Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, CePeeN napisał:


O to to. Poza tym jak pisałem możliwe ze problemem jest kabel zasilający No hamburgery zle go wkładają. Nota bene z zamocowaniem podstawki tez sobie średnio radzą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A Polaki to pijaki i zlodzieje! A tak powaznie to tych wpisow chyba tyle tam nie ma. Seryjny problem to byls swierszcz w esce ktory dopadl tez mnie i skonczylo sie granie na xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Panowie wrażenia z klocka po upływie czasu?
Kurcze temat trochę ucichł a ja ciągle się zastanawiam nad zakupem

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Panowie wrażenia z klocka po upływie czasu?

Kurcze temat trochę ucichł a ja ciągle się zastanawiam nad zakupem

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Temat ucichł bo wszyscy grajo i się delektują... Nie ma czasu na zbędne pitolenie i szukanie na siłę problemów...

 

To nie PS gdzie tylko wszyscy czatują na jeden stopień temperatury za dużo, albo 2 dB za głośno w pracy wiatraków

 

Tu jest moc, tu są gracze... Fill TRU 4kej maleńki

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w dodatku promocje się zaczęły na store :) konsola jest świetna i warto kupić do multiplatform. Ps4 tez warto zostawić do pozostałych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i w dodatku promocje się zaczęły na store konsola jest świetna i warto kupić do multiplatform. Ps4 tez warto zostawić do pozostałych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie tak zrobiłem, PS Amator do exow (np. pokroju Detroit: Become Human), a wszystkie tytuły multiplatformowe to na XboxOne X i jest miodzio....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie jakaś promocja na Xbox X za tydzień w Black Friday to kupię

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Kolos28 napisał:

I jak tam Panowie wrażenia z klocka po upływie czasu?
Kurcze temat trochę ucichł a ja ciągle się zastanawiam nad zakupem emoji16.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Tak samo miodnie jak pierwszego dnia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28

Ja jak na razie jestem jak najbardziej zadowolony. Nie gram za dużo ale jak na razie wszystko działa elegancko. Do tego dzisiaj zrobiłem 1szy zakup z kombinacją z ruskimi zdrapkami store itd i super sprawa - mam grę na swoim koncie a nie jak kombinacje z  lewymi kontami - kłódki itd na PS :24_stuck_out_tongue:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=63030]Kolos28[/mention]
Ja jak na razie jestem jak najbardziej zadowolony. Nie gram za dużo ale jak na razie wszystko działa elegancko. Do tego dzisiaj zrobiłem 1szy zakup z kombinacją z ruskimi zdrapkami store itd i super sprawa - mam grę na swoim koncie a nie jak kombinacje z  lewymi kontami - kłódki itd na PS :24_stuck_out_tongue:
 
Paniczu to konsola cebula... Ruscy, Argentyna, czasem USA i grasz za bezcen, a jak dzielisz z kimś konto to już w ogóle, sam byś nie wiedział w co grać, tyle gier byś miał

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kupujecie ruskie zdrapki?
Na store checkerze masz linka do współpracujących z nimi sklepów ze zdrapkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu czerpie mega przyjemność z gry, BF1 wiedźmin czy inne gry chodzą płynnie w 60/30 fps  konsola cicha niesłyszalna    Jest mega nie ma półśrodków polecam bie zastanawiacie sie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem szum wiatraków w Cieniu Wojny pud koniec jak pełnymi armiami broniłem fortecy.
Poza tym cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na Black Friday i liczę po cichu, że konsola Xbox X będzie w promocji

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie  trochę się wystraszyłem dziś grając w nowego wolfa konsola się zacięła dźwięk się zaciął musiałem ja zresetować działa ale trochę się wystraszyłem ze coś może być z nią nie tak grałem sporo ale gorąca nie była zreszta nie powinno tak się stać 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Panowie  trochę się wystraszyłem dziś grając w nowego wolfa konsola się zacięła dźwięk się zaciął musiałem ja zresetować działa ale trochę się wystraszyłem ze coś może być z nią nie tak grałem sporo ale gorąca nie była zreszta nie powinno tak się stać 

 

A jak Winda się zawiesi to wszystko jest ok, przeca to gó.... winda.... 

 

Nie przejmuj się to normalka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

 

A jak Winda się zawiesi to wszystko jest ok, przeca to gó.... winda.... 

 

Nie przejmuj się to normalka...

Zestresowalem się dlatego iż na reddicie były te tematy ze ludziom konsole padaly 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Rozmawiałem z chłopakami z grupy Xbox na Facebooku niektórzy sporo Freezow maja po aktualizacji ostatniej  mnie się to przydarzyło pierwszy raz w wolfie oby to nie było nic z konsola ;(

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki średni ten start skorpiona bym powiedział... Kilka faktów na szybko...

 

UK: Bieżący "tydzień Black Friday" wygenerował o 3% większe obroty niż w analogicznym okresie 2016 roku. W szczególności mocna okazała się sprzedaż PlayStation 4, która była wyższa niż w tygodniu Black Friday z 2016, 2015 i 2014 roku. 

 

USA: Główny analityk z NPD ma już dostęp do części listopadowych danych z USA, dzięki czemu możemy poczytać o pierwszych "przeciekach" na ten temat. Mat Piscatella powiedział, że zwycięzca w kategorii konsolowego hardware'u w listopadzie nie będzie łatwy do wskazania, bo firmy idą łeb w łeb. "To może być każda z z trzech konsol od głównych producentów" - stwierdził analityk z NPD. 

 

PROJECT CARS: Efektem tego jest to, że prosiaku Project CARS 2 działa w stabilnych 60 FPS-ach przy 1440p, zaś na skorpionie tytuł hula w około 1620p, a jego frame-rate waha się od 60 do aż 45 klatek na sekundę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mamy być dokładni :-P
PC2 na PS4 Pro działa w 1360-1440p (Głównie wyższa wartość), a przy stress teście 55-60 fps.
Na X1X działa 1440-1620p (Głównie niższa wartość), przy stress teście 45-60 fps i dodatkowo mamy więcej gapiów i drzewek.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chcąc nie chcąc widać gołym okiem, ze sprzedaż nie do końca chyba idzie tak jak marzyli o tym włodarze Microsoftu. Wnioskuje po tym, ze można ciagle kupować edycje scorpio i to nawet w polskim oddziale ms. Strategia ms przyniesie w końcu sukces, jeżeli poważnie myślą o dołączeniu obsługi myszki i klawiatury. W końcu mozna by za niewielkie pieniądze kupić sprzęt do gry, może np. w serie Total War czy Age of Empires.
Inna sprawa jest ze w końcu Spencer i Microsoft rozważają - i się do tego przyznają -ekskluzywne tytuły w większej formie niż obecna. Rynek szybko to zweryfikował. Mozna je lubić lub nie ale są jednym z głównych motorów sprzedaży (Nintendo, Sony). Czekam na dalszy rozwój w temacie i czekam na przeceny xox


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że w PL można kupić edycję scorpio to absolutnie nic nie znaczy. U nas nadal konsola  =  playstation.

 

Polacy mają w dupie xboxa tak jak xbox ma w dupię polaków (opóźniona premiera xo fat, braki lokalizacyjne nawet w największych hitach MS)

U nas nawet Switch na półkach leży gdzie na zachodzie czy USA by się o nią zabijali

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×