Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest dokładnie taka jak 10 lat temu. Fun jest dokładnie taki sam. Ja snajperem nie jestem ale bawię się dobrze :) i starsi koledzy którzy grali w to kiedyś także bawią się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest dokładnie taka jak 10 lat temu. Fun jest dokładnie taki sam. Ja snajperem nie jestem ale bawię się dobrze i starsi koledzy którzy grali w to kiedyś także bawią się dobrze

Pierwsze słyszę pozytywną opinię o MWR ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze strzelanka w jaką grałem i do której wracam,choć jestem słabiutki :) Jak ktoś lubi pograć w S&D to zapraszajcie mnie do znajomych to można pograc wieczorami jak bede dostępny .W kilka osob w drużynie bardzo przyjemnie się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jedną zasadniczą wadę! Cena :1_grinning: której lwia część to gra nie warta 1 centa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tym czego wszyscy oczekiwali powrotu "Króla" fps. Zajebiście się gra. Na S&D poziom jest niezły znów trzeba trochę pograć by przypomnieć sobie mapy gdzie się ustawić gdzie rzucić granatem na wejściu w rundę. Dla mnie bomba. Mam nadzieję, że Acti widzi zainteresowanie remasterem to zrobią od podstaw w takich klimatach nowego fps-a, a nie te zjebczone kosmosy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, DaArCiO. napisał:

... Mam nadzieję, że Acti widzi zainteresowanie remasterem to zrobią od podstaw w takich klimatach nowego fps-a, a nie te zjebczone kosmosy. 

 

 :antonio: Polecam

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalne MW to genialna gra była. Pytanie czy warto teraz tyle płacić za odświeżoną wersję? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oryginalne MW to genialna gra była. Pytanie czy warto teraz tyle płacić za odświeżoną wersję? 

Jak oryginalne MW było dla ciebie genialne, to chwytaj remastera bo tu się nic nie zmieniło jeżeli chodzi o gameplay i klimat. Są te same błędy co były dziewięć lat temu, także nic nie będzie ci obce ;) U mnie cała ekipa wróciła do gry i jest mega zadowolona. Więc nie przejmuj się gadka innych tylko bierz.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To co było plus lepsza grafika jak dla mnie :) I nie widać oszustów jak to było na pc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend z podwójnymi punktami XP w Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :1_grinning:

 

Mam dwa pytania, może trzy... Czy możliwe jest wyłączenie dołączania do już rozgrywanych meczy? Śmieszne jest to, że potrafi mnie dołączyć do meczu w którym to trafiam na ostatniego killcama - tracę czas na dołączenie i oglądanie ostatniego fraga, a za mecz dostaję 0 pkt...

 

Drugie... Czy jest możliwe ograniczenie się do kilku map? Wyłączenie map na których nie chce się grać - tak aby system nam takich meczy nie szukał?

 

Trzecie. Jest tu może jakaś osoba/ekipa szukająca kogoś do gry? Grałem kiedyś na dosyć wysokim poziomie w COD4 na PCta - promod... Teraz postanowiłem kupić MWR i uczyć się gry w FPSy na konsoli - więc ręce od pada mi krwawią, a oczy bolą od mojego upośledzenia w sterowaniu, ale staram się to ogarnąć. Więc jeżeli ktoś kogoś takiego jak ja potrzebuje, proszę o kontakt :1_grinning:

 

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, vkkaaa napisał:

Cześć :1_grinning:

 

Mam dwa pytania, może trzy... Czy możliwe jest wyłączenie dołączania do już rozgrywanych meczy? Śmieszne jest to, że potrafi mnie dołączyć do meczu w którym to trafiam na ostatniego killcama - tracę czas na dołączenie i oglądanie ostatniego fraga, a za mecz dostaję 0 pkt...

 

Drugie... Czy jest możliwe ograniczenie się do kilku map? Wyłączenie map na których nie chce się grać - tak aby system nam takich meczy nie szukał?

 

Trzecie. Jest tu może jakaś osoba/ekipa szukająca kogoś do gry? Grałem kiedyś na dosyć wysokim poziomie w COD4 na PCta - promod... Teraz postanowiłem kupić MWR i uczyć się gry w FPSy na konsoli - więc ręce od pada mi krwawią, a oczy bolą od mojego upośledzenia w sterowaniu, ale staram się to ogarnąć. Więc jeżeli ktoś kogoś takiego jak ja potrzebuje, proszę o kontakt :1_grinning:

 

 

1. Nie

2. Nie, ewentualnie mecz prywatny

3. Szukajcie, a znajdziecie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 1/29/2017 o 21:01, vkkaaa napisał:

Cześć :1_grinning:

 

Mam dwa pytania, może trzy... Czy możliwe jest wyłączenie dołączania do już rozgrywanych meczy? Śmieszne jest to, że potrafi mnie dołączyć do meczu w którym to trafiam na ostatniego killcama - tracę czas na dołączenie i oglądanie ostatniego fraga, a za mecz dostaję 0 pkt...

 

Drugie... Czy jest możliwe ograniczenie się do kilku map? Wyłączenie map na których nie chce się grać - tak aby system nam takich meczy nie szukał?

 

Trzecie. Jest tu może jakaś osoba/ekipa szukająca kogoś do gry? Grałem kiedyś na dosyć wysokim poziomie w COD4 na PCta - promod... Teraz postanowiłem kupić MWR i uczyć się gry w FPSy na konsoli - więc ręce od pada mi krwawią, a oczy bolą od mojego upośledzenia w sterowaniu, ale staram się to ogarnąć. Więc jeżeli ktoś kogoś takiego jak ja potrzebuje, proszę o kontakt :1_grinning:

 

Kolego dodaj mnie do znajomych DrakoPL gram z kolegą sporo w znajdz i zniszcz i im więcej osób w zespole to lepiej się gra.Tez grałem sporo na Pc na serwerach Inei ,ale na padzie to inna gra :1_grinning: pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za skończony mecz dostajesz 0 punktów a najlepsze jest to, że jeśli to przegrany to też nalicza jako przegrany choć nic nie zrobiłeś w tym kierunku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie:

Ciekawe czy w tym CODzie też to tak działa. To by wyjaśniło sytuację skąd on się tu już wziął.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.01.2017 o 10:44, Kielbas napisał:

Gra jest dokładnie taka jak 10 lat temu. Fun jest dokładnie taki sam. Ja snajperem nie jestem ale bawię się dobrze :) i starsi koledzy którzy grali w to kiedyś także bawią się dobrze :)

 

To chyba niezle ćpisz.

Grę tak przyśpieszyli ,że w drzwi nie można trafić . Mnóstwo gównianych dodatków , na broniach brakuje jeszcze tylko  pokemonów na breloczkach a odgłosy broni jak spluwanie pestkami z mandarynki ,lobby wygląda jak z tetrisa a nick są tak małe ,że nie widać kto tam gra. Oczywiście nowa odsłona CODa w kosmosie to bzdety dla 10latków i wcale mnie nie dziwi ,że ci popaprańcy musieli nawet spaprać reamstered.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To chyba niezle ćpisz.

Grę tak przyśpieszyli ,że w drzwi nie można trafić . Mnóstwo gównianych dodatków , na broniach brakuje jeszcze tylko  pokemonów na breloczkach a odgłosy broni jak spluwanie pestkami z mandarynki ,lobby wygląda jak z tetrisa a nick są tak małe ,że nie widać kto tam gra. Oczywiście nowa odsłona CODa w kosmosie to bzdety dla 10latków i wcale mnie nie dziwi ,że ci popaprańcy musieli nawet spaprać reamstered.

To chyba nie kolega ćpa tylko ty.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.01.2017 o 10:02, piotrekoka napisał:

Jak oryginalne MW było dla ciebie genialne, to chwytaj remastera bo tu się nic nie zmieniło jeżeli chodzi o gameplay i klimat. Są te same błędy co były dziewięć lat temu, także nic nie będzie ci obce ;) U mnie cała ekipa wróciła do gry i jest mega zadowolona. Więc nie przejmuj się gadka innych tylko bierz.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

tu się nic nie zmieniło jeżeli chodzi o gameplay ?! Ile ty masz lat 10 ?!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No człowieku jak ty piszesz że tak przyspieszyli grę że nie można w drzwi się zmieścić. Chyba piszesz o Infinity

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster jest taki jak był cod 10lat temu i nic nie przyspieszyli.Jest tylko kilka ciekawych dodatków dzięki którym jest tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak remaster jest dla was taki sam jak 10 lat temu to ja chyba pierwszy raz gram w tą grę...

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DrakoPL napisał:

Remaster jest taki jak był cod 10lat temu i nic nie przyspieszyli.Jest tylko kilka ciekawych dodatków dzięki którym jest tylko lepiej.

 

Te dodatki to krypto klucze , jakiś złom , skrzynki do otwierania i w chuj emblematów, wizytówek?. Jak tak to życzę miłej gry...widocznie u każdego inaczej funkcjonuje pamięć.

 

6 godzin temu, piotrekoka napisał:

No człowieku jak ty piszesz że tak przyspieszyli grę że nie można w drzwi się zmieścić. Chyba piszesz o Infinity

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

Szybkość jest taka jaka była, ale poty kaczy i blokowania się o jakieś gówna jest sporo (kwestia mapy), ale rozumiem że gramy w różne tryby i nie na wszystkich się dużo biega.

Na IW ani razu się nie zablokowałem i zawsze trafiam w drzwi, reasumując i MWR i IW to BAGNO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Szybkość jest taka jaka była, ale poty kaczy i blokowania się o jakieś gówna jest sporo (kwestia mapy), ale rozumiem że gramy w różne tryby i nie na wszystkich się dużo biega.

Na IW ani razu się nie zablokowałem i zawsze trafiam w drzwi, reasumując i MWR i IW to BAGNO. 

To są tylko jakieś głupie kolorki co nic nie wnoszą do gry ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×