Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, pablos_PRO napisał:

Ja przerzuciłem 800GB danych z XO gorzej będzie jak każdą grę trzeba będzie pobierać 

Za każdym razem Tomba wywalało ci jak kopiowałem musiałeś ściągać ? Mi wczoraj forza chodziła a dziś już wywalalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystko instalowałem na nowo, bo Skę sprzedałem we wrześniu i zero problemów :notbad:  

 

Co ten MS zrobił z Gears of War 3 to przeszło moje najśmielsze oczekiwania :mog:  Niezmiernie się cieszę, że zostawiłem sobie tę część oraz czwórkę do ogrania na Scorpio. Pan Spencer robi to zajebiście dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystko instalowałem na nowo, bo Skę sprzedałem we wrześniu i zero problemów :notbad:  
 
Co ten MS zrobił z Gears of War 3 to przeszło moje najśmielsze oczekiwania :mog:  Niezmiernie się cieszę, że zostawiłem sobie tę część oraz czwórkę do ogrania na Scorpio. Pan Spencer robi to zajebiście dobrze. 
Cza się ustawić może na jakiś tryb Hordy w 4kej w Gyrosach 4...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Cza się ustawić może na jakiś tryb Hordy w 4kej w Gyrosach 4...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

Spoko, ale najpierw AC:O, bo po pierwszych 3 godzinach uważam, że jest świetny :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za.ebiscie powoli sie sciaga w trybie czuwania - dodalem pare rzeczy wieczorem do kolejki i do rana raptem 100gb pobralo - przy wlaczonej idzie ok 45MB

tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rambo8 napisał:

za.ebiscie powoli sie sciaga w trybie czuwania - dodalem pare rzeczy wieczorem do kolejki i do rana raptem 100gb pobralo - przy wlaczonej idzie ok 45MB

tez tak macie?

Mnie to w ogóle w trybie czuwania nic nie idzie zawsze włączony ściąga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobralo mi Quantum, Gyrosy 4 i Halo 5, każde po 100 gb... kierwa gruba generacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś, w której wersji jest półroczny kod na Golda? Widziałem unboxing na FB i na filmiku było mówione, że w każdej wersji XOX ma być taki kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orientuje się ktoś, w której wersji jest półroczny kod na Golda? Widziałem unboxing na FB i na filmiku było mówione, że w każdej wersji XOX ma być taki kod.
Kurwa zrzygam się zaraz, zerknij stronę wcześniej, 2 strony, 3 strony... Pisałem 2 razy że MS potwierdził 14 dni GOLDa... Jeżeli ktoś gdzieś wyrwał 6 miesięcy to promka sklepu, bo sam MS nie daje tyle...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurwa zrzygam się zaraz, zerknij stronę wcześniej, 2 strony, 3 strony... Pisałem 2 razy że MS potwierdził 14 dni GOLDa... Jeżeli ktoś gdzieś wyrwał 6 miesięcy to promka sklepu, bo sam MS nie daje tyle...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka



To mógł być unboxing wersji dla youtuberow/recenzentów oni dostawali dużo gratów. Ewentualnie z Taco Bell.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem unboxing robiony przez Szychowskiwego i mówił, że w każdej wersji sprzedawanej w PL miał być ten kod z tego powodu byłem lekko zaskoczony. :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem unboxing robiony przez Szychowskiwego i mówił, że w każdej wersji sprzedawanej w PL miał być ten kod z tego powodu byłem lekko zaskoczony. :38_worried:
Nie wiem kto to Szychowski...

Ja oglądałem unboxing na portalu Microsoft ExpertZone więc wiesz.... Szach mat...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne porównanie gier na dwóch platformach, tym razem Diablo.



Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupił z Was ktoś Xbox One X i gra w FIFA 18 ? Bo po przesiadce z XOS animacja otwierania paczki straciła płynność i się przycina... Wszystko inne jest płynne. Lepsza konsola, a gorzej wygląda... 

Dodam, że gra była na dysku zewnętrznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kupił z Was ktoś Xbox One X i gra w FIFA 18 ? Bo po przesiadce z XOS animacja otwierania paczki straciła płynność i się przycina... Wszystko inne jest płynne. Lepsza konsola, a gorzej wygląda... 
Dodam, że gra była na dysku zewnętrznym
A kto gra w takiego kotleta jak Fifa 18 na XboxOne X....

Nie bez powodu EA dostała złotą kupę kilka razy z rzędu... O ile dali patcha pod Xa to pewnie coś spierdolili....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie ta forza mam nadzieje ze innych gier nie będę musiał ściągać a forza jak się ściągnie będzie działać  a gry przerzucają się jak krew z nosa

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
denerwuje mnie ta forza mam nadzieje ze innych gier nie będę musiał ściągać a forza jak się ściągnie będzie działać  a gry przerzucają się jak krew z nosa
A co Ciebie to tak boli? Puszcza na noc i rano masz.... (pobieranie) bo fakt ten transfer różnie działa...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

A co Ciebie to tak boli? Puszcza na noc i rano masz.... (pobieranie) bo fakt ten transfer różnie działa...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie to raczej z dwa dni ;( mam nadzieje ze ściągnie i będzie trybic , a postępy będą zapisane jak odinstalowałem z dysku na xox i teraz ściągam z  store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to raczej z dwa dni ;( mam nadzieje ze ściągnie i będzie trybic , a postępy będą zapisane jak odinstalowałem z dysku na xox i teraz ściągam z  store?
Bedo a co... W chmurze masz o ile dobrze pamiętam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Bedo a co... W chmurze masz o ile dobrze pamiętam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

A jak np grałem w cień wojny doszedłem do połowy i usunąłem to jak zainstaluje pobierze sejwy z chmury ? Bo kij wie czy to samo się dodało na chmurę czy co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Banan91PL napisał:

Odpalał ktoś Bf? Jestem ciekaw jak sytuacja się tam prezentuje z płynnością 

 

Na razie pacza nie było i ogólnie nie wiadomo co z nim będzie, ale pograłem trochę i jest przede wszystkim płynniej już tak nie dropi okrutnie czasem jak to miało miejsce, oczywiście pomijając lag na który niestety nie mamy żadnego wpływu.

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Na razie pacza nie było i ogólnie nie wiadomo co z nim będzie, ale pograłem trochę i jest przede wszystkim płynniej już tak nie dropi okrutnie czasem jak to miało miejsce, oczywiście pomijając lag na który niestety nie mamy żadnego wpływu.
 
 
 
No oczywiście nawet na stronie M$ nie ma słowa o tym że patch do BF1 w przygotowaniu (jak w sporej części gier) czy coś... Ot psie chuj z EA... Pewnie będzie płatny jako DLC

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

No oczywiście nawet na stronie M$ nie ma słowa o tym że patch do BF1 w przygotowaniu (jak w sporej części gier) czy coś... Ot psie chuj z EA... Pewnie będzie płatny jako DLC emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

W niektórych miejscach piszo że będzie, a gdzieś indziej BF1-a nie ma na tej liście i co? :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×