Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2017 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

1 liga osiągnięta

Kończę karierę...

Do widzenia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 agentów. Sami srebrni. Wkur*** się można. Ale następnego dnia znów chce się stukac 10 koła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grassek napisał:

10 agentów. Sami srebrni. Wkur*** się można. Ale następnego dnia znów chce się stukac 10 koła

Ile zajmuję Ci stukanie tych 10 koła? Na novice jedziesz czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram zbyt dużo, ale raz na tydzień dostajesz 10 000 od Konami. Za każdy pierwszy wygrany mecz dostajesz 4 500 za każde kolejne mnięj więcej 2 000. Więc tak na dobrą sprawę wystarczy 3/4 mecze wygrać i już jest 10 000. Wiadomo, że jeszcze kontrakty dochodzą ale mam taką rotację w składzie, że nie odnawiam od razu kontraktów tylko zamieniam za rezerwowych żeby ustukać na tego agenta.

Druga sprawa to taka, że w turniejach z PC wygrałem ten ostatni Master Challenge gdzie musisz wygrać 5 meczy i za wygrany turniej dostajesz 20 000 a łącznie z wygranymi meczami było jakoś ponad 30 000 więc już masz trzech agentów. O ile wygrasz bo final z Realem na top playerze nie należał do najłatwiejszych. Wczoraj odkryłem, że jest jeszcze jeden turniej gdzie za wygraną jest aż 20 000.

Co jeszcze mógłbym Ci poradzić...  Przy lepszych zawodnikach jak u mnie np. Neuer to korzystam z "biletu kontraktowego" żeby nie kupować za kase bo sporo kosztuje. Ale został mi chyba ostatni więc będzie bieda hehe :)  To chyba na tyle, graj challenge z kompem i rób osiągnięcia za które też wpada kasa. Za zgranie na 99 dostałem chyba 5 000. Nie chcę Cie skłamać ale coś koło tego więc warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grassek napisał:

Nie gram zbyt dużo, ale raz na tydzień dostajesz 10 000 od Konami. Za każdy pierwszy wygrany mecz dostajesz 4 500 za każde kolejne mnięj więcej 2 000. Więc tak na dobrą sprawę wystarczy 3/4 mecze wygrać i już jest 10 000. Wiadomo, że jeszcze kontrakty dochodzą ale mam taką rotację w składzie, że nie odnawiam od razu kontraktów tylko zamieniam za rezerwowych żeby ustukać na tego agenta.

Druga sprawa to taka, że w turniejach z PC wygrałem ten ostatni Master Challenge gdzie musisz wygrać 5 meczy i za wygrany turniej dostajesz 20 000 a łącznie z wygranymi meczami było jakoś ponad 30 000 więc już masz trzech agentów. O ile wygrasz bo final z Realem na top playerze nie należał do najłatwiejszych. Wczoraj odkryłem, że jest jeszcze jeden turniej gdzie za wygraną jest aż 20 000.

Co jeszcze mógłbym Ci poradzić...  Przy lepszych zawodnikach jak u mnie np. Neuer to korzystam z "biletu kontraktowego" żeby nie kupować za kase bo sporo kosztuje. Ale został mi chyba ostatni więc będzie bieda hehe :)  To chyba na tyle, graj challenge z kompem i rób osiągnięcia za które też wpada kasa. Za zgranie na 99 dostałem chyba 5 000. Nie chcę Cie skłamać ale coś koło tego więc warto.

To wszystko wiem akurat ;) To dam Ci patent na jakieś 70k w 2-3 godziny... Wchodzisz w edit walisz na maxa jakąś drużynę powiedzmy z ligi brazylijskiej (możesz plik edit zgrać na pendrive żeby potem wszystko odwrócić). Zaczynasz Master league, i tam wszystko robisz, przedłużasz kontrakty, kupujesz, sprzedajesz, jakieś treningi etc. I grasz mecze, taką ekipą wygrywasz wszystko jak leci, bierzesz skip mecz. W między czasie weź repre Brazylii z nią też wszystko wygrasz bo będą typy od Ciebie :) Grasz do momentu aż wskoczy Ci taka grubsza kwota GP (nie pamiętam z jakiego tytułu) i wtedy możesz już zakończyć grę bo nic już nie wskoczy :) Numer na raz ale parę losowań będzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało z tego zrozumiałem, ale ok :1_grinning:  rozumiem, że mam zacząć Master Lige, grać swoją drużyną i po jakimś czasie wpadnie większa suma:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grassek napisał:

Mało z tego zrozumiałem, ale ok :1_grinning:  rozumiem, że mam zacząć Master Lige, grać swoją drużyną i po jakimś czasie wpadnie większa suma:D

Pierw w edit Mode musisz podrasować piłkarzy z wybranej drużyny, żeby wszystko gładko wygrywać i dopiero wejdź w Master league i wybierz grę istniejącymi składami. 2-3 sezony (szybko idzie) i masz te GP :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu dorwałem Luisa Enrique na coacha w ustawieniu 4-1-2-3... :banderas:Aż chce się grać! :Gmoch:

P.S. za jedyne 650coins! :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może, kiedy pojawią się jacyś superagenci z lepszym procentem dla czarnych piłek ? :24_stuck_out_tongue: Już mam ponad 300k i czekam... :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.10.2016 o 17:13, Grassek napisał:

Skąd tyle hajsu ?

Ciułam od premiery :24_stuck_out_tongue: już mam 320k i czekam, wciąż czekam... :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, haobao_PL napisał:

Ciułam od premiery :24_stuck_out_tongue: już mam 320k i czekam, wciąż czekam... :24_stuck_out_tongue:

Wydaje mi się że agenci będą co raz lepsi ale stopniowo. Moim zdaniem ma to sens - niekoniecznie fajnie by sie gralo, gdyby po miesiącu co druga drużyna miała atak Messi - Ronaldo - Griezzman, a w obronie Tiago Silve i S. Ramosa. Wydaje mi się że Konami chce stopniowac siłę drużyn, tak żeby jak najdłużej utrzymać MyClub przy życiu. Ja wydaje GP na bieżąco. Losowalem około 12-15 agentów i najlepszy kogo trafiłem to William Carvalho ovr albo 82 albo 84. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, katalonczyk9 napisał:

Wydaje mi się że agenci będą co raz lepsi ale stopniowo. Moim zdaniem ma to sens - niekoniecznie fajnie by sie gralo, gdyby po miesiącu co druga drużyna miała atak Messi - Ronaldo - Griezzman, a w obronie Tiago Silve i S. Ramosa. Wydaje mi się że Konami chce stopniowac siłę drużyn, tak żeby jak najdłużej utrzymać MyClub przy życiu. Ja wydaje GP na bieżąco. Losowalem około 12-15 agentów i najlepszy kogo trafiłem to William Carvalho ovr albo 82 albo 84. 

 

Dlatego ja nie losuję agentów, u których mam tylko 3% szans na czarną :24_stuck_out_tongue: W zeszłej edycji byli agenci +80% na czarną i na takich czekam :24_stuck_out_tongue: Spokojnie dobiję do 500k, potem 6-cio pak i "otwieramy" 50 piłeczek :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, haobao_PL napisał:

 

Dlatego ja nie losuję agentów, u których mam tylko 3% szans na czarną :24_stuck_out_tongue: W zeszłej edycji byli agenci +80% na czarną i na takich czekam :24_stuck_out_tongue: Spokojnie dobiję do 500k, potem 6-cio pak i "otwieramy" 50 piłeczek :24_stuck_out_tongue: 

Jak najbardziej będą agenci gdzie "czarnuchy" będą duuuuuuuzo bardziej prawdopodobne, ale jeszcze pewnie to trochę potrwa :) mi się narazie podoba granie ekipa, gdzie średni overal mam około 75-80. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry też jest patent grania tymi ciulami ovr 50-60 na kompa Regular, gdzie na ławkę dajesz koksów , żeby poziom drużyny podnieśli. Łatwo się wygrywa i oszczędzasz na kontraktach. 

Mi dalej brakuje napastników i nie mogę takich trafić. Cała reszta mam już super skład 3*

Ale i tak mi  się coś moi chłopcy zacieli i spadłem z 1 ligi i teraz walczę o powrót. 

 

Duży wpływ mają też formy naszych zawodników. W tym tygodniu większość mają tendencję C i D i przeżywamy horror w każdym meczu. Już nawet leszcze z 5 zw i 50 porażkami strzelają mi bramki.. DRAMAT !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dzisiaj agent, bo w pracy jestem i nie mogę sprawdzić, a ciekawość mnie zżera :) jeszcze panowie pytanie - za awans w dywizjach za każdym razem dostawałem bilet na kontrakt. Czy jeśli nie wywalcze awansu, albo spadne z dywizji i zakończę sezon to też dostane kontrakt? Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Aguero w skladzie i mi zniknął,dlaczego ?.A onlnie oprocz turnieju gdzie jeszcze mozna grac bo z kompem tak sobie mi sie chce.Jakies dobre rady dla amatora ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Aguero miałeś wypożyczonego. 

Proponuję amatorze wrócić się do podstawówki i poćwiczyć składanie zdań, bo za cholerę nie idzie zrozumieć o co Ci chodzi. 

 

W tym tygodniu Agent tragiczny, ale udało mi się trafić z przodu Benteke z Top Agenta i od razu lepiej idzie :)

Wróciłem, do starego ustawienia i znowu nie jestem w stanie sobie bramki stracić. A jeśli już, to same z du...

Edytowane przez arboos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje małej pomocy. MyClub pochłonął mnie dość mocno. Zauważyłem że wielu moich przeciwników w trakcie gry włącza dodatkowe polecenia taktyczne dla drużyny (te czerwone i niebieskie "ćwiartki"). Szukałem w zakładkach taktycznych i nigdzie nie mogę tego znaleźć - co która "ćwiartka" oznacza i czy różnią się one dla poszczególnych trenerów w myClub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×