Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Feel true 4 k i mainkampf ptfu mainkraft w tle :FailFish:

 

 

Ja wyjdzie info o nowym Halo i jakiś ciekawym nowym ip: może mnie ruszy, póki co yebać te wynalazki o " prawdziwej mocy ".

 

Tu byłem ja konsolowy: gracz walący w anus jakieś 4k i inne terafapy mocy ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Feel true 4 k i mainkampf ptfu mainkraft w tle :FailFish:
 
 
Ja wyjdzie info o nowym Halo i jakiś ciekawym nowym ip: może mnie ruszy, póki co yebać te wynalazki o " prawdziwej mocy ".
 
Tu byłem ja konsolowy: gracz walący w anus jakieś 4k i inne terafapy mocy   
Rozumiem, szanuję, nie oceniam.
Ja upgrade łykam jak młody pelikan.
Między One Vanilla a X ma być przeskok widoczny ...ba, bardzo odczuwalny był po odejściu z PS4.
Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, SephiroT napisał:

Rozumiem, szanuję, nie oceniam.
Ja upgrade łykam jak młody pelikan.
Między One Vanilla a X ma być przeskok widoczny ...ba, bardzo odczuwalny był po odejściu z PS4.
Zobaczymy.

No przecież Magellan pisał że nie ma róznicy, bo testował ;) Ja tez juz przebieram nóżkami na X'a bo w dzieki temu wzmocnieniu może to być calkiem fajna zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bądźmy szczerzy, 4K? ten chwyt może działał rok temu ale dzisiaj? Jedyne co może przyciągnąć graczy konsolowych do xboxa na jakiś czas to na dzień dzisiejszy PUBG. Okaże sie 12 grudnia jak to będzie wyglądać i czy konsolowcy są gotowi na takie produkcje. Konsola może sie i sprzeda nie najgorzej ale wątpie żeby zatrzymała graczy na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, bany4KHDR napisał:

bądźmy szczerzy, 4K? ten chwyt może działał rok temu ale dzisiaj? Jedyne co może przyciągnąć graczy konsolowych do xboxa na jakiś czas to na dzień dzisiejszy PUBG. Okaże sie 12 grudnia jak to będzie wyglądać i czy konsolowcy są gotowi na takie produkcje. Konsola może sie i sprzeda nie najgorzej ale wątpie żeby zatrzymała graczy na dłużej.

Mnie ta konsola bez 4K jakoś trzyma już 2 lata.

Wielu graczy kupi dla samej poprawy wydajności, nowych ludzi zachęcą chwyty marketingowe jak 4K, najmocniejsza konsola na świecie itp. 

Mnie 4K nie kręci bo jeszcze pryznajmniej przez rok będę grał na super sampling 1280p, kupuje dla samej poprawy jakości tekstur i kultury pracy bo Xbox One jest słabym sprzętem.

 

...zawsze można olać przechwałki i zabawy w która konsola lepsiejsza i grać na Switchu.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT jak ktoś ma pc czy lapka do gier to xbox jest mu zbędny dodatkowo można ps4 do eksów albo jakiś switch w zależności od preferencji. Jak ktoś nie ma PC to może sie poratować xboxem no ale wiadomo że baza gier mniejsza i mimo zapowiadanego wsparcia dla m+k w dalszym ciągu wiele ograniczeń w stosunku do PC.  Poza tym sensowny PC+Monitor wyjdzie taniej niż xbox one x + jakiś mid range tv z HDR i zawsze masz możliwość rozbudowy. Patrząc na polityke MS to sie nie zdziwie jak za rok-dwa lata wyjdzie nowy xbox dlatego nie uważam że kupno One X ma głębszy sens poza zaspokojeniem jakiejś dziwnej potrzeby posiadania lub dla celów kolekcjonerskich. Wg mnie konsole wrócą do łask tylko jak pojawi sie jakaś rewolucja na rynku gier.  Coś co sprawi że PC bedzie zbędny, jakaś sensowna chmura albo jakaś nowinka techniczna która zrewolucjonizuje rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jak ktoś ma lapka gejmingowego czy wykokszonego PC to XBox mu nie potrzebny, zwłaszcza że M$ idzie w Play Anywhere. Nie każdy radzi sobie z komputerami.

 

Nie mam i nie będę miał laptopa do gier. Wystarczy że kilkanaście godzin dziennie pracuję przy komputerze. Mojemu dziecku też ograniczam dostęp do komputera. W moim przypadku konsola jest idealna.

Dla mnie konsola = TV + kanapa + grupa znajomych która gra na tej samej platformie.

Zero problemów z siecią czy rozmową w grupie. Teraz jeszcze dojdzie mocniejszy sprzęt. 

Każdy po swojemu.

Wolę wydać 2K na konsolę niż co chwilę gonić za upgrade'ami i denerwować się że sprzęt już niedomaga. Im jestem starszy tym mam mniej czasu. Konsola jest dla mnie bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Grafika nie jest najważniejsza - upgrade robię dla ogólnej poprawy mocy konsoli.

Wiem że mi wszystko pójdzie ...może nieco w gorszej jakości niż Tobie. ...i równie tanio jak na PC bo gry kupujemy w kilka osób;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede ukrywał że mnie dopadła depresja konsolowca, zobaczyłem że na PC są możliwości, gierki których mi brakuje i ten brak z tygodnia na tydzien doskwierał coraz mocniej mimo że byłem wiernym konsolowcem od ponad dekady, gierki przestawały mnie bawić,  znajomych chyba też bo towarzystwo sie wykruszało. Rozważałem kupno xb1x ale ostatecznie zdecydowałem sie na PC i to był strzał w 10. Wydaje mi się obraz gracza pctowego - monitorek+taboret jest mocno przesadzony bo stanowisko możesz sobie ustawić według potrzeb (dowolny wyświetlacz albo kilka, dowolny input device) zresztą  monitorki to już też nie to samo 10 lat temu i te 30" mi w zupełności wystarcza. 

W każdym razie życzę funu z nowym xboxem i przynajmniej kilku lat satysfakcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci bany zawsze mówiłem żebyś kupił PC. A co do x'a mam dokładnie takie samo podejście jak Sepiroth. Dla mnie to zabawka do relaksu po pracy przy kompie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem cepek, nie neguje takiego podejścia aczkolwiek grajać na PC można sie "relaksować" w nie gorszy sposób po pracy przy kompie. Dodatkowo masz wiecej gier i wiecej możliwości. Czesto zdarza mi sie pracować zdalnie z chaty i wtedy to już w ogole luksus i przyjemne z porzytecznym :listek:

edit.
btw. granie nie kojarzy mi sie z relaksem, obojetnie czy to na konsoli czy na pc, jest to jakaś forma rozrywki ale raczej nie ralaks bo główka pracuje, refleks sie liczy, wchodzą emocje, czasami nerwy, czesto jakiś element rywalizacji. Ale nie wiem w co wy gracie @Grecky @CePeeN

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zyciu nie zamienie konsoli plus tv 4k z hdr na monitorek. Co mi po super jakosci na 15 calach.

 

Siedze teraz w rodzinnym domku i widze ze jest nowy zakup w postaci komputera i prosba do mnie o igarniecie jakichs gier. Pierwsza mysl? Origin Access. Bierzemy abo na probe na miesiac. No to sciagam Origin. Kurwa uruchom jako administrator, tak, tak, dalej, czekaj... Blad 9.0 dupa. Przeszukuje neta. Restart kompa, wylaczenie antywirusow, czysty rozruch. Dupa, blad 9.0. Dalsze przeszukiwanie neta. W koncu sie udalo. 

 

Nie, nigdy wiecej. Biore plyte, wkladam, instalka z patchem, kanapa, kawka i relaks. Dodatkowo na wielkim ekranie z HDR ktory pececiarze znaja z opowiadan. 

 

Xbox One X zakupiony w MediaMarkt za 1900 zl. Teraz tylko czekac do 7 listopada. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
edit.
btw. granie nie kojarzy mi sie z relaksem, obojetnie czy to na konsoli czy na pc, jest to jakaś forma rozrywki ale raczej nie ralaks bo główka pracuje, refleks sie liczy, wchodzą emocje, czasami nerwy, czesto jakiś element rywalizacji. Ale nie wiem w co wy gracie [mention=57120]Grecky[/mention] [mention=21568]CePeeN[/mention]


Nie w co wy gracie. Tylko chłopie są dorośli i nie zachowują się jak gowniarzy, który się irytuje po przegrywa...
Dla mnie i jak widać dla nich to relaks fun, dla ciebie nerwy i stres bo to ktoś ciebie ubije, tu ratio spadnie itp... Każdy bawi sie/gra inaczej...



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:


 

 


Nie w co wy gracie. Tylko chłopie są dorośli i nie zachowują się jak gowniarzy, który się irytuje po przegrywa...
Dla mnie i jak widać dla nich to relaks fun, dla ciebie nerwy i stres bo to ktoś ciebie ubije, tu ratio spadnie itp... Każdy bawi sie/gra inaczej...



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 


Jeśli gry nie wywołują w tobie emocji zarówno pozytywnych jak i negatywnych, jeśli nie sprawiają że chcesz być lepszy, że chcesz z kimś wygrać, jeśli nie tracisz nerwów męcząc jakiegoś bossa po raz piąty, dziesiąty i potem nie masz radochy z tego jak go w końcu ubijasz to po co grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wątek o Xbox X, a nie o zjebanym pc-ie, wystarczy, że się naczytam komentarzy pc-towców naczytam w necie i wiem, że nigdy nie wrócę do tej maszyny jako narzędzia do grania, choć od pc-ta zaczynałem, złota era 96-07, potem wszedł steam i wszystko spieprzył. PC to obecnie banda opóźnionych gówniarzy i zakompleksionych dorosłych z mentalnością przedszkolaków. Dostanę pewnie bana, bo to co napisałem jest chamskie nie na miejscu, ale już mnie wkurwiają te pc-towe karaczany, wszędzie muszą wsadzić mordy i wygłosić swoje peany o wyższości pc-towej spierdoliny. Pozdrawiam środkowym palcem

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gracz_ napisał:

To wątek o Xbox X, a nie o zjebanym pc-ie, wystarczy, że się naczytam komentarzy pc-towców naczytam w necie i wiem, że nigdy nie wrócę do tej maszyny jako narzędzia do grania, choć od pc-ta zaczynałem, złota era 96-07, potem wszedł steam i wszystko spieprzył. PC to obecnie banda opóźnionych gówniarzy i zakompleksionych dorosłych z mentalnością przedszkolaków. Dostanę pewnie bana, bo to co napisałem jest chamskie nie na miejscu, ale już mnie wkurwiają te pc-towe karaczany, wszędzie muszą wsadzić mordy i wygłosić swoje peany o wyższości pc-towej spierdoliny. Pozdrawiam środkowym palcem


raczej wątpie żebyś wyłapał bana bo administracja mimo że w dużej mierze gra na PC to ma dosyć liberalne poglądy ale wydaje mi sie że ty i tobie podobni takimi postami psują obraz społeczności konsolowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany pracujesz na prywatnym kompie? Bo ja standardowo dwa razy w tygodniu pracuje z domu :) ale mi firma daje mocny sprzęt. Nie opowiadaj ze granie na PC to większe możliwości czy cus bo nie. Więcej gier? Może jakiś indyków bo gier które mnie najbardziej interesują (exy Sony) na PC raczej nie uświadcze. Digi ma racje, niestety twoja mentalność jest na poziomie 15 latka. A prawda jest taka ze cię żona wyjebala z salonu i łaskawie pozwoliła kupić PC żebyś jej dupy o tv nie truł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cepek pewnie że granie na pc to wieksze możliwości, chociażby dlatego że masz dowolny input device, ustawiasz sobie gre jak chcesz w zależności czy chcesz wiecej klatek czy lepszą grafe (30 klatek w destiny2 na najpotęzniejszej konsoli świata to jakiś gruby paradoks :1_grinning: nie mów że nie) a jeśli chodzi o indyki to weź sobie 5 najpopularniejszych i najbardziej dochodowych gier na świecie w 2017 i sprawdź ile z nich jest na konsolach, prosze cie :zygmunt:  Jjeśli jeden z drugiem nie radzicie sobie z argumentacją mentalnego piętnastolatka to jak to o was świadczy? :messi:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję głównie w domu.

U mnie jest to bardziej kwestia wysyłania jasnych sygnałów do otoczenia:

- pad + konsola - czas wolny, można normalnie się komunikować.

- pad + konsola + słuchawki - raczej z kimś gra - komunikacja utrudniona - na własną odpowiedzialność

- komputer - pracuje/robi coś ważnego - raczej nie przeszkadzać.

- komputer i słuchawki - rozmowa z klientem - kategorycznie nie zawracać głowy, ograniczyć hałas w tle.

 

...jak siedziałem przy kompie pracując i grając to był w domu foch o wszystko bo rodzina nigdy nie wiedziała czy robię coś ważnego czy się "bawię".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem jakie to gry (najpopularniejsze/najbardziej dochodowe) bo widocznie mnie nie interesują. Input device to mi pad/kierownica robi robotę. Destiny 2 i 30fps to wina lenistwa devow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Grecky napisał:

Podsumowując ostatnią stronę wątku o KONSOLI XBOX ONE X:

 

@bany4KHDR zamknij mordę :ziobro:

 

Porobił was jak chciał. Wszyscy ztriggerowani, żadnych kontrargumentów. Samo argumentum ad personam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kill napisał:

 

Porobił was jak chciał. Wszyscy ztriggerowani, żadnych kontrargumentów. Samo argumentum ad personam.

 

Widze cala strone argumentow ale pctowy beton pewnie nie widzi postow pisanych ponizej 60 klatek :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×