Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

TV jako centrum multimedialne gry,apki itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

 

Taki patent (sprawdzony):

 http://www.modecom.pl/modecom_freepc_32gb/mini_pc/produkty/ działA GENIALNIE, cena maks 400 zeta

 

Cholernie w skrócie:

 

Podpinamy do TV np. bez smarta i mamy MEGA smart (z normalną przeglądarką oraz apkami) + ustawiamy tryb tabletu (z najczęściej używanymi apkami jako kafle) = proste w obsłudze i funkcjonalne + emulacja gier itp = WYPAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne urządzonko, nigdy nie lubiłem wielkich stacionarek kabli itd a na pc nie gram więc wybrałem Lapka .

Teraz takie urządzonko + bezprzewodowa mysz/klawa i tylko monitorek do tego :)

Tylko pytanie jak jest to wydajne bo pewnie poniżej i3 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy full HD + stream obsługuje

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No i do tego klawke z touchpadem i wypas w hooy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę ku przestrodze. To urządzenie jest kompletnie NIEOPŁACALNE. Generalnie sticki kupuje się głównie do mirroringu, chromecasta itd., a tu macie Windowsa i atoma w urządzeniu wielkości pendrive'a. Trochę naczytałem się o stickach i wiem jak to wygląda. 

Cena w komputroniku to 444zł, co jest oczywiście grubą przesadą. Na Aliexpress możecie kupić to samo, tylko że w bezpieczniejszej i bardziej stabilnej obudowie, czyli tv boxie i zapłacicie około 70$. Jeszcze lepszym wyborem jest po prostu kupienie tabletu i podłączenie go do telewizora, ponieważ ceny najtańszych tabletów z mocniejszym prockiem, bo Z8300, zaczynają się od 85$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, mefix napisał:

Trochę odświeżę ku przestrodze. Trochę naczytałem się o stickach i wiem jak to wygląda. 

 

No grubo, naczytałeś się uhuhuhuh.....

 

TY się naczytałeś i przestrzegasz, ja używam od dnia tego posta... ale co ja mogę wiedzieć przecież TY się naczytałeś... A jak wiemy teoria (nawet najlepsza) , ponad praktykę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat siedzę trochę w temacie boxów i sticków i wielu użytkowników tychże sticków z Windowsem na nie po prostu narzeka. Przepłaciłeś za niego i to naprawdę dużo, ale to Twoje pieniądze i Twoja sprawa. Posiadam jednego sticka do przesyłania obrazu z telefonu i 2 tv boxy i widzę różnicę w działaniu. Porównaj np. temperatury boxa i sticka. Stick to box zamknięty w bardzo małej obudowie, a przez to ma częste problemy z chłodzeniem i przy zwykłym użytkowaniu potrafi się grzać, a co dopiero, gdy temperatura za oknem wynosi 35 stopni. Generalnie, sticków nie polecam, bo to, moim zdaniem, nieopłacalny biznes, a w szczególności tych sticków, które są sprzedawane przez rzekomo znanych producentów typu ten Modecom. 444zł w Komputroniku, a faktyczna wartość tego urządzenia to jakieś 50$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz nie znasz to wybacze, takie stick to ja za free mam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz za darmo to Twój zysk, ale tak, jak wspominałem. Lepiej dopłacić do tabletu albo boxa, bo sticki są bardziej awaryjne... To tak, jakby porównać pendrive do dysku zewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×