Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam z niecierpliwością na wieści odnośnie wsparcia dla myszek i klawiatur na XOX. Z przykrością stwierdzam że po tym jak sie dowiedzialem o wsparciu mój zapał co do kupna XOX diametralnie opadł i rzadko tu zaglądam. Mam nadzieje że MS sie wycofa z tego pomysły bądź twórcy strzelanek muliplayerowych nie będą tego wspierać, wtedy zacznę traktować tę konsole na poważnie... :messi:

 

btw. snilo mi sie że kupiłem XOX, wchodze w ustawienia a tam kurfa task manager :FailFish:autentycznie. Proroczy sen czy przypadek?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie myszki, klawiatury na konsoli - tego było nam trzeba, mocny argument który przemawia za zakupem nowej konsoli ms. W końcu prawdziwy pro gaming na konsoli :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gracz_

No panie drogi....

Forzy do pozygu? 

Nie wiem moze to ja jakis inny jestem ale po stronie arcade: NFS Rivals (ok choc bez szalu), NFS 2015 (po becie i 1st person movies jako cut scenki + tylko noc maskujaca braki ktore widac switem) mnie odrzucilo, DriveClub rozumiem ze moze sie podobac i jest sliczny ale nie moglem za chiny spasowac sie w model jazdy. Forza Horizon 3 - to bylo to, to jest gra dla mnie na lata (jak juz zrobie wiekszosc w glownej grze to sa 2 calkiem duze rozszerzenia ktore sa gamechanger - jedno to snieg i inna forma prowadzenia auta, a drugie to jeszcze bardziej arcade przypominajace dziecinstwo hot wheels i szalone tory - pewnie znow kupa godzin), do tego wibracje w triggerach, pad ktory wypada o niebo lepiej od DS4 no serio moge olac pewnie inne produkcje i tluc forze i nie bedzie porzygu bo nawet majac ta sama trase moge scigac sie roznymi wozami w tym takim dziwactwem jak BMW Isetta. 

 

Ale to oczywiscie tylko moja opinia. 

 

Co wiecej patrzac na udzial gatunkow w rynky gdzies widzialem wykres ktory pokazywal ze scigalki to tylko 3,3% wiec dobrze producenci jeszcze ich nie porzucili na rzecz najpopularniejszych action games. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bany4KHDR napisał:

Ja czekam z niecierpliwością na wieści odnośnie wsparcia dla myszek i klawiatur na XOX. Z przykrością stwierdzam że po tym jak sie dowiedzialem o wsparciu mój zapał co do kupna XOX diametralnie opadł i rzadko tu zaglądam. Mam nadzieje że MS sie wycofa z tego pomysły bądź twórcy strzelanek muliplayerowych nie będą tego wspierać, wtedy zacznę traktować tę konsole na poważnie... :messi:

 

btw. snilo mi sie że kupiłem XOX, wchodze w ustawienia a tam kurfa task manager :FailFish:autentycznie. Proroczy sen czy przypadek?

Przeciez to jest bardzo dobra wiadomosc. Zrobia podzial na serwery myszkowco i padowco i wszyscy grajacy na myszce obecnie pojda sobie na te serwery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, princ18 napisał:

Przeciez to jest bardzo dobra wiadomosc. Zrobia podzial na serwery myszkowco i padowco i wszyscy grajacy na myszce obecnie pojda sobie na te serwery. 

dzielić i tak już małą społecznośc graczy na 2 grupy? zapomnij :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za offtop, ale czy lewo i prawo ręczni też będą mieli osobne serwery?:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal na ps3 mial takie rozwiazanie i jakos nikt nie narzekal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce wszczynać wojenek ale wygląda na to że ten nowy xbox to bedzie taki pececik dla ubogich :14bqqmb:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no to wiadomo odkąd MS połączył siły z PCMR jeśli chodzi o exy. Może nie tyle pececik dla ubogich, co dla ludzi, którzy nie mieszkają w blokach 1na1 i mają salon, gdzie grają jak ludzie w gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

E no to wiadomo odkąd MS połączył siły z PCMR jeśli chodzi o exy. Może nie tyle pececik dla ubogich, co dla ludzi, którzy nie mieszkają w blokach 1na1 i mają salon, gdzie grają jak ludzie w gry.

 

O tos panie dowalil....

PC dawno juz przestalbyc kojarzony z biurkiem - tak ja sa tacy co maja konsole na biurku i graja na monitorach, to podobnie jest z ludzmi ktorzy maja PC i graja na TV.

Owszem sa tu pewne denerwujace ograniczenia, ale sporo z nich mozna obejsc.

Absolutnie nie widze problemu podpiecia PC pod TV, uzywania K+M z kanapy (znam takich choc sam tak nie gram) lub uzywania pada (tu ciut lepiej sprawdza sie bezprzewodowy z donglem od X360 lub pad od XO ale koniecznie z donglem). Sa tacy co montuja sami sprzety i wtedy to od nich zalezy jak je wkomponuja w salon, sa tacy co kupuja lapki z gtx1070 a tego to dosc latwo polozyc gdzies nieopodal TV i podlaczyc, sa w koncu i tacy co kupuja gotowce od MSI czy Asusa we wmiare kompaktowych obudowach zeby mozna bylo je dosc ladnie wkomponowac.

 

Niechaj i XOX bedzie PC dla ubogich, ja tam z tym nie mam problemu. Jesli dziala, jesli oferuje EA Access i jesli pojdzie droga iteracji zapewniajac wsteczna (o ile Sony ja oleje) to ja jestem sklonny dac mu szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E no to wiadomo odkąd MS połączył siły z PCMR jeśli chodzi o exy. Może nie tyle pececik dla ubogich, co dla ludzi, którzy nie mieszkają w blokach 1na1 i mają salon, gdzie grają jak ludzie w gry.

Masz rację, bo takich ludzi nie stać na mocny pc z kablem hdmi 10m i Padem od Xboxa. Ludzie w blokach dalej grają na Pegasusie :) ten play anywhere wyjdzie im w końcu bokiem, nie zdziwienie się jak w końcu serwery również będą razem z pcmr, kasa w portfelu ms będzie się zgadzać a i baza graczy x wzrośnie :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gregor_TSK napisał:

Masz rację, bo takich ludzi nie stać na mocny pc z kablem hdmi 10m i Padem od Xboxa. Ludzie w blokach dalej grają na Pegasusie :) ten play anywhere wyjdzie im w końcu bokiem, nie zdziwienie się jak w końcu serwery również będą razem z pcmr, kasa w portfelu ms będzie się zgadzać a i baza graczy x wzrośnie :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie do konca rozumiem co masz na mysli servery razem z PC?

Toz to juz jest w FH3 masz wybor chcesz grac z ludzmi tylko ze swojej plaformy czy z obu na ktorych dostepna jest gra. Mnie to pasuje (bo jest wybor). 

Co do dalszej czesci wypowiedzi to dokladnie o tym mowil Spencer - oni licza gracza na sztuke. Czyli ktos ma Forze i Gearsy na PC to jest taka sama sztuka w statsach jak koles majacy XO i te same czy inne gry. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Play Anywhere jest narazie pare mankamentow - po pierwsze dziala to tylko w grach od MS, i nigdzie indziej, czyli mowimy tutaj o raptem 1-2 grach rocznie, bez wsparcia wydawcow 3rd party daleko na tym nie zajada.

 

Po drugie, w sumie najwazniejsze, czyli cena - 240-280zl jest mega zaporowe aby cala inicjatywa szerzej sie przyjela, IMO lepiej jakby zrezygnowali z mozliwosci share'owania gier na rzecz nizszej ceny, bo nie kazdy chce/ma z kim kupowac gry na pol, i dla znacznej wiekszoci duzo bardziej oplacalne jest po prostu kupno uzywki za 1/3 ceny, ktora dodatkwo mozna pozniej pogonic. Gdybym to ja byl Spencerem to obnizylbym ceny gier na MS Store do 50$ za wersje na jedna platforme (PC/XB), z opcjonalna doplata 10$ z Play Anywhere, bo i tak i tak wyszloby to finansowo lepiej niz sklepowe 60$, z ktorych az 25 to koszt produkcji, dystrybucji, oraz marza sklepu, wiec za te 50$ gdzie calosc idzie na ich konto i tak by byli duuuzo na plus, nei mowic o doplacie za PA, ale mieliby przy tym konkurencyjna cene, bo bez tego to niestety, usluga skonczy jedynie na sztycznich usmiechach na E3 i innych targach, ze co to MS nie oferuje, o panie!

 

No i trzecia sprawa - cross-play. Sorry ale jesli chce sie zaistniec na rynku PC to czy sie chce czy nie to trzeba brac Steam pod uwage, a w ostatnich latach rynek PC jeszcze bardziej sie zfragmentowal, bo obok Steama mamy teraz jeszcze UPlay, Origin, Battlenet, GOG, Epic Store, etc., kazdy wydawca ma swoj sklep, tak wiec jesli MS chce zachecic ludzi to kupna gier z ich sklepu to tak jak wczesniej napisalem - musi byc wsparcie od pozostalych wydawcow, m.in. tez w postaci kompatybilnosc miedzy platformami, tutaj najlepszy przyklad CoD IW/4Remastered, gdzie jesli juz sie ktos skusil na gre z ich sklepu to nie mial z kim grac po sieci, bo 99,999% graczy PC siedzialo na Steamie, po takiej wpadce juz nikt nigdy nie kupi gry pod multi z ich platformy, zwlaszcza - patrz punkt 2 - za taka cene. Z minecraftem jakos dali rade zrobic cross-play miedzy az 5 wystemami - Win, iOS, Android, XB1 oraz Switch, mogliby jeszcze PS4 dorzucic gdyby tylko Sony sie zgodzilo. Takze pole do popisu maja jeszcze spore, pytanie czy, i jak mocno im na tym wszystkim faktycznie zalezy, a ile jest w tym PR'owych usmieszkow ze wzgledu na slaba pozycje XB1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

 

1. pelna zgoda - z tym ze nawet nie wszystkie gry od MS to maja (np zamiast FM6 jest fajny w prowadzeniu ale koszmarny w kodzie F-Apex, ktory ma memory leak i sie wywala na cycki)

2. PlayAnywhere (slusznie czy nie) nie dziala do konca zgodnie z nazwa, tzn to raczej dodatkowa opcja dla posiadaczy konsoli nizli rownouprawniona usluga dla PC. Juz tlumacze o co chodzi. Sa promocje, i mozna gry wyrwac taniej, wiec nie zawsze placi sie pelna cene, i to ma sens. Problem to ze promocje czesto sa duzo lepsze dla posiadaczy Gold (ktorego osoba majaca tylko PC raczej placic nie bedzie - bo i po co). Przyklad XO S z aktywnym gold i 50% zniszki na expansion packi do forzy a na PC plac pan calosc. Wiec jak pisalem to dodatek dla majacych XO a nie rownouprawniona usluga w mojej opinii. Co do cen patrzac na cyfrowa to panie strach sie bac jak porowna sie czesto ogromne dysproporcje do pudelek ktore mozna zbyc (na konsolach). Na PC kody na steam (z legitnych zrodel - humble bundle, gmg, bundlestars i inne) juz po roku chodza za 12eur, po 2 latach i za 4-5eur (czyli mniej wiecej tyle ile mozna stracic na sprzedazy pudla). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze benchmarki od DF.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli as expected - tylko MS potrafi nalezycie wykorzystac potencjal sprzetu (czyt. wbudowane instrukcje DX12 w GPU), natomiast dla deweloperow 3rd party i ich silnikow CPU dalej bedzie waskim gardlem, a przynajmniej przez jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kwestia chęci i poznania sprzętu. I tak uważam ze jest niezle bo to cały czas było porównanie 4K do 1080p

 

EDIT: a tak z innej beczki, jak wyglada zachowanie cen konsol od MS? W sensie czy sa obnizki i czy czesto, jakies fajne bundle itp? Bo wbrew temu co niektórym się wydaje, jestem zainteresowany tym sprzetem, tylko ze dla dwoch gier (na początek) nie usmiecha mi sie placic pełnej ceny.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:

Pierwsze benchmarki od DF.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Powiecie, że dziwny jestem jakiś czy co ;) ale o Boże...

Świątobliwa :beata:, przenajświętszy :jaro: i wszystkowiedzący :antonio:.... O jezu dochodzę....

 

Ja już, dziękuję :24_stuck_out_tongue:

 

Nie no jest spoko jak na razie, zobaczymy co 3rd party wyciągnie bo przeca w M$ nie ma co wątpić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Powiecie, że dziwny jestem jakiś czy co  ale o Boże...

Świątobliwa :beata:, przenajświętszy :jaro: i wszystkowiedzący :antonio:.... O jezu dochodzę....

 

Ja już, dziękuję :24_stuck_out_tongue:

 

Nie no jest spoko jak na razie, zobaczymy co 3rd party wyciągnie bo przeca w M$ nie ma co wątpić

Nie ciesz się, przyjdzie MagEllan i powie ze nie można wierzyć benchmarkom DF :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 6/22/2017 o 11:33, kill napisał:

Nie ma exów na X'a? Może i nie ma. Niech wam będzie.

 

Ale czy na Playstation zagrasz np w Gearsy, Halo, Forze? No nie wydaje mnie się :xboss:

 

Wygrzebalem ten post zeby dodac cos od siebie....

... ale za to na PC (nie posiadajac Playstation) zagrasz w nastepujace gry z PS3: Uncharted (1-3), TLOU + DLC, wszystkie GoWy, Infamouus 1 i 2, Ratchety, Motostormy, Killzony i wiele wiele innych. A takze w gry z PS4: Killzone:SF, Tearaway Unfolded, GoW3-Remaster, Alienation, Resogun, Heavy Rain-remaster. 

(jak ktos wie jak to i za friko to wszystko ogra :P)

shuheiyoshidapsx2015-555x250.jpg

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie od niedzieli bedzie można składać preordery. Przynajmniej na zachodzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wycebule u mnie w robocie pewnie preorder

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje pre order najmocniejszej konsoli na wschód od missisipi? 

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×