Skocz do zawartości
Patryk-1980

WRC 6

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, filmikami itd.

 

 

 

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przejechać 3 OSy na Warsaw Games Week. Na tej podstawie mam kilka spostrzeżeń:

- grafika daje radę. Nie jest najpiękniejsza, ale też nie straszy tak jak kiedyś w serii WRC

- jest bardzo dużo możliwości konfiguracyjnych dla kierownicy w menu (grałem na T150)

- nie wiem jakie asysty były włączone, ale po pół odcinka już załapałem jak jechać, żeby się nie rozbijać, więc jest przystępna

- gdyby nie to, że nie chciałem siedzieć godziny i blokować innych graczy to bym grał jeszcze długo. Naprawdę przyjemny model jazdy. gra wciąga

 

Podsumowując - jakbym miał w domu kierownicę to bym po tych kilku odcinkach dokupił bez obaw WRC6 dla siebie. Ponieważ nie mam, to z zakupem wstrzymam się do momentu, w którym jakiegoś kółka do grania się dorobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odświeże trochę temat. Zakupiłem grę w promocji czekając na dirta. W tej grze tryb jazdy ustawiony na najniższy jest trudniejszy niż, ustawiony na profesjonalny. Nie czuć masy samochodu i odnosi się wrażenie jak by cały czas się slizgal po lodzie. Grafika jest poprawna, nic specjalnego. 7 na 10 moim zdaniem więcej niż 50-60 zł ta gra nie powinna kosztować.

 

Zauważyłem ciekawy fenomen na gry-online. Na PC ma średnio na poziomie 8 a na ps4 3 hmm...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam chętnych do pomocy z osiągnięciami (nie mylić z pucharkami) online. 

Obecnie multi świeci pustkami, jestem elastyczny ale preferuję godziny wieczorne.

Mile widziany mic.

  • PSN: DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×