Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akirat Premiera BF1 . Przypadek ? Nie sądzę

I beta CoD'a.

Jakoś dziwnie znowu ddos a na xbone wszystko działa.

Nie, nie naśmiewam się.

To był jeden z głównych powodów zmiany obozu.

O w dupe, o 21 mieliśmy na raid iść :1_grinning:

My jutro harda robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twitter, PSN, Spotify, Google, EA, Netflix - zauważ, że atakują znaczące usługi na rynku dlatego XBL sobie działa i nikt się nimi nie interesuje. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotify działa, z PayPala nie przyszło mi powiadomienie o płatności, ale udało mi się zapłacić wg. sklepu. Z kolei R6 długo się włącza, ale w końcu działa, tyle że nie idzie składu założyć :-/

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie w weekend to ogarną??

 

Nawet Xcoma nie mogę odpalić bo dodatek się nie wgrywa przy sejwie -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś już działa

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W was ostatnia nadzieja BOK z UPC to są żarty a nie pomoc. A a wujek google tez pomoc nie potrafi. Przy graniu on-line (ostatnio destiny) co chwile wywala mnie z gry. Kody bledu wiadomo baboon ,canary itd. Psn dziala ,internet dziala. Wszystko dziala ale z gry wyrzuca i nie mam juz pojecia co mozna wiecej z tym zrobic. Mtu wpisane, ip statyczne ,porty odblokowane ,mac przypisany ,dns takze. Wywala i na kablu i na wi-fi . Dzieki za choc male wskazówki. Router -Connect Box.

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTU ustaw na automat.

Ustaw statyczne lokalne IP dla konsoli (jeżeli możesz).

Dodaj to IP do DMZ lub włącz UPnP (UPnP samo przydziela wymagane porty).

Pousuwaj wszelkie przekierowania portów jeżeli masz (bardzo ważne przy UPnP / DMZ).

Upewnij się że masz stałe, publiczne IP.

 

 W jakim kraju masz to UPC? W Polsce? Wykłóć się o modemorouter Cisco (standardowo dają tylko dla firm).

Ja mam go od dobrych kilku lat i mam święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem za granicą to miałem dokładnie to samo z UPC, co 10 minut regularnie internet padał. Raz wymienili modem na ten sam i dalej to samo. Potem przyszedł jakiś kumaty gość i zmienił wszystko, od gniazdka antenowego po modem. Od tamtej pory działało idealnie, więc tutaj bym szukał przyczyny. Ustawianie nigdy nic nie dawało przy takim syfie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem 15 min na tel i skasowało heh. Tak w polsce . Ustawiłem IP konsoli do DMZ wlasnie ,to jedyne czego jeszcze nie robiłem. uPnP włączone. Czyli pousuwać wszystkie przekierowania i wyzwalania portów tak ? Jak nie zadziała i nie będą mi chcieli tego dziadostwa wymienić to rezygnuje bo na szczescie wziąłem miesieczny okres wypowiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki napisze ze po 3 resetach routera do ustawien fabrycznych i wyłączeniu firewall'a wczoraj nie wywaliło mnie z gry(Destiny) ani razu przez dwie godziny! (Zobqczymy jak będzie dziś)...na Wi-fi...bo po kablu caly czas ten sam problem. Próbowałem wszystkiego co wiem ze mozna zmienic i wszystkiego co pisaliście. To chyba jedna z zagadek wszechświata z Morganem Freemanem:p

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź ich porządnie objedź przez telefon, powiedz że internet Ci służy głównie do grania i zażądaj modemoroutera Cisco EPC3925 bo wiesz że osoby prywatne mają i na nim wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taką pseudo chińszczyznę, myślałem że będzie badziew i będzie zwrot, a tu miłe zaskoczenie:

http://allegro.pl/antena-dual-4g-lte-48dbi-huawei-zte-crc9-ts9-sma-i6159610794.html

 

Oby zimę na parapecie wytrzymała :1_grinning: Na szczęście mam duży daszek, więc nie powinno po niej sypać.

 

Jeszcze przez weekend potestuje ostro na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka na PS4 PRO dokupiłem dysk SSD i to ma tez kolejne przełożenie na prędkość sieciowa.

Widoczna poprawa prędkości wysyłania i pobierania, i jeszcze zrobiłem test przez wbudowana przeglądarkę na PS4 na stronie od ookla www.speedtest.net

co pokazuje jeszcze lepsze rezultaty:

efdcb5860d953905med.jpg

 

22828b5f73645e5fmed.jpg

 

ABO: 500/500 

5790588044.png

 

to mimo strat to rezultaty bardzo przyzwoite jak na konsole ,pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAT 1 - masz internet bez routingu tylko dla konsoli?

Fajnie :1_grinning:

ładny upload. Ja walczę z administracją o Intrino - 1GB symetryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do testów konsole podpiąłem bezpośrednio do modemu, ale przez router (RT-AC87U) jest podobnie lecz NAT2, ale wreszcie po wywalczeniu publicznego IP, wczorajszej zmiany konsoli oraz dysku wszystko złożyło się na lepsze łącze, pozdr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

 

Własnie zmieniłem dostawcę internetu, mam pewien problem z grą Rainbow Six Siege. Nat jaki mi pokazuje jest ograniczony, miał ktoś podobny problem, wiecie może jak to naprawić? Kolejna sprawa to ping który w tej grze wynosi około 100, da radę coś z tym zrobić? Internet to 120Mb/s z Multimedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do nich i upewnij się że masz publiczne IP.

 

Potem przejrzyj pierwszy post w tym temacie i ustaw DMZ lub UPnP lub przekieruj odpowiednie porty.

Jeżeli nikt u ciebie nic nie ściąga a ni nie wysyła to na wysoki ping nic nie poradzisz.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest z tym że konfiguracja routera jest nie możliwa bo kablówka uniemożliwia... Pokombinuje z tym ip publicznym. Wczoraj dzwoniłem na infolinię to podali mi potrzebne dane do konfiguracji ręcznej na konsoli ip. maskę. itd... Ping spadł do 80 ale nat dalej ograniczony, zadzwonię dziś jeszcze raz i zobaczę co da się zrobić. Chyba że masz jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz publicznego IP to nic nie zrobisz.

Upewnij się u nich że na routerze jest UPnP włączone - wtedy ty nic nie musisz robić - jak konsola "poprosi" o otwarcie portu to zostanie automatycznie otwarty.

...nadal jeżeli nie masz publicznego IP to gówno zrobisz. 

Ej, jakie dane ręczne na konsoli?? O co chodzi? Powaliło ich? 

Od tego jest serwer DHCP na routerze żebyś automatycznie adres IP dostawał i reszta cię powinna walić. 

 

Ping spadł ... ping to nie jest stała tylko zmienna. Będzie się zmniejszał i zwiększał w zależności od obciążenia Twojego łącza lub serwera z którym się łączysz.

Ping jest to czas w którym od ciebie pakiet leci do serwera, odbija się od niego (ping) i wraca do ciebie.

Jak włączysz fejzbuki, jótuby i i torrenty to ping ci może drastycznie podskoczyć. 

 

Matryca NAT'u co prawda z Xbox'a ale aktualna do wszystkiego:

Na serwerze jest zawsze otwarty NAT więc jak grasz na dedykowanych serwerach to nie masz problemu. Grzej pryz połączeniach P2P (Peer to peer czyli w tym przypadku gracz - gracz).

b121e9b6-bb11-482e-bb97-0400f29ea9d4.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×