Skocz do zawartości
Elliot778

Pokemon GO

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie szukają nawet pokemonów w obozie Auschwitz... 

Właśnie te miejsce miałem na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miesza w UK to gra już u was oficjalnie dostępna .

 

Polska pewnie będzie zaraz po Giblartarze , San Marino i Watykanie :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, whiteHussar napisał:

Właśnie te miejsce miałem na myśli

No pewnie, napiszcie do producentów żeby pojeździli po świecie i pospisywali wszystkie "niestosowne" miejsca, a potem usunęli je z gry. To naprawdę świetny pomysł.

 

 

To tylko oprogramowanie. Nie jest winą gry, że Pokemony pojawiają się w Auchswitz tylko ludzi, że w takim miejscach odpalają grę na smartfonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, jimmyyy8 napisał:

No pewnie, napiszcie do producentów żeby pojeździli po świecie i pospisywali wszystkie "niestosowne" miejsca, a potem usunęli je z gry. To naprawdę świetny pomysł.

 

 

To tylko oprogramowanie. Nie jest winą gry, że Pokemony pojawiają się w Auchswitz tylko ludzi, że w takim miejscach odpalają grę na smartfonie.

 

a czy ktoś napisał że to wina producentów? oczywiście że to jest tylko i wyłącznie idiotyzm graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali kolejne 3 państwa: Portugalia, Hiszpania i Włochy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z sentymentu do uniwersum ściągnąłem apkę, złapałem ze 4 potworki i się zastanawiam, co robić dalej. Czy w grze występują w ogóle jakieś walki poza przejmowaniem gymów? Czy po prostu cała gra sprowadza się do łażenia i łapania tego, co się spotka żeby levelować? Ja i tak często sobie urządzam spacery, więc, w imię przypomnienia sobie szczenięcych lat, chętnie przy tym rzucę parę razy pokeballem, ale jeśli cała zabawa ma polegać tylko na zbieraniu po raz kolejny tego samego Pokemona to słabo strasznie. O ile dobrze pamiętam kreskówkę, to tam jednak sednem były walki...

 

No i na szczęście gra wcale nie wymaga od nas łażenia z nosem w telefonie (wtedy bym sobie odpuścił), wystarczy mieć w kieszenie telefon z włączoną aplikacją, a jak w naszej okolicy pojawi się potencjalna zdobycz to telefon po prostu wibruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wczesna Alpha więc póki co całość sprowadza się do lapania i przejmowania gymow czyli jedyne walki są tam.

Ale twórcy powiedzieli że w tej chwili zastanawiają się nad wprowadzeniem walk 1na1 tylko dużo wody w Wiśle upłynie zanim to się stanie bo nie wiedza jak to zrobić żeby to było zbalansowane a sterowanie i intuicyjne i proste.

 

Chociaż akurat tutaj trochę im się dziwię bo wystarczyło przenieść turowy model rozgrywki z gier na konsole Nintendo .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie, mnie najbardziej brakuje tej turowej rozgrywki. Nawet przy łapaniu dzikich poksów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Pokemon Go dostępne w naszym kraju :) No to teraz dopiero się zacznie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakieś aktualizacje, niech to wreszcie zacznie wyglądać jak pełnoprawna apka, a nie alpha :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi porało aktualizację i teraz nie mogę się połączyć z grą, albo brak sygnału gps albo nie można otrzymać informacji gracza z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vaporeon w Central Parku w Nowym Jorku :4_joy::4_joy::4_joy:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zenujace... biegajace zombie z telefonami

 

a ten gosc co wyskoczyl z fury i zostawil ja na chodzie z kluczykami to mistrz... szkoda ze nikt nie gwizdnal mu auta

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zenujace... biegajace zombie z telefonami

 

w sumie nie wiem co jest bardziej zenujace, siedzenie samemu w domu na dupie przed konsola, czy bieganie po miescie ze smartfonem z  innymi ludzmi

Edytowane przez bany1987
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie na serwery to losowa sprawa chyba :24_stuck_out_tongue: widzę poksa, chcę go złapać freeze... restart apki i co? już wywala, że zalogować się nie może :24_stuck_out_tongue: raz działa raz nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem z ciekawości, bo Córa żyć nie daje :24_stuck_out_tongue:

Ale gra chyba stanowczo daje mi do zrozumienia, że to nie dla mnie.

Cały czas zatrzymuje mi się w tym samym miejscu - po wybraniu postaci i ubrania nic dalej się nie dzieje.

Postacią mogę obracać, ale to wszystko.

 

Może coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kill napisał:

 

Owszem. Trzeba wyjść z domu ;)

Wczoraj to było nie możliwe, bo zdychałem po grubych urodzinach :24_stuck_out_tongue:

 

To raz, a dwa: w tym samym czasie Córa moja łapała pokemony nawet w domu.

Więc  o co chodzi?

Nawet mapa mi się żadna nie odpalała, tylko sama postać na pustym tle, zaraz po jej wybraniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kill napisał:

Pierwszy Pokemon jest zawsze na starcie do złapania.

 

Jak nie masz mapy, to może masz nie włączony GPS?

Wszystko włączone, właśnie sęk w tym, że gra łapała zwiechę od razu na początku, czyli zaraz po tym jak wybierasz postać.

Może z tą wersją na Polskę jest coś nie tak? Córka ma pobraną wcześniej wersję, jak jeszcze nie było u nas oficjalnej i śmiga.

U mnie potem było jeszcze gorzej, bo od wczorajszej nocy do teraz mam cały czas komunikat o nie działającym serwerze, nawet się nie chce uruchomić.

A u niej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra cierpi jeszcze na problemy wieku dziecięcego, czytaj: serwery nie wyrabiają, to raz. Dwa, że moduły GPS są różne w różnych telefonach, np. u mnie w domu mój telefon zasięgu GPS nie łapie, ale już mojej narzeczonej tak. Rada: jak uda się połączyć z serwerami to idź na spacer i wtedy zobacz, czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fryz napisał:

Gra cierpi jeszcze na problemy wieku dziecięcego, czytaj: serwery nie wyrabiają, to raz. Dwa, że moduły GPS są różne w różnych telefonach, np. u mnie w domu mój telefon zasięgu GPS nie łapie, ale już mojej narzeczonej tak. Rada: jak uda się połączyć z serwerami to idź na spacer i wtedy zobacz, czy działa.

Zadziałało jak założyłem konto Pokemon Club, przez konto google nie działało (chociaż na internetach piszą, że powinno być odwrotnie).

Jak ktoś ma podobny problem, niech spróbuje tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×