Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tam nowy ukryty kamuflaż :)

Cw7aHIPWQAIV0y9-681x383.jpg

Trzeba zdobyć REGAL Camo dla wszystkich broni, aby odblokować Exclusion Zone :1_grinning: Hmmm. czyli taki diamentowy diament :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody na sam remaster już się pojawiają tzn. Widziałem na allegro kilka, na szczęście innych nieświadomych użytkowników, sprzedawca napisał że gra wymaga płyty. Cena kodu w okolicach 80-90zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na remaster jest jednorazowy kod wkładany do pudełka, czy mogę kupić sobie używkę i się nie martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na remaster jest jednorazowy kod wkładany do pudełka, czy mogę kupić sobie używkę i się nie martwić?

Chyba jest tylko kod więc jak ktoś wykorzystał i sprzeda Ci płytę z IW to już nie pograsz. Na Allegro sprzedają same kody na Remaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przypadkiem sam kod nic nam nie da, ponieważ potrzebna jest to uruchomienia płyta z IW?

Bez płyty z IW w środku nie odpalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

269zł kosztuje w promocji IW + Remaster. Cena nie jest zła, jak za nową grę na premierę. 

A jestem niemal pewien, że jeśli goły remaster trafi kiedyś do sprzedaży cyfrowej, to będzie właśnie za tyle. Więc, za cenę nowej gry mieć dwie, trochę głupio nie kupić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
269zł kosztuje w promocji IW + Remaster. Cena nie jest zła, jak za nową grę na premierę. 

A jestem niemal pewien, że jeśli goły remaster trafi kiedyś do sprzedaży cyfrowej, to będzie właśnie za tyle. Więc, za cenę nowej gry mieć dwie, trochę głupio nie kupić.....

269 to żadna promocja - w piątek było multum ofert po 209 (i to jest uczciwa cena)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty nie podzielisz na dwie konsole, a to akurat dla mnie jest ważne ;)



Także kupione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa shipment to istna sieka. Respiąc się trzeba od razu strzelać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cykor napisał:

Mapa shipment to istna sieka. Respiąc się trzeba od razu strzelać ;)

i przez to jest mega miodna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby sobie kupić na święta remestera, ale kumple odradzają, że nie jest to dla nooba dobry pomysł, że wysoki poziom i masa snajperów . Zgadzacie się z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TrueGrand napisał:

Myślałem żeby sobie kupić na święta remestera, ale kumple odradzają, że nie jest to dla nooba dobry pomysł, że wysoki poziom i masa snajperów . Zgadzacie się z tym ?

Nie,po prostu jest tam masa kamperów a nie snajperów a sama gra w sobie jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem żeby sobie kupić na święta remestera, ale kumple odradzają, że nie jest to dla nooba dobry pomysł, że wysoki poziom i masa snajperów . Zgadzacie się z tym ?

Ktoś kto pieprzy takie bzdury pewnie sam jest noobem i nie chce, żeby inni widzieli. Nie ma gry, która jest dla kogoś nieodpowiednia, jak masz wystarczająco samozaparcia i chęci to nauczysz się grać i wymiatać. To nie Unreal Tournament, albo Quake, gdzie przez pierwszy rok będziesz próbował wyjść z 5 killi na mapę. Owszem, będziesz mięsem dla innych na początku, ale kto nie był. Jak będziesz rezygnować z tego co lubisz to chyba nie tędy droga, prawda? Spokojnie sobie ogarniesz jeśli tylko klimat Ci pasuje. CoD to nie fizyka kwantowa...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, snajperów jest sporo ;)

Sam gram snajperka ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać.Może by tak pograć większą iloscią osób ? Jak coś dodajcie mnie do znajmomych DrakoPL .Słabiutko gram na padzie ,ale pobawić się lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×