Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Digi gra na rubinie i jakoś mu te cale 720p nie przeszkadza wiec, o co tyle hałasu panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No to drugorzędne, czy jednak 900p już boli? Pomijając fakt, że między 900 a 1080p jest w zasadzie niedostrzegalna różnica. 

 

No, ale skoro 1080 jest super, to 4K będzie jeszcze lepsze, a na to pozwoli dobry sprzęt, czyli jakieś znaczenie ma. Nie bądźmy wybiórczy. :KappaPride:

 

A gier na obu platformach jest pod dostatkiem, nie ważne, czy exów czy multiplatform. Zaległości, jakie mam od zeszłego roku będę nadrabiać jeszcze przez wiele miesięcy. 

 

Dokładnie tak jak piszesz. Drugorzędne co nie znaczy nie ważne. W takim battlefroncie bawiłem/bawię się świetnie mimo ze 900p. Bf1 przed kupnem pro tez hulał z dynamiczna rozdziałka 900/1080p. Jak gra jest dobra to można przymknąć oko na pewne rzeczy, co nie zmienia faktu ze lepiej jak jest więcej.

Co do gier to multiplatformy mnie nie przekonują do kupna x'a bo to multiplatformy. Z exow to w zasadzie forza i takie niepełne exy typu cities skylines. Niestety gearsy po części pierwszej mi wystarczyły.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wili23 napisał:

Digi gra na rubinie i jakoś mu te cale 720p nie przeszkadza wiec, o co tyle hałasu panowie?

 

No ale chopie, jaki jestem oldskul geek +100 do lansa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phie. Już za chwilę, już za moment. Premiera NAD-KONSOLI - Xbox Scorpio.

 

Wiemy że moc Xbox Scorpio jest nieokiełznana, wiemy że będzie wspierać prawdziwe i natywne 4K oraz tekstury w bardzo wysokiej rozdzielczości. (nie to co ten półprodukt PRO - for the ... ekhm). Raczej pewne jest że większość gier od Microsoftu będzie działać natywnie w 4K (i 60FPS?). Potwierdzają się również informacje o tym że multiplatformy również będą działać w najwyższych detalach i najwyższych rozdzielczościach. Podobno Battlefront II zostanie zaprezentowany w 4K i w pełnych 60 klatkach na sekundę. (yep yep)

 

Oprócz tego Scorpio otrzyma pełne wsparcie 4K Blu-ray, Streaming 4K, HDR, Dolby Atmos, FreeSync oraz HDMI 2.1. Chyba nie muszę pisać co to znaczy.

Oczywiście nie zabraknie nowych padów, kolorów, gier sportowych, filmów w 4K, dekoderów, etc... (ku uciesze niebieskich).

 

Jakie gry zobaczymy na E3? Tego dowiemy się już za kilka dni. :messi:

 

Czego natomiast możemy się spodziewać lub co chcielibyśmy zobaczyć? (oto jest pytanie).

 

1. Crackdown 3 (raczej pewny ne E3)

2. Forza Motorsport 7 (raczej pewny na E3)

3. State Of Decay 2 (raczej pewny na E3)

4. Sea of Thieves (raczej pewny na E3)

5. NOWA MARKA (raczej pewny na E3) ...ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie?

6. Gears Of War 5 (prędzej czy później się pojawi)

7. Forza Horizon 4 (prędzej czy później się pojawi)

8. Halo 6 (prędzej czy później się pojawi)

9. Sunset Overdrive 2 (być może)

10. Scalebound (być może lub skaskowany)

11. Alan Wake 2 (...?)

12. Quantum Break 2 (...?)

 

No i multiplatformy (których przecież nie ma na XO i Scorpio - niebiescy)
1. Red Dead Redemption 2

2. Star Wars Battlefront II
3. Call of Duty World War 2

4. FarCry 5

5. Splinter Cell (reboot)

 

OFC wszystko w 4K, do tego wysokie tekstury (również 4K), dużo więcej detali i efektów graficznych, wszystko w 60FPS (pełnoprawny produkt). :listek:

Nie wiem jak Wy ale ja czekam z wypiekami na twarzy. Jeżeli faktycznie pokażą prawdziwą MOC to kupię premierowo. PS4 SLIM wystarczy do ogrywania tych "wtórnych" gier a Scorpio będzie wtedy NAD-KONSOLĄ. Dziękuje za uwagę.

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Brałeś dzisiaj leki? :1_grinning:

 

Nie potrafisz w żaden sposób odnieść się do faktów rozmówcy więc rzucasz tanimi inwektywami.

 

To takie dziecinne :ExHPnhn:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft ukrył tajne informacje w swoich teaserach odnośnie Project Scorpio :1_grinning:

 

Pierwsza wiadomość. Namiot karnawałowy obok koła diabelskiego. Na namiocie jest znak 6>4 który jest odniesieniem do GPU Scorpio, którego moc obliczeniowa wynosi 6 teraflopów. PlayStation 4 PRO ma GPU, którego moc wynosi już TYLKO 4,12 teraflopów (taki mały pstryczek w nocha).

Druga wiadomość. Scena z setkami wiwatujących pod sceną ludzi. Boczna ściana sceny odkrywa napis "X10S101-317" co może oznaczać datę premiery.

 

Mocy przybywaj :darthvaderplz:

 

 

scorpio_crowd_tease2.jpg

scorpio_tent_tease.jpg

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorpio to kolejna po PS4pro  mid-generation-refreash-console. Nic dziwnego że będzie 30% mocniejsza skoro wychodzi rok później. Jak wiadomo podzespoły z czasem tanieją. Czekam na ruch Sony odnośnie następnego PS i wtedy się zastanawie czy kupić scorpio jako 2 konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 4 w natywnym 4K.

 

gow4k-projectscorpio.jpg

 

Masakracja  :listek:

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co tam sie wyprawia w tym Microsofcie :obama:

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Żywy napisał:
 

Co tam sie wyprawia w tym Microsofcie :obama:

 

No fakt szalejo.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

 

na bogato, wincyj mocy...

 

fanboye Sony ze strachu szydzą już ze wszystkiego czego się da, bo wiedzą, że tym razem Xbox będzie miał najładniejsze gry :listek:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze gry są na PC :30vm3cw:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, BulletPOL napisał:

Gears of War 4 w natywnym 4K.

 

gow4k-projectscorpio.jpg

 

Masakracja  :listek:

Nie zakumałem ironii, czy coś ze mną nie tak, bo ja chyba ten screen widziałem przy okazji GoW na XO dawno temu?

 

Czekam na Scorpio z zaciekawieniem. Przesiadka z PS4 na XO dała mi wiele frajdy i jakby "drugi oddech gracza", jeśli będzie pełna wsteczna kompatybilność, to opchnę łana i wezmę Scorpio. A gry zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sithman napisał:

Nie zakumałem ironii, czy coś ze mną nie tak, bo ja chyba ten screen widziałem przy okazji GoW na XO dawno temu?

 

Czekam na Scorpio z zaciekawieniem. Przesiadka z PS4 na XO dała mi wiele frajdy i jakby "drugi oddech gracza", jeśli będzie pełna wsteczna kompatybilność, to opchnę łana i wezmę Scorpio. A gry zostaną.

 

Co do zdjęcia to ja nie wiem :yao:

 

Jeżeli chodzi o Scorpio to naprawdę szykuje się mocny sprzęt. Pytanie tylko czy gry wykorzystają tą moc. Targi E3 dadzą temu jakiś przedsmak. Zobaczymy jak to będzie faktycznie wyglądało. Może Microsoft naprawdę szykuję jakąś niespodziankę odnośnie gier. Nikt tego nie wie. Może to cisza przed jakąś konkretna burzą. Jeżeli nie, trudno. Ich strata. Mają swoich wielbicieli, fanów Halo, Forzy, Gears Of War, State of Decay, Crackdown i innych gier ekskluzywnych. Te osoby tak czy inaczej kupią Scorpio. Natomiast czy uda się przekonać cześć osób z obozu niebieskich lub innych jeszcze niezdecydowanych na żadną konsolę. Zobaczymy. Patrząc obiektywnie z perspektywy gracza, dobrze byłoby gdyby Microsoft czymś zaskoczył. Ja kibicuję Scorpio, dlatego że Sony od dawna ma w poważaniu graczy. Ich polityka jest wręcz żenująca a usługi jakie świadczą stoją w dalszym ciągu daleko za Microsoftem. Gdyby na tej ostatniej drodze do mety obecnej generacji, udało się Microsoftowi zabrać jeszcze kawałek tortu Sony to byłby sukces dla nasz wszystkich bo dzięki temu zyskałaby następna generacja a Sony mogłoby się bardziej postarać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BulletPOL pełna zgoda. Dla mnie wygrali też wsteczną kompatybilnością.

Prawdę mówiąc mało exów mnie jara od MS, bo dość wybrednym graczem się stałem na stare lata, ale gra mi się przyjemnie w to co lubię. No i stabilność sieci, promocje, podejście do klienta na ogromny plus. Tyle mi wystarczy.

 

A co do screena, to tak na szybko - news z 2016 http://www.miastogier.pl/wiadomosc,35378.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że nie mam zamiaru się przesiadać z PS4 na XO, ze względu na zbyt dużą ilość gier cyfrowych a nawet i pudełkowych to kibicuję z mocno zaciśniętymi kciukami MS, żeby ich Scorpion naprawdę zamiótł targi. Dlaczego? A no dlatego, że na czymś takim skorzystają gracze, bo jest duża szansa na to, że Sony poczuje w końcu oddech konkurencji i zacznie bardziej dbać o aktualną bazę użytkowników. Marzy mi się wsteczna kompatybilność również na PS4 i myślę, że jest na to szansa, jeżeli zaczną zbyt wiele tracić do MS. To samo tyczy się gier z PS+ (chociaż ja z większości jestem zadowolony zazwyczaj).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i stabilność sieci, promocje, podejście do klienta na ogromny plus.

 

 

Mityczna stabilność sieci xlive ;D Bo psn to się sypie co 5min nie? :1_grinning:

 

Jakie podejście do klienta? W czym?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mityczna, tylko przez 2 lata użytkowania miałem raz godzinną przerwę w usłudze, gdzie na PSN takie coś bywa codziennie, że o piątkowych, słynnych już Konserwacjach nie wspomnę.

 

Zadzwoń sobie z jakimkolwiek problemem na infolinię Xboxa a potem Playstation, będziesz miał porównanie podejścia do klienta ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panie jakie konserwacje w piątek? O czym Ty rozmawiasz?

 

 

Xbox live sypie się tak samo przy świętach czy darmowych weekendach jak psn.

 

Dzwoniłem na obie infolinie i wiem z czym ma się do czynienia.

 

Takie porównania miały sens za czasów x360/ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill, akurat to o czym piszesz to nie ma już miejsca od dawna. PSN od dłuższego czasu działa już normalnie, nawet przez święta nie miał problemów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak miał problemy to przez ataki DDOS. Pod ich naporem serwery Microsoftu i innych firm także przestawały działać.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami siebie chyba przekonujecie. Wystarczy posiedzieć na forum. Co chwila ktoś się pyta na sb "działa wam psn"? Gdybym za każde takie pytanie dostawał zyla zbudowałbym sobie zamek w Nowej Zelandii i spierdzielił z tego smutnego kraju.

Te dwie usługi są NIEPORÓWNYWALNE.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×