Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

Całkowicie wyłączyć konsolę? Przecież cała ta akcja zajmie jakieś pół godziny ;) włącz/odpal mecz/wyłącz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyzwanie Crazy Eights jaki tani skład bo te podane na stronie, te brąz zawodnicy mają jakąś chorą cene. 

Edytowane przez Lony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie 

czy jest jakas strona, cos takiego jak futhead

z gotowymi skladami do challengy, ale zeby rowniez sumowalo cene calego skladu i poszczegolnych pilkarzy? 

cos jak sklad z futbina

na futheadzie pokazuje mi tylko widelki ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kornelito napisał:

Inna metoda?

Zaczynasz mecz, przycisk playstation, w prawo do ustawień sieci, odznaczasz, zaznaczasz ptaszek od internetu i nie trzeba nigdzie wychodzic z gry, chyba nawet porazek nie zalicza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lony napisał:

Panowie, wyzwanie Crazy Eights jaki tani skład bo te podane na stronie, te brąz zawodnicy mają jakąś chorą cene. 

Podbijam pytanie. Przydałoby się tanie Crazy Eights.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, _sad napisał:

Zaczynasz mecz, przycisk playstation, w prawo do ustawień sieci, odznaczasz, zaznaczasz ptaszek od internetu i nie trzeba nigdzie wychodzic z gry, chyba nawet porazek nie zalicza.

 Swietna rada ! Zrobilem ultimate i hard w pare minut , nie zalicza porazek nic a nic :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na tego Sona i jego IF ktory kosztuje 50k ma baardzo podobne statystyki do player of the montha ale kurcze chce go miec :24_stuck_out_tongue: zwlaszcza te paczki zawodnikow bo moze sie cos zwrocic.

11 nations zrobilem wydajac jakies 18k (trzeba kupic ifa wartego quick sella za 15k) http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/57585/
- BPL? na chwile obecna nie ma skladu na futheadzie takze wzialem jakis z jutuba (poszlo 25-30k)

- Koreance? chyba poczekam... mam nadzieje ze po paru dniach ceny troche poleca na ryj
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tak na szybko kosztuje ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo za ten skladzik

Dalem 17500 nie wliczaja Rojo i Younga bo mialem w klubie. Z paczki straszna bieda wyleciala jakies 5k w plecy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleił ktoś składzik do wyzwania Premier League w tym Player Of The Month? Wszystko drogo wychodzi. Da radę coś zrobić w granicach 20-25k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 28k udało mi się złożyć wykorzystując od siebie tylko Valdesa. Ciężko teraz coś złożyć, bo zawodnicy Liverpool'u i Man Utd są w zawyżonych cenach. Jutro powinno się uspokoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, malinPL napisał:

Skleił ktoś składzik do wyzwania Premier League w tym Player Of The Month? Wszystko drogo wychodzi. Da radę coś zrobić w granicach 20-25k?

Po kiego pytasz w dodatku pod moim postem skoro masz gotowy sklad (zdjecie Mikolaja) i mozna zmiescic sie w 20k?

 

Na Koreancow poszlo niecale 15k i z paki za 7500 wylecial Firmino (7k odzyskane)

1ekpyf.jpg
66jjw8.jpg

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie mniej więcej kiedy oni wrzucają wyzwania? Np. Weekendowe mecze itp. Najbardziej chyba będzie się opłacać od razu robić wyzwania póki ludzie ab nie przestawią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie udalo te zadanie bez bramkarza zrobic z tego co mialem w klubie na podstawie skladow z futhead i normalnie bylem w szoku bo wypadla karta ktora jest cos warta czyli Draxler, moze nie sa to jakies kokosy ale zawsze 12k do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziś wreszcie ultimate i choć raz na plus bo zawsze na zero wypadł mi Pepe za 45k jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/79428/

 

Discard value poza tym ze trzeba miec 1 srebrna karte a na rynku pusto... kupilem za 10k jak tylko sie pojawila i jakis noobek sie pewnie ucieszyl ze plebs kupil mu srebrna za maxa. Z paczki wylecial Ben Arfa czyli jestem jakies 55k do przodu :24_stuck_out_tongue:

 

wyzwanie liga NOS sklad Sportingu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za challenge Sona

a2c95cc251b5e543d7bdc654d7065855.jpg

b3b9d259a95155cfcb132e54c223575e.jpg

Torman poleciał na wyzwanie z jednym if bo po qs chodził.

Koreance tanio mnie wyszły bo kupiłem tylko BR, SP, N za 11k reszta za 200 hehe. Son był z paczki

7e57891afe4fc80f83a39b9c038fae89.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×