Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

nie mialem problemu z ani jedna konsola sony do tej pory, na premiere ps4 pamietam że gałka z pada była z miekiej gumy i ślad po szponie pozostał, poszedlem do saturna i dostalem nowego pada, dziala do dzisiaj. Co prawda sytuacja miała miejsce w berlinie. Nie wiem jak to wygląda na polskim rynku. Jak na razie z PRO po kilku miesiacach od premiery jestem zadowolony, konsola nieslyszalna podczas gry, trzeba ucho przystawic do wiatraka żeby uslyszeć. Mam nadzieje że z XOX nie bedzie gorzej pod tym wzgledem, bo po tym co tu przeczytałem mam tam jakieś wątpliwości :notbad:

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do problemow ze sprzetem to moja PS4ka premierowa poleciala do Francji na wyrzygiwanie płyt - naprawili bylo ok ale tak jak zapakowali ja to do dzisiaj sie dziwie ze dotarła nierozpie.dolona :)

galki w padzie oczywiscie powycierane - nie wysylalem sam wymienilem

 

co do supportu MS to do dzisiaj pamietam jak majac X360 ktos na forum dał cynk ze wysylaja pady "na słowo" - zglosilem ze mam uwalonego pada - kilka dni i mialem nowke w domu - oczywiscie nie musialem odsylac "uszkodzonego"  :vxoAZzf:

moje doswiadczenia z supportem obu - zdecydowanie na plus MS :)

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

No nie wątpię. Przez ten czas na pewno pojawia się tez analizy techniczne i różne artykuły. Dwa, ze dla mnie wciąż duża niewiadoma jest to jak ten mocniejszy sprzęt będzie wykorzystany, bo jak w ps4pro to podziękuje bo różnica jest ale nie aż taka żeby kupować kolejny sprzęt za 2k.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No właśnie jest kwestia tego, czy developerom będzie się ,,opylało'' i chciało robić sztywniutką wersję swojej gry pod scorpiona, czy po prostu oleją i dadzą jednakowego patcha dla pro i xox. Wiadomo, sztandarowe gry ms będą wspierane i optymalizowane żeby wyciskać max, ale co z developerami 3rd party?

 

W ogóle to branża powinna olać na kilka lat producentów TV, zatrzymać rozwój rozdzielczości i pompować moc przerobową w 60 klatek, lepszą fizykę, dystans rysowania obiektów i tego typu bajery

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ktoś wymyślił ze 4K jest ważne. Prawda jest taka ze 1080p60fps i jak najwiecej detali/dd/fizyki itp jest dużo lepsze. Niech nawet to będzie 1440p downscalowane do 1080p. Ja osobiście nie zamierzam na razie kupować tv4k bo sygnał tv jest zbyt kiepski a i większość filmów jakie lubię i oglądam tez jest. 1080p. No ale cóż, podobno jest hype na 4K, trzeba się z tym pogodzić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gracz_ napisał:

 

No właśnie jest kwestia tego, czy developerom będzie się ,,opylało'' i chciało robić sztywniutką wersję swojej gry pod scorpiona, czy po prostu oleją i dadzą jednakowego patcha dla pro i xox. Wiadomo, sztandarowe gry ms będą wspierane i optymalizowane żeby wyciskać max, ale co z developerami 3rd party?

 

W ogóle to branża powinna olać na kilka lat producentów TV, zatrzymać rozwój rozdzielczości i pompować moc przerobową w 60 klatek, lepszą fizykę, dystans rysowania obiektów i tego typu bajery

 

Jak widac optymalizacja to czesto slowo klucz - nie przeceniam jej ale to wazna rzecz. Wiadomo ze jesli mamy zrobic cos co ma dzialac na setkach, tysiacach konfigow to pewnie zdarzy sie jakis na ktoryms to bedzie dzialac slabiej, nie ma mozliwosci przetestowania wszystkiego. W wypadku zamknietej mamy box i z tym pracujemy, kombinujemy, szukamy sztuczek itd. 

I to widac moim zdaniem jesli chodzi o konsole vs. PC. Przyklad FH3 potrzebuje PC ktory jest sporo mocniejszy od XO S na ktorym zarowno slicznie wyglada jak i plynnie smiga (fakt 30fps lock). 

 

Co do TV - konsole zostaly z tylu przez ladnych pare lat. Kiedy to Full HD bylo juz pod strzechami to konsolowcy mieli dalej 720p. Pozniej wraz z kolejna generacja tez bylo roznie. Wiec teraz widac ze chca byc ready for the future. 

 

O ile owa gotowosc jest OK o tyle slepe parcie w ilosc pixeli to troche gonienie w pietke. Zgodze sie ze sa inne parametry ktore to (co widoczne chocby na prezentacjach z rozgrywki na E3) kuleja, FoV, dystans rysowania, czy chocby pop-up tekstur. To ostanie w sporej ilosci gier jest to pod kontrola ale jesli zdarza sie zbyt czesto to moze psuc wrazenia z gry. 

 

Co wiecej, uwazam tez ze gry mogly by probowac na nowych polach, gdzie moc przerobowa moze pojsc w skomplikowane bardziej algorytmy i zaleznosci co moze przelozyc sie na zmiane rogrywki (wyobrazmy sobie ze NPC sa bardziej niezalezne i maja wieksza automie, a zarowno akcje gracza jak i wzejemne relacje NPCow to cos wiecej nizli tylko przypadkowo odpalony skryp klotni na ulicy w WD2 - ktory powtarzal sie dosc reguralnie). 

 

Jak bedzie z XOX to sie okaze. pozyjemy zobaczymy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO prawdziwe konsole do 4K nadejda dopiero wraz z pojawieniem sie APU opartych na Ryzen+Vega, natomiast PS4P i XB1X poki co  to swietne maszynki do FullHD - bez spadkow animacji, bez spadkow rozdzielczosci, polepszona grafika, a czasami nawet 60FPS zamiast 30! Natomiast 4K samo w sobie jeszcze tez wymaga doszlifowania, bo jakby sie zaglebic w temat, to o ile sama rozdzielczosc jest bo jest, tak cala otoczka z nia zwiazana to jeden wielki burdel - az 5 roznych formatow HDR - HDR10, DolbyVision, HLG, Advanced HDR, HDR10+, rozne interface'y - HDMI 2.0, 2.0b, 2.1, ten ostatni doda obsluge AdaptiveSync, ktora moze byc zbawieniem dla konsol rozwiazujacym ich najwieksza bolaczke, czyli framerate, i mozliwe ze juz X1X bedzie wlasnie z tego korzystal, i cholera wie co producenci TV jeszcze wymysla w nadchodzacych latach, ile dodatkowych standardow HDR, HDMI, kabli i dodatkowych "ficzerow" wyjdzie do czasu nastepnego Playstation/Xboxa. Takze ja osobiscie z przesiadka na 4K zamierzam sie wstrzymywac dopoki sie ono nie wykrystalizuje i ujednolici, a Pro i X bede ogrywal w FullHD, gdzie beda w stanie maksymalnie wykorzystac swoj potencjal.

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, CePeeN napisał:

Aha... taaaak. Co do supportu to kiedy się nauczycie korzystać z rekojmi a nie jakiejs śmiesznej gwarancji producenta? Chyba ze kupujecie u pana Mirka na placu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

U Sony są problemy nawet w podpięciem karty płatniczej, więc jakie gwarancje, jakie rękojmia? Support MS elegancko radzi sobie nawet z najdrobniejszymi pierdołami. Fakt, nie zawsze po polsku, ale dwa razy do nich pisałem i dwa razy była to obsługa na najwyższym poziomie :obama:

 

Również biorę na premierę, co ma być to będzie. Fat i Ska chodziły/chodzą idealnie, więc nie wierzę, by Microsoft dał ciała akurat przy swoim flagowym modelu. To byłby większy autopocisk niż brak exów AAA. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

U Sony są problemy nawet w podpięciem karty płatniczej, więc jakie gwarancje, jakie rękojmia? Support MS elegancko radzi sobie nawet z najdrobniejszymi pierdołami. Fakt, nie zawsze po polsku, ale dwa razy do nich pisałem i dwa razy była to obsługa na najwyższym poziomie :obama:

 

Również biorę na premierę, co ma być to będzie. Fat i Ska chodziły/chodzą idealnie, więc nie wierzę, by Microsoft dał ciała akurat przy swoim flagowym modelu. To byłby większy autopocisk niż brak exów AAA. 

 

Rękojmia nie ma nic wspólnego z Sony.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, CePeeN napisał:

 

Rękojmia nie ma nic wspólnego z Sony.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Chodziło mi o to, że w przypadku Sony są problemy z najdrobniejszymi rzeczami i support w tym wypadku się nie popisuje, a MS pomoże w dosłownie wszystkim. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o support ms to nie miealem nigdy xboxa ale do czynienia z ich supportem mam codziennie w pracy i przyznaje że się przykładają. Z supportem Sony jeszcze nie miałem przyjemności co jest dobrym wynikiem bo kilka konsol sony już sie przewinęło na przestrzeni 10 lat :messi:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Chodziło mi o to, że w przypadku Sony są problemy z najdrobniejszymi rzeczami i support w tym wypadku się nie popisuje, a MS pomoże w dosłownie wszystkim. 

 

To pisz o suporcie nie rekojmi bo kogoś możesz wprowadzić w błąd. Ja z supportem miałem do czynienia raz w kwestii tematu za platynę w horizonie i nie było najmniejszego problemu. Karta tez mi się dodała bez problemu, a konsol miałem już kilka od ps2 i jakoś z żadna nie było problemu. Co do twojej wypowiedzi na temat sprzętu to przypomnij sobie premierowe 360ki. Padały jak muchy. Taka dygresja.

 

Fajnie ze bierzesz na premierę, producent ma niezłych beta testerów, a zwykli ludzie mogą sobie potem zebrać opinie z używania bez płacenia za nieznany sprzęt.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Fajnie ze bierzesz na premierę, producent ma niezłych beta testerów, a zwykli ludzie mogą sobie potem zebrać opinie z używania bez płacenia za nieznany sprzęt.

 

PS4 też wziąłem na premierę i problemu nie było. Jak ktoś ma pecha to i palec w dupie złamie :obama:

 

A o MS absolutnie się nie boję. Scorpio to ich oczko w głowie, a poza tym każdy ewentualny problem na pewno rozwiążą. Ludzie nagminnie wysyłali "świszczące"  Ski i dostawali nowe konsole. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, CePeeN napisał:

 

To pisz o suporcie nie rekojmi bo kogoś możesz wprowadzić w błąd. Ja z supportem miałem do czynienia raz w kwestii tematu za platynę w horizonie i nie było najmniejszego problemu. Karta tez mi się dodała bez problemu, a konsol miałem już kilka od ps2 i jakoś z żadna nie było problemu. Co do twojej wypowiedzi na temat sprzętu to przypomnij sobie premierowe 360ki. Padały jak muchy. Taka dygresja.

 

Fajnie ze bierzesz na premierę, producent ma niezłych beta testerów, a zwykli ludzie mogą sobie potem zebrać opinie z używania bez płacenia za nieznany sprzęt.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Sony daje dupy we wszystkim co niezwiązane z grami (z grami też jeśli chodzi o mój gust, biblioteka ps3 bardziej mi się podobała o czym wcześniej pisałem), dzielnie ich bronisz i byłbym z tobą bo w 7mej generacji dla mnie ps3>xbox360, ale cierpliwość mi się skończyła do nich. Tolerowałem PSN, gdy był darmowy, teraz obie usługi są płatne, a ja nadal:

-nie mogę zmienić nicku na psn, po 9 latach od założenia konta

-nie mogę zmienić regionu konta, moje główne konto jest zrobione na uk, bo 9 lat temu myślałem, że będą lepsze gierki i więcej demówek. Żeby robić zakupy na polskim pss musiałem założyć nowe konto, co za absurd

-z kartą kredytową dobrze trafiłeś, ja jestem w tej pechowej grupie, której za nic nie chce karty przepuścić, na xbox live bez zająknięcia. A, no i nie ma głupich restrykcji typu doładowania za min. 20 zł jeśli chce avatara za 1zł kupić, jak na psstore

Poza tym brak game pass, ea access, wstecznej komp. (na ps3 miałem ze 100 gier cyfrowych, tylko hotline miami przez cross-buy mi się przeniosło na ps4, zabolało mnie to).

Do tego żenująco słaba jakość wykonania konsoli i pada, w porównaniu do ps3 czy xbox one. Ps4 zalatuje taką taniochą jaką mi zalatywał w poprzedniej gen. xbox 360, wyje to jak głupie (nawet ten model 1316 z poprawionym chłodzeniem), i jeszcze wziąłem w ręce któregoś dnia, chiński plastik skrzypiący pod palcami, gumy antypoślizgowe mi poodpadały, stwierdziłem, że pierdzielę ten bubel, poleciał na aukcję, otworzyłem się na sprzęt konkurencji. Jeśli sony się ogarnie, to chętnie do nich wrócę, jestem przede wszystkim graczem, nie jakimś niedorozwiniętym fanboyem, nie wiążę się z jakąś korporacją krwawym paktem przecież. No i fajnie jest próbować nowe sprzęty, sam traktowałem Apple jako przesadnie drogi gadżet dla hipsterów, obecnie nie wróciłbym do windowsa po roku obcowania z macbookiem, ot taka dygresja.

 

Się rozpisałem, ale mnie już denerwuje, że wpadasz tu ze swoją zamkniętą główką i mącisz, boli cię tak, że ktoś lubi sprzęt MS? Jesteś w większości przecież, Polska to sony/pc-landia, zamiast atakować, powinieneś gratulować fanom xboxa i nintendo w Polsce odwagi i wprowadzania różnorodności w nieco konserwatywne (nie tylko w kwestii gier) społeczeństwo. Analogicznie z autami, polskie drogi zdominował VAG, i 10-15 letnie auta spod przysłowiowego niemieckiego koca, ale czasem ktoś się wyłamie i kupi nowe z salonu i wtedy są dwa stereotypowe mechanizmy obronne - złodziej (jeśli kupił coś w cenie powyżej 100k) lub idiota (jak kupił coś tańszego, miejskiego, a ,,mógł mieć przecież S-klasę z 2000r. w tej cenie'').

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gracz_

A ja powiem tak xo s idealny nie jest miałem wrażenie ze sam systemem nieco ociężale chodzi w porównaniu do ps4.

Ale to chyba jedyny zarzut który mam o jakości pada nie ma co pisać bo ds4 to jak Dacia duster przy Porsche caynne (pad od xo s)

Do tego usługi jak choćby EA access i nie chodzi nawet ze tanio bo mozna brać na miesiąc ze grosze ograć jeden tytuł i anulować.

Sprzęt w wersji s jest zgrabny poziom hałasu niewysoki wszystko działa jak należy.

Ze o próbowaniu nowych rzeczy nie wspomnę bo tez podobnie do Ciebie mówiłem gdzie tablety na kij to komu a miałem juz 2 iPady pierwszy który ma 6 lat jeszcze działa i przymierzam sie do kolejnego

Zostaw tych co wielbią Sony nie odpowiadaj olej. Nie wytłumaczysz bo zauważyłem pewna prawidłowość cześć z sonoklapow to takie troche psy ogrodnika jak ps ma exy to fajnie jak Xbox to najlepiej powiedzieć ze to słabe gry, jak PC to ze kto w ogóle gra na PC.... a potem ci sami ludzie radośnie cieszą sie na wieści o portach pc gier na ps nawet jesli port wyszedł juz wcześniej na inna konsole lub wychodzi 2 lata po premierze No bo przecież ps powinna dostać te gry jakże by inaczej. Nie do końca kumam taka mentalność tzn luz sie cieszyć ale nie najpierw pisać pffff kto by w to grał a potem hajpic 2 lata pózniej na ten sam tytuł.

 

Ja patrzyłem dość przychylnie na forze jak miałem okazje wypróbować to fm6 wszedł mi mniej ale za to fh3 no świetna pozycja i co wiecej nawet jesli bede w nią grał przez kolejny rok czy wiecej to dalej graficznie bedzie ładna a gameplayowo miodna.

 

Jesli gry multiplatformowe wyglądają podobnie i maja podobna płynność to trzeba szukać innych rzeczy ktore każdego z nas przekonają do sprzętu głównego dla jednego beda to exy dla drugiego usługi.

 

I właściwie po co na to pisze skoro Ty to wiesz ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos kiedys mi sie obilo o oczy ze ms oficjalnie wesprze myszki i klawy w grach. Ktos siedzi w temacie? jako wieloletni konsolowiec grajacy glownie w gry multi nie chcialbym byc zmuszony do grania na myszce jesli bedzie efektywniejsza... Mysle ze to moze byc dla wielu graczy konsolowych kwestia czy brac xboxa czy nie...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas przypominają o tej myszcze i klawiaturze. Nawet przed E3 coś było. Myślę, że to kwestia czasu a już napewno przy premierze X to wdrożą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Sony daje dupy we wszystkim co niezwiązane z grami (z grami też jeśli chodzi o mój gust, biblioteka ps3 bardziej mi się podobała o czym wcześniej pisałem), dzielnie ich bronisz i byłbym z tobą bo w 7mej generacji dla mnie ps3>xbox360, ale cierpliwość mi się skończyła do nich. Tolerowałem PSN, gdy był darmowy, teraz obie usługi są płatne, a ja nadal:

-nie mogę zmienić nicku na psn, po 9 latach od założenia konta

-nie mogę zmienić regionu konta, moje główne konto jest zrobione na uk, bo 9 lat temu myślałem, że będą lepsze gierki i więcej demówek. Żeby robić zakupy na polskim pss musiałem założyć nowe konto, co za absurd

-z kartą kredytową dobrze trafiłeś, ja jestem w tej pechowej grupie, której za nic nie chce karty przepuścić, na xbox live bez zająknięcia. A, no i nie ma głupich restrykcji typu doładowania za min. 20 zł jeśli chce avatara za 1zł kupić, jak na psstore

Poza tym brak game pass, ea access, wstecznej komp. (na ps3 miałem ze 100 gier cyfrowych, tylko hotline miami przez cross-buy mi się przeniosło na ps4, zabolało mnie to).

Do tego żenująco słaba jakość wykonania konsoli i pada, w porównaniu do ps3 czy xbox one. Ps4 zalatuje taką taniochą jaką mi zalatywał w poprzedniej gen. xbox 360, wyje to jak głupie (nawet ten model 1316 z poprawionym chłodzeniem), i jeszcze wziąłem w ręce któregoś dnia, chiński plastik skrzypiący pod palcami, gumy antypoślizgowe mi poodpadały, stwierdziłem, że pierdzielę ten bubel, poleciał na aukcję, otworzyłem się na sprzęt konkurencji. Jeśli sony się ogarnie, to chętnie do nich wrócę, jestem przede wszystkim graczem, nie jakimś niedorozwiniętym fanboyem, nie wiążę się z jakąś korporacją krwawym paktem przecież. No i fajnie jest próbować nowe sprzęty, sam traktowałem Apple jako przesadnie drogi gadżet dla hipsterów, obecnie nie wróciłbym do windowsa po roku obcowania z macbookiem, ot taka dygresja.

 

Się rozpisałem, ale mnie już denerwuje, że wpadasz tu ze swoją zamkniętą główką i mącisz, boli cię tak, że ktoś lubi sprzęt MS? Jesteś w większości przecież, Polska to sony/pc-landia, zamiast atakować, powinieneś gratulować fanom xboxa i nintendo w Polsce odwagi i wprowadzania różnorodności w nieco konserwatywne (nie tylko w kwestii gier) społeczeństwo. Analogicznie z autami, polskie drogi zdominował VAG, i 10-15 letnie auta spod przysłowiowego niemieckiego koca, ale czasem ktoś się wyłamie i kupi nowe z salonu i wtedy są dwa stereotypowe mechanizmy obronne - złodziej (jeśli kupił coś w cenie powyżej 100k) lub idiota (jak kupił coś tańszego, miejskiego, a ,,mógł mieć przecież S-klasę z 2000r. w tej cenie'').

 

 

Wow Aleks się chłopie rozpisał. Ja niczego nie bronię tak samo jak ty twierdzisz ze jest chujowo bo tobie niedziela tak samo ja twierdze ze jest nienajgorzej bo mnie działa (dowód anegdotyczny). Generalnie nie zrozumiałeś ani słowa co chciałem przekazać, to ci wytłumaczę:

Support Sony można zupełnie olać i korzystać z rekojmi. Już prościej niepotrafie.

Fajnie ze masz maca, Wow. Ja mam maci od dawna i nawet iPhone używam mimo ze miałem w pewnym okresie czasu wszystkie flagowce z Androidem, wielkie mi coś. Nie pień się tak chłopie bo ci żyłka na starość pęknie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

 

 

Wow Aleks się chłopie rozpisał. Ja niczego nie bronię tak samo jak ty twierdzisz ze jest chujowo bo tobie niedziela tak samo ja twierdze ze jest nienajgorzej bo mnie działa (dowód anegdotyczny). Generalnie nie zrozumiałeś ani słowa co chciałem przekazać, to ci wytłumaczę:

Support Sony można zupełnie olać i korzystać z rekojmi. Już prościej niepotrafie.

Fajnie ze masz maca, Wow. Ja mam maci od dawna i nawet iPhone używam mimo ze miałem w pewnym okresie czasu wszystkie flagowce z Androidem, wielkie mi coś. Nie pień się tak chłopie bo ci żyłka na starość pęknie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Lol, ty tu się stary mi pienisz, przecież przedstawiam ci mój punkt widzenia, myślałem, że wystarczająco humorystycznie go ubarwiłem, żeby nie wyglądało to na spinanie tyłka, ale przez internet to wiadomo trudno odczytywać emocje, mogłem emotę jakąś wstawić - :) . Odnosiłem się w moim poście do całokształtu postów ,,słusznego obozu'' w wątku o XOX-ie, trochę to męczące, wszędzie te wojenki i tutaj jakaś mała bitwa, po co, jak możemy sobie w symbiozie żyć? A mac był tylko przykładem, nie żadnym szpanem, to nie w moim stylu, jeszcze naczytałem się o minimalizmie przez ostatnie miesiące to w ogóle nabrałem dystansu do dóbr materialnych, stąd m.in. 100% digital żeby mi gry na półce nie zaburzały chakry. No i kurcze fajnie by było, jakby mi się zakupy cyfrowe z ps3 pojawiły na ps4, nawet w formie ps now od biedy, a sony stoi w tej chwili mi na drodze do budowania międzygeneracyjnej cyfrowej biblioteki.

 

@MagEllan No mi też Forza 6 nie siadła, ja jestem fanem arcade, ale takiego z zamkniętymi trasami. Boli mnie cholernie zamknięcie Bizzare Creations - jakby wrzucili do wstecznej Blur i Project Gotham Racing to bym się bardziej cieszył niż z zapowiedzi nowego exa AAA. A sprzęt wiadomo nie idealny, brakuje nawet kilku takich pozornych błahostek z ekosystemu sony jak lista życzeń w sklepiku albo usuwania gier z 0% postępem osiągnięć. Poczułem się jakoś w obowiązku wygarnąć swój punkt siedzenia, bo sony to wiadomo - exy, bloodborne (moja gra generacji) i w ogóle dzikie węże, a kupisz xboxa, albo switcha u nas to dla niektórych jesteś jakiś nie teges ;)

 

 

jakby był cross-play między xo i ps4 to moglibyśmy to po męsku w Tekkenie rozstrzygnąć

;)

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, wojcik_dan napisał:

Co jakiś czas przypominają o tej myszcze i klawiaturze. Nawet przed E3 coś było. Myślę, że to kwestia czasu a już napewno przy premierze X to wdrożą.

 

7 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

Skoro mamy exy już na pc, dojdzie crossplay i obsługa m+k , żeby lepiej się grało z pecetowcami po sieci.


A już chciałem brać tego boxa...  :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gracz_ No niestety ci nie wyszło. Mówię o żartobliwym tonie. Co do wojenki to jedyna jaka prowadzę to z dezinformacja. Jak już pisałem ty masz jakieś tam doświadczenia z supportem, świetnie, to twoje zdanie i o to chodzi w forum żeby je wyrażać. Ale ja usilnie próbuje pokazać ze bez supportu Sony można praktycznie załatwić wszystko ze sprzętem. Chwała ci ze czytasz, ale rób to ze zrozumieniem, nie atakuje xboxa, wręcz życzę mu jak najlepiej bo każdy średnio rozgarnięty człowiek wie ze monopol jest zły. Co do reszty to Ok, nie chwaliłeś się Mac'iem, po prostu nie łapie porównania. Tez mnie wkurza brać BC ale co zrobić, faktycznie w przypadku ps3-ps4 jest to naprawdę niełatwa sprawa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie po tym wszystkim można dojść do wniosku, że MS już się wyłączył z walki z Sony. Exy na pc, m+k, w przyszłości crossplay w takim razie. Raczej doszli do wniosku, że bardziej im się będzie opłacać zostać tańszą pecetową alternatywą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:
W sumie po tym wszystkim można dojść do wniosku, że MS już się wyłączył z walki z Sony. Exy na pc, m+k, w przyszłości crossplay w takim razie. Raczej doszli do wniosku, że bardziej im się będzie opłacać zostać tańszą pecetową alternatywą. 

Xbox stoi na architekturze PC i na Windows 10.

To jest przecież ubogi PC który ma sprzedać system i ich sklep z którego mają prowizję.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

Xbox stoi na architekturze PC i na Windows 10.

To jest przecież ubogi PC który ma dostrzegać system i ich sklep z którego mają prowizję.

 

Ehh a na tym forumku ludzie dalej to samo klepią, a M$ nie ma exów bo to czy tamto na PC, a no ma EXY -> bo M$ nie Xboxem a platformą M$ STORE stoi...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma exów na X'a? Może i nie ma. Niech wam będzie.

 

Ale czy na Playstation zagrasz np w Gearsy, Halo, Forze? No nie wydaje mnie się :xboss:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×