Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie nie moge doczekać sie bomb @Grecky 'ego po zakupie x1x. To bedzie koniec pewnej ery forumka. Koniec niedoli xbotow. Wyjscie z cienia w zielonym blasku chwały :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 12 stron tego tematu policzcie sobie na ilu z nich padła odpowiedź na pytanie co wiemy i czego oczekujemy od Xbox One X :1_grinning:

Istnieje na forumce temat wojny konsol przecież. No, ale tasm się nie da nabijać postów

 

Ja oczekuję od nowej konsoli tylko/aż wszystkiego lepiej niż mam na XO, przy którym bawię się świetnie.

W exy praktycznie nie gram, a mimo to nie narzekam, bo od groma multiplatform mam za grosze.

 

Niech MS goni Sony jak najdłużej, czego życzę wszystkim nam "xbotom".

I nie są to niestety miłe życzenia dla fanów Sony.

To są bardzo dobre życzenia. Odrobina konkurencji nigdy nikomu nie zaszkodziła. Ja sobie marze ze Xbox będzie faktycznie w stanie poprawić jakość multiplatform i gier już istniejących. Ze sie sprzeda i obudzi MS z marazmu. Ze dzięki niemu MS zacznie inwestować w first party którego nie ma.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czuje sie wywolany do tablicy i pragne przypomniec ze mialem zarowno konsole Sony (nawet w tej chwili) jak i MS wiec mam jak najbardziej prawo wypowiadac sie w obu tematach.

 

Ale i tak nic nie zastapi dumy z wysmiewczych postow na temat VR. Okularki padly szybciej niz sie spodziewalem. 

Synku, jak ja mialem pierwszego Xboxa, to ty jeszcze srałeś pod siebie :) pomijam fakt, że wypowiadać się na temat konsoli może każdy, nie tylko posiadacz danego sprzętu. W przypadku pro wypowiadali się najwięksi krzykacze Xboxa, a konsole widzieli co najwyżej w gazetce Media Markt, więc proszę nie osmieszaj się pisząc, że ty masz prawo się wypowiadać..

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gregor_TSK napisał:

że wypowiadać się na temat konsoli może każdy, nie tylko posiadacz danego sprzętu. W przypadku pro wypowiadali się najwięksi krzykacze Xboxa, a konsole widzieli co najwyżej w gazetce Media Markt

 

 

 

Przepraszam Ciebie za pociecie Twojej wypowiedzi. Ja juz dawno przestalem z panem Greckim rozmawiac, bo nie ma o czym.

 

Wypowiadac owszem moze sie kazdy - z tym ze posiadanie obu platform i ich empiryczne porownanie to cos wiecej nizli tylko ocena tej drugiej przez pryzmat nie lezy mi.

Sam sie o tym przekonalem jak kupilem XO S - i przyznam ze o ile doceniam ruchy MS o tyle przestawienie sie na inna filozofie nieco zajmuje. Jak to mawiaja wszystko ma swoje zady i wately.

Chcialbym tez dodac ze o PS4 PRO negarywnie wypowiadali sie sami uzytkownicy PS4.

 

Dalej uwazam ze kombos 2 sprzetow do grania (nie koniecznie w tym samym czasie - jesli ktos nie musi grac na premiere) to jest najlepsze rozwiazanie.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, MagEllan napisał:

Ja juz dawno przestalem z panem Greckim rozmawiac, bo nie ma o czym.

 

 

Nie ma o czym bo pewnie nadrobiles juz wszystkie zaleglosci :ronnie:

 

Wie ktos kiedy polski oddzial MS ma zamiar podac oficjalna polska cene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grecky napisał:

 

Nie ma o czym bo pewnie nadrobiles juz wszystkie zaleglosci :ronnie:

 

Wie ktos kiedy polski oddzial MS ma zamiar podac oficjalna polska cene?

 

Oficjalna cena od M$ ma się z dupy nijak do ceny w markietach :24_stuck_out_tongue:

Tam gdzie jest więcej niż 2 czy 3 elektromarkety w jednym mieście, będzie konkurencja i może cena będzie na premierę lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Oficjalna cena od M$ ma się z dupy nijak do ceny w markietach :24_stuck_out_tongue:

Tam gdzie jest więcej niż 2 czy 3 elektromarkety w jednym mieście, będzie konkurencja i może cena będzie na premierę lepsza :)

 

No dobra to kiedy mozna sie spodziewac ceny marketowej? Np w MediaExpert? :KappaPride:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grecky napisał:

 

No dobra to kiedy mozna sie spodziewac ceny marketowej? Np w MediaExpert? :KappaPride:

 

A za hooy nie mam pojęcia, jestem na urlopie więc nie sprawdzę nawet w systemie :24_stuck_out_tongue: ale z ciekawości zadzwonię sobie jutro do przedstawiciela M$ i zapytam co on o tym wie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może premiera XOX znów będzie wyłącznie w wybranych 6 krajach :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Może premiera XOX znów będzie wyłącznie w wybranych 6 krajach :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Paniczu po takim numerze, teraz to by już mogli spakować walizki i co najwyżej zmienić branżę na rolnictwo -> skup/sprzedaż/wymiana gnoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gracz_ napisał:

 

A dzięki to już wolę na ryneczku obok, może Henio coś będzie miał na premierę...

 

Poczekam na sieciówki MM,ME,Saturn,EURO i wtedy będę łowił, choć jak znam życie to i tak kupię w ME :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

 

A dzięki to już wolę na ryneczku obok, może Henio coś będzie miał na premierę...

 

Poczekam na sieciówki MM,ME,Saturn,EURO i wtedy będę łowił, choć jak znam życie to i tak kupię w ME :24_stuck_out_tongue:

 

To dobry sklep, ja sobie chwalę, i ludzie co robili zakupy też sobie chwalą. Sieciówek unikam, w samym Krakowie są przynajmniej 3 małe sklepy z grami, które z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Grecky napisał:

Nie ma o czym bo pewnie nadrobiles juz wszystkie zaleglosci :ronnie:

 

Moje marzenie......

Ale niestety te poczekaja FH3 uber alles :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Xbox S kupiłem właśnie w ME.

Akurat wtedy mieli najlepszy deal.

Też chętnie się dowiem gdzie będzie i za ile.

W sumie nie muszę się trzymać Empiku. Mybenefit ma teraz większą ofertę bonów, najwyżej pójdę na jakiś deal z żoną.

 

Przemyślałem sprawę, obejrzałem kilka wywiadów i hype train wrócił na tory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

Ja Xbox S kupiłem właśnie w ME.

Akurat wtedy mieli najlepszy deal.

Też chętnie się dowiem gdzie będzie i za ile.

W sumie nie muszę się trzymać Empiku. Mybenefit ma teraz większą ofertę bonów, najwyżej pójdę na jakiś deal z żoną.

 

Przemyślałem sprawę, obejrzałem kilka wywiadów i hype train wrócił na tory.

 

Dead Rising 4 będzie miał pełne wparcie dla XB1 X :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu konferencji Microsoftu doszedłem do wniosku, że Microsoft wyszedł na plus z kilkoma tematami:

1) Obecną generacje kończą z silniejszą konsolą, co może dać im przewagę w ciągu 1-2 lat w przypadku gier. Bądźmy szczerzy, producenci z czasem będą tworzyć gry nieco bardziej wydajne/ładniejsze na XOX niż na PS4 Pro. A dzisiejszy gracz łapie hype jak widzi porównanie gdzie grafika ładniejsza. Sony w odpowiedzi wyskoczy z PS5, to znów Microsoft wyda silniejszą konsolę kolejnej generacji. Troszkę źle do tego Sony podeszło. A zmiana konsoli u MS=pozostanie przy swojej bibliotece i gra w tytuły z wcześniejszej konsoli. Jestem ciekaw czy PS5 umożliwi uruchomienie gier z PS4.

2) Takie podejście (usługi, konsola, klient) pozwoli im się skupić teraz na tworzeniu gier, co już się dzieje http://www.ppe.pl/news/51797/microsoft-pracuje-nad-gra-podobna-do-horizon-zero-dawn.html.

3) Jak już zostało wspomniane, w przeciwieństwie do Sony, MS może sobie pozwolić na wpadkę, z której finansowo jakoś się wykaraska, w przypadku Sony może to być niestety o wiele cięższe zadanie. Co do Play anywhere - Microsoft broni produktu Windows 10, bo jak dobrze wiemy gracz, to klient, a konkurencja na tle systemów operacyjnych zaczyna się zmieniać (Linuxy - stery pod Radeony, Apple) i jakoś tego klienta trzeba przyciągnąć do siebie.

4) Sony musi zmienić swoje podejście, obecnie w mojej ocenie broni się TYLKO exami, do tego nie dają dat premier, a więc gry o których mówią mogą wyjść równie dobrze za 2-3 lata w czasie kiedy MS wyprodukuje swoje tytuły, a teraz ze stajni Sony będą nas karmić papką, że exclusivy mamy, nie oddamy, tylko czekajcie na nie... nie wiadomo ile.

Posiadam i eske one i prosiaka, mam wrażenie, że jednak przyjemniej się korzysta z Xa, ze względu na pada, promocje, ceny, wsteczną. Teraz na Sony ogrywam tylko exy. Boje się, że Sony przejedzie się na takim podejściu i życzę sobie aby MS nie przestał się starać, bo sporo zmienia i jak na razie wychodzi to na plus.

Edytowane przez paweltpb
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, paweltpb napisał:

Po obejrzeniu konferencji Microsoftu doszedłem do wniosku, że Microsoft wyszedł na plus z kilkoma tematami:

1) Obecną generacje kończą z silniejszą konsolą, co może dać im przewagę w ciągu 1-2 lat w przypadku gier. Bądźmy szczerzy, producenci z czasem będą tworzyć gry nieco bardziej wydajne/ładniejsze na XOX niż na PS4 Pro. A dzisiejszy gracz łapie hype jak widzi porównanie gdzie grafika ładniejsza. Sony w odpowiedzi wyskoczy z PS5, to znów Microsoft wyda silniejszą konsolę kolejnej generacji. Troszkę źle do tego Sony podeszło. A zmiana konsoli u MS=pozostanie przy swojej bibliotece i gra w tytuły z wcześniejszej konsoli. Jestem ciekaw czy PS5 umożliwi uruchomienie gier z PS4.

2) Takie podejście (usługi, konsola, klient) pozwoli im się skupić teraz na tworzeniu gier, co już się dzieje http://www.ppe.pl/news/51797/microsoft-pracuje-nad-gra-podobna-do-horizon-zero-dawn.html.

3) Jak już zostało wspomniane, w przeciwieństwie do Sony, MS może sobie pozwolić na wpadkę, z której finansowo jakoś się wykaraska, w przypadku Sony może to być niestety o wiele cięższe zadanie. Co do Play anywhere - Microsoft broni produktu Windows 10, bo jak dobrze wiemy gracz, to klient, a konkurencja na tle systemów operacyjnych zaczyna się zmieniać (Linuxy - stery pod Radeony, Apple) i jakoś tego klienta trzeba przyciągnąć do siebie.

4) Sony musi zmienić swoje podejście, obecnie w mojej ocenie broni się TYLKO exami, do tego nie dają dat premier, a więc gry o których mówią mogą wyjść równie dobrze za 2-3 lata w czasie kiedy MS wyprodukuje swoje tytuły, a teraz ze stajni Sony będą nas karmić papką, że exclusivy mamy, nie oddamy, tylko czekajcie na nie... nie wiadomo ile.

Posiadam i eske one i prosiaka, mam wrażenie, że jednak przyjemniej się korzysta z Xa, ze względu na pada, promocje, ceny, wsteczną. Teraz na Sony ogrywam tylko exy. Boje się, że Sony przejedzie się na takim podejściu i życzę sobie aby MS nie przestał się starać, bo sporo zmienia i jak na razie wychodzi to na plus.

1) Na tyle silniejszą, że jeszcze konsola nie wyszła, a już mamy porównania gdzie gra nie różni się niczym od tej z Pro. 1-2 lat wiosny nie uczynią. Jakoś wsteczna kompatybilność MS nie pomaga jak widzimy.

2) Coś im się długo schodzi z tym skupianiem.

4) Czyli broni się tym czym konsola powinna. Wydała już wiele świetnych exów i pokazała ( tak pokazała, MS tego nie robi ) nadchodzące. MS wyprodukuje swoje? Na razie mamy tylko słowa. Nic nie zostało pokazane. Sony będzie karmić papką? Zlituj się:D Ale to MS karmi papką, a nic nie pokazuje. 

I nie zrozum mnie źle, bo nie mam nic do MS, ale kompletnie mnie nie zachęcili do kupna swojej konsoli. Z niczym MS nie wyszedł na plus. Dalej stoi w miejscu. Sony ma przed sobą jeszcze TGS i PSE na których pewnie rzuci nowym IP i pokaże zapewne TLOU2, na wiosnę rzuci GoW i pozamiatane.

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie, szanuje Twoje, ale:

1) mowa na razie tylko o AC Origins, jak będzie z reszta? Ciekawe co z Metro? Wladca pierścieni już ma odstawać. Czas pokaże, od ps4 w stosunku do one fat tez odskakiwała grafiką. Jak pro od czwórki czy fata. Tutaj sytuacja się odwraca.

2) MS tez może jeszcze wszystkiego nie wyłożył na stół. Poczekamy, zobaczymy.

4) Sony w mojej ocenie karmi papką, bo co oferuje oprócz exclusivow i co w przypadku jak zapowiedziane gry nie spełnia oczekiwań graczy? Albo w pewnym momencie polegną z grami? Uncharted 4 nie emocjonował już tak jak wcześniejsze odsłony. Sony oprócz tego nie ma nic w zamian w stosunku do konkurencji, oto chodzi. Widać to gdy się ma obie konsole.

Reasumując, w ms narzekamy na ekskluzywne gry i nic poza tym. W sony? Na wszystko poza exclusivami. Przynajmniej ja

I to tylko moje zdanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsoli jeszcze nie ma na rynku, a już wszyscy wiedzą że gry będą lepiej wyglądać. Póki co konsola lepiej wygląda na papierze. Po premierze ocenimy. I nie porównujmy na exach bo te napewno będą dojeba****e, a na multiplatformach. No ciekawy jestem jak to będzie wyglądało.

Druga sprawa to promocje. Posiadam obydwie konsole i jakoś Sony ma więcej tych ofert. Gry w cotygodniowych lub dwutygodniowych są w nieraz naprawdę dobrych cenach. Ceny cyfrowych wersji u Microsoftu już nie są takie atrakcyjne. Tam biorę tylko pudełka.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje zdanie, szanuje Twoje, ale:

1) mowa na razie tylko o AC Origins, jak będzie z reszta? Ciekawe co z Metro? Wladca pierścieni już ma odstawać. Czas pokaże, od ps4 w stosunku do one fat tez odskakiwała grafiką. Jak pro od czwórki czy fata. Tutaj sytuacja się odwraca.

2) MS tez może jeszcze wszystkiego nie wyłożył na stół. Poczekamy, zobaczymy.

4) Sony w mojej ocenie karmi papką, bo co oferuje oprócz exclusivow i co w przypadku jak zapowiedziane gry nie spełnia oczekiwań graczy? Albo w pewnym momencie polegną z grami? Uncharted 4 nie emocjonował już tak jak wcześniejsze odsłony. Sony oprócz tego nie ma nic w zamian w stosunku do konkurencji, oto chodzi. Widać to gdy się ma obie konsole.

Reasumując, w ms narzekamy na ekskluzywne gry i nic poza tym. W sony? Na wszystko poza exclusivami. Przynajmniej ja

I to tylko moje zdanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A co ma oferować? BD4K? Przecież to zabawka do grania to oferuje gry. MS średnio, masturbować się liczbami można w przypadku PC, co ślicznie pokazała Nvidia pare godzin po ogłoszeniu specyfikacji xboxa x, pokazując kartę 12TF.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Każdy ma swoje zdanie, szanuje Twoje, ale:

1) mowa na razie tylko o AC Origins, jak będzie z reszta? Ciekawe co z Metro? Wladca pierścieni już ma odstawać. Czas pokaże, od ps4 w stosunku do one fat tez odskakiwała grafiką. Jak pro od czwórki czy fata. Tutaj sytuacja się odwraca.

2) MS tez może jeszcze wszystkiego nie wyłożył na stół. Poczekamy, zobaczymy.

4) Sony w mojej ocenie karmi papką, bo co oferuje oprócz exclusivow i co w przypadku jak zapowiedziane gry nie spełnia oczekiwań graczy? Albo w pewnym momencie polegną z grami? Uncharted 4 nie emocjonował już tak jak wcześniejsze odsłony. Sony oprócz tego nie ma nic w zamian w stosunku do konkurencji, oto chodzi. Widać to gdy się ma obie konsole.

Reasumując, w ms narzekamy na ekskluzywne gry i nic poza tym. W sony? Na wszystko poza exclusivami. Przynajmniej ja

I to tylko moje zdanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A co ma oferować? BD4K? Przecież to zabawka do grania to oferuje gry. MS średnio, masturbować się liczbami można w przypadku PC, co ślicznie pokazała Nvidia pare godzin po ogłoszeniu specyfikacji xboxa x, pokazując kartę 12TF.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kamilradom1910 napisał:

Druga sprawa to promocje. Posiadam obydwie konsole i jakoś Sony ma więcej tych ofert. Gry w cotygodniowych lub dwutygodniowych są w nieraz naprawdę dobrych cenach. Ceny cyfrowych wersji u Microsoftu już nie są takie atrakcyjne. Tam biorę tylko pudełka.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Przecieram oczy ze zdumienia, czo te Sony z Tobą zrobiło? Naprawdę mówimy o tych samych konsolach, bo u mnie (i pewnie większości na forumku) ceny w promo na XB i okazje biją te ściero przeceny od Sony....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, paweltpb napisał:

Każdy ma swoje zdanie, szanuje Twoje, ale:

1) mowa na razie tylko o AC Origins, jak będzie z reszta? Ciekawe co z Metro? Wladca pierścieni już ma odstawać. Czas pokaże, od ps4 w stosunku do one fat tez odskakiwała grafiką. Jak pro od czwórki czy fata. Tutaj sytuacja się odwraca.

2) MS tez może jeszcze wszystkiego nie wyłożył na stół. Poczekamy, zobaczymy.

4) Sony w mojej ocenie karmi papką, bo co oferuje oprócz exclusivow i co w przypadku jak zapowiedziane gry nie spełnia oczekiwań graczy? Albo w pewnym momencie polegną z grami? Uncharted 4 nie emocjonował już tak jak wcześniejsze odsłony. Sony oprócz tego nie ma nic w zamian w stosunku do konkurencji, oto chodzi. Widać to gdy się ma obie konsole.

Reasumując, w ms narzekamy na ekskluzywne gry i nic poza tym. W sony? Na wszystko poza exclusivami. Przynajmniej ja emoji16.png

I to tylko moje zdanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zdaniem zdaniem. Jednak najważniejsze, że u Sony mamy fakty ( gry ) , a u MS na razie same pytania. Co z resztą nawet widać w twoim poście. Jak? Ciekawe? Może? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się dziwie takiej wypowiedzi, bo według mnie Sony ma słabe promocje. Jeszcze raz napisze: zrozumcie, nie mam zamiaru hejtowac swoją stajnie czyli Sony, ale... obecnie dają ciała poza exami, bo exow się pojawi 2-3 w ciągu roku a co poza tym? Marzyłbym aby Sony się otrząsnął z letargu lidera i zaczął myśleć o graczach. Czemu nie powalczą o ea access czy swój odpowiednik wstecznej?

Myśle, ze najlepiej się ma odniesienie mając obie konsole i widząc jak sytuacja wyglada.

A mówienie, ze konsola jest na papierze jest chyba lekko nie w porządku. Efekt już jest w postaci forzy. Trzeba uderzyć się w pierś i przyznać, ze Sony musi zacząć się interesować się graczami a nie €$ na koncie. Podejrzewam ze gdyby Microsoft byłby liderem to sytuacja byłaby odwrotna :)

 

@mikelsgrom1

I na grach się skończyło, czytaj Horizon, Nioh... i długo, długo nic. GoW, TLoA2 i inne? Premiera niewiadoma, jak na razie.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez paweltpb
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, paweltpb napisał:

Tez się dziwie takiej wypowiedzi, bo według mnie Sony ma słabe promocje. Jeszcze raz napisze: zrozumcie, nie mam zamiaru hejtowac swoją stajnie czyli Sony, ale... obecnie dają ciała poza exami, bo exow się pojawi 2-3 w ciągu roku a co poza tym? Marzyłbym aby Sony się otrząsnął z letargu lidera i zaczął myśleć o graczach. Czemu nie powalczą o ea access czy swój odpowiednik wstecznej?

Myśle, ze najlepiej się ma odniesienie mając obie konsole i widząc jak sytuacja wyglada.

A mówienie, ze konsola jest na papierze jest chyba lekko nie w porządku. Efekt już jest w postaci forzy. Trzeba uderzyć się w pierś i przyznać, ze Sony musi zacząć się interesować się graczami a nie €$ na koncie. Podejrzewam ze gdyby Microsoft byłby liderem to sytuacja byłaby odwrotna :)

 

@mikelsgrom1

I na grach się skończyło, czytaj Horizon, Nioh... i długo, długo nic. GoW, TLoA2 i inne? Premiera niewiadoma, jak na razie.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No, a na czym miało się skończyć? W tym roku już wyszło samo HZ, Nioh, Persona5,Yakuza 0. Jak widać po sprzedaży konsol, to graczom jakoś się chyba niespecjalnie wydaje, że ktoś o nich nie dba. Przed nami kolejne nadchodzące hity. A MS co? Wsteczna? No tak gracze tak bardzo marzą o grze w gry z zeszłej generacji. Na co nam exy! Wsteczna kompatybilność! Jedyne do czego się zgodzę w tym wszystkim co napisałeś to EA access. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×