Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Kupiłem Samsunga mu6120 55 cala i na prawdę fajnie się gra całe życie gralem na monitorze potem na 32 ale teraz to dopiero fajne wrażenie jest No i nowsza technologia niż mój xx letni sharp

 

I co? Lepiej prawda??

 

A już myślałem, że będziesz jak 2 Bany się upierał, że do grania TYLKO monitor... :24_stuck_out_tongue: (jak kogoś nie stać ma monitor -> jak bany :24_stuck_out_tongue: i w taki głupkowaty sposób tłumaczy samemu sobie, jestem pro mam monitor :P)...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor a TV to dwie różne bajki.
W gry singlowe wolę TV.
Do multi przepinam się na mniejszy monitor.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SephiroT napisał:

monitor a TV to dwie różne bajki.
W gry singlowe wolę TV.
Do multi przepinam się na mniejszy monitor.

Dokładnie tak jak mówisz,do singla zapinam konsolę do salonu do 55 cali Panasia i jest git.Ale w weekendowe multi w BF1 czy Coda podpinka pod monitor.Swoją drogą jak ktoś szuka porządnego monitora 4K za przyzwoite pieniążki to polecam LG27UD68,od wczoraj się na nim bawię i jestem mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jara się ktoś specjalną edycją chipsów Doritos związaną z premierą Xbox One X :1_grinning:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beardo0 napisał:

Jara się ktoś specjalną edycją chipsów Doritos związaną z premierą Xbox One X :1_grinning:?

 

Jarać to się można by było darmowym "lodzikiem" z okazji premiery X, a nie czipsami ;):24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówisz,do singla zapinam konsolę do salonu do 55 cali Panasia i jest git.Ale w weekendowe multi w BF1 czy Coda podpinka pod monitor.Swoją drogą jak ktoś szuka porządnego monitora 4K za przyzwoite pieniążki to polecam LG27UD68,od wczoraj się na nim bawię i jestem mega zadowolony.
Dokładnie ja mam bliźniaczy model lg 27ud69 i obraz jest naprawdę mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa z wersją Scorpio na premiere. Brałbym gdyby xbox wnosił co kolwiek do mojej gejmingowej egzystencji ale od czwartku będę graczem komplentym\spełnionym. :kwach::master:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni Microsoft Xbox One X od Microsoft Xbox One X 1TB Project Scorpio
Zamówiłem https://www.x-kom.pl/p/379195-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-x-1tb-project-scorpio-podstawka.html bo taka sama cena była
Najpewniej zielonym nadrukiem na padzie i konsoli.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpewniej zielonym nadrukiem na padzie i konsoli.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Plus oczywiście tym że na Alle drogo będzie w hooy droższy za kilka chwil, gdy będą tylko zwykłe wersje

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawką, inną fakturą plastiku i napisami. 

 

Na allegro pewnie dużo droższy nie będzie bo u nas nie ma kultu xboxa. Jak na handel to trzeba sprzedawać na zachodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc jestem zachwycony zapowiedzią XBOX ONE X, widać, że M$ odrabia lekcje i jest szansa aby w końcu pójść jeszcze w kierunku własnych exów. Ja na razie anulowałem preoder na konsolę, poczekam na testy, dalszy rozwój. Wystarczy mi tymczasowo połączenie PS4 Pro z XBOXem One S. A  w przyszłości zastąpie eske iksem :)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli ogłosić. na gamescom zupełnie nowe tytuły exclusive na X-y w tym i na XOX, i co? nic. Konsola może mieć nawet 12 tflops ale bez software'u umrze. No chyba że ktoś lubi Minecrafta albo Sea of Thieves w 4K. Jedna wypasiona gra na początek? Nowy Asasyn ma korzystac z checkerboardingu? 

Jak te wszystkie preordery się wyprzedaly to ja nie wiem. Nawet jakbym nie miał żadnego X-a to XOX-a bym nie kupił dopóki nie dostałby konkretnych gier.  

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy patrzy w stronę exow.
Oczywiście w tej kwestii Microsoft jest daleko za Sony ale wszystkie gry multiplatformowe poradzą sobie o wiele lepiej na Xbox X niz PS4

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym "o wiele" to bym poczekał do konkretów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekać bo tak będzie. PS4 Pro to lekko podrasowany Amator a więc X nie powinien zawieść

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele nie wiele, ja tam akceptuje politykę MS, wzrost mocy mi pasuje (nawet ten na razie teoretyczny), za grosze zbudowalem olbrzymią bazę gier a część z nich dostanie wsparcie na X, więc co się będę czail.... Będzie hooyowo to pretensje będę miał tylko do siebie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma Xbox One ten wie o co chodzi z przyrostem mocy.
Zwykły Xbox One jest porostu słaby. ...bardzo.
Nie obchodzi mnie to która konsola szybsza, ładniejsza, ma więcej exów.
Chce grać na Xbox a nie PlayStation.
Mi wystarczy świadomość że w Destiny 2 menu z syntezą nie będzie się otwierało pół minuty.
Kto grał na one ten wie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy patrzy w stronę exow.Oczywiście w tej kwestii Microsoft jest daleko za Sony ale wszystkie gry multiplatformowe poradzą sobie o wiele lepiej na Xbox X niz PS4

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Wiesz co znaczy o wiele lepiej? Jak gra na jednej platformie działa w 1600p/30fps a na drugiej platformie w natywnym 4k/60fps. Wtedy możemy mówić, że gry będą działać o wiele lepiej. Niestety, takiej różnicy nie będzie bo 40%to jest niestety za mało. Mimo wszystko, jeżeli ktoś posiada tylko xo, to wymiana na Xox jest opłacalna, bo jakby nie patrzeć różnica w mocy jest 4krotna i tu będzie "o wiele lepiej". Ostatnio porównywałem Bf1 i Titanfall 2 na ps4pro/xbox one s na TV fhd i różnica jest spora, nie mniej jednak te gry na Xbox i tak wyglądają ładnie, a przy tv 4k różnica będzie kosmos.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor_TSK

Akurat w wypadku TF2 to najbardziej cieszy 60fps, ktore w grze sie utrzymuje a dropi w tylko w cut scenkach (a i to do przezycia).

W tym aspekcie martwi podejscie zarowno w PS4 PRO jak i XOX gdzie rozdzialke stawiaja ponad plynnosc.

Konsole sie upecetowily to fakt. Czesc gier dostaje ustawienia (czy odrobine ustawien graficznych - jak pCARS) czy tez pare predefiniowanych do wyboru - jak TR, TLOU i pewnie cos by sie tam jeszcze znalazlo.

 

To czego ja bym sobie zyczyl (niewazne jaka konsola) to wlasnie zeby tworcy dawali czesciej takie opcje. Wiem ze to niestety wiaze sie z wiekszym nakladem pracy, ktos musi zdefiniowac, ktos musi przetestowac itd. Ja prywatnie nie mialem problemu z rozwiazaniami z Wolfa i chyba Doom mial takie samo gdzie bylo dynamiczne skalowanie zeby zwiekszyc stabilnosc klatkarzu.

 

No ale to tylko moje marzenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje też, opcja 4k lub 1080p/60fps. Niestety, masa chce True 4k i nic na to nie poradzimy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Moje też, opcja 4k lub 1080p/60fps. Niestety, masa chce True 4k i nic na to nie poradzimy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tu nie chodzi o masy... Tu chodzi o marketing.

4K,

four K,

czytyry ka,

cztery K,

Do tego jak pisalem wiekszy koszt ze strony devsow bo kazdy preset trzeba przetestowac.

A jeszcze jakby ktos pomyslal o rozwiazaniach w stylu jesli maszyna na to pozwala to zamiast 4K@30fps to moze np 1440p@60fps i downsampling (co prezentuje sie dobrze na ekranach full hd)

 

I gdzies mam true czy nie true - gra ma wygladac na wyswietlaczu na ktorym gram (niezaleznie czy to 17" w lapciaku, czy 22" monitor czy 42" full HD TV - bo takowe posiadam) po prostu ladnie i byc plynna. A to ze zeby to osiagnac stosuje sie sztuczki jak dynamiczna rozdzialka, renderowanie szachownicowe, upscaling czy co tam jeszcze wymysla, czy inne nie ma dla mnie znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 60fps to trudny temat będzie na XOX, bo to bardziej działka procesora niż karty graficznej, a w xox-ie mamy nadal jakiś tabletowy procek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gracz_ napisał:

Z 60fps to trudny temat będzie na XOX, bo to bardziej działka procesora niż karty graficznej, a w xox-ie mamy nadal jakiś tabletowy procek.

uklady graficzne moga przejmowac tez czesc zadan procesora.

Ale nie o to chodzi moje żale to glownie fakt ze zyczylbym sobie 60fps w wiekszej ilosci gier w formie ustawien (wiadomo rozdzialka albo plynnosc).

Temat nie jest trudny bo chyba Phil Spender niefortunnie powiedzial ze 4K >>>>>> 60fps co smuci.

Do tego dochodzi porownanie empriryczne - przeciadz sie z gry ktora dziala plynnie w 60fps na cos co dziala w 30fps i masz wrazenie ze cos jest nie halo. Niestety nie spodziewalbym sie 60fps jako standardu, biorac pod uwage jak wiele gier ma problem ze stabilnoscia 30fps.

Sa gry gdzie moge przezyc taki kompromis (Ratchet - no piekna rzecz graficznie) ale zawsze opcja zeby samemu porownac ocenic byla by dobra.

 

Dobra koncze ten offtop.

XOX bede sie przygladal, mam pewne obawy, niemniej moc na papierze jest - cena OK jest - wiec przyciagnieli moja uwage.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×