Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

You had a lot of games, which was great, but where were the big first-party game announcements?

Phil Spencer: So, our first-party game announcements on stage, Forza 7...

Okay, but we knew about Forza. It was a known quantity, that one.

Phil Spencer: Well, it was our announce. You can take it away from me, but it was an announce. Ori, which looked fantastic. Super Lucky's Tale, did you see that?

 

:smart: :smart: :smart:

 

Cytuj

I'm talking more about...

Phil Spencer: You're not liking my answer, okay. What do you want us to show?

You know what I mean. Triple-A, big Microsoft first-party games.

Phil Spencer: Well, you think of Sea of Thieves as that, right?

 

:21ozlae:

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-12-the-big-interview-xbox-boss-phil-spencer

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musi się jakoś gimnastykować :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grecky a czego ty sie spodziewałeś?

 

Ja nie czuje sie rozczarowany. MS idzie droga iteracyjnosci która mnie sie podoba, to xox to mocny sprzęt, dla tych co chcą mieć lepiej (jedyne co chciałbym wiedzieć usłyszeć to co poza super samplingiem dostaną gracze ze starymi full hd tv) jesli ktos ma 4K i chce true 4K włączając w to 4K BD to xox jest dla niego, jesli ktos tego nie potrzebuje to ma juz pewnie xo lub xo s.

 

Nie oszukujmy sie ale pewnie i tak większość z gier w ktore gramy to multiplatformy.

 

 

Pisałem dla mnie duet dwóch sprzętów do grania jest zwyczajnie najlepszym rozwiązaniem, wiadomo ze w takim wypadku jeden sprzęt bedzie wiodący a drugi np. do exow.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Misiu kolorowy, ja się rozczarowany nie czuję. Biorę Xboxa One X na premierę. Chodziło mi o sposób, w jaki Phil się wypowiada. Te zachwyty nad wodą i ogólnie całym Sea of Thieves. Sorry Phil, ta gra zwisa każdemu. 

 

Owszem, masz rację. Głównie ogrywam multiplatformy. The Evil Within 2, czy nowy Wolf w 4K na najpotężniejszej konsoli świata? Jeszcze jak! Po co mi w tej sytuacji zapowiedź exów na rok 2018/2019? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spencer się gimnastykuje w wypowiedziach o 1st p, to prawda, ale weźcie pod uwagę, że gość zrobił naprawdę dużo dla marki, którą Mattrick niemal uśmiercił. Od usług, poprawionego interfejsu, game pass, wydania dwóch konsol rodziny one, wstecznej x360 i og xbox, zwrotu cyfrowych zakupów, kontrolerze elite itd. Konfa była solidna, gry też przyzwoite, Spencer podkreślał kilka razy, że sparzył się na wczesnych zapowiedziach jak np. ze Scaleboundem, stąd brak większych zapowiedzi na 2018, chce pójść drogą bethesdy, zapowiedź i premiera w przeciągu dwóch-trzech kwartałów.

W 2018 będzie nowy projekt Rare, nowe Halo, może coś od Coalition, Playground Games, gry, które mogli pokazać w tym roku (np. teaser halo) ale tego nie zrobili. Mi to nie przeszkadza, wolę takie podejście od gier widmo zapowiadanych 3-4 (10 - Last guardian ;) ) lata za wcześnie, jak u Sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grecky No Phil to powinnien jakieś przeszkolenie dostać i wrócić do tego co mówił wcześniej czyli chcemy graczy na naszej platformie czy to Windows 10 czy rodzina Xbox, wiecej skupić sie na tym ze xox oferuje lepsze wrażenia z gier przez true 4k ze to tyczy sie po prostu gier zarówno forzy jak i multiplatform.

 

No ale widać cos mu nie poszło....

 

Konferencja bo właśnie kończę oglądać jakos mnie nie powaliła.

 

Jedno czego nie rozumiem to żale z dupy fanatyków ps4 na brak exow. Sam lubie exy od Sony, ale jesli MS idzie droga w której mogę korzystać z play anywhere to ja jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby gry na xox śmigały bez żadnej zwiechy mam tv full hd ale mega zależy mi na płynności i czy multisampling na tv full hd serio dużo zmienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim muszą puścić patcha do danej gry, żeby to obsługiwała. Jeśli zrobią coś takiego jak Boost Mode w PS4 Pro to po prostu zwykle gry są nieco płynniejsze i tyle.

 

Jeśli już jest supersampling to daje rady. Sam tak gram, bo w 4k jakość tekstur dostaje za bardzo po dupie. Masz więcej detali na ekranie, niekiedy lepsze oświetlenie, ale cudów nie oczekuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjasnila sie juz kwestia z nosnikami? Beda jakies znaczki na pudelkach ze gra wspiera xb1x? Obojetnie czy dana plyte wloze do s czy x gra ruszy? Ulepszenia beda raczej w formie patcha czy pakowane na plyte w nowych grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bany4KHDR napisał:

wyjasnila sie juz kwestia z nosnikami? Beda jakies znaczki na pudelkach ze gra wspiera xb1x? Obojetnie czy dana plyte wloze do s czy x gra ruszy? Ulepszenia beda raczej w formie patcha czy pakowane na plyte w nowych grach?

 

na info mysle ze trzeba bedzie jeszcze troche poczekac.

Mysle ze bedzie to zrobione podobnie jak w PS4 PRO - czyli gra instalowana na XOX dostanie informacje o to jest XOX mozesz odpalac na full, a w XOS dostanie informacje to XOS/XO odpalaj w rozdzialce dla tej konsoli. Moga tez byc dodatkowe opcje graficzne Phil wczesniej mowi ze zostawiaja to w rekach devsow. 

 

Logika nakazuje wydanie gry aby po prostu dzialala, wiec patche mysle beda ale dla starszych juz wydanych tytulow. Watpie aby MS na nowo wymyslal kolo, nawet jesli zostawia wszystko w rekach devsow to patchowanie gier wydanych juz po premierze XOX na ten sprzet moze spotkac sie z negatywna opinia wsrod graczy, kupujesz plytke i chcesz grac a nie czekac na patch z teksturami wyzszej rozdzialki ktory kij wie ile moze zajmowac.

 

 

Co do pudelek pojecia nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mając pudełko i tak cała gra idzie z Live'a. Nie inaczej będzie raczej w tym przypadku.

Co do kwestii tekstur czy 4K wszystko pewnie będzie rozwiązane za pomocą pacza.

 

Jakie inne nośniki? Znaczniki na płytach? Ludzie kochane, co Wy to :Gmoch:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze znaczki sa logiczne bo nie wszystkie gry z s beda mialy wsparcie dla x

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, toreso napisał:

Przecież mając pudełko i tak cała gra idzie z Live'a. Nie inaczej będzie raczej w tym przypadku.

Co do kwestii tekstur czy 4K wszystko pewnie będzie rozwiązane za pomocą pacza.

 

Jakie inne nośniki? Znaczniki na płytach? Ludzie kochane, co Wy to :Gmoch:

 

Zaraz sugerujesz ze bedac kompletnie offline i majac gre na plycie jej nie zainstaluje bo ta i tak sie sciaga?

 

Jak widac moze jestem niedoinformowany ale myslalem ze gry na plytach z tychze sie instaluja jesli sa patche to te pobieraja sie jesli jestesmy polaczeni z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MagEllan napisał:

 

Zaraz sugerujesz ze bedac kompletnie offline i majac gre na plycie jej nie zainstaluje bo ta i tak sie sciaga?

 

Jak widac moze jestem niedoinformowany ale myslalem ze gry na plytach z tychze sie instaluja jesli sa patche to te pobieraja sie jesli jestesmy polaczeni z netem.

 

Oczywiście że zainstalujesz, jednak pacze i tak dalej musisz ściągnać będąć online. Sam tak często robię bo jest szybciej.

Raczej i tak tak będzie w tym przypadku.

 

Co do kwestii "znaczków" Banego, to nawet tego nie skomentuje :Gmoch:

 

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, toreso napisał:

Co do kwestii "znaczków", to nawet tego nie skomentuje :Gmoch:

 

Pytanie o znaczki uznalem za dosc dziwne, ale wiesz marketing maly znaczek czy inna informacja "XOX support" moze robic  swoje (bo ludzie tacy  nieswiadomi, a marteking ma ich uswiadamiac  ;) ).

Swoja  droga porownalem okladki gier na PS4 Pro z jedna  pozycja z  XO i inne informacje sie znajduja na tychze. Dodanie infromacji o  wsparciu XOX nie jest  niedorzeczne.

Np  taki Horizon: Zero Dawn ma  informacje w postaci dodatkowego prostokata obok informacji ze to gra singlowa, ze DS4, o tym ze jest PS4 pro enhanced. Co ciekawe w prostokacie o rozdzialce ma  infromacje o 720p, 1080i, 1080p (ale nic o wyzszej rozdzialce).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

A popatrz nie widzialem tego obrazka z montarzem, ale masz racje do gory  nogami to ciut bez sensu. Jeszcze sie okaze ze wsrod PC to lapki maja najrozsadniej mocowane chlodzenie (choc wielosc ich obudowy i tak powoduje dosc glosna prace i spore wydzielanie ciepla).

 

Zgodze sie tez ze nawet jesli cena w PL bedzie 2500pln to nie jest to jakas przesada, do tego sa  promocje no i z czasem cena bedzie spadac,  dla przypomnienia brak PS4 na premiere i ludzie placili po prawie 2000pln za golasy.

 

Nie siedze az tak w rynku PC ale watpie aby calosc (bez monitora) do komfortowego grania w full hd dalo sie zmontowac za 2500pln. Wiec tutaj XOX ma szanse jako tansza alternatywa, o ile tylko faktycznie gry beda nalezycie optymalizowane.

 

Wiec jesli tylko 1/3 gier miala by na tym skorzystac i dzialac w 4K@60fps, kolejna 1/3 ww 4K@30fps a reszta full hd @60fps (bez ogladania sie na XO / XOS - gdzie klatki moga miec locka na 30), to juz jest to krok do przodu bez sztucznego blokowania mocy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapominacie o jednym. Majac pc ma sie dostep do wszystkich gier z xboxa + masa innych ktorych nie ma i nie bedzie na boxie. Tym samym nie uważam żeby xbox byl zagrożeniem dla PCtow, a raczej odwrotnie. Jesli chodzi o konfe MS to przypomina mi sie jak na poczatku pokazywali timeline przez rozne generacje i wychodzi na to że od 2005r rozdzielczośc gier stoi na poziomie 720p. Ja rozumiem że ta pogoń za rozdzielczośca nie kazdemu musi sie podobać ale fakty sa takie że tak dlugi okres zmusil wielu graczy xboxowych do kupna ps4 lub PC. A jesli zakupili PC to szczerze watpie żeby wrocili. Microsoftowi może uda sie przyciagnać jakas czesc graczy z playstation jesli nie zdecyduja sie na PC (bo majac kombo ps4 i pc zyskuje sie wiecej) ale wraz z premiera kolejnej generacji czy iteracji od sony sytuacja sie pewnie znowu wyklaruje.
Jesli chodzi o gry pokazane na konfie ms i sony to moim zdaniem win sony. Prezentujac najmocniejsza konsole spodziewalem sie mocnych tytulow ktore tą moc pokażą. Jak wezme pod uwage gry ktore wyszly czy maja wyjsc na obie platformy w 2017/2018 to tu nawet nie ma pola do dyskusji.

Żeby nie było niedomowień. Nie mam PC, mam ps4p i planuje zakup x1x 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox One X - budowa i wykonanie

 

 

Dziwi trochę fakt iż dysk twardy (a jest to nadal dysk talerzowy) montowany jest do góry nogami. To jednak nie wszystko. Dokładnie tak samo jest zamontowane chłodzenie. Komora parowa, radiator oraz wentylator który będzie go chłodził również montowane są do góry nogami. Nie wiem kto to wymyślił i zaprojektował ale mam nadzieje że wiedzą co robią. Dostęp do samego dysku również wydaję się utrudniony, jest położony idealnie pod napędem bluraya a wtyczka zasilająca znajduję się na środkowej części płyty głównej. Cała konstrukcja jest dodatkowo zamknięta w metalowej osłonie. Nie ma mowy o samodzielnej wymianie dysku twardego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapominacie o jednym. Majac pc ma sie dostep do wszystkich gier z xboxa + masa innych ktorych nie ma i nie bedzie na boxie. Tym samym nie uważam żeby xbox byl zagrożeniem dla PCtow, a raczej odwrotnie. Jesli chodzi o konfe MS to przypomina mi sie jak na poczatku pokazywali timeline przez rozne generacje i wychodzi na to że od 2005r rozdzielczośc gier stoi na poziomie 720p. Ja rozumiem że ta pogoń za rozdzielczośca nie kazdemu musi sie podobać ale fakty sa takie że tak dlugi okres zmusil wielu graczy xboxowych do kupna ps4 lub PC. A jesli zakupili PC to szczerze watpie żeby wrocili. Microsoftowi może uda sie przyciagnać jakas czesc graczy z playstation jesli nie zdecyduja sie na PC (bo majac kombo ps4 i pc zyskuje sie wiecej) ale wraz z premiera kolejnej generacji czy iteracji od sony sytuacja sie pewnie znowu wyklaruje.

Jesli chodzi o gry pokazane na konfie ms i sony to moim zdaniem win sony. Prezentujac najmocniejsza konsole spodziewalem sie mocnych tytulow ktore tą moc pokażą. Jak wezme pod uwage gry ktore wyszly czy maja wyjsc na obie platformy w 2017/2018 to tu nawet nie ma pola do dyskusji.

 

Żeby nie było niedomowień. Nie mam PC, mam ps4p i planuje zakup x1x 

Wyjątkowo zgadzam się z Tobą wsporej części... Niemniej jednak pamiętaj o tym że spora część graczy nie chce meczacego wyścigu zbrojeń (grafa, procek, pamięć) chce włożyć płytę i grać... Mieć ten komfort nieświadomości i jakaś część z nich chce mieć komfort i względna moc (jak największą) dla nich jest XboxOne X.... Ja jestem w tej 2 grupie... Starcza mi to co mi gry dają/będą dawać czyli full hd/4k w 30/60 kl/s... Kupie X i będzie moja wiodącą konsolą do muliplatformowych gier...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany4KHDR napisał:

 Ja rozumiem że ta pogoń za rozdzielczośca nie kazdemu musi sie podobać ale fakty sa takie że tak dlugi okres zmusil wielu graczy xboxowych do kupna ps4 lub PC. A jesli zakupili PC to szczerze watpie żeby wrocili. Microsoftowi może uda sie przyciagnać jakas czesc graczy z playstation jesli nie zdecyduja sie na PC (bo majac kombo ps4 i pc zyskuje sie wiecej) 

 

Kombo zawsze jest dobre. A to czy to PS4+PC czy PS4+XO to juz sprawa dyskusyjna. Powiem tak, PC jest ok pogralem i w Ryse i FH3 (w tym drugim play anywhere dziala swietnie), na moim lapku smiga to w zadawalajcej jakosci i plynnosci, lapek podpiety pod TV pad od XO S i mozna to nazwac console replacement. 

Niemniej, w wypadku PC boli to ze jak nie zjepsuty port to czasami inne problemy sie pojawiaja ktore dziwnym trafem omijaja konsole. Wczoraj postanowilem skorzystac z 7 dniowego triala Origin Access - NFS 2015 i co? i jajco bo woz nie jedzie powyzej 50km na godzine, 5 kolejnych sposobow radzenia sobie z problemem z googla nic nie pomoglo. Pewnie za 10 razem sie uda, ale porownujac to do wersji konsolowej gdzie pobierasz i grasz to jak cios w pysk. 

Dzis sprawdze pare innych w miare nowych gier z tej uslugi i zobacze jak to bedzie dzialac. 

 

Nie mam TV 4K, wiec jedyne co mnie interesuje to plynnosc w full hd, i jesli konsola od MS bedzie to wstanie zaoferowac to mozliwe ze docelowo sprzetami do grania beda:

PS4 amator i XOX - abo placic bede jeden, na PS4 exy w singlu, na XOX cala reszta. Na aktualnym lapku cokolwiek bedzie na promocjach za grosze poki bedzie ciagnal w 1080p i 30fps. 

Wiele zalezy tez od tego w moim wypadku co pocznie sony z PS5 - jesli dalej beda uwazac ze wsteczna jest niepotrzebna i wydadza szybko konsole tym silniejsza bede mial motywacje zeby PS5 kupic duzo pozniej a na XOX ogrywac multiplaformy. jesli MS bedzie szedl dalej jak teraz droga iteracyjnosci to mozliwe ze to wlasnie XO stanie sie glowna platforma a PS bedzie ta druga do exow. 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wiele zalezy tez od tego w moim wypadku co pocznie sony z PS5 - jesli dalej beda uwazac ze wsteczna jest niepotrzebna i wydadza szybko konsole tym silniejsza bede mial motywacje zeby PS5 kupic duzo pozniej a na XOX ogrywac multiplaformy. jesli MS bedzie szedl dalej jak teraz droga iteracyjnosci to mozliwe ze to wlasnie XO stanie sie glowna platforma a PS bedzie ta druga do exow. 

 

 

 

 

 

 

TRUE....

 

U mnie to samo zPS4 Amator (a mam jako 2 konsole XboxOne Elite), przesiadam się na XboxOne X jako główna multiplatformowa...

 

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kombo zawsze jest dobre. A to czy to PS4+PC czy PS4+XO to juz sprawa dyskusyjna. Powiem tak, PC jest ok pogralem i w Ryse i FH3 (w tym drugim play anywhere dziala swietnie), na moim lapku smiga to w zadawalajcej jakosci i plynnosci, lapek podpiety pod TV pad od XO S i mozna to nazwac console replacement. 

 

Niemniej, w wypadku PC boli to ze jak nie zjepsuty port to czasami inne problemy sie pojawiaja ktore dziwnym trafem omijaja konsole. Wczoraj postanowilem skorzystac z 7 dniowego triala Origin Access - NFS 2015 i co? i jajco bo woz nie jedzie powyzej 50km na godzine, 5 kolejnych sposobow radzenia sobie z problemem z googla nic nie pomoglo. Pewnie za 10 razem sie uda, ale porownujac to do wersji konsolowej gdzie pobierasz i grasz to jak cios w pysk. 

 

Dzis sprawdze pare innych w miare nowych gier z tej uslugi i zobacze jak to bedzie dzialac. 

 

 

 

Nie mam TV 4K, wiec jedyne co mnie interesuje to plynnosc w full hd, i jesli konsola od MS bedzie to wstanie zaoferowac to mozliwe ze docelowo sprzetami do grania beda:

 

PS4 amator i XOX - abo placic bede jeden, na PS4 exy w singlu, na XOX cala reszta. Na aktualnym lapku cokolwiek bedzie na promocjach za grosze poki bedzie ciagnal w 1080p i 30fps. 

 

Wiele zalezy tez od tego w moim wypadku co pocznie sony z PS5 - jesli dalej beda uwazac ze wsteczna jest niepotrzebna i wydadza szybko konsole tym silniejsza bede mial motywacje zeby PS5 kupic duzo pozniej a na XOX ogrywac multiplaformy. jesli MS bedzie szedl dalej jak teraz droga iteracyjnosci to mozliwe ze to wlasnie XO stanie sie glowna platforma a PS bedzie ta druga do exow. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam pytanie może jak już tu kolega o combach napisał:). Posiadam x one elite, wystarcza mi to co on daje od siebie (grafika, płynność). Nie gram już tak dużo jak kiedyś (brak czasu). Xbox X pewnie nie kupię bynajmniej nie w pierwszym roku jego istnienia. Zastanawiam się nad ponownym kupnem PS4, wyjdzie kilka lub już wyszło kilka fajnych tytułów których na konsoli ms nie ma i nie będzie. Do tego przyszły rok coś na pewno też będzie (gow, days gone). I tu się zastanawiam czy brać pro czy wystarczy mi slim? Różnica w cenie jest nawet znaczna, tv mam full HD bez hdr i 4 k, na pewno nie kupię nowego tv w najbliższych 5 latach dlatego zastanawiam się nad wersją konsoli. Nie chcę kupować teraz tylko bardziej w zimie (grudzień 2017).

 

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

TRUE....

 

U mnie to samo zPS4 Amator (a mam jako 2 konsole XboxOne Elite), przesiadam się na XboxOne X jako główna multiplatformowa...

 

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Zauwaz ze odnosilem sie do porownan ktore kombo moze komu bardziej lezec. I tutaj jak piszesz - konsola to plug and play, PC niby tez ale raz na jakis czas trafi sie kijowy kwiatek ktory jesli ktos juz gral na konsolach potrafi obrzydzic odrobinke PC. 

 

I jeszcze jego @bany4KHDR - gry - wiele zalezy od tego co kogo interesuje, jesli tona gier dostepna na PC only mnie nie kreci, to nie bede zalowal ze odpuscilem ta platforme. Natomiast jesli gry ktore mnie interesuja beda na PC zbugowane, niegrywalne, lub beda mialy optymalizacje z dupy to tym przychylniejszym okiem bede patrzyl na konsole. Poki co mam porownanie PS4, XOS i lapek z gtx970m kazda z tych plaform ma swoje wady i zalety. Ja prywatnie uwazam ze nadmiar platform dobry nie jest, 1 glowna, druga poboczna to dobre rozwiazanie. Teraz musze podjac decyzje jak to bedzie u mnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×