Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś podać skład do wyzwania 11 narodowości + totw w chalangu Sona? Zrobiłem premier league i koreańców za ok 23 tys. Chcę to zrobić do końca i liczę na drop z Dybalą

Może Ty Mikołaj pomożesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz najtańszego informa i wtedy robisz jedna połowę z nim natomiast druga to inna liga. Ja robiłem niemiecka i angielska. Z czego napastnik i boczny pomocnik ma być z jednego klubu jak również SP i SO. Możesz też zrobić, że SO i boczny obrońca z tego samego klubu a później SP i ST

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz najtańszego informa i wtedy robisz jedna połowę z nim natomiast druga to inna liga. Ja robiłem niemiecka i angielska. Z czego napastnik i boczny pomocnik ma być z jednego klubu jak również SP i SO. Możesz też zrobić, że SO i boczny obrońca z tego samego klubu a później SP i ST

A mogę zapytać co to był za inform? W bundes znalazłem Jarstein, norweski bramkarz, tylko nie wiem czy inform łapie chemie z każdym...

Już sobie poradziłem skład z totw wyszedł mnie 16-17k może się komuś przyda :)

a81e8e0dc228c6a45a7bc189d69b3e3d.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinujesz skoro masz od groma gotowcow i ten sklad w tym temacie przewijal sie nie raz (sorry ale duzo czytania nie masz tylko 9 stron w temacie jest). No chyba ze lubisz sam je zlepiac ale skoro sie pytasz o sklady to raczej nie...

Ja pamietam ze mialem ifa Pyatova kupionego za quick sella i mial czerwone linie z obroncami a i tak zaliczylo

 

http://www.futhead.com/squad-building-challenges/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I z paczek wypadło wielkie G, jak odzyskam choć 1/3 to będzie dobrze

Son jest w klubie przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze złotej wymiany,która kosztowana mnie w uj,bo musiałem kupic jakiegoś spo z Brazylii za 7k dostałem do mojej serie-zmiennika Florenzziego...,Bruno Peres wpadł. Czekam z wydawaniem monet na wyzwania z jakimś grajkiem z bundes do zdobycia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ze złotej wymiany,która kosztowana mnie w uj,bo musiałem kupic jakiegoś spo z Brazylii za 7k dostałem do mojej serie-zmiennika Florenzziego...,Bruno Peres wpadł. Czekam z wydawaniem monet na wyzwania z jakimś grajkiem z bundes do zdobycia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Douglas Costa jest do zdobycia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram skrzydłami

Teraz poświęciłem swój wolny czas ( całe kilka godzin co dwa tygodnie) na granie w BF 1

Bundes mam takie jak chciałem,może kiedyś odkupię mojego ulubionego Vidala i to juz będzie koniec

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Son jest w klubie przecież

Wolałbym Dybale od biedy Son może z ławki wchodzić bo z tego co zauważyłem to chemii mi nie psuje a najwyżej kiedyś w przyszłości złoże bpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, stMikolaj napisał:

Son jest w klubie przecież emoji6.png

Tez zrobiłem tego Sona, akurat gram premier league, i z paczek wypadł szrot QS, ale z samego Koreanca jestem na maxa zadowolony, na LF fruwa az miło, wcześniej miałem Depaya i Son go miażdży :) 

Skiba, akurat Malyksg86, podał zajebisty skład, na tej stronce były jakies dziwne, a ten wyniósł mnie 16 k i 5 minutek roboty, takze fajnie ze to wkleił oszczędził mi również czasu na szukanie, bo właśnie sie za to zabierałem :)

 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 18 50 sprzedałem graczy skupowanych w tyg typu z: Ajaxu , Genoa itp. bo chyba już nie dadzą ważnych meczy.

o 19 00 ea wrzuca ważne mecze ... super !

Jakby co to sa 4 zadania- derby Genoa , Psg-Om, Deportivo-Celta ( tych nie skupowałem akurat.) , Ajax i Feyenord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy Genoa CFC i ich ceny to jakiś absurd  .Resztę kart mam w klubie z innych zadań ale nie dam 15k za trzech zawodników trzeba będzie chyba poczekać do ostatnich minut tego zadania i wtedy zacząć działać:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1e11607c48f0ba77193328b5a4f168e3.jpg

Około 100k kosztował mnie ale jeszcze mnóstwo kart kart kondycji i kontraktów zostało w klubie także myślę że za tą cenę warto. Najgorsze jest jeden z klubów gdzie ma być maks 5 Amerykanów w składzie i tam trzeba wydać ok 40k na team. Czy warto bylo? Zagram i dam znać bo szukam alternatywy dla Dybali

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 100k? Jak ja chciałem go zrobić to i zespół wyniósł mnie 30k...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 100k? przeciez tam trzeba zrobic chyba 18 wyzwan a ceny zawodnikow (zwlaszcza srebrnych) sa chore. No chyba ze wydropiles polowe ludzi z paczek albo snajperka :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na bieżąco wszystko sprzedawane z paczek było i wcale tak drogi nie wychodzi. Dużo kombinacji robiłem i zamiast kartę za 5k to za 200 kupowałem i dawałem mu zmianę pozycji. Zgranie jest na poziomie 95 każdej drużyny więc 3 zawodników zawsze było nie na swoich pozycjach. Nie miałem kart żadnych z tej ligi. Zaczynałem na koncie było 1.2 banki a jak kończyłem to 1.09 ale jeszcze mnóstwo kart w klubie i na LT się bujało. Dobrego dropa nie było ale kilka droższych kart wypadło jak Veratti,Williams, gracze Deportivo x3, Celta Vigo x2, Koreance no i ok 5 z MLS Tam jest dużo srebra w nagrodach więc karty czasami dość drogie. Strój Rangers za 4800 itd. Dodatkowo dużo też licytytowalem jak drogo były po BN i czasami duplikat mi się trafił po licytacji. Sprzedałem z zyskiem np kupiłem za 4.8 a leciał za 9k. Kto ma czas o chęci to może licytować. Mi się nie chciało bo całą niedzielę na tym straciłem. Warto było cholernie karta na plus za taką kwotę. Nie martwię się czy spadnie czy nie tylko się gra. Mam już Sterlinga, Sona a teraz Giovinco. Za 3 dni wpadnie Gaspar bo Costa to szkoda coinsa.

Edit

Nigdy nie miałem problemu też z Ovr i zaczynałem od brązów. Kupić po 10 kart ps-pp i na lewą stronę również i kombinować. PP na cm ma ch5 tak samo pp na po ma 5ch. SO na bokach obrony również. Dużo też jest formacji z 3xspo o wtedy kupowałem tanich N i dawałem im zmianę pozycji z N na SN gdzie zawodnik ma CH9

Wszystkie złote karty w tej lidze chodzą po qs

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

739e3b83e4743da61725283f60e52f13.jpg

Może się komuś przyda do 11 lig . Oczywiście rozegralem 10 meczy (RQ off console) by nie kupić najdroższego RM za 10k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stMikolaj napisał:

Może się komuś przyda do 11 lig . Oczywiście rozegralem 10 meczy (RQ off console) by nie kupić najdroższego RM za 10k

 

Ile tak na oko skład kosztował? Ten myk z RQ to kiedy się robi? Jak już się zrobi pierwsze podanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ile tak na oko skład kosztował? Ten myk z RQ to kiedy się robi? Jak już się zrobi pierwsze podanie?

Nie wiem ile to już było ale tanio dość. Tak pierwszy gwizdek i wychodzisz z gry a nie z meczu. Wtedy nie zalicza porażek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_2.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_1.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu).jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_5.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_8.jpg

Zrobione samemu bez żadnych tam ściąg, trafiony veratti, cuadrado, williams, rashford.

Bardzo lubię dłubać w tych wyzwaniach i to mi chyba najwięcej w tej edycji fanu przynosi.

@ koszt nie wielki mam z 700 kart w klubie, zawsze coś się znajdzie :)

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_6.jpg

Edytowane przez Mandi
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez zrobiłem te ostatnie cztery wyzwania. Czekam z otwarciem paczek za mi sie zechce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam jakby ktos potrzebował składy . Dodawałem czasem przypadkowych piłkarzy aby tylko się zgadzały zasady. Z paczek IF Donnarumma i Leno z lepszych. Generalnie szrot do następnych zadań.

http://www.futhead.com/17/squads/1764714/   -szalone osemki

http://www.futhead.com/17/squads/1765872/   -szóstki

http://www.futhead.com/17/squads/1766955/  - piecioligowa hybryda

http://www.futhead.com/17/squads/1791162/  -wyjściowa 11 ( trza było lojalke wbić)

http://www.futhead.com/17/squads/1791858/  - 7 ligowa

http://www.futhead.com/17/squads/1795485/   3 x 3

 Ktoś ma jakieś pomysły na ważne mecze w przyszły weekend?  Bo warto coś zakupić.

Teraz trafilem 2 mecz oprócz tego z RPA..  Skupowałem Ramosa z BVB za 350 to szedł wczoraj za 1400 na ps4. Licze na takie trafy co weekend.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borysiuk z cdm na ST to spory koszt.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×