Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Macie i analizujcie z tego wszyscy. Dotyczy PC, ale obejrzeć można.

 

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Największy minus tej gry jest brak dedykowanych serwerów w black opsie 3 chociaż był pokazywany ping a tutaj nic . Gram praktycznie tylko na konsoli w remastera lecz czasami jak się wejdzie to nie da się ugrać . Do tego dochodzi Lag Compensation gdzie fajnie jest pokazane jak przeciwnik widzi nas wcześniej mimo że na kamerze u mnie jest odwrotnie . Nie mowie że to jest ciągle ale jak ktoś dużo w to gra to psuje to rozgrywkę niesamowicie . 

Edytowane przez Olej9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w tę część zagrać między sobą na podzielonym ekranie, split screen? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać na podzielonym ekranie. 1 vs 1 na tak małych mapkach jest genialne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani Call of Duty 4 pamiętają Variety Map Pack, kóry wydano w 2008 roku na PC, Xbox 360 i PS3. Był to zestaw czterech map Broadcast, Creek, Chinatown i Killhouse. Raven, wbrew wcześniejszym oświadczeniom, postanowiło przywrócić ten dodatek w odświeżonej wersji klasycznego Modern Warfare. Mapy oczywiście zostały odpowiednio wyretuszowane, a gracze oprócz tego otrzymają 10 rzadkich zrzutów. Niestety tym razem dodatek nie jest darmowy, bo kosztuje około 60 zł, a do sprzedaży na PS4 trafi już 21 marca. Pozostałe platformy muszą poczekać. 

 

HAHA Activision lepiej dyma Januszy jak Amber Gold :rofl:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje jakim bublem jest najnowsza część. Cena adekwatna do produktu :) Nikt nie kupuje zwykłej wersji, a na remaster ludzie jeszcze się skuszą.

 

A sam xkom często wrzuca takie fajne pojedyncze oferty, kiedyś kupiłem u nich Mirrors Edge Catalyst za 60 zł w folii, a całkiem niedawno mieli w takiej cenie Ratcheta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Multi Infinite, jest jakaś pomyłką i jedynie Remaster ratuje.. Do black ops 3, nie ma startu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bartek_Red napisał:

Jak ktoś ma ochotę na remaster, to w xkomie jest Legacy za 99 zł.

Mógłbyś podrzucić link? Szukałem w xkomie, ale nie mogę znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.x-kom.pl/p/326907-gra-na-playstation-4-cd-projekt-call-of-duty-infinite-warfare-edycja-legacy.html

 

Proszę, ale widzę, że produkt jest już niedostępny, widocznie ludzie rzucili się na pozostały nakład. Jeszcze kilka godzin temu można było kupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek_Red napisał:

https://www.x-kom.pl/p/326907-gra-na-playstation-4-cd-projekt-call-of-duty-infinite-warfare-edycja-legacy.html

 

Proszę, ale widzę, że produkt jest już niedostępny, widocznie ludzie rzucili się na pozostały nakład. Jeszcze kilka godzin temu można było kupić.

 

Tak myślałem,ale dzięki za info. Trzeba polować dalej na ten remaster w rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pudełko osobno bedzie :24_stuck_out_tongue:

Prawdopodobnie premiera 20 czerwca.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko, czy ktoś z forum gra jeszcze aktywnie? Bo wróciłem do grania konsolowego i samotnie to tak słabo trochę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu poszła plota o pudełkowej wersji Remastera, z premierą w drugiej połowie czerwca.  Czy ktoś z Was wie coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużo. Pamiętam jak 10 lat temu świeżo po premierze udało mi się wyrwać za 70zł na pc. Z sentymentu bym nawet teraz kupił, ale multiplayer w porównaniu do tego z przed lat to wydymuszka. Nie będą sobie psuł wspomnień z gry w której spędziłem kiedyś ponad 2500h. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie ja multi odpaliłem to dokładnie miałem takie wrażenie ze czegoś tu brakuje. Tam to była wspaniała walka na chyba 60 graczy tdm. A tu 6vs6 i weź się szukaj na tych mapach. Zostawiam w kolekcji ale tylko z sentymentu. Z sentymentu mam tez nowe pudełko na PC - tak mi się ta gra podobała. :).

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, skusiłem się na remastered i gra strasznie uzależnia. Jest na prawdę świetnie. Gra ma tyle lat na karku a to wcale nie odstrasza 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a mianowicie, czy mając wersję Legacy Edition normalnym jest że mam w pudełku 2 kody do pobrania Modern Warfare Remastered?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×