Skocz do zawartości
cwir

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się jaram, dawać mnie tu preorder!! :1_grinning:

 

Czas łapać klimat:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, o tym nie pomyślałem, a jeśli to jednak będzie tylko kotlet :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cwir napisał:

 

14724438_10154521262555097_7503406289864

RDR Online pewnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zwykła gra singleplayer, ale z możliwością przełączania się na inne postacie jak w GTA V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stolarz1916 napisał:

Będę mało oryginalny, ale... chyba Red Dead 3? :24_stuck_out_tongue:

 

No niekoniecznie bo dwójki w nazwie jeszcze nie było. Był Red Dead Revolver i Red Dead Redemption. A że Rockstar lubi przeplatać numerki podtytułami to zobaczymy. Dlatego napisałem że tytuł do zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne (no, na 99%). Rockstar to nie są chłopy pazerne na kasę i wątpię, aby w taki sposób mieliby ogłaszać remaster, to nie jest w ich stylu. W grę wchodzi nowy tytuł. Pytanie brzmi tylko: co to dokładnie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądź taki pewny. GTA V odgrzali tak że sprzedali jeszcze połowę tego co "oryginał" 2 lata wcześniej. wydaje mi się że Red będzie nowy ale rekotlet by mnie nie zdziwił specjalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Jedno jest pewne (no, na 99%). Rockstar to nie są chłopy pazerne na kasę i wątpię, aby w taki sposób mieliby ogłaszać remaster, to nie jest w ich stylu. W grę wchodzi nowy tytuł. Pytanie brzmi tylko: co to dokładnie będzie ;)

Rockstar nie pazerny? Hahaha. Oni od trzech lat nie wydali żadnej gry, bo utrzymuja sie na "mikrotransakcjach" w GTA Online. Cena GTA w cyfrowej dystrybucji nadal wynosi 300zl i schodzi tylko do 170zl w promocjach. Dostepne jest chyba z pięć bundli z kasą do online. Do tego wszytkie swoje gry wydali na PS4 jako klasyki z PS2, bo im się remasterów robić nie chce.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne (no, na 99%). Rockstar to nie są chłopy pazerne na kasę i wątpię, aby w taki sposób mieliby ogłaszać remaster, to nie jest w ich stylu. W grę wchodzi nowy tytuł. Pytanie brzmi tylko: co to dokładnie będzie

Obok EA, Activision i Ubisoft to są największe pazery na rynku. Mają farta, że ich gry są świetne w większości przypadków :)

Sprawa wyjaśniona :1_grinning: Nioch nioch nioch

44c936f6fbd3ab60fd21aecd8649a273.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, whiteHussar napisał:

Soundtrack w RDR to jeden z głównych fundamentów klimatu gry:

 

Oby to nie by remaster

Człowiek słyszy te dźwięki i mimo, ze nie tykał tej gry od 6 lat to nagle wszystko staje przed oczami. :blush: To była moja pierwsza gra na x360 i do tej pory chyba ulubiona. A to zakończenie.. Niesamowite. 
Nie przypuszczam żeby to był remaster. Już chyba wyszła odświeżona wersja na xone prawda? Dodatkowo ta grafika- 7 gości, ni jak to się ma do Redemption, a Rockstar nie wstawia sobie takich liczb przypadkowo. Ewentualnie może się skończyć jak z U4- najpierw zapowiedź kolejnej gry, a potem przedstawienie remasterów. Jednakże jestem niemal pewien, ze te grafiki którymi obecnie nas karmi Rockstar to nowa produkcja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie tak będzie ale branża nie takie wały już odstawiała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że już na poprzednim PS Experience mieli pokazać RDR nowego to pewnie też bym myślał, że to remaster. Jednak na 100 procent to nowa część, której trailer zobaczymy na tegorocznym PS Experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Jedno jest pewne (no, na 99%). Rockstar to nie są chłopy pazerne na kasę i wątpię, aby w taki sposób mieliby ogłaszać remaster, to nie jest w ich stylu. W grę wchodzi nowy tytuł. Pytanie brzmi tylko: co to dokładnie będzie ;)

Troszke poplynales...

R* to tworcy, maja tez nad soba wydawce i to co robia ma zarabiac. To ze ich gry sa bardzo wysoko oceniane i to ze zarabiaja to fakt. Ale to jest biznes tu chodzi o kase. 

Wezmy ostania produkcje o ktorej juz poprzednicy wspominali GTA V

- gra wydana na konsole poprzedniej generacji

- gra wydana ponownie na PC

- gra wydana po raz 3ci na konsole obecnej generacji 

To jest przyklad jak na jeden grze, plus modyfikacjach tejze (wersja PC + currGen) mozna zarobic 3 razy. 

 

Do tego cena gry ktora pieknie sie trzyma poza poprzednia generacja (no ale to juz prawie 3 lata od wydania), na obecna generacje udalo mi sie kupic pudlo za 139pln nowke ot okazja, kod na walute do online w pudelku z terminem waznosci i to krotkim (zdaje sie polrocznym od premiery - wiec juz nie skorzystam). 

Plus to ze zrobili zupelnie oddzielnie GTA V online a tam wielu jak widac placi bo wyniki finansowe pokazuja ze GTAO jest kura co znosi zlote jaja. 

 

I nie chodzi tu o pazernosc czy nie pazernosc - to jest biznes to ma przynosic kase. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

Wezmy ostania produkcje o ktorej juz poprzednicy wspominali GTA V

- gra wydana na konsole poprzedniej generacji

- gra wydana ponownie na PC

- gra wydana po raz 3ci na konsole obecnej generacji 

To jest przyklad jak na jeden grze, plus modyfikacjach tejze (wersja PC + currGen) mozna zarobic 3 razy. 

Wypuszczenie gry na rynek PC, to coś absolutnie naturalnego (choć z drugiej strony nie zawsze jest to stosowane w przypadku Rockstara, przykładu nie trzeba daleko szukać, jest nim RDR). A wersja na PS4 była raczej oczywista, gra ukazała się niedługo przed zmianą generacji i było widać, że PS3 mocno ją ogranicza. GTA V rozwinęło skrzydła na nowej konsoli, a i wersja nie była zwykłym podbiciem rozdziałki, tylko dodano masę nowych rzeczy. Kilka razy wydałem kasę na gry Rockstara (na GTA V tylko raz) i nigdy nie poczułem się, żeby ktoś naciągnął mnie na kasę, albo żebym wyrzucił ją w błoto.

 

Mój poprzedni post mógł zostać nieco źle zrozumiany. Miałem bardziej na myśli fakt, iż Rockstar nie jest studiem, które wypuszcza na rynek coroczne gnioty, jak Ubisoft. Są bardziej podobni do Blizzarda, jedna gra na kilka lat i zazwyczaj jest to arcydzieło. W ostatnich latach wyśmienicie grało mi się w Max Payne'a 3, RDR czy GTA V właśnie. Wspomniany RDR nigdy nie doczekał się wersji na PC, co Ubisoft zrobiłby już dziesięć razy, wciskając grę w rozmaitych remasterach, reedycjach etc. W GTA V trzepią kasę na mikropłatnościach, ale ja bawiłem się dobrze, nie wydając ani złotówki, więc tu raczej od gracza zależy, czy wyda kolejne pieniądze. Trzeba też zauważyć, że Rockstar ciągle rozbudowuje ten tryb i dodaje do niego nową zawartość, gracze się nie nudzą. Co więcej, gra tak trzyma cenę, że kupując używkę i sprzedając ją po roku, nie straciłem ani złotówki. Nie jestem tutaj żadnym fanbojem Rockstara, ale po prostu wiem, że jeśli wypuszczają delikatne teasery, zmieniają profilówki itd, to całość jest początkiem zaplanowanej akcji pt "ujawniamy nowy hit", a nie jakiejś popierdółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek_Red

Tak R* to studio ktore wydaje gry rzadziej i bardziej sie do nich przyklada, to po prostu inny model biznesowy nizli zalewanie rynku swoimi produkcjami. 

I tak bardziej mi sie on podoba od tasemcow - tutaj pelna zgoda. 

 

Ale rdzen biznesu to zarabianie pieniedzy.

 

Mam wrazenie ze R* otoczony jest jakims tabu a jego krytyka powoduje ze na krytykancie suchej nitki sie nie zostawia. 

 

Tak wiec moze cos o grach R* ktore ogralem (w kolejnosci ogrywania):

Max Payne 3 - dobra gra, nic wiecej nie porwala mnie ale nie zaluje czasu z nia spedzacego, w przeciwienstwie do innych gier uderzaly mnie okropnie sekwencje na szynach. 

RDR - Dobra gra z poczatku bylem zachwycony, na cala przygode moze ze 3 razy uzylem szybkiej podrozy bo lubilem jezdzic po dzikim zachodzie, a to pomoc przypadkowej osobie, a to zapolowac na grubego zwierza. Ale im dalej w las tym bardziej plasko sie robilo. Poboczne rzeczy jak hazard, podkowy, i inne takie po paru podejsciach omijalem, podobnie z most wanted. Pod sam koniec (chyba z ostanie 10 misji) nie robilem nic poza fabula i po prostu chcialem gre skonczyc. Do tego dochodza spadki klatek ktore denerwowaly. To dalej dobra gra i nie zaluje czasu z nia spedzonego ale nie widze w niej nic wybitnego. 

 

Co do GTA V - dopiero bede ogrywal. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Rockstar po prostu zarabia pieniądze w dobrym stylu, będąc tym samym ewenementem w tej branży i w pewien sposób zasługując u wielu na miano studia kultowego. Parę ich gier wyznaczało nowe standardy, kilka gracze zapamiętali na długie lata, model mikropłatności w GTA:O ani trochę nie jest nachalny - jedyne studio tak "uczciwe" w dojeniu ludzi z kasy to chyba Blizzard, chociaż ich gry są jednak zupełnie inne. A że GTA trzyma cenę? No trzyma, to wybitna gra, więc jest na nią popyt, a skoro tak to i cena jest wysoka, to normalne, choć w zalewie syfiastych produkcji faktycznie rzadko spotykane.

 

Oczywiście, nikt chyba nie ma wątpliwości, że celem R* jest zarobić kupę pieniędzy, ale robią to w sposób zwyczajnie uczciwy, bez zalewania milionem pierdołowatych DLC, setkami różnych edycji, a jak już zrobili remastera, to rzeczywiście dodali mnóstwo rzeczy. No i w GTA:O też cały czas mamy darmowe aktualizacje dodające mniej lub bardziej ciekawe rzeczy. Żeby wszyscy deweloperzy byli tak pazerni i w taki sposób wyciągali kasę od graczy, to ten rynek wciąż byłby porządny. ;)

 

Co do tematu: ciężko coś powiedzieć, RDR było znakomite, nawet jeśli pod koniec też mnie już odrobinę nużyło. Ja tam czekam niecierpliwie na informacje, ale mój zapał studzi fakt, że od zapowiedzi do premiery daleka droga, więc nie chcę się za wcześnie podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to temat o RDR, ale Rockstar w GTA Online nie jest nachalne? To co robili na początku czyli obniżanie kasy za misję, patchowanie wszelkich LEGALNYCH sposobów na farmę (usunięcie restartu misji) to wszystko po to aby kupować te durne karty z kasą. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy jak praktycznie tylko misję były do grania to niszczylo cały fun. Lubię Rockstara bo robią dobre gry, ale to pazery takie same jak cała reszta. Jak zrobią online to RDR to jestem ciekaw jakie mikro tam wcisną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar zarejestrowało domenę Red Dead Online!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Właściwie Take Two...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×