalogujesz sie na stare konto to nie powinnies miec klodek, jesli masz to bedac zalogowanym powinnies moc przywrocic licencje. 

Jesli Nowe konto jest podstawowe i jestes na nim zalogowany to bedziesz mozesz miec klodki na grach ze Starego konta - bo jesli dobrze pamietam tylko konto ktore jest jako podstawowe pozwala na "dzielenie"/widocznosc gier zakupionych dla innych kont na konsoli. 

 

Tak wiec musisz rozwiazac problem aktywacji starego konta jako podstawowe. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MagEllan napisał:

Kolego @xXLord RaydenXx

No to chyba wszystko jasne - Jesli Stare konto nie jest aktywowane jako podstawowe to jesli zalogujesz sie na stare konto to nie powinnies miec klodek, jesli masz to bedac zalogowanym powinnies moc przywrocic licencje. 

Jesli Nowe konto jest podstawowe i jestes na nim zalogowany to bedziesz mozesz miec klodki na grach ze Starego konta - bo jesli dobrze pamietam tylko konto ktore jest jako podstawowe pozwala na "dzielenie"/widocznosc gier zakupionych dla innych kont na konsoli. 

 

Tak wiec musisz rozwiazac problem aktywacji starego konta jako podstawowe. 

 

Dokładnie tak jak piszesz; na starym koncie nie mam kłódek .

Ale nie mogłem go ustawić jako podstawowe bo pisało ze juz mam inne ps4 aktywowane na tym koncie. 

Pisze w czasie przeszłym, bo problem rozwiązałem dzwoniąc na infolinie Sony. Pani była bardzo miła i zdezaktywowala mi  wszystko. Teraz ustawiłem stare konto jako podstawowe i wszystko śmiga.

Tak czy inaczej dziękuje za sugestie i porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×