Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

Celta Vigo za 6,3k ale to już dawno temu było :-)  wypadł koleś co marszczy rano i kilka grajków no name za ponad 2k także paczka na 10k +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem skład z Atalanty w okolicach 8-9k, z paczki wypadl mi Toure, sprzedalem za 71k. Jestem na duzy plus :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem AC Milan zanim ceny skoczyły więc w okolicach 4k wyszło. 

 

Ogólnie da się zarobić na SBC, ale szczęście w paczkach też jest potrzebne. Mi dopiero jak skończyłem hybrydy lig wpadł Ben Arfa oczywiście kilkanaście minut po tym jak przestała pojawiać się w paczkach jego wersja OTW ale i tak jestem zadowolony. Po każdym zadaniu był jakiś profit a ten Ben Arfa to bum na koniec.

 

Skończyło się wyzwanie związane z meczami reprezentacji  i pewnie co tydzień będziemy mieli takie zadania. Ja obstawiam, że do tego zadania będą trafiały spotkania derbowe bo sporo tych derbów, lig w FUT też dużo więc jeśli ktoś wie o jakiś derbach w ten weekend to niech napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio jeszcze idzie zrobić West Ham. ludzie się rzucili na piłkarzy olympiakosu, benfiki i watfordu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę próbowałem pokombinować np Betisem. Miełem 1 zawodnika dokupiłem dwóch, a już reszta skoczyła z 350 do 3500. Jak mam  wydać grubo ponad dychę na wyzwanie to ja dziękuję. wolę sprzedać zyskiem to co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to wyzwanie. Szrot z paczki,ale na lekkim plusie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szrot to mało powiedziane. Ogólnie to zrobiłem wszystkie wyzwania poza MLS i NOS, najlepsi z paczek to Carrasco, Wellbeck, Nolito, Firmino, Butland, Shaw. Szału nie ma, ale kilka kart poszło za 7-8k i generalnie jestem do przodu. Schowałbym jednak do szafy bajki o podkręconym dropie. To, że kilku osobom poleciało na bogato, nie oznacza, że to jakaś reguła. Gdyby to był marzec-kwiecień, to ten szrot nawet by mi się nie zwrócił. Teraz opłaca się jeszcze robić te wyzwania, póki rynek jest dobry i ceny wiszą wysoko. Potem może się okazać, że robienie składu do SBC za 7-8k mija się z celem, bo ceny kart do wyzwań na pewno będą odpowiednio pompowane, a szrot już nie będzie się sprzedawał.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedynym rozwiązaniem przeskoczenia zgrania z 99 na 100 jest symulowanie 10 meczy (wyzwanie 10 lig)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś robił MLS całe? Mam mega smaka na Giovinco ale nie wiem ile kaski szykować a paki za klub nie są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym nim zagral, ale obawiam sie ze wyjdzie w okolicach 200k. Zwyklym Giovinco robie sieke, a co dopiero z tym :) jak narazie moja ulubiona karta, a kosztowala mnie 1,2k :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

 

Opłaca się dziś robić jakieś SBC? Ceny są mega wysoko?
Przyznam ze do tej pory zrobiłem tylko SBC League and Nations Ultimate, skład za ~20k ale z paczki zwróciło się 70k.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po jednym z wyzwań sprzedałem przez przypadek wszystkich piłkarzyków na QS, no kurwa ta FIFA mnie totalnie nie lubi :-) Mimo, że nie było tam nikogo nadzwyczajnego to na pewno wyszedłbym na solidnym plusie (robiłem sobie to wyzwanie seven club challenge)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madithon napisał:

Hej Panowie,

 

Opłaca się dziś robić jakieś SBC? Ceny są mega wysoko?
Przyznam ze do tej pory zrobiłem tylko SBC League and Nations Ultimate, skład za ~20k ale z paczki zwróciło się 70k.

 

 

Opłaca się robić, zwłaszcza rano jak ceny nie są z kosmosu. Oczywiście, jeśli wybierzesz sobie mało popularną kompozycję, lub stworzysz własną. Te najpopularniejsze do znalezienia w sieci, zostały już odpowiednio podbite na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą wyżej ogarnąłem za jakies 6k nie całe więc raczej ok:)

A paczki otwieracie teraz czy poczekać do wieczora czy weekendu?

 

 

Kolejny ciekawy i tani skład, tym razem Crazy Eights

http://www.futhead.com/17/squads/838308/

 

Jak na razie mam połowe i wszystko po minimalce leci :)

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota wymiana. Kevin de Bruyne. Robię anglika fitness. ;) 

Edytowane przez Banan81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jakie niektórzy mają szczęście. Zrobiłem juz kilka ładnych zadań i żadnego IF-a, najlepsze co mam to Batshuayi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś opisać ten myk z lojalnością w hybrydach? Odpaliłem cztery mecze z drużyną tygodnia, poddałem je ale dalej chemię mam na 79 bodajże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś opisać ten myk z lojalnością w hybrydach? Odpaliłem cztery mecze z drużyną tygodnia, poddałem je ale dalej chemię mam na 79 bodajże...

Trzeba 10 meczy rozegrać. Nie mozna poddawać,tylko wyłączać konsolę i tak raz za razem( 10 razy).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poddawać ale nie ma sensu tego robić, bo mecze wlicza nam do statystyk. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poda linki do tanich składów, wyzwania:

Hybrydy lig i narodów:

Trudne

Ultimate

 

Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornelito napisał:

Inna metoda?

Włączasz sezony FUT offline, zaraz po rozpoczęciu meczu wyłączasz Fifę, wychodząc do menu konsoli, włączasz Fifę i powtarzasz cały zabieg 10 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×