Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, kill napisał:

W Ameryce, w sprzedaży, Sony i MS idą łeb w łeb. Nie jest winą Micosoftu, że ich konsola nie sprzedaje się w Japonii i Francji (dwóch olbrzymich rynkach zbytu konsol), głównie z powodów ideologicznych.

Ale co tacy zradykalizowani fanboje Sony mogą o tym wiedzieć?

Europę należało by brać w całości bo chyba nie ma państwa europejskiego w którym xb się  sprzedał porownywalnie dobrze bądź lepiej niż ps a spore rynki zbytu to także UK, Niemcy, Hiszpania. USA jest chyba jedynym krajem na świecie gdzie różnice w sprzedaży konsol są mniejsze. Wydaje mi się że to wynika głównie z ich poczucia patriotyzmu. Polacy nie są patriotami patrząc np na sprzedaż telewizorów firmy Manta :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po sprzedaży konsol widać jak x1 pozamiatal Ps4

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Tu tak na poważnie?

Przecież X1 nie miał startu przy PS4.

X1X jest o wiele mniejszy i mocniejszy od prosiaka. ...z resztą kupią bo co ci będą chcieli.

I tak głównym targetem jest X1S co Phill powiedział w wywiadzie po konferencji.

...i jak pisał Magellan, Phill dalej sprząta gówno z 2013.

 

W zasadzie to sprzątanie wychodzi graczom na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W Ameryce, w sprzedaży, Sony i MS idą łeb w łeb. Nie jest winą Micosoftu, że ich konsola nie sprzedaje się w Japonii i Francji (dwóch olbrzymich rynkach zbytu konsol), głównie z powodów ideologicznych.

 

Ale co tacy zradykalizowani fanboje Sony mogą o tym wiedzieć?

 

 

 

 

http://www.vgchartz.com/analysis/platform_totals/ ponad 2 mln sztuk różnicy przy 20 sprzedanych to nie jest łeb w łeb. Ale co taki zradykalizowany fanboj Xbox może o tym wiedzieć. Nie mówiąc o przewadze w Europie, circa 23/8.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

 

 

http://www.vgchartz.com/analysis/platform_totals/ ponad 2 mln sztuk różnicy przy 20 sprzedanych to nie jest łeb w łeb. Ale co taki zradykalizowany fanboj Xbox może o tym wiedzieć. Nie mówiąc o przewadze w Europie, circa 23/8.

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Xbox nawet na własnym podwórku przegrywa z japońska konsola. Teraz dla przykładu sprawdźcie ile Xbox ów sprzedaje się w Japonii... Idą łeb w łeb :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, CePeeN napisał:

ponad 2 mln sztuk różnicy przy 20 sprzedanych to nie jest łeb w łeb.

 

W sumie to nie wiem jak się do tego odnieść. Jeśli dla ciebie 20 do 18 to nie jest niemalże identyczna sprzedaż to chyba dalsza dyskusja mija się z celem. Bo jak by było 20 do 19.5 to byś stwierdził, że pół miliona to przecież olbrzymia przewaga ;)

 

Co do EU, to tak jak wspomniałem są kraje, które z natury odrzucają produkty made in US. Np. Francja. A to rynek na którym jest kilka milionów konsol. Ale już w UK różnica wynosi tylko niecały milion. To jest jakieś pół roku sprzedaży. Jeśli doliczymy do tego fakt, że Xbox debiutował na początku tylko w 13 krajach, to te liczby nie robią aż takiego wrażenia.

 

I dlatego MS ma po prostu wywalone na tą wojenkę, bo istnieje ona tylko w głowach internetowych napinaczy. Dla MS liczy się to, że w tym samym czasookresie XO ma lepszą sprzedaż niż X360, a więc jest to dla nich sukces a słupki na koniec dnia są większe i udziałowcy się cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, czeskimaster napisał:

Sony nie potrzebuje wstecznej, ponieważ ma ex, ma vr, ma zaufanych graczy... Jedynie co Ms się udało to x 360... Później byli na kacu i jest jak jest.. Hardware, a nie software...

 

VR? toz sporo z tych co wieszczyli miliardowy rynek mowi ze na VR bylo chyba za wczesnie. EXy owszem lubie te od Sony. Zaufanie? No tutaj to sie nie zgodze. Firma w mojej ocenie od czasu premiery PS4 robi wszystko zeby pokazac ze jest for the suckers. A EXy to chyba jedyne co jej wychodzi.

 

I to nie jest zaczepka, kolego. To moja subiektywna opinia. Na XO jest chocby EA Access - a to 10h andromedy, a to Mirrors Eggde nowe a to NFS. Za 15pln miesiecznie lub 80 rocznie. Proboja startowac tez ze swoim abo, jest wsteczna (ktora bedzie miala znaczenie dla tych ktorzy nie ograli wszyskich multiplaform ktore chcieli ograc - a jeszcze ich nie kupili)

 

I mimo iz na starosc robie sie sentymentalny i cenie Sony na PS3 ktore pozwolilo mi wrocic do grania, to doceniam ruchy ktore podejmuje MS. PC to fajna rzecz ale jak pokazuja moje niektore doswiadczenia konsola jest po prostu wygodniejsza.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnieś się do tego tak ze to 10% różnicy. Jakby na to nie patrzeć to nie jest wyścig łeb w łeb. Świetnie ze w stosunki do 360 się sprzedaje lepiej. W stosunku do Atari jaguar tez się sprzedaje lepiej i co z tego. Przegrali na początku głupimi pomysłami i jak już ktoś pisał, piją to piwo co nawarzyli. MS ma wywalone na wojenkę bo

ma wywalone na xboxa, to jest produkt który ciągną bo strata wizerunkowa byłaby zbyt duża jakby zrezygnowali z tego rynku, ale i tak zarabiają na czymś zupełnie innym i mogą sobie pozwolić na taka śmieszna reanimacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, CePeeN napisał:

Odnieś się do tego tak ze to 10% różnicy. Jakby na to nie patrzeć to nie jest wyścig łeb w łeb. Świetnie ze w stosunki do 360 się sprzedaje lepiej. W stosunku do Atari jaguar tez się sprzedaje lepiej i co z tego. Przegrali na początku głupimi pomysłami i jak już ktoś pisał, piją to piwo co nawarzyli. MS ma wywalone na wojenkę bo

ma wywalone na xboxa, to jest produkt który ciągną bo strata wizerunkowa byłaby zbyt duża jakby zrezygnowali z tego rynku, ale i tak zarabiają na czymś zupełnie innym i mogą sobie pozwolić na taka śmieszna reanimacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

m.in. ja o tym pisalem MS w 2013 odwalil siare, i walil jawnie graczy w pysk (nie mozecie byc always online mamy dla was produkt x360 - tak pamietamy).

Ale spojrz na to z innej strony ruchy ktore podejmuje MS sa moim zdaniem z korzyscia dla graczy.

 

Moim zdaniem tutaj nie chodzi li tylko o wizerunek. Spojrz np na udzial w rynku gier PC obecnosc innych nizli MS systemow operacyjnych. Ta jest dosc skromna. Wiec chcac nie chcac kazdy PC gracz doklada sie do garnuszka MS skoro juz maja ilestam systemow wsrod graczy i nie graczy to zainteresowanie tej grupy jakimikolwiek grami na ktorych mozna zarobic lezy w interesie MS.

Pamietajmy tez ze wypadku konsol i MS i Sony kroja dole od kazdej sprzedanej sztuki gry.

 

Szybko poszukalem i wynalazlem takie cos:

 

Cytuj

 


Also worth noting is that this FY17 Q1 release is the first time Microsoft has reported gaming revenue, which comes in at $1.9 billion for the quarter.
 

https://www.windowscentral.com/microsoft-reports-19-billion-gaming-revenue-fy17-q1-earnings
 

 

 

1.9 miliarda $$ w trakcie kwartalu? Owszem z drugiej strony to pierwszy raport pokazujacy zyski w tej dziedzinie dzialalnosci. Ale tez pokazujacy ze ida w dobrym kierunku skoro kasa plynie.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kłótnie o sprzedaż konsol xD Nie wiedziałem, że tyle osób ma udziały w sony/ms i czerpią korzyści finansowe od każdej sprzedanej sztuki.

 

Poza tym liczy się sprzedaż software'u, a ta ma się bardzo dobrze na obu sprzętach, więc dywizje na siebie zarabiają. Przykładowo - Rocket League wystrzelił w ps+, twórcy dorobili sobie na tej platformie dodatkowymi płatnościami, średnia ilość graczy obecnie około 100k. Na xboxie wyszło z półrocznym poślizgiem, bez wsparcia w postaci games with gold, i również jest 100k graczy średnio online. Gracze kupują generalnie więcej gier niż na poprzednich generacjach, na pewno rozwój cyfrowej dystrybucji się do tego przyczynił (mam 60 gier na xbone'a i przyjemną dla oka pustkę na półce). Nawet niszowe gatunki dobrze sobie radzą, jeśli gra jest solidna jakościowo (np. horrory, Obcy, Evil Within bdb sprzedaż, jrpgi wracają, japońskie dziwactwa wracają, dobre indyki odnoszą masowy sukces itd.).

 

Obfite czasy dla graczy nastały, energię z wojenek konsolowych lepiej przeznaczyć na ogrywanie gier na ulubionej konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gracz_ oczywiście masz racje, generalnie mnie wojny są niepotrzebne, życzę x'owi jak najlepiej, ale opowiadanie jak sobie świetnie radzi to trochę zaklinanie rzeczywistości. @MagEllan jak sobie patrzę na raport MS za zeszły rok i wizje rozwoju to dywizja gamingowa (której tylko częścią jest x, ważniejszy jest win10) jest na szarym końcu wymieniana, nawet za takim strzałem w kosmos jak surface. To pokazuje co jest dla MS ważne i nawet się z tym nie kryją ze office365, rozwiązania enterprise i chmura, a nie jakaś zabawka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CePeeN napisał:

@gracz_ oczywiście masz racje, generalnie mnie wojny są niepotrzebne, życzę x'owi jak najlepiej, ale opowiadanie jak sobie świetnie radzi to trochę zaklinanie rzeczywistości. @MagEllan jak sobie patrzę na raport MS za zeszły rok i wizje rozwoju to dywizja gamingowa (której tylko częścią jest x, ważniejszy jest win10) jest na szarym końcu wymieniana, nawet za takim strzałem w kosmos jak surface. To pokazuje co jest dla MS ważne i nawet się z tym nie kryją ze office365, rozwiązania enterprise i chmura, a nie jakaś zabawka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Microsoft idzie w unifikację, i spięcie wszystkiego pod Win10, stąd play anywhere i ,,xbox one & win10 exclusive''. Xbox nie jest już oddzielnym bytem, dryfującym gdzieś obok windowsa i innych produktów MS, jak to było z x360, teraz jest częścią większego planu, którego ostatecznym celem jest prawdopodobnie całkowita kontrola i władza nad światem. Ceną za wsteczną kompatybilność, surface, MSWord i game pass będzie nasza wolność. Ale i tak wolałbym być dziwką Spencera niż ojca dyrektora i kaczuszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Microsoft idzie w unifikację, i spięcie wszystkiego pod Win10, stąd play anywhere i ,,xbox one & win10 exclusive''. Xbox nie jest już oddzielnym bytem, dryfującym gdzieś obok windowsa i innych produktów MS, jak to było z x360, teraz jest częścią większego planu, którego ostatecznym celem jest prawdopodobnie całkowita kontrola i władza nad światem. Ceną za wsteczną kompatybilność, surface, MSWord i game pass będzie nasza wolność. Ale i tak wolałbym być dziwką Spencera niż ojca dyrektora i kaczuszki.

 

:)

 

Niestety chciałem pokazać ze tak nie jest. Gaming dla MS to tylko jedna z pobocznych i mniej ważnych działalności. Sony skolei żyje tylko dzięki PS i wszystko co z nią związane, stad więcej exow i po prostu większy nacisk na jakość produkcji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, CePeeN napisał:

 

:)

 

Niestety chciałem pokazać ze tak nie jest. Gaming dla MS to tylko jedna z pobocznych i mniej ważnych działalności. Sony skolei żyje tylko dzięki PS i wszystko co z nią związane, stad więcej exow i po prostu większy nacisk na jakość produkcji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Kolego, szanuje Twoja opinie ale....

no delikatnie napisze ze sie nie zgadzam.

Po pierwsze Sony wrzuca sporo crapu z wczesnego dostepu, marne porty z mobile byle tylko na sztuke miec wiecej gier - zadnej kontroli co trafia do PSS (nie ma takiej tragedii jak na steamie na cale szczescie jeszcze) Przyklady: Life of the black tiger, 7 Days to Die (pudelko z Alfa wydana jako pelnoprawna gra) czy Firefighters – The Simulation (a jest tego wiecej).

Po drugie - DriveClub ktory jak zanim go nie polatali byl wtopa jakich malo do tego stopnia ze Sony zeby pokazac inwestorom ze kontroluje sytuacje zamknelo EVO. The Order 1886 to nic wiecej jak tech demo i to srednie (lepiej juz bawie sie przy Ryse ktore jest rowniez tech demem), PD i ich GT ktore pochlania jak zakladam miliony dolarow a gry jeszcze nie ma.

Sa owszem studia ktore nie zawodza jak ND. Sa dobre EXy. Tylko ze to co napisales pokazuje ze MS moze spokojnie inwestowac w gry i nawet na tym biznesie tracic poki tylko zysk operacyjny zadowoli inwestorow, co wiecej taka strategia moze doprowadzic do sytuacji gdzie jesli faktycznie ich oferta bedzie coraz lepsza to zacheci ludzi i zaczna i w tym segmencie odnotowywac zyski (czego przyklad podalem). Pamietajmy ze jak wyszedl surface 1 (ten niedorobiony na ARMie) to MS mial na zamkniecie roku 900mln straty z tytulu magazynowania urzadzen ktore im nie zeszly a mimo to wyrobil tyle zysku ze zaden z inwestorow nie plakal.

Dla Sony jak zauwazyles marka PS to jest maszynka do robienia pieniedzy, jesli dobrze pamietam to optyka do apratow to jest drugie na czym zarabiaja (w sumie dostarczaja ja do wiekszosci mobilkow) wiec Sony nie jest w tak komfortowej sytuacji jak MS pare blednych decyzji i jesli marka PS przestanie byc kura ze zlotymi jajami to Sony znow moze miec klopoty finansowe. A jak widac Sony dosc szybko pozbywa sie biznesow ktore nie przynosza dochodu (jak to bylo z Vaio).

 

Widac tez pewna prawidlowosc PS2 bylo "wygrane", PS3 gonilo X360 az do samego konca generacji gdzie laczna ilosc sprzedanych konsol sie wyrownala, teraz PS4 ma przewage, ale jesli ta tendencja miala by sie utrzymac to wraz z premiera kolejnej konsoli od Sony gracze moga zmienic front.

 

Jak bedzie czas pokaze bo poki co nie ma co spekulowac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Microsoft sprzedaje system operacyjny Windows 10 i gry ze swojego sklepu jako usługę (prowizja, abonamenty).

Konsola stoi na Windows 10 i ma ich sierp.

Jest tylko narzędziem do używania ich usług.

W tym momencie jest to "zamknięty" PC.

...ale gracze dalej uważają że są najważniejsi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, SephiroT napisał:

...Microsoft sprzedaje system operacyjny Windows 10 i gry ze swojego sklepu jako usługę (prowizja, abonamenty).

Konsola stoi na Windows 10 i ma ich sierp.

Jest tylko narzędziem do używania ich usług.

W tym momencie jest to "zamknięty" PC.

...ale gracze dalej uważają że są najważniejsi.

 

Na tym forumku co kilka stron pada stwierdzenie, a PC a Xbox a bla bla... Odnoszę wrażenie, że część ludzi z forum jest mniej bystra niż średnio rozgarnięta małpa w zoo (BEZ OBRAZY), ale do cholery ile razy trzeba pisać dla M$ jest PLATFORMA Microsoft Store ważna a mniej istone czy to gracze z XB, czy z PC bo teraz dla M$ to jedno i to samo. Zresztą jak widać po np. Play Anywhere, usilnie dążą do ujednolicenia platformy M$ STORE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na tym forumku co kilka stron pada stwierdzenie, a PC a Xbox a bla bla... Odnoszę wrażenie, że część ludzi z forum jest mniej bystra niż średnio rozgarnięta małpa w zoo (BEZ OBRAZY), ale do cholery ile razy trzeba pisać dla M$ jest PLATFORMA Microsoft Store ważna a mniej istone czy to gracze z XB, czy z PC bo teraz dla M$ to jedno i to samo. Zresztą jak widać po np. Play Anywhere, usilnie dążą do ujednolicenia platformy M$ STORE

Dokładnie, wystarczy przeczytać temat o ps pro - tam dokładnie widać jaka część tego forum (o xboxie) jest mniej bystra, niż średnio rozgarnięta mała w zoo (bez obrazy).

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gregor_TSK napisał:

Dokładnie, wystarczy przeczytać temat o ps pro - tam dokładnie widać jaka część tego forum (o xboxie) jest mniej bystra, niż średnio rozgarnięta mała w zoo (bez obrazy).

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

PS PRO to inna liga :24_stuck_out_tongue: My żyjemy tylko w cieniu maluczkiego M$, a PRO to hajend konsolowego gejmingu, Xboty w ich stronę nawet boją się spojrzeć :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

PS PRO to inna liga :24_stuck_out_tongue: My żyjemy tylko w cieniu maluczkiego M$, a PRO to hajend konsolowego gejmingu, Xboty w ich stronę nawet boją się spojrzeć :24_stuck_out_tongue:

 

 

 

Hehe wręcz przeciwnie, to gracze sony, na forum Xboxa piszą kulturalnie i z sensem, w przeciwieństwie do piszczacych dzieciaków Microsoftu na forum pro :)

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na tym forumku co kilka stron pada stwierdzenie, a PC a Xbox a bla bla... Odnoszę wrażenie, że część ludzi z forum jest mniej bystra niż średnio rozgarnięta małpa w zoo (BEZ OBRAZY), ale do cholery ile razy trzeba pisać dla M$ jest PLATFORMA Microsoft Store ważna a mniej istone czy to gracze z XB, czy z PC bo teraz dla M$ to jedno i to samo. Zresztą jak widać po np. Play Anywhere, usilnie dążą do ujednolicenia platformy M$ STORE

A ja dalej powtarzam ze dla MS, czy Xbox czy PC czy cała ta platforma to jest najmniej priorytetowy biznes. Generalnie cały ich biznes opiera się na usługach ale nie dla graczy ale dla dużych przedsiębiorstw (office365, cloud, azure)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gregor_TSK napisał:

Hehe wręcz przeciwnie, to gracze sony, na forum Xboxa piszą kulturalnie i z sensem, w przeciwieństwie do piszczacych dzieciaków Microsoftu na forum pro :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ja choć Sonoklap (Xbox One to dodatkowa konsola jeszcze jak na razie) to nie wypowiadam się w temacie PRO, bo nie ogarniam bólu dupska ;) A jaki będzie ból po premierze XB1 X o boże, jak się okaże, że 80% gier i tak nie wykorzysta mocy nowej konsoli M$, bo devy tak zadecydują, że gra będzie wyglądała i chodziła tak samo na PRO i XB1X :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gregor_TSK napisał:

 

 

 

 

Hehe wręcz przeciwnie, to gracze sony, na forum Xboxa piszą kulturalnie i z sensem, w przeciwieństwie do piszczacych dzieciaków Microsoftu na forum pro :)

 

 

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Czuje sie wywolany do tablicy i pragne przypomniec ze mialem zarowno konsole Sony (nawet w tej chwili) jak i MS wiec mam jak najbardziej prawo wypowiadac sie w obu tematach. Ty za to Xboxa widziales co najwyzej w reklamie na Polsacie ale ciagle tu siedzisz. Kryptoxbot?

 

Ale i tak nic nie zastapi dumy z wysmiewczych postow na temat VR. Okularki padly szybciej niz sie spodziewalem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem życiowy - wow!

Używajcie tego co wam bardziej pasuję! Temat o nowym Xbox a tutaj przepychanki dwóch obozów...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 12 stron tego tematu policzcie sobie na ilu z nich padła odpowiedź na pytanie co wiemy i czego oczekujemy od Xbox One X :1_grinning:

Istnieje na forumce temat wojny konsol przecież. No, ale tasm się nie da nabijać postów ;)

 

Ja oczekuję od nowej konsoli tylko/aż wszystkiego lepiej niż mam na XO, przy którym bawię się świetnie.

W exy praktycznie nie gram, a mimo to nie narzekam, bo od groma multiplatform mam za grosze.

 

Niech MS goni Sony jak najdłużej, czego życzę wszystkim nam "xbotom".

I nie są to niestety miłe życzenia dla fanów Sony.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako założyciel tego tematu ciesze sie że wychodzi nowy prosiak, tym razem od majkrosoftu. Fajnie że xboty betą mogły sie wkońcu na własnej skorze przekonać co to znaczy mieć najpotężniejszą konsole na świecie :listek: lecz nie zapominajcie że konkurencja nie śpi i chwała szybko przemija :30vm3cw: ważne żeby mieć w co grać i delektować sie potęgą wbrew ogólnej krytyce zazdrośników

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No toć to oczywista sprawa, że rynek nie trawi próżni i maks za kilkanaście miechów Sony coś wyklepie a za kolejne kilka będzie w sprzedaży :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×