Skocz do zawartości
szarak

FIFA 17

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Fifa 17 na PS3 o dziwo dostała kilka nowości i o dziwo nie tyczy sie to tylko aktualizacji składòw jak to była zawsze za czasòw PS2 gdy wychodzily na nią kolejne Fify i nic nie zmieniali a to te nowości:

Na PlayStation 3 i otrzymamaliśmy:

Squad Building Challenges (SBC) – nowa opcja w FIFA Ultimate Team, dzięki której gracze otrzymają możliwość zdobywania nagród podczas budowania składu. Będziemy wybierać grajków spośród podstawowych, zaawansowanych i specjalnych piłkarzy.

Nowe elementy w rozgrywce – gra otrzyma nową mechanikę w ataku i podczas kontrowania, a ponadto na nowo zostały przygotowane rzuty wolne, czy też rożne.

Nowe ligi – w tytule pojawią się drużyny z Brazylii i Japonii, a ponadto autorzy zadbali o żeńskie reprezentacje Norwegii oraz Holandii.

Nowe prezentacje – twórcy przygotowali kilka nowych prezentacji stadionów (między innymi West Hamu) oraz przygotowali nowe animacje kibiców.

Tak wiec cieszy że się trochę przyłożyli a , grał już ktoś ?

i

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem na PS3, ogólnie pozytywne odczucia po pierwszym meczu offline ale mam problem podczas gry online mianowicie nie widać moich zawodników(już od początku meczu, gdy wychodzą z tunelu). Widać kropki na radarze małej mapki a nie widać na ekranie. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetowałem konsole, wyjąłem i włożyłem z powrotem płytkę i wszystko gra zarówno na ultimate jak i online drużynami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×