Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

...a możemy wrócić do tego że każdy gra jak chce i na czym chce?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do tego, że wszyscy jesteśmy graczami bez względu na platformę i że to fajne hobby.

Ja od lat jestem typowym "konsolowcem" i nawet nie chciałoby mi się dzisiaj ogarniać tych wszystkich ustawień, konfiguracji itd. na pc.

Ale za to jakież było moje zdziwienie, że na moim 4 letnim lapku kupionym na pałę na promocji tylko do internetu, odpaliłem The Old Republic i działa. 

Więc sobie gram, wszystko na low, ale gram :1_grinning:

A jak mi się chce, to odpalam xboxa, a wszystko na tej samej kanapie ;)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jesli ktoś ma konto premium w Media Markt, to niech sobie sprawdzi czy nie dostał kodu rabatowego 15% na zakup xox. Mnie konsola wyszła za niecałe 1870 zł. Dobry deal.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Pany jesli ktoś ma konto premium w Media Markt, to niech sobie sprawdzi czy nie dostał kodu rabatowego 15% na zakup xox. Mnie konsola wyszła za niecałe 1870 zł. Dobry deal.

ja mam i dupa nic nie wysłali :38_worried:

 

jak ktos ma i nie potrzebuje to chetnie przygarnę za dobrą łychę ;)

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj znajomych, może ktoś dostał a nie skorzysta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Popytaj znajomych, może ktoś dostał a nie skorzysta.

a zamowiles Xa dopiero teraz po otrzymaniu kodu czy miales preordera i mozna dorzucic kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj przez znajomego, który dostał ten kod. Ja podobnie jak Ty, kodu nie dostałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Zamówiłem wczoraj przez znajomego, który dostał ten kod. Ja podobnie jak Ty, kodu nie dostałem.

czyli jak już mam zamówiony preorder na edycję PS to już i tak jak zdobędę to nie przejdzie - trzeba robić nowe zamówienie zwykłej edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze recenzje nowego sprzętu MS. W skrócie? Jest rewelacja! :obama: Minusy mocno z dupy, typu

 

Cytuj

- Gorszy design względem „Ski”

Cytuj

W tej cenie brak nawet prostego pilota do odtwarzacza 

 

:yao:

 

Ale generalnie to jest BESTIA. 

 

http://www.ppe.pl/rozrywka/3550/xbox-one-x-recenzja-sprzetu.html

 

https://hdtvpolska.com/xbox-one-x-test-najnowszej-konsoli-od-microsoft-gry-i-ultra-hd-blu-ray/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...brak pilota.
Chyba każdy ma telefon?
755c9c70b50b7149f95d5ab7beda7862.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, SephiroT napisał:

Chyba każdy ma telefon?

 

Kolejny minus, brak nawet najprostszego telefonu z preinstalowaną aplikacją na pokładzie. Mój hype train wyhamował :whyyy:

 

A tak na poważnie to niezmiernie się cieszę, że jednak nie czekam do grudnia, tylko teraz zamówiłem. JAK TU WYTRZYMAĆ DO WTORKU?! SŁODKI JEZU

 

https://www.spidersweb.pl/2017/11/xbox-one-x-recenzja-opinie.html

 

Cytuj

Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na zakup tej konsoli.

 

Zapłaciłbym i więcej. Miałem wysokie oczekiwania względem One X, ten skubaniec i tak je przebił. A mając na uwadze, że to dopiero początek i że twórcy gier dopiero uczą się ujarzmiać jej moc, czuję autentyczną ekscytację. Bardzo lubiłem się z moim One i One S, rozumiem jednak uzasadnione słowa krytyki względem tych konsol. One X nie tylko niweluje ich wady, ale otwiera przed twórcami nowe możliwości, które poznamy przez najbliższe lata.

 

Zdecydowanie nie ma lepszego momentu, by dołączyć do rodziny Xbox One. Microsofcie: brawo.

 

:banderas: :banderas::banderas:

 

 

 

EDYTA

 

Podsumowanie recenzji wg. PPE.PL czyli wypisanie tylko i wyłącznie minusów XBOXA :yao: :yao:

 

http://www.ppe.pl/news/54481/xbox-one-x-oceniony-w-recenzjach-temperatura-pracy-zuzycie-pradu-tempo-loadingow.html

Edytowane przez Grecky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, tego się "bałem", że wyjdzie potwór do gier. Dopiero co 9k wywaliłem na tv Oled licząc, że "zwykła" PS4 zostanie...W życiu nie miałem żadnego Xboxa ale jeszcze kilka takich recenzji czy zachwytów posiadaczy na Forum - i kolejne 2k pójdzie w "pissssdu", no jak nie kupić :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dostałem info od RTV EURO AGD  ,że XOX został wysłany do sklepu i mam wpadać 07.11 po jego odbiór ;-))) W końcu...bo po zakupie prosiaka i giercowaniu 4k w Destiny  jakoś mi się odechciało odpalać XO.Jak ma to działać lepiej od Prosiaka to będę w końcu człowiekiem spełnionym ;))) i już mi w głowie Forza siódma i nawet mogę drugi raz zagrać w Gearsów ;-))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dostałem maila z Euro. Niby na koncie pisze dalej ze edycja scorpio ale w zamówieniu xbox x + podstawka. W sumie cena jak za scorpio wiec jeden pieron.

 

EDIT: w sumie powinni mieć je fizycznie w poniedziałek, ciekawe czy by się dało wyprosić żeby sprzedali wcześniej

 

EDIT2: jeszcze taka ciekawostka, obraz na wyświetlaczach 1080p wyglada wyśmienicie, a czasy ładowania są takie dla np GTA V: https://mobile.twitter.com/Stallion83/status/926365016886075392

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Tez dostałem maila z Euro. Niby na koncie pisze dalej ze edycja scorpio ale w zamówieniu xbox x + podstawka. W sumie cena jak za scorpio wiec jeden pieron.

 

EDIT: w sumie powinni mieć je fizycznie w poniedziałek, ciekawe czy by się dało wyprosić żeby sprzedali wcześniej emoji4.png

 

EDIT2: jeszcze taka ciekawostka, obraz na wyświetlaczach 1080p wyglada wyśmienicie, a czasy ładowania są takie dla np GTA V: https://mobile.twitter.com/Stallion83/status/926365016886075392

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Ni hooy-a nic nie wyprosisz... Każdy będzie trząsł dupskiem przed sprzedaniem wcześniej, jest embargo, jest data premiery, są też kary od M$ dla tych co sprzedajo szybciej...

 

(wiadomo zawsze się ktoś wyłamie :24_stuck_out_tongue: albo ktoś nie maświadomości i sprzedaje szybciej...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, po Waszych dzisiejszych postach i po recenzjach złapałem mega bakcyla...

Może tymczasowy deficyt funduszy jest celowy od losu, żebym kupił na spokojnie za jakieś 2-3 miesiące jak już wyjdą wszystkie problemy wieku dziecięcego?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest gwarancja/rękojmia :) po co się męczyć, kupuj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę, po Waszych dzisiejszych postach i po recenzjach złapałem mega bakcyla...
Może tymczasowy deficyt funduszy jest celowy od losu, żebym kupił na spokojnie za jakieś 2-3 miesiące jak już wyjdą wszystkie problemy wieku dziecięcego?
 
Weź co ty jak dziecko małe... Bierz kupuj, zamawiaj... Co ty myślisz że za 3-4 miesiące kupisz coś lepszego? Ni huja to dalej będzie ten sam XboxOne X...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uważniej, obecnie nie mogę sobie pozwolić.

Ale jaram się... gorzej niż małe dziecko :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytaj uważniej, obecnie nie mogę sobie pozwolić.
Ale jaram się... gorzej niż małe dziecko :1_grinning:
 
Co nie możesz? To nie wstyd, jebnij sobie na ratki w markecie i tyle... Tu wiesz spora część tylko gra burzuja a na ratach jeżdżą...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie raty 0% to miałbym puste mieszkanie :auij5j:
A hooy gorzej....

Siedział byś przy monitorku i taborecie... I tłumaczył ta biedę i kutasiarstwo byciem pro....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×