Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

""Wydajność rozgrywki w porównaniu z konsolą Xbox One S. W przypadku wybranych gier jakość może nie ulec poprawie."" - oficjalnie na stronie MS xbox1x - :xboss: przewrotne bydle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Patricko napisał:

Widzieliście gameplay Assasyna i Mordoru? Tak będą wyglądać gry... Czyli bez zmian. Kosztem natywnego 4K dostała po dupie jakość, to nie jest następna generacja ani rewolucja w kwestii grafy, żeby każda gra nagle wyglądała jak z trailera. Będzie dokładnie to samo co teraz mamy, tyle że nieco płynniej i w 4k. W końcu to ta sama generacja mimo wszystko. Owszem, niektóre gry będą miały nieco lepszą jakość tekstur i będą nieco płynniejsze, ale nic poza tym...

 

Jak ktoś myśli, że gry będą wyglądać jak ten render z Metro czy Anthem, które pewnie leciało na jakiś 4 tytanach to good luck... Czeka go srogie rozczarowanie, a Forza w samej grze już prezentuje więcej ciekawych efektów, Digitalfoundry już zrobiło porównanie chyba nawet.

 

Pamiętajcie, że największa baza to wciąż podstawowe konsole i nie mogą o nich zapomnieć przy robieniu gier, a rynek zweryfikuje, czy konsola obecnej generacji za 500$ ma rację bytu. Wystarczy, że Sony pokaże kilka świetnych exów, obniży na stałe cenę Prosiaka do 350, Slima do 200 i reszta zrobi się sama. Takie są prawa rynku, a fanbojostwo, wojenki i słabe trolle nie mają tu nic do rzeczy.

true..

widzę że niektórzy mają krótką pamięć i zapomnieli jak nas "karmili" trailerami przed nadejściem tej generacji

prawda jest taka, że kilka exów z jednego i drugiego obozu pokaże coś naprawdę mocnego a reszta to co już mamy teraz tylko troche lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Patricko napisał:

Wystarczy, że Sony pokaże kilka świetnych exów, obniży na stałe cenę Prosiaka do 350, Slima do 200 i reszta zrobi się sama. Takie są prawa rynku, a fanbojostwo, wojenki i słabe trolle nie mają tu nic do rzeczy.

 

I kto to mówi...  :yao:


Co jak co ale akurat Ty jesteś tutaj najmniej obiektywny. Właściwie to nie rozumiem, dlaczego w dalszym ciągu sprowadzasz wszystko do tego, że Sony za chwilę coś tam"... kogo to do cholery obchodzi? Leczysz w ten sposób swoje kompleksy? Przecież Sony wygrało obecną generację i tutaj nic się już nie zmieni. Microsoft zrobił to, co chciał, czyli pokazał najwydajniejszą konsolę. Co będzie dalej, to zweryfikuje już rynek. Oczywistym jest, że Sony i ich pozycja lidera pozostanie niezachwiana. Co do tego nikt tutaj chyba nie ma wątpliwości.

Widać natomiast ewidentnie, że po raz kolejny największy ból dupy mają takie pacynki jak Ty. Zupełnie nie wiem dlaczego. To chyba jakaś choroba. Jak wychodziło PRO to wszyscy obsraliście się jakie to potężne urządzenie, że będą nowe efekty i wyższa rozdzielczość, złego słowa nie można było napisać. Teraz gdy MS zrobił coś trochę mocniejszego to wszystko negujecie. Wszystko jest złe. To pokazuje właśnie ten arogancki ton myślenia.

Nikt nie twierdzi również że Xbox One X jest nextgenem, niemniej wszyscy wiemy jest konsolą z potencjałem. Powstała ona z myślą o tym, aby dodać kilka nowych efektów oraz detali i podciągnąć rozdzielczość. No chyba nie będziesz wmawiał ludziom, że wizualna lepsza jakość gier jest nieistotna. Są gracze, którzy chcą tego. Chcą lepszej jakości tekstur, lepszych efektów, wyższej rozdzielczości i płynniejszego frameratu. Dokładnie to samo chciało osiągnąć Sony wprowadzając wersje PRO swojej konsoli.

 

Owszem Xbox One X, zresztą tak jak i PS4 PRO dla szarego Kowalskiego może okazać się za drogie i zupełnie niepotrzebne, ale technika idzie do przodu, a gry i sami gracze stają się coraz bardziej wymagający. I na zakończenie odnośnie do gier ekskluzywnych. Zapominasz drogi Patryczku również o tym że są i tacy, którzy nie muszą grać we wszystko, tak samo, jak nie muszą grać tylko w gry Sony. Mogą oni ogrywać garstkę tytułów i nawet mimo tego, że w opinii recenzentów i ogólnie przyjętych standardów będą one średniakami to i tak będą bawić się znacznie lepiej niż np. w Horizonie.

 

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledząc komentarze wydaje mi się, że największy ból dupy masz właśnie Ty. Aktywujesz się na forum jedynie wraz z ważniejszymi wydarzeniami z "życia" xboxa, robisz gównoburzę na forum, po czym rozpływasz się w mroku. Jak rozumiem następne Twoje pojawienie się na forum sprzęgnie się z premierą Scorpio? 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Solid_POL napisał:

Śledząc komentarze wydaje mi się, że największy ból dupy masz właśnie Ty. Aktywujesz się na forum jedynie wraz z ważniejszymi wydarzeniami z "życia" xboxa, robisz gównoburzę na forum, po czym rozpływasz się w mroku. Jak rozumiem następne Twoje pojawienie się na forum sprzęgnie się z premierą Scorpio? 

 

Detektyw colombo się znalazł. Wróciłem bo miałem dość grania na PC w Cs'a :yao:

 

A że zbiegło się to akurat z E3 to postanowiłem zajrzeć czy warto wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Jakbyś nie zauważył nigdzie nie wychwalam Xboxa. Staram się patrzeć na to z szerszej perspektywy, czyli osób, które niespecjalnie są przywiązane do jednej czy drugiej konsoli. Dla Twojej informacji miałem cztery PS4 i jednego Xbox One  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci cztery? Do grania wystarczy jedna. Tu nie działa system  że im więcej tym lepsza grafika :30vm3cw:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, okoni napisał:

Po co Ci cztery? Do grania wystarczy jedna. Tu nie działa system  że im więcej tym lepsza grafika :30vm3cw:

 

Fakt :messi:

 

 

Pierwszą kupiłem premierowo. Pograłem w czwarte pobojowisko i sprzedałem bo wyła mi jak cholera. Potem kupiłem drugą, to był chyba CUH-1116 i ograłem trochę więcej gier, natępnie sprzedałem po potrzebowałem kasy. Kupiłem kolejną trzecią CUH-1216 z UK w promocji i przyszedłem tutaj na forum. Po jakimś czasie kill i kilku innych pisało że przesiadają się na Xbox One no i pod wpływem emocji ja również sprzedałem swoją PS4 na rzecz Xbox One.

 

W takim razie to były trzy (nie cztery) PS4 i jeden Xbox One :30vm3cw:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem nie sprzęt robi robotę tylko gry. To co pokazał MS to niestety straszna bieda. Crackdown wyglada jak darmowe Let it Die. Reszta to platformówki albo inne indyki. Niestety ale jestem zawiedziony ale nie zaskoczony. I powtarzam jeszcze raz, bardzo szkoda, bo nawet jak nie wygrają tej generacji to mogli namieszać tro he na rynku, przez co i Sony musiałoby się sprężyć. A tak to prawdopodobnie od wczoraj się tarzają ze śmiechu. Szkoda.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja planuję na poczatku listopada opchnąć XO i dołożyć na XOX. Teraz bijcie :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Sithman napisał:

A ja planuję na poczatku listopada opchnąć XO i dołożyć na XOX. Teraz bijcie :1_grinning:

Tez tak zrobię chociaż gry będą full hd i nie bd się martwił o klatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zamiast kupić nową kartę do Pc to też pewnie zmienie X1S na X.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Tez tak zrobię chociaż gry będą full hd i nie bd się martwił o klatki

Proste, że fhd. Nie mam tv 4K :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie hype jakiś nagły nie złapie to pewnie poczekam z rok, ale i u mnie XOX w końcu zagości, na razie łatka dla 30 gier to za mało, liczyłem, że przez rok od zapowiedzi wciągną więcej partnerów w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listopad 2017. @kill na taborecie przed 15 calowym monitorem będzie rozdawał plusy użytkownikom wklejającym zdjęcie swojego nowego ultra cacka pod TV 4K. 

 

Chwila warta wydania 2000 zł :notbad:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Kill, obie konsole dostaną. Pewnie mieli cichą umowę z MS, bo CDPR chyba z nimi trzyma jakoś jeśli mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

 

"I can confirm that we are working both on Xbox One X and PS4 Pro patches for The Witcher 3," CD Projekt Red told me this afternoon. "No extra details at this moment. More info is coming."

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-12-the-witcher-3-wild-hunt-will-get-ps4-pro-xbox-one-x-patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS smaruje to i patche ma :24_stuck_out_tongue: Sony ma to w dupie bo i tak majo prawie 100% większy udział w rynku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
499 dolców żeby pograć w multiplatformowe Metro i RDR2 które będę mógł ograć na tym co mam?

 

No ja podziękuję.

Czas składać peceta.

Maj fejs is tajerd :Gmoch:

 

Zaorali się sami niestety.

 

 

 

Cóż zeby jeszcze play anywahere miało dobra optymalizacje ale nie ma. Zeby pograć w fh3 w 30fps i z ustawieniami jak na konsoli trzeba wydać o wiele wiecej. (Bo promki na xo s bywają ostre)

 

Ja to widzę tak, ps4 do exow + PC do innych gier, gry kupowane gdzie taniej. Konsole dla mnie maja plus w postaci pudełek ktore mozna zbyć (i nie trzeba czekać 2 lata aż gra bedzie po 20 czy 30pln a tyle czesto kosztuje ogranie gry przy sprzedaży pudełka)

 

Jesli ktos ma awersje do PC to xo i ps4

 

Powiem tak PC + pad od x360 a jeszcze lepiej xo s, podpięty pod tv moze byc wg mnie spojkojnie zastępstwem konsoli owszem odrobinkę mniejsza wygoda jesli ktos nie używa steam big picture ale moim zdaniem mozna to przeboleć.

 

Właśnie siadam do oglądania konfy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siadam do oglądania konfy

Zrób sobie kawy żebyś nie usnął :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Zrób sobie kawy żebyś nie usnął :1_grinning:

 

no  wlasnie jak zasne nic sie nie stanie mam  2 nieprzespane noce i sporo podrozy za soba :1_grinning::1_grinning:

A tak  serio obejrze z  czasem wszystkie konfy zeby moc samemu ocenic i wyrobic sobie opinie w jakim stylu prezentowali oraz  co.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×