Skocz do zawartości
Malakay

Metal Gear Survive

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po odejściu Kojimy chłopaki z Konami popuścili wodze swojej żółtej wyobraźni i ruszyli pełną parą z kolejną grą sygnowaną znaną marką, będzie to Co-opi dla 4 graczy, akcja będzie się rozgrywać w jakimś alternatywnym świecie, blondyn bohater po wydarzeniach z Ground Zeros i kilku żołnierzy zostają wessani przez bramę czy tam portal do jakiegoś innego wymiaru ale niby jest to część universum, od teraz gracze będą walczyć o przetrwanie z dziwnie wyglądającymi zombie, walka w Coopie wg twórców będzie nowym spojrzeniem na skradanie dla serii. Big Boss pojawia się na początku ale to jest z tego co pamiętam scena z GZ nie wiadomo czy będzie postacią grywalną. Naprawdę po tym co zobaczyłem cholernie boje się o kolejnego MGSa z numerkiem ... bo to wygląda jak super kiepski żart. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest profanacja, ... mam nadzieje będzie znikome zainteresowanie tym tytułem i fatalny wynik finansowy, to jedna forma walki z tymi idiotami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre.. Panowie z Konami ewidentnie oszaleli po odejściu Kojimy  :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyć kilka mapek na Fox Engine (co jest podobno banalnie proste), skopiować mechanikę z MGSV, napisać w 5 minut na kolanie fabularny pretekst strzelanie do zombie, sprzedawać (zapewne) jako pełnoprawny tytuł za 250 zł. Konami takie dobre.

 

 

Tę produkcję może uratować tylko jasne stwierdzenie, że to odrębny byt i model Free to play dla kilku zapaleńców. Ot, egzotyczna ciekawostka jak odnogi MGS na GameBoya albo inne cuda. 

 

Żartuję. Nic tego nie uratuję. 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem w ostatnim psx extreme artykuł o Konami i tam w sumie pisali o tym. W duzym skrócie, konami nie chcialo sie meczyc z tytułami aaa i rosnącymi budżetami kojimy skoro mozna wypuścić za duzo mniejsze pieniądze gierkę na tablety i telefony i zgarnąć porównywalny szmal. A ta produkcja to wlasnie tak jak pisal @Grecky wyglada. Niewielki nakład  pracy i pieniedzy a jacys fanatycy do kupna dzieki Metal Gear w tytule sie znajda.... Jeszcze te zombi unicorny... dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgs 5 czyli najgorszy fabularnie mgs ale najlepsza w historii mechanika gry w której się zakochalem od pierwszego zagrania... taki coopowy spin off zapominając o nazwie metal Gear... nie przekreślam tego bytu. 

 

Reasumując - jeśli gameplay = mgs 5 w tym tytule to możemy dostać najlepsza coopowa sieke od czasu gearsow/ re5/ future soldier... co z tego wyjdzie? Zobaczymy...

Edytowane przez zdun
dopisanie zapomnianej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.08.2016 o 19:48, zdun napisał:

Mgs 5 czyli najgorszy fabularnie mgs ale najlepsza w historii mechanika gry w której się zakochalem od pierwszego zagrania... taki coopowy spin off zapominając o nazwie metal Gear... nie przekreślam tego bytu. 

 

Reasumując - jeśli gameplay = mgs 5 w tym tytule to możemy dostać najlepsza coopowa sieke od czasu gearsow/ re5/ future soldier... co z tego wyjdzie? Zobaczymy...

 

Ty mi tu SYNEK nie przywołuj mego GURU Ghost Recon Future Soldier... Bom się wkur... zirytuje :24_stuck_out_tongue: GRFS to GRFS i tyle... Jeżeli coop będzie spoko to moż za 40 zł kupię w wyprzedaży (bo cena spadnie chyba szybko :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem tu tylko po to, by znowu wyśmiać ten pomysł 

 

dynia.png dynia.png dynia.png dynia.png

 

 

Dobrze, że Hideo w pocie czoła pracuje nad swoim tytułem 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...czyli otrzymaliśmy MGS5 po prostu bez udawanego bossa i dodatkowymi duperelami. Czekam na hejt że zrobili to samo co Kojima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×