Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj skończyłem te cholerne hybrydy - 2 ostatnie:

 

v6hwjr.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić tego kick offa ze złotymi piłkarzami. Próbuję coś takiego http://www.futbin.com/17/squad/34132

ale futbin pokazuje rating 67. Jak ten rating jest liczony? Da się po taniości coś zrobić żeby osiągnąć wymagane 77?

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, no4b napisał:

Chciałem zrobić tego kick offa ze złotymi piłkarzami. Próbuję coś takiego http://www.futbin.com/17/squad/34132

ale futbin pokazuje rating 67. Jak ten rating jest liczony? Da się po taniości coś zrobić żeby osiągnąć wymagane 77?

Sprawdziłem na futheadzie i wyszedł rating 78 i chemia 100. Na futbinie mogło zaniżyć rating przez pustą ławkę rezerwowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A paczka za to wyzwanie jest untradeable czy można sprzedać zawodników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe zbudowanie skladow do wyzwan w Hybrydach ligowych i narodowym, dwa ostatnie poziomy Hard i Ultimate bez koniecznosci grania 10 meczy? Bo zagralem 2 mecze z kompem i cierpie poprostu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba odpalę singla i z meczów bede wychodził. :)



Done.
Najlepsza karta Lewy :24_stuck_out_tongue:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba odpalę singla i z meczów bede wychodził.

Done.

Najlepsza karta Lewy :24_stuck_out_tongue:

Wychodziles tylko z meczow czy zamykales poprostu fife i wychodziles do menu konsoli? naliczalo Ci porazki do bilansu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodziles tylko z meczow czy zamykales poprostu fife i wychodziles do menu konsoli? naliczalo Ci porazki do bilansu?

Baku,a o ci chodzi jakby?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Baku,a o ci chodzi jakby?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aby ukonczyc dwa ostatnie wyzwania , Hard i Ultimate, potrzebna jest druzynie lojalnosc, a ta mozesz uzyskac grajac tym skladem 10 meczy. I jest wlasnie sposob aby nie grac pelnych meczy, a tylko rozpoczac mecz z kompem i odrazu wyjsc. Ale nie wiem wlasnie czy z meczu tylko czy zamykamy fife poprostu. Tak szybko mozna nabic zawodnikom lojalke i ukonczyc zadania.

Mam nadzieje ze nie pomieszalem za bardzo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodziles tylko z meczow czy zamykales poprostu fife i wychodziles do menu konsoli? naliczalo Ci porazki do bilansu?

Z meczów wychodziłem. Aczkolwiek mogłem pomysleć o zamknięciu fify :24_stuck_out_tongue:

Może bede miał lepszy drop ^^

Paczka za 50k fajna :) za 25k porażka, zwłaszcza ze robiłem ten skład Maxyma i dość mocno nieopłacalne to jest :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuje zrobić grę w dziadka challenge i nie mogę heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam 30k i mam pytanie jest sens robic SBC ? bo nie wiem czy budowac nowy sklad czy robic jakies zadanie z SBC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sie oplaca, zaczynalem z 20k, a mam juz 115k. Handel u mnie zerowy praktycznie i wszystko sie udalo zarobic na sbc. Teraz wydalem okolo 24k na sklad z wyzwania ultimate, ale zobaczymy co z paczki wyleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, baku83 napisał:

Aby ukonczyc dwa ostatnie wyzwania , Hard i Ultimate, potrzebna jest druzynie lojalnosc, a ta mozesz uzyskac grajac tym skladem 10 meczy. I jest wlasnie sposob aby nie grac pelnych meczy, a tylko rozpoczac mecz z kompem i odrazu wyjsc. Ale nie wiem wlasnie czy z meczu tylko czy zamykamy fife poprostu. Tak szybko mozna nabic zawodnikom lojalke i ukonczyc zadania.

Mam nadzieje ze nie pomieszalem za bardzo :)

Trzeba włączyć mecz i on musi się rozpocząć. Jeśli poddasz mecz przed tym jak piłka została kopnięta to zaliczy Ci porażkę, ale piłkarzom meczu nie.

Godzinę temu, Gorekkk napisał:

Ja próbuje zrobić grę w dziadka challenge i nie mogę heh

Za bardzo sie nie opłaca, marna paczka z jednym rare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hybrydy lig i narodowości:

 

poziom HARD:

 

http://www.futbin.com/17/squad/51769

 

http://www.futbin.com/17/squad/51783

 

http://www.futbin.com/17/squad/51802

 

poziom ULTIMATE:

 

http://www.futbin.com/17/squad/51912

 

Każdy z zawodników musi mieć rozegrane 10 meczy lub musi być trafiony w paczce.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Foxter napisał:

 

 

Z meczów wychodziłem. Aczkolwiek mogłem pomysleć o zamknięciu fify :24_stuck_out_tongue:

 

Może bede miał lepszy drop ^^

Paczka za 50k fajna :) za 25k porażka, zwłaszcza ze robiłem ten skład Maxyma i dość mocno nieopłacalne to jest :)

@Foxter za jakie wyzwanie jest paczka za 50k? Jedną ogarnąłem Liga i Narody za coś jeszcze jest paka za 50k? wypadło nic specjalnego najwięcej warci depay i clichy.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Malix7 napisał:

@Foxter za jakie wyzwanie jest paczka za 50k? Jedną ogarnąłem Liga i Narody za coś jeszcze jest paka za 50k? wypadło nic specjalnego najwięcej warci depay i clichy.

Ultimate masz tylko za 50k. ^^ Więcej chyba nie ma.

 

Ogólnie podobno opłaca robić się tą wymianę 11 na 2 świecące karty. Jednemu jutuberowi wyleciał Suarez :1_grinning:

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEN LEAGUE HYBRID:

 

http://www.futbin.com/17/squad/58352

 

na futbinie pokazuje 7600 ale wyrwałem dzisiaj rano ten skład za 6k a więc wystarczy chwilę poklikać ;)

 

23 godzin temu, Kani napisał:

Każdy z zawodników musi mieć rozegrane 10 meczy lub musi być trafiony w paczce.

 

Hmm no właśnie nie każdy, z tego składu jednego zawodnika dostałem w paczce (Delgado) i chemia jest 100, a więc wystarczy JEDEN zawodnik w drużynie z 10 chem (reszta 9) żeby drużyna miała 100 :)

 

23uac7m.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos problem z hybrid nations 11 ? chodzi o  to ze zrobilem sklad daje submit potem Exchange player i mi wyskakuje" Error- Sorry. an error has accurred" ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuację w innym wyzwaniu. Wystarczyło zdjąć jednego zawodnika by za chwilę wstawić go ponownie na miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, danon napisał:

 

Hmm no właśnie nie każdy, z tego składu jednego zawodnika dostałem w paczce (Delgado) i chemia jest 100, a więc wystarczy JEDEN zawodnik w drużynie z 10 chem (reszta 9) żeby drużyna miała 100 :)

 

 

 

Przecież ja wrzuciłem składy do wyzwań narodowości i lig...

Tam każdy zawodnik musi mieć lojalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, tym razem spory zawód. Zrobiłem w końcu to całe Ligi&Narodowości, na 4 wyzwania wydałem z 50-60k i najlepsze co wypadło to Azpilicueta. Z paczki 12 rzadkich złotych zawodników.. No cóż ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hybrydy ligi i narodow
nielatwe, srednie, ultimate

hybrydy ligowe
czworka, szostki, szalone osemki

hybrydy narodowe
trzy razy trzy

podesle ktos skladziki do tych wyzwan? :24_stuck_out_tongue:

zrobilem jeden sugerujac sie redditem i masakracja niektore zlote non rare po 1-2k... tam to chyba skupuja i wystawiaja drozej specjalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×