Skocz do zawartości
Elliot778

Pokemon GO

Rekomendowane odpowiedzi

maxresdefault_pgfc.1920.jpg

Przyznać się kto już wpadł pod samochód ?:biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z pewnością trafiony w 10. Z tego co zauważyłem najwięcej frajdy ma pokolenie wychowane na żetonach z chipsów. Ja póki co tylko zainstalowałem, bo u mnie w ogródku pokemonów brak ;) Da się tymi zwierzakami walczyć? Na jakiej to zasadzie się odbywa? No i wreszie: czy te poksy są zawsze w tych samych miejscach czy ich lokalizacja się zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się walczyć w Gymach jak zdobedziesz 5 poziom . Jak wroga frakcja zajmie Gym to idziesz w jego okolice i wchodzisz w niego wybierasz 6 Pokemonow i walczysz .

Przesunięciem palca w któraś stronę powoduje unik , klikając w ekran masz zwykły atak a jak ci się naładuje pasek i chwilę przytrzymasz to masz specjalną zdolność .

 

I nie Pokemony nie są w tych samych miejscach , ale niektóre będą występować w pobliżu konkretnych miejsc . Przykładowo wodne Pokemony najłatwiej znajdziesz w okolicach zbiorników wodnych (rzeki, jeziora , stawy)

 

Ogólnie w mojej okolicy bida straszna co chwilę Rattata, Pidgey i Caterpie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem... stare czasy gameboy-a się przypominają, w dodatku widzę potencjał, jeśli chodzi o wycieczki rowerowe. Jakby jeszcze taki pikaczu potrafił wymienić dętke ;) 

 

Ps. "Uprasza się o nie łapanie Pokemonów podczas mszy"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spacerku i trochę poksów połapałem. W końcu 5lvl wbity, mogę rozwalić czerwonych sqrwieli z kościoła. 

 

Straszny szał się zrobił, apka w PL nie miała jeszcze premiery a "wszyscy" z telefonami latają i łapią :1_grinning:

 

Nie polecam łapać po pijaku, wczoraj chyba z 20 pokeballi straciłem :24_stuck_out_tongue:

Screenshot_2016-07-12-19-01-16.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Kościół to chyba będzie popularne miejsce "ustawek":biggrin:

Ja zdobyłem dzisiaj Beedrilla .. Tylko jeszcze żadnego ognistego nie znalazłem ...

Mogli Magmara zrobić na takiej zasadzie ze pojawią się tylko w okolicy wulkanów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 88 złapanych pokemonów mam 16 ratatatów, 12 pidgeyów, 11 weedlów, 7 drowzee i 7 caterpie. To nie jest tak, że skoro woda to szansa na występowanie pokemonów wodnych. Łaziłem dzisiaj trochę po mieście (Wrocław) i non stop te same pokemony. No to przejechałem się nad rzekę/stawy i oprócz ww i kilku Zubatów nic ciekawego mi nie pokazywało (screen poniżej). Dzięki gierce dowiedziałem się, że w mojej kuchni mieszkał Pikachu, nigdy wcześniej go tam nie widziałem :-( Ogólnie czuję już znudzenie a przeszedłem tylko 7km.

 

 


bb7d14e5dcd1f285gen.png

 

 

Odpalam grę i jakiego pokemona mi wyszukało ... nuda.

 

 

c1890ccac19e43efgen.png

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat wina tego że gra nie miała jeszcze premiery w EU , nie wszystko działa u nas tak jak powinno .

Widziałem kilka filmikow że stanie i tam ewidentnie częściej występowały wodne Pokemony przy wodzie a liściaste w okolicach lasów (mogą się pojawić wszędzie , ale w konkretnych lokacjach ma być na to większa szansa ) 

Do tego podobno gra bierze pod uwagę jak często dane miejsce jest odwiedzane i dlatego na wsiach jest problem z występowaniem jakichkolwiek Pokenonow :24_stuck_out_tongue:

 

 

 

Screenshot_2016-07-12-20-29-52.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wymagany android 4.4, bo po Ingressie trochę polatałem, a obecnie czasem po drodze sprawdzam "kesze".

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że ludzie podejdą do tego z dystansem i na spacerze z rodziną zajmą się rodziną, a nie spoglądaniem notorycznie na telefon czy aby na pewno nie ominęliśmy pokemona. W kościele dzieciaki będą szły do konfesjonału aby się wyspowiadać a nie złapać psajdaka. W szkole niech grają na korytarzu w berka i jeżdżą na kolanach w śliskich dresach a nie biegają z telefonami. Fajnie jeśli gra zmotywuję niektórych do np uprawiania sportu np wycieczka rowerowa, wtedy duży +. Wiem trochę piszę jak typowy moher ale czuję, że ta gra jeszcze namiesza ;)

Sam z chęcią ściągnę i zagram, ale oczywiście w granicach rozsądku.

 

P.S - słyszeliście, że nastolatka z Riverton szukała pokemonów i natknęła się na zwłoki mężczyzny ? :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem mnie pokemony i caly szal na nie ominal. nigdy mnie to nie bawilo nie krecilo. 

Z appek ktore przez chwile uzywalem, zamieniajacych miasto w teren gry to byl Turf. Gdzie punkty w miescie przejmowalismy i dostawalismy punkty za to jak dlugo punkt byl nasz, ale szybko mnie to znudzilo bo wole jednak popierniczac na spacer rower swoimi sciezkami a nie ganiac od punktu do punktu. 

 

Wiec zgadzam sie z @Grassek sa inne rozrywki i inne motywacje zeby sie poruszac nizli popierniczanie celem lapania pokemonow. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grassek

O tej lasce czytałem, było również info o grupie młodocianych gangsta, którzy zaczaili się w miejscówce występowania pokemonów i z bronią w ręku grabili pechowych łowców pokemonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli wprowadzać już grę do Europy od rana jest już w Niemczech . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, HarDy napisał:

@Grassek

O tej lasce czytałem, było również info o grupie młodocianych gangsta, którzy zaczaili się w miejscówce występowania pokemonów i z bronią w ręku grabili pechowych łowców pokemonów.

Zatem zaczyna się... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem przynajmniej dlaczego ludzie nagle z dupy w krzaki wchodzą.

Nawet pod Żabką pokemoniarze (chyba) meneli przegoniły z tego co widziałem.

Nie wiem co mam o tym sądzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CnHWMxyXgAA3MtF.jpg

 

Polska Januszem Europy , ponad 12 tys znalezionych Gymow i Pokestopow na 2 miejscu Portugalia z 1,2 tys :24_stuck_out_tongue:  Strach się bać co będzie po premierze :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej najpierw lvlować a potem ewoluować pokemona czy odwrotnie? A może to jest bez znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elliot778 napisał:

CnHWMxyXgAA3MtF.jpg

 

Polska Januszem Europy , ponad 12 tys znalezionych Gymow i Pokestopow na 2 miejscu Portugalia z 1,2 tys :24_stuck_out_tongue:  Strach się bać co będzie po premierze :biggrin:

Na tej mapce każdy może dodawać różne głupoty, więc nie ma jej co wierzyć.

 

Ale gra jest faktycznie popularna. Zobaczymy na jak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej dzielnicy spotkałem dzisiaj 3 osoby grające . Znalazłem dzisiaj Snorlaxa na 493 podbilem go 3 razy i ... taki jest efekt :angel:

Screenshot_2016-07-13-18-12-20.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po instalacji odnalazłem mojego ulubionego Pokemona ( obok domu )

8936aaf4bf3755d24a2ec7cb1179f2ab.jpg

Widzę potencjał w tej grze, ale boję się że dość szybko się znudzi .

Przypominają mi się czasy kart z Pokemonami, ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji mamy do wyboru 3 poksy jako startowe: Bulba, Charmander i Squirtle. Podobno jak się je oleje i pójdzie dalej, to za 3 razem pojawi się także Pikachu. 

 

Dziś w końcu przejąłem kościół :1_grinning: #BlueTeam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, taki bajer.

Ale w niektórych miejscówkach Pokémonów być nie powinno : lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×