Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyśmy się tak przerzucać argumentami i przerzucać. Ty stawiasz na swoim, ja na swoim. Myśle, ze jako osoba mająca obie konsole mam rzeczywiste porównanie. Taniej wychodzi mi użytkowanie xboxa. Na prosiaku ogrywam exy i nic poza tym.

Każdy wybiera wiec konsole jaka jest dla niego wygodna. I na tym zakończmy dyskusje. Jako zatwardziały fan Sony wierze ze wezmą się za siebie i coś dadzą więcej oprócz exow, bo jak z exami zacznie niewypalac to już nic ich nie obroni.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, paweltpb napisał:

Tez się dziwie takiej wypowiedzi, bo według mnie Sony ma słabe promocje. Jeszcze raz napisze: zrozumcie, nie mam zamiaru hejtowac swoją stajnie czyli Sony, ale... obecnie dają ciała poza exami, bo exow się pojawi 2-3 w ciągu roku a co poza tym? Marzyłbym aby Sony się otrząsnął z letargu lidera i zaczął myśleć o graczach. Czemu nie powalczą o ea access czy swój odpowiednik wstecznej?

Myśle, ze najlepiej się ma odniesienie mając obie konsole i widząc jak sytuacja wyglada.

A mówienie, ze konsola jest na papierze jest chyba lekko nie w porządku. Efekt już jest w postaci forzy. Trzeba uderzyć się w pierś i przyznać, ze Sony musi zacząć się interesować się graczami a nie €$ na koncie. Podejrzewam ze gdyby Microsoft byłby liderem to sytuacja byłaby odwrotna :)

 

@mikelsgrom1

I na grach się skończyło, czytaj Horizon, Nioh... i długo, długo nic. GoW, TLoA2 i inne? Premiera niewiadoma, jak na razie.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja sie przesiadlem na ps4 po tym jak ogralem wszystko co mnie interesowalo na ps3 wiec wsteczna mnie nie rusza. A sam ms na swoje konfie pochwali sie tylko tym, ze polowa posiadaczy x skorzystala z uslugi wstecznej, nic o czasie jaki tam spedzili. O czyms to musi swiadczyc. Ale nie mowie wstecznej nie, chetnie bym ja zobaczyl na ps5. Wtedy bym bral na premiere. 

 

Dla mnie Ms musi pokazac jakies dobre singlowe gry. Bo mnie wali, ze multiplatformy beda wygladac gdzies troszek lepiej. Jak by mi tak bardzo zalezalo na ogrywaniu najlepszych wersji to gral bym na pc.

 

I tak rozwazam zakup jakiegos xboxa bo juz wyszlo pare interesujacych mnie gier windows only a czy to bedzie s czy x zalezy juz tylko od microsoftu. Jak dadza nakies zapowiedzi pokaza, ze jest na co czekac to x jak pojda w sieciowki i multiplatformy to s.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy sonoklap zrobi sobie zestawienie gier, które ograł z ostatnich 4 lat i powie jaki procent z nich stanowiły exy. 

 

Ja będąc po niebieskiej stronie mocy ograłem od 2013 roku Killzone'a (był w bundlu, do dzisiaj mam koszmary senne), The Order, Until Daun, Bloodborne, Driveclub, Infamous  i aktualnie na pożyczonej od kolegi konsoli Horizon Zero Daun. Z tego całego zestawienia mógłbym kąsać i drapać jedynie dla Bloodborne'a. Reszta? Solidne albo dobre co najwyżej. 

 

Jeżeli zapowiedź gry, która wyjdzie może w 2018 a może w 2019 roku ma mieć kluczowe znaczenie przy wyborze konsoli, przeważając nad takimi aspektami jak kultura pracy, komfort użytkowania, doświadczenia wizualne w 90% gier (multiplatformy), jakość sieci, czy samego wykonania, to nie wnikam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam od 2015 roku ogralen na niej killzone, the order, untill down, allienation, bloodborn, infamouse, nioh, niera, ratchet and clank, uncharted 4. Tylko killzone uwazam za stracony czas.

 

Z multiplatform: wieska, dishonered2, resident evil, mafie3, far cry4, wolfa, tomb raider, bf1 grywam multti, trylogie assasina chronicles, batman AK

 

Gry ktore mam zamiar jeszcze ograc a juz mialy premiere: gravity rush 1 i 2 horizon, doom, prey, yoka loka. Faktycznie 90% to multtiplatformy.

 

Jak sie gra na glosnikach z telewizora to i moze slychac ps4 ale ja gram na sluchawkach i nic nie slysze. Co do komfortu uzytkowania to nie mam jak sie odnies bo jeszcze zadnego one nie mam. Kupie to sobie porownam. 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisuje w google - "xbox one x zakup" - pierwszy wynik wyszukiwania od góry - "Xbox One X: Jak Microsoft przekonał mnie do zakupu PS4 Pro?" :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paweltpb napisał:

Moglibyśmy się tak przerzucać argumentami i przerzucać. Ty stawiasz na swoim, ja na swoim. Myśle, ze jako osoba mająca obie konsole mam rzeczywiste porównanie. Taniej wychodzi mi użytkowanie xboxa. Na prosiaku ogrywam exy i nic poza tym.

Każdy wybiera wiec konsole jaka jest dla niego wygodna. I na tym zakończmy dyskusje. Jako zatwardziały fan Sony wierze ze wezmą się za siebie i coś dadzą więcej oprócz exow, bo jak z exami zacznie niewypalac to już nic ich nie obroni.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja jako żaden fan mam nadzieję, że MS w końcu weźmie się za siebie i zacznie dawać coś więcej ( czyt. gry ) oprócz pustych słów i w końcu zachęci mnie do kupna swojej konsoli. Bo równie dobrze można kupić PC i mieć " gry " z Xboxa, a wsteczną kompatybilność jaką się tylko chce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już powtarzałem Xbox to oszczędność i tanie granie mam obie konsole ale praktycznie od kiedy mam xboxa nie włączam ps4, lepszy pad i jakoś cała ta otoczka mi bardziej siedzi (ps4 mam od premiery) a to czy gra ma 900p czy 1080p to dla mnie nie ma różnicy, tekken 7 ma niby 720p a daje tyle samo funu co w full hd : D i wcale nie uważam ze wyglada z tego powodu jak z ps2 wyglada jak każda gra ok jak na ta generacje 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę niezobowiązująco rzucić, że orientacyjna cena w ME to ok. 2199 (na premierę może być ok. 2100)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dużo, ps4 na premierę kosztowało mnie 2500. Ale czekamy na oficjalne dane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Mogę niezobowiązująco rzucić, że orientacyjna cena w ME to ok. 2199 (na premierę może być ok. 2100)

:FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, bany4KHDR napisał:

:FailFish:

 

Jak Ciebie nie stać to nie kwękaj tutaj, tylko obejdź się smakiem...

 

BTW: Poczekamy zobaczymy jaka cena będzie u konkurencji :) Może będzie gdzieś MEGA super promo na premierę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze czesc tego watku powinna trafic do offtopa - wojny konsolowe :1_grinning: 

 

Co za znaczenie na czym grasz i w co grasz... no ludzie na grzebieniu mozna grac jesli kogos to bawi lub w kapsle :1_grinning:

 

Istotne jest to zeby gry ktore wychodza trafialy w nasze gusta - a czy to bedzie FM7 czy AC:Origins to co to ma za znaczenie. 

 

Od poczatku generacji czekalem na dajaca fun gre wyscigowa - The Crew owszem spedzilem sporo czasu, ale niestety farmienie levelu wozow (co za geniusz to tak zaprojektowal) mnie zniechecilo do rozbudowy garazu. Dostalem w swoje lapy FH3 i wsiaklem nawet bez dodatkow to gra na wiele, wiele godzin a zobaczenie napisow koncowych majac marne 29% completed olalem bo jest sporo wozow ktore chce kupic ktorymi chce sie przejechac, nawet jesli bede startowal juz w eventach ktore przejechalem bo moge je ustawic dowolnie (np hot hatch, tylko niemieckie, tylko japonia, tylko jedna marka tylko jeden producent). 

 

Liczy sie fun.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MagEllan napisał:

Cos czuje ze czesc tego watku powinna trafic do offtopa - wojny konsolowe :1_grinning: 

 

Co za znaczenie na czym grasz i w co grasz... no ludzie na grzebieniu mozna grac jesli kogos to bawi lub w kapsle :1_grinning:

 

Istotne jest to zeby gry ktore wychodza trafialy w nasze gusta - a czy to bedzie FM7 czy AC:Origins to co to ma za znaczenie. 

 

Od poczatku generacji czekalem na dajaca fun gre wyscigowa - The Crew owszem spedzilem sporo czasu, ale niestety farmienie levelu wozow (co za geniusz to tak zaprojektowal) mnie zniechecilo do rozbudowy garazu. Dostalem w swoje lapy FH3 i wsiaklem nawet bez dodatkow to gra na wiele, wiele godzin a zobaczenie napisow koncowych majac marne 29% completed olalem bo jest sporo wozow ktore chce kupic ktorymi chce sie przejechac, nawet jesli bede startowal juz w eventach ktore przejechalem bo moge je ustawic dowolnie (np hot hatch, tylko niemieckie, tylko japonia, tylko jedna marka tylko jeden producent). 

 

Liczy sie fun.

 

 

Polecam forze motosport 6 mnie bardziej wkręciła niż horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grecky napisał:

Niech każdy sonoklap zrobi sobie zestawienie gier, które ograł z ostatnich 4 lat i powie jaki procent z nich stanowiły exy. 

 

Ja będąc po niebieskiej stronie mocy ograłem od 2013 roku Killzone'a (był w bundlu, do dzisiaj mam koszmary senne), The Order, Until Daun, Bloodborne, Driveclub, Infamous  i aktualnie na pożyczonej od kolegi konsoli Horizon Zero Daun. Z tego całego zestawienia mógłbym kąsać i drapać jedynie dla Bloodborne'a. Reszta? Solidne albo dobre co najwyżej. 

 

Jeżeli zapowiedź gry, która wyjdzie może w 2018 a może w 2019 roku ma mieć kluczowe znaczenie przy wyborze konsoli, przeważając nad takimi aspektami jak kultura pracy, komfort użytkowania, doświadczenia wizualne w 90% gier (multiplatformy), jakość sieci, czy samego wykonania, to nie wnikam. 

 

W ogóle w segmencie stricte AAA te gry to teraz w większości jakiś plastik i miałkość. Bloodborne to klasyk na miarę takich gier jak Ocarina czy FF VII, ale reszta exów sony w tej generacji mnie na ogół zawodzi. Brakuje nowego wipeouta, motorstorma, rasowego killzone'a na miarę dwójki, SOCOM-a, Sirena, nadal bez premiery gt sport czy dreams... Teraz tylko open-world i zbieranie badyli by sobie zrobić kołczan szyty srebrną nicią. Na platformie MS z kolei najlepiej się bawiłem właśnie w starocia, nadrobiłem serię Gears, Halo dzięki kolekcji master chefa. Teraz się jaram jak dziecko ze względu na bc z pierwszym xboxem: stubbs the zombie, silent hille, fatal frame'y...

Edytowane przez gracz_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

To nie dużo, ps4 na premierę kosztowało mnie 2500. Ale czekamy na oficjalne dane.

 

Tylko ze PS4 mialo kosztowac ~1600zl, ale duzy popyt/mala podaz wywindowaly cene do 2400-2600zl, a co najsmiesniejsze i tak schodzily jak swieze buleczki, ale gdyby tylko Sony na PSX 2013 powiedzialo ze nowe PS4 bedzie kosztowac 600-650$ to by ich zjednli zywcem na scenie xD Takze teraz moze byc powtorka z rozgrywki - startowa cena 2100-2200, a w realu 2800-3000, wszystko zalezy jaki bedzie hype na nowy sprzet Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko ze PS4 mialo kosztowac ~1600zl, ale duzy popyt/mala podaz wywindowaly cene do 2400-2600zl, a co najsmiesniejsze i tak schodzily jak swieze buleczki, ale gdyby tylko Sony na PSX 2013 powiedzialo ze nowe PS4 bedzie kosztowac 600-650$ to by ich zjednli zywcem na scenie xD Takze teraz moze byc powtorka z rozgrywki - startowa cena 2100-2200, a w realu 2800-3000, wszystko zalezy jaki bedzie hype na nowy sprzet Microsoftu.

 

Dlatego rozsądniej jest poczekać. Szczególnie ze premierowy sprzęt lubi mieć problemy "wieku dziecięcego", cena jest podbijana przez "koników" w przypadku jak wyżej. Dwa ze na razie najbardziej niepokoi mnie ta odwrócona konstrukcja i kwestia wydajności i cichości chłodzenia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, CePeeN napisał:

 

Dlatego rozsądniej jest poczekać. Szczególnie ze premierowy sprzęt lubi mieć problemy "wieku dziecięcego", cena jest podbijana przez "koników" w przypadku jak wyżej. Dwa ze na razie najbardziej niepokoi mnie ta odwrócona konstrukcja i kwestia wydajności i cichości chłodzenia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A ja tam wezmę sobie na premierę :) A co tam... a co do problemów "wieku dziecięcego" to fakt bywa i tak, choć ja mam PS4 premierową i zapier.... jak rakieta :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia wam powiem ze najlepiej brac na premiere :xboss: ps4 pro kupilem za 1699zl a po miesiacu moglem sprzedac spokojnie za 2k w razie gdyby mi cos nie pasowalo :smart: ale nie skladajcie preorderow bo jak bedzie duzy popyt przed premiera to moga szybko podniesc cene

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baw jak będą jakieś problemy to M$ ma inny support niż Sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy wieku dziecięcego to raz, ja poczekam na wnioski z używania przez kilka miesięcy "odwróconego" vapor chamber.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wątpię. Przez ten czas na pewno pojawia się tez analizy techniczne i różne artykuły. Dwa, ze dla mnie wciąż duża niewiadoma jest to jak ten mocniejszy sprzęt będzie wykorzystany, bo jak w ps4pro to podziękuje bo różnica jest ale nie aż taka żeby kupować kolejny sprzęt za 2k.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy, z pierwszym XO nie miałem żadnych problemów i teraz S-ce też nic nie dolega. Jestem pewien że z XOX będzie tak samo, to nie Sony :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha... taaaak. Co do supportu to kiedy się nauczycie korzystać z rekojmi a nie jakiejs śmiesznej gwarancji producenta? Chyba ze kupujecie u pana Mirka na placu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×