Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

W założeniu Playstation Now potrzebujesz czegoś co uciągnie streaming i obsłuży kontroler więc docelowo gry z Playstation odpalisz nawet na mikrofalówce. 

Mam propozycję, dajcie sobie spokój z wojenkami i pierdoleniem w zaparte w kółko jednego i tego samego.

Branża się zmienia. Pojęcie Exów też się zmienia.

 

Jak ktoś nie chce kupować XBoxa bo na PC to samo ogra, niech nie kupuje. Dla M$ to jest jeden chuj czy ty odpalisz ich grę na konsoli czy na PC, ważne że z Ich sklepu (prowizja od sprzedaży prawa do odtwarzania licencji).

 

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kill napisał:

Nie ma exów na X'a? Może i nie ma. Niech wam będzie.

 

Ale czy na Playstation zagrasz np w Gearsy, Halo, Forze? No nie wydaje mnie się :xboss:

 

Swiete trojca hehehe. Wlasnie najwieksza beke z tegorocznych E3 mam wlasnie z Halo - jak tak to psiacza ze MS to tylko Halo i Halo, a jak w koncu MS nie pokazal kompletnei nic zwiazanego z ta marka, to niektorzy malo wscieklizy nie dostali, no bo jak, nie pokazali Halo? Nic a nic? RAGEEE! xD IMHO im bardziej MS da odpoczac tym markom tym lepiej, Forza jeszcze ma o tyle dobrze ze moga naprzemiennie wydawac Motorsport i Horizon, czyli zgola odmienne gry, natomiast wypuszczanie nowego Halo/Gearsow jak najszybciej sie da tylko ja krzywdzi, w tasiemcach typu CoD, BF, Assasin, itp. przynajmniej zawsze mozna kompletnie zmienic caly setting, natomiast Gyrosy i Halo skazane sa na jedne uniwersum. Takze zobaczymy, Spencer zaklian sie ze pracuja nad nowymi grami tylko nie chca ich za wczesnie oglaszac, tylko zeby nie skonczylo sie jak ReCore czy scancellowane Scalebound, ktore sa reklamowane jak gr AAA, a w istocie wygladaja jak pierwsza gra jakiegos poczatkujacego programisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przez tego Xboxa X mam dylemat. Mając Pro i S, kupować X czy kartę grafiki do PC? Sam siebie przekonuje, że może kartę bo przynajmniej pogram też w Quake Champions czy Warharmera Dawn of War 3. Z drugiej strony wygodniej będzie na nowym X a i tv ostatnio zmieniałem na 4K. Możecie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już masz TV 4K to przecież już jesteś gotowy na przyjęcie nowego pudła do kolekcji o tej dźwięcznej nazwie Xbox One X czy jaku mu tam ;-))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojcik_dan napisał:

A ja przez tego Xboxa X mam dylemat. Mając Pro i S, kupować X czy kartę grafiki do PC? Sam siebie przekonuje, że może kartę bo przynajmniej pogram też w Quake Champions czy Warharmera Dawn of War 3. Z drugiej strony wygodniej będzie na nowym X a i tv ostatnio zmieniałem na 4K. Możecie coś doradzić?

 

W pełni obiektywnie (:KappaPride:) doradzam kupno Xbox One X. PCtowe granie już na zawsze będzie synonimem monitorka, garba i taboretu. Nie wyobrażam sobie nic innego dla prawdziwego, dorosłego gracza jak wygodna kanapa, wielki telewizor 4K, dobra praca i Xbox One X, na którym wyświetlimy najlepsze gierki dla dzieci. Czy to raj? Jeszcze jak :banderas:

 

Przerobiłem etap dobrego kompa, którego w 2012 roku składałem z najlepszych możliwych komponentów i nie wyobrażam sobie powrotu do tego trybu grania. Nie mam czasu i chęci zabawy w to. Konsola mimo coraz większych udziwnień to w dalszym ciągu "wkładam i gram" 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Xbox nie ma exów?!?!?1 A MMO o piratach??? :smart:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to Spencer zrobił, ale do dziś myślałem, że Anthem to będzie MS ex. Jeśli już wybierać między PC, a XoX to wiadomo, że XoX. Do epoki kamienia łupanego nie ma co wracać i grać jak zwierzę na PC. Także ja też się raczej skłaniam w kierunku XoX mimo, że zbytnio mnie nie przekonuje, to jak przyjdzie czas to jego wybiorę. Choćby dla samej Forzy i Girsów.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Layden w trakcie rozmowy z redaktorem niemieckiego serwisu golem.de przyznał, że PlayStation 5 nie będzie małym krokiem względem PS4 Pro. PS5 ma być zupełnie nową generacją sprzętu, a co za tym idzie - znacznie mocniejszym od tego, co mamy teraz za sprawą PS4 Pro. Jest więc to zupełnie inne podejście w porównaniu do Microsoftu, który przebąkuje od pewnego czasu, że kolejne konsole będą małymi krokami usprawniającymi 3-4 razy to, co firma ma na rynku

:obama: dosyć tych półśrodków :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ty w to wierzysz? Ile Ty masz lat, 15? ;) 

PS4/Xbox One też miały być zjawiskiem a wyszła kaszana.

Do póki nie zobaczę pełnej specyfikacji i jak działa w praktyce nie uwierzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, bany4KHDR napisał:

Layden w trakcie rozmowy z redaktorem niemieckiego serwisu golem.de przyznał, że PlayStation 5 nie będzie małym krokiem względem PS4 Pro. PS5 ma być zupełnie nową generacją sprzętu, a co za tym idzie - znacznie mocniejszym od tego, co mamy teraz za sprawą PS4 Pro. Jest więc to zupełnie inne podejście w porównaniu do Microsoftu, który przebąkuje od pewnego czasu, że kolejne konsole będą małymi krokami usprawniającymi 3-4 razy to, co firma ma na rynku

:obama: dosyć tych półśrodków :messi:

 

I ta wiadomosc w klej w watku spekulacyjnym dotyczacym PS5.

 

Nie jest to nic nowego Sony od dawna mowi to samo - lejemy na wteczna, chcemy robic true next gen.

Tylko co z tego.... Konsole obecnej generacji (w wykonaniu obu firm przy czym MS dodatkowo potknal sie i upadl na ryj prosto w bloto) byly srednie. PS4 do tego stopnia ze pan Mark Cerny powiedzial "o PS4 Pro zaczelismy myslec jak tylko PS4 trafilo na półki sklepowe".

 

I znow lekcja historii - pamietasz jakim to krokiem do przodu mialo byc PS4? Owszem najwieksza zmiana jest w rozdzialce i jest to widoczne (bo testowalem pare tytulow rownolegle na PS3 i PS4). Jest roznica na plus, zdecydowanie - ale to po prostu kolejna maszynka do grania na ktorej jest ladniej, na ktorej dalej jeden czy drugi producent da dupy (pierwsze WD, AC Unity czy inne niedorobione kijowo zoptymalizowane tytuly) to generacja na ktore do PSS trafiaja mega kijowe gry na sztuke zeby moc sie chwalic ile to gier mamy. To takze generacje ktora dala troche fajnych exow przy krotych bawilem sie dobrze i pare ktore mi nie podeszly.

 

Moim zdaniem dobrze ze Sony i MS sie rozeszly - i zamiast konkurowac do pare lat nowa generacja jedni zostali przy tym modelu a drudzy chca sprobowac czegos innego.

To daje nam gracza wiekszy wybor.

Pisalem wczesniej ze oczywistym jest ze fajnie jest miec kombo (XO + PS lub PS + PC). A jak ktos nie chce kombo to niech sam ocenia - PS bo exy, czy moze XO bo wsteczna a i tak glownie gra w multiplaformy. Co wiecej nawet wybierajac XO nie skazujemy sie na nic bo mozna owe PS5 dokupic pozniej po paru latach (moze w wersji PRO) i ograc te exy ktore nas interesuja po czym konsole pogonic.

 

Co komu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole obecnej generacji, tzn PrOsiak i Xbox XD, są robione pod 4k i to wszystko.. Żadna to nowa generacja. Na siłę wszystko robią, aby mieć to 4k, nawet kosztem wszystkiego.

 

Niech ogarnąć full HD i 60 klatek.

To jest sztuką...

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 4k to jedna z większych ściem obecnego gejmingu. Ktoś to jeszcze łyka?

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w pompce mam FOR KEJ, wolę mieć Full HD, ale mega płynnie z poziomem graficznym ultra :24_stuck_out_tongue:;) niż ubogie 4k :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

Przecież 4k to jedna z większych ściem obecnego gejmingu. Ktoś to jeszcze łyka?

 

Ale to samo mozna powiedziec o kazdej rozdzialce - QHD, FHD, HD itd., cholera, wrocmy po prostu do rozdzialki 640x480, grafika bedzie lepsza niz prawdziwe zycie, i to w 240FPS!... No nie, po cos jednak ekrany/rozdzielczosc ewoluuja, podobnie hardware. Obecna generacja jest skreslona jesli chodzi o 60FPS w kazdej grze, bo slabiutki procek robi swoje, ale i tak nastapil nie lada przelom, bo deweloperzy zobaczyli ilu graczy zaczelo odchodzic do PC przez brak 60FPS, i coraz wiecej gier, jesli tylko moze, wlasnie w taki framerate celuje - coraz wiecej gier dysponuje dynamiczna rozdzialka aby utrzymac 60FPS, czesc gier ma mozliwosc oblokowania framerate'u, zeby zapewnic chociaz minimalnie wieksza plynnosc niz 30FPS, w UC4 czy Gearsach 4 w multi jest obcieta rozdzialka i oswietlenie, aby bylo 60FPS zamiast 30 z singla, przykladow mozna by mnozyc w nieskonczonosc, takze cos sie ewidentnie ruszylo w temacie. Ale jesli w nastepnej generacji 60FPS dalej bedzie traktowane po macoszemu mimo high-endowych pecetowych komponentow to znaczy, ze sprawa jest definitywnie przegrana - AMD po 6 latach przestoju MOCNO nadgonilo Intela i NV, i nawet jesli w tym 2019-2020 konsole beda oparte na tegoroczntch CPU/GPU, to deweloperzy i tak nie beda mieli ZADNYCH wymowek, zeby gry nie chodzily w 60FPS.

 

A jesli ktos usilnie potrzebuje tych 60FPS w kazdej grze juz teraz, bo nie moze bez tego zyc... no coz, od tego wlasnie jest PC - za ~2600zl czyli niewiele wiecej niz X1X (wliczajac kompletnie wszystko poza monitorem - obudowe, zasilacz, M+K, glosniki, gdzie kazdy raczej i tak juz takie komponenty posiada, czyli tak realnie za ~2200), , mamy sprzet ktory pociagnie 60FPS w kazdej jednej grze na konsolowych Medium-High, albo i lepiej. Kwestia indywidualnych wyborow, na czym i jak mocno komu zalezy, moze i konsole bardzo "zpecetowialy" w tej generacji, kazda gra wymaga instalki, etc. ale mimo wszystko prostota uzytkowania dalej nie ma sobie rownych, cos za cos.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo, jakby dali 8k to zrobili by na mnie wrażenie.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Słabo, jakby dali 8k to zrobili by na mnie wrażenie.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Panie jesli chodzi o K to wiesz rozumisz Project CARS 2 i jakis tam jego dyrektor kreatywny czy inna kreatura mowi ze lac na 4K oni daja 12K :1_grinning:

:24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

(ale takie cuda to pewnie na uber monster PC)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:

 

Czyli co, jednak nie 6>4 a 6=4? Ten XOX będzie ps4 pro, ciekawostką dla maniaków nowych gadżetów, normalni ludzie nie mają czego szukać.

A po drugie - żenujący jest stan ścigałek, szczególnie arcade na dzień dzisiejszy na ps4/xone. Metacritic pokazuje w przybliżeniu 40 gier z zieloną oceną dla ps3, i całe 13 dla ps4, a jesteśmy już raczej na półmetku generacji. na xbox360 ok. 50 gier z zieloną oceną, na one'a 19... Sony zabiło Evolution i Studio Liverpool, śmiecie z Activision uśmiercili Bizarre Creations, a Microsoft klepie forzy do porzygu, a mają przecież prawa do project gotham racing - mogliby zrobić arcade na miejskich zamkniętych torach, ale nie bo przecież otwarty świat, otwarty świat, open-world,  player freedom, go anywhere!! waste your fuckin time with pointless driving and fetch quests, open-world, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat!!!

 

otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat, otwarty świat w każdej pieprzonej grze AAA, niech się pierdolą z tymi grami, hobby zmienić trzeba

 

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo u kolegi wyżej :ExHPnhn:

 

 

Brak 4K w Project Cars 2 na XOX to raczej nieudolność twórców, biorąc pod uwagę, że Forza 7 bez problemu idzie 4K/60 i w dodatku jak wygląda :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dziecko, spokojnie, oddychaj... Gdzie ty masz ten otwarty swiat? Dirt, GT, FM, PCars, AC, F1, NFS, Wipeout, - to sa scigalki ktore wyszly/wyjda w tym roku, w ktorej masz otwarty swiat oprocz w nowym NFS? No wlasnie...

 

 

 

Wracajac do tematu samego X1X - tylko ta konsola bedzie sciagac zawartosc 4K (cokolwiek to znaczy, na pewno chodzi o lepsze tekstury, ale czy cos poza tym?), natomiast dyski X1S nie beda niepotrzebnie zasmiecane czyms, czego i tak nie wykorzystaja. Dodatkowo deweloperzy beda mieli opcje, aby do kazdej instalowal sie tylko ten jezyk ktory jest uzywany na konsoli, rowniez w celu oszczednosci miejsca na HDD. MS ma jeszcze w planach dodatkowe opcje, o ktorych opowie w swoim czasie:

 

http://stevivor.com/news/only-xbox-one-x-will-download-4k-assets-for-available-games/

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×