Skocz do zawartości
Malakay

Assassin’s Creed The Ezio Collection

Rekomendowane odpowiedzi

jest trailer ... niec widać żeby grafika byla specjalnie poprawiona i 30 fps, ale mam sentyment do tej serii, chętnie wrócę do renesansowych włoch by wyrównać rachunki z papieżem :1_grinning: .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że AC2 jest w trójce moich ulubionych gier z ery PS3 to ten remaster nie trafi na moją półkę.

Kolejna próba Cash Inu na zgranym tytule małym kosztem.

Greeks-Keep-Their-Money.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbita rozdzielczość do 1080p ze stałym 30fps i wykastrowanym multi. Też mi remaster za 60$.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby usuneli przygody Desmonda i dali 60 fps, to moze, a tak, grafa nie poprawiona, ~30fps [moj stary komp z gtxem 460 wyciagal 60 w 1080p] i 60 dolcow?

Wat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no biednie to wygląda, ale zobaczymy na porównaniach itd ... ja lubiałem 2-b-r ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już chciałem podpinać z powrotem wysłużone PS3 pod telewizor i przypomnieć sobie przygody Ezia. Napewno ogram choćby i nic nie było zmienione czy poprawione :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steam mam trylogię Bioshock i Skyrim Legendary Edition. Z tej okazji ich remastery dostanę za darmo. Trylogię Ezia na PC kupię za przysłowiowe grosze. Ale jako konsolowiec będę musiał wydać 60$ na każdą z tych gier. To jest jakaś j..ana patologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szanowałem dwójkę za finałową walkę z papieżem... Najlepszy final boss ever. 

 

Ja wiem, że Ubi, ale liczyłem na więcej... chociaż podmianę modeli postaci, bo to jakaś tragedia jak to wygląda. O sterowaniu nie wspomnę, bo dostanę raka. Uwielbiam Ezio, ale nie dam więcej jak 50 zł za taki port na odpierdol. Może kiedyś, może pożyczę. 

 

Ciekawi mnie jeszcze jak fabularnie wyjaśnią współczesność. Zakładając, że to edycja dla ludzi, którzy nie mieli PS3, PC i ostatnie tysiąc lat przed premierą PS4 przeleżeli pod lodem. Pach, ktoś ucieka, ucieka, chowa się i nagle na koniec mówi, że jadą do jaskini. No bez sensu. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś posiadaczem tej trylogii??? Czy są w niej polskie napisy?? Bo z tego co widzę na PSStore to języków jest wymienione ze dwadzieścia, ale naszego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT był stream gdzie koleś miał napisy PL ale tylko dialogów. Reszta była Ang. Nie powiem, wyglądało to dziwacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał że ma angielski jezyk ustawiony w konsoli. Później miał sprawdzić z polskim językiem.

Za 100zł to wydanie można kupić. Poczekać na używki z allegro lub na jakieś promocje w PSS

Edytowane przez maciek1027
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, maciek1027 napisał:

pisał że ma angielski jezyk ustawiony w konsoli. Później miał sprawdzić z polskim językiem.

Za 100zł to wydanie można kupić. Poczekać na używki z allegro lub na jakieś promocje w PSS

 

Gry od Ubi szybko tracą na wartości a remastery jako takie w szczególności. Nie ma pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka z Ubi ale jeszcze większa beka z Januszy którzy nadal łykają te lepione na prędko porty działające gorzej jak na ps3 z 256ram  :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Przemek_07 napisał:

Komentarze zbędne. Ja poczekam aż spadnie do 50zł

 

039d51923073.jpg

 

To powyżej to Xbox One. Poniżej screen tej samej sceny z PS4. Jest lepiej, ale tak czy inaczej 200 PLN to za to nie dam. Jak spadnie do 100 to moze wtedy...

 

ezio.jpg

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się przeniósł animusem z renesansowych Włoch do romantycznej Francji :1_grinning:

A tak na poważnie to czy oni w tym Ubi są ślepi? Czy już przeszli na poziom #dymaniegraczyPRO#?

Z jednej strony potrafią wydać takie świetne Origins czy Legends of Rayman a tu takie kwiatki i to w takiej marce jak AC. Wstyd.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że tego "remastera" robiła ta sama ekipa która popełniła "remaster" Batmana. I wszystko wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje właśnie, że nigdy nie grałem w żadną część z Ezio w roli głównej:duda:, ale jakiś tydzień temu w sklepie dorwałem za niecałą stówke i przerabiam aktualnie dwójeczke :24_stuck_out_tongue: Po 15 godzinach nie trafiłem na nikogo z dziwnymi oczami, a typowych bugów mialem kilka np. postać wisiała w powietrzu. Ludzie, którzy grafike stawiają na piedestale mogą mieć problemy żeby się odnaleźć - zwlaszcza biją po oczach tereny pozamiejskie: pustka, klony, ciągle sie cos doczytuje, a koń jedzie jakby z kijem w rzyci. Przerywniki natomiast trzymają poziom, budowle w miastach piękne i dopracowane :rydzy:. Co wkurza? w porównaniu do Unity/Syndicate bohater często ma problem z parkurem - czasami skacze zupelnie inaczej niż ruszam gałką, a to podczas misji/ucieczki potrafi denerwować. Co cieszy? Fabuła :D!!! Póki co dwójka mnie pochłonęła i Ezio (na tyle na ile zdążyłem go poznać) jest ciekawym bohaterem - tu rzuci żarcikiem, tam sentencją, a jeszcze czasami pokazuje pazur. Zadania są zróznicowane, co jakiś czas pojawia się nowy element gry (jazda bryczką/latanie/jazda konna), no i ten ZAJ%^SCIE mieszany Angielski/Włoski, pozwala się to wczuć w klimat miejsca. 

 

Przeszedłem połowe dwójki, a jeszcze mam do zaliczenia Brotherhood i Revelations - na ten moment nie załuje zakupu, bawie się ok :) Jak nie graliście w 2 i dalej to pewniakiem też Wam się spodoba, no i musicie dać szanse grafice, która swoje juz przeszła.

Mogę też w końcu przyznać racje wielu internetowym narzekaniom: Mechanika gry Assasina między częścią II a Syndicate różni się jedynie szlifami i kilkoma nowościami.  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do sklepu i sprawdź. Masz tam wszystkie informacje dotyczące wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×