Skocz do zawartości
Gość Buson

Chello + Modem + PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

Witam serdecznie, to moj pierwszy post na tym forum i przykro mi ze musi byc pytając ;) (gooogle oczywiscie byly)

Jestem posiadaczem internetu chello 5mb problem polega na tym ze jak 2 kable naraz mam podlaczone do modemu, to Jeden z internetow nie dziala, zwykle jest to komputer, chcialbym uzyskacz polaczenie na obu maszynkach, gdy podlaczam Ethernet i odlaczam zwykly kabel internetowy od kompa wszystko ladnie, smiga ;) i na odwrot ale oba smigac nie chca ;(

na wszelki wypadek podaje model i link do Modemu

Model to : Motorola SB5100E

Link : http://broadband.motorola.com/consumers/products/sb5120/ ( to nowszy model ale z wygladu i opcji taki sam )

Tak w chello mam mozliwosc podlaczenia internetu do 3 lub wiecej komputerow

Dziekuje za odpoiwiedzi, kocham was :D  PS3 will rule the world

PS: jestem totalnym idiota w sprawach Modemow internetu itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w chelo nie trzeba rejestrować nowych maszyn podpinanych do sieci na jakiejś ich stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście, sam używam chello  8)

@up NIE :P

@topic normalnie podlączasz kabelek z modemu (chello) do routera a z routera 2 kabelki (jeden do kompa, 2 do ps3) i klikasz reset na modemie chello. Wchodzisz na kompa bierzesz instalacja.upc.pl i internet dostosuje sie do routera ;)

TaDA xD, w razie problemów gg:566238 (od razu sie przedstaw, bo nie odpowiem)

EDIT: Teraz zauważyłem, że chodzi o WIFI. Z chello nie będzie problemów, ale co z ustawieniami WiFi nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Wielkie, dzieki Bim pomogles mi ogromnie =] juz wiem komu zawracac d**** na przyszlosc  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×