Skocz do zawartości
szarak

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Grał już ktoś w wersje na PS3? Są jakieś zmiany względem PES 2016? Bo wszędzie tylko o wersji PS4 i nigdzie opinii o wersji na PS3 nie można znaleźć.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w demo 2017 i pewnie niewiele ta wersja różni się od pełnej. Posiadam też FIFĘ 16 na PS3, i ostatnią na PC-14. Różnica w samej grze jest całkiem spora, jeśli przesiadasz się z Fify. Mniej skryptów i bardziej zaskakująca rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szarak napisał:

Grał już ktoś w wersje na PS3? Są jakieś zmiany względem PES 2016? Bo wszędzie tylko o wersji PS4 i nigdzie opinii o wersji na PS3 nie można znaleźć.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Co się dziwisz. PS3 umarło jeśli chodzi o gry sportowe. Nie oczekuj zmian względem 16 bo ich nie dostrzeżesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, szarak napisał:
 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

22 minut temu, szarak napisał:

 

Akurat Fifa 17 na PS3 o dziwo dostała kilka nowości i o dziwo nie tyczy sie to tylko aktualizacji składòw jak to była zawsze za czasòw PS2 gdy wychodzily na nią kolejne Fify i nic nie zmieniali a to te nowości:

Na PlayStation 3 i Xboksach 360 otrzymamy:

Squad Building Challenges (SBC) – nowa opcja w FIFA Ultimate Team, dzięki której gracze otrzymają możliwość zdobywania nagród podczas budowania składu. Będziemy wybierać grajków spośród podstawowych, zaawansowanych i specjalnych piłkarzy.

Nowe elementy w rozgrywce – gra otrzyma nową mechanikę w ataku i podczas kontrowania, a ponadto na nowo zostały przygotowane rzuty wolne, czy też rożne.

Nowe ligi – w tytule pojawią się drużyny z Brazylii i Japonii, a ponadto autorzy zadbali o żeńskie reprezentacje Norwegii oraz Holandii.

Nowe prezentacje – twórcy przygotowali kilka nowych prezentacji stadionów (między innymi West Hamu) oraz przygotowali nowe animacje kibiców.

Tak wiec cieszy że się trochę przyłożyli a ciekawe czy PES 2017 też przynosi jakieś zmiany czy konami sie nie wysililo i mamy tylko nowe składy itp.

Edytowane przez szarak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale to i tak nie jest warte 200zł, które za to krzyczą. Wersja na PC to 150zł. Nieważny jest dla mnie FUT, bo w to nie gram. Interesują mnie zmiany w karierze i w tym roku najprawdopodobniej kupię 17 na PC, ale nie zamierzam wydawać na nią 150zł tylko poczekam do listopada to może stanieje na black friday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj kupiłem PES 2017 na ps3 i moim zdaniem nie jest jakiś zaskakujący. Nie mam porównania do poprzedniej wersji.

Grafika słaba w porównaniu do COD MW3.

Odpalam Ligę mistrzów i nie ma filmiku z tunelu jak to było na PC. Oprawy też nie ma.

Nie wiem czy nie sprzedać i poczekać na FIFĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika słaba w porównaniu do COD MW3.

 

 

wat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i muzyka słabsza jak na nowej płycie Best 80/90'

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.09.2016 o 13:34, mefix napisał:

Grafika słaba w porównaniu do COD MW3.

 

 

wat

Wyraziłem swoją opinię więc nie wiem skąd te szydercze wpisy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach kontaktu z fifa wróciłem do pesa i jak dla mnie jest o wiele lepszy. W sumie zawsze był. Tylko jeden smutek nie ma nawet Bayernu :38_worried: I tu moje pytanie czy ktoś już słyszał o patchu na ps 3 ze składami. Jak to ogolnie wyglada wiecie coś na ten temat ? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×